Novinky

Pomozte mi najít film podle fráze.
-Je sklenice napůl prázdná nebo napůl plná? - Jaký je rozdíl, pokud chcete pít? Vzpomínám si na spiknutí.

Pomozte mi najít píseň.
Pomozte mi najít píseň. slovy. slova nejsou všichni. docela nový (měsíc a půl hraje europine).

Udělám znamení ve stylu.
Značka udělám ve stylu vanilpedovky: D

Nejhloupější ženy suleymanova.
Nejhloupější ženy, Suleimanov, Londýn a Nellyn = ^ B

müsli.
občas si myslím, ale proč je ve mně tolik žluč? Ano, opravdu, nic netrvá věčně a nejspíše je to zpočátku odsouzeno k zániku, ale na čem mi na tom záleží? proč se chlubím zákeřným úsměvem a přemýšlím.

Vztah k Greenfieldu
Nevím proč, ale zelený čaj z Greenfieldu, dlouho jsem nebyl šťastný. Jejich poměr cena / kvalita mě již neuspokojuje. Ve vztahu k rozmanitosti chutí, mínus najednou, pocity, které si vzali.

LET 2013 | ©
Na šikmé střeše rozbité zkažené římsy. Mé plíce nedýchají. Snil jsem - sestřelil shnilé nebe látkou s bílým tělem. Byl jsem vždy bez křídel, ale nebyl jsem okřídlený. Tváří v tvář silnici jsem spěchal rubíny.

Naši vojáci tento tlak bránili
Je nutné zředit obecné téma temnoty a agónie. I když sem často chodím jen kvůli tomu. Řeknu krátce - udělal jsem to. Osud slyšel můj pláč nebo předem věděl, co se stane dál.

106.
I. Severyanin Příběh o Ingrid 1. Na jihovýchod Norska, v Botnickém Skerry Bay, byl ostrov se zvláštním podnebím: na severu jihu je krach. Na něm je království Mirall, všechna království a.

100 způsobů, jak onemocnět

1 způsob: Rafinovaný cukr (nebo chléb) na 1 kus jedné kapky jódu. Teplota 37,7 se cítíte skvěle (teplotu si vůbec nevšimnete). Udržuje maximálně 1 den.

Pozor: můžete otrávit, každý má jiné organismy a můžete slabnout, pokud je srdce slabé

2 způsoby: sedět v zimě na otevřeném okně nahý a křičet hlavou nahoru)

Upozornění: sousedé si mohou stěžovat =)

3 způsoby: Koupíte Rondo nebo Hols, a dýchat ústy v okně v zimě. 10 minut nepřerušovaného dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z dávek po dobu 2 týdnů, ale ORZ =)

4 způsoby: Břidlice z tužky (ne barvy) zvyšuje teplotu na 37,5-38, ale pouze po dobu 3-4 hodin.

Pozor: můžete udusit nebo otrávit

5 způsob: Jen studené mléko opít a chodit

6 způsob: potřebujeme: vysoušeč vlasů 1 ks. Teploměr 2ks. Žárovka 1 ks.
Způsob použití:
Vezměte teploměr, zahřátý kolem žárovky na potřebnou teplotu).
Zahřejte si hlavu vysoušečem vlasů)
Pojď k rodiči s krční stížností, dejte teploměr.
Rodič může říct, že váš teploměr selhává a že potřebujete měřit ostatní. Vezměte další))) No, chápete)

7 způsob: Potřebujeme: Vana 1 ks, Lopata 1ks.
Způsob použití:
Přijďte k rodiči a stěžujte si na bolest v břiše (otrávené) a teď jste nemocní. Pre-typování vody v kbelíku, můžete spustit do lázně a postupně (jako by škubání), se zvuky tashnilovki, plivat vodu z kbelíku do lázně
jít ven s tváří, jako byste byli nuceni jíst, co nám ve škole.
Mise splněna. a tak můžete sedět 2-7 dní)

8 způsob: nechte se zdát banální, ale otřete si podpaží solí (nebo česnekem). jednoduché, že jíte. a změřte teplotu. až 39 skok =)

Metoda 9: Vyberete olej na pánvi a pak ho pijete, ale to moc nebolí, ale nemůžete rozlišovat mezi chemickým popálením a bolestmi v krku a teplota je tam a hrdlo je červené.

Upozornění: můžete všechny vypálit

10 způsobem: Vezmeme led, sklenici (odkud je vodka opilá (malá (např. 50 ml))) Led se rozpadá, ale my ho neroztavíme, například kousky ledu, ale tak, že 16x polkáme studenou vodu a nalijeme led do sklenice. S houpačkou a přes a polknout! malé zuby pobolyat. Faktem je, že led nemá čas se zahřát a roztaví uvnitř vás. Oddělení studené tam, nebo spíše chytit vás zevnitř!
A nebuďte nemocní! :)

10 způsobů, jak onemocnět

V životě každého člověka jsou takové situace, kdy musíte onemocnět. Ukázalo se, že to je jeden z nejlepších způsobů, jak jít do práce nebo přeskočit školu. Nestojí to za riskování vašeho zdraví. Musíte si vybrat pouze bezpečné metody, které nepoškozují tělo. Je lepší, aby se vůbec nevracel, ale aby byl zdravý a šťastný. Existuje 100 způsobů, jak onemocnět, ale uvažujeme pouze ty populární.

Navigátor na cestách

1. Metoda

Aby se zvýšila tělesná teplota na 37,7 stupňů, je třeba upustit jednu kapku jódu na cukr rafinovaný cukr. Teplota zůstane pouze jeden den. Kromě toho může být tato metoda otrávena, takže je nejlepší ji neriskovat.

2. Metoda

Tahle cesta je trochu vtipná. Kromě toho mohou vzít do psychiatrické léčebny, pokud vylézt na okenní parapet v zimě nahý a křičet nesmysly.

3. Metoda

Další způsob, jak zvýšit tělesnou teplotu na 38 stupňů. Zápory lze připsat bolest v krku. K tomu, vezměte si v ústech "rondo" a dýchat v zimním okně po dobu deseti minut.

4. Metoda

Aby se zvýšila tělesná teplota na tři hodiny, stačí jíst běžné tužkové pero. Opět může být otrava, takže musíte být co nejvíc opatrní.

5. Metoda

Pít něco studeného, ​​můžete led a chodit na čerstvém vzduchu. Vedlejším účinkem je bolest v krku.

Existuje 100 způsobů, jak onemocnět, ale jen dost populárních.

6. Metoda

Teploměr můžete přímo ohřívat. K tomu držte žárovku. Můžete také použít vysoušeč vlasů k ohřevu hlavy. Dále přistupujeme k rodičům a ukazujeme teploměr.

7. Metoda

Pokud jste školák a nechcete chodit do školy, můžete simulovat otravu. Zároveň je třeba mít na paměti, že rodiče nemohou být podvedeni, protože tě milují a chtějí jen to nejlepší.

Můžete simulovat zvracení. Říkáme, že se necítíte dobře a jdete do vany. Napodobujeme zvracení zvuky a periodické vylévání vody.

8. Metoda

Další jednoduchý a snadný způsob, jak zvýšit tělesnou teplotu na 39 stupňů. Stačí otřít podpaží česnekem nebo solí. Lepší je druhá možnost, protože sůl nemá žádný zápach.

9. Metoda

Můžete pít teplý olej. Poté se hrdlo změní na červené. Ale můžete si vážně spálit hrdlo, takže je nejlepší, abyste to neriskovali.

10. Metoda

Polykáním ledu můžete chytit chlad. K polknutí ledu je třeba ji naplnit vodou a ihned vypít.

Jak rychle onemocní: jednoduché tipy pro každou příležitost

Rutinní denní práce nebo studie vede ke skutečné chronické únavě. Chci si domluvit malou dovolenou doma, pár dní si lehnout. Téměř každý žák nebo student si chce zařídit mini-dovolenou. Dokonce i zkušení dospělí workoholici jsou unavení z každodenní rutiny a chtějí trávit čas sledováním svých oblíbených televizních pořadů. To je důvod, proč mnozí přemýšleli, jak se dostat nemocný velmi rychle doma.

Touha se nezdá být nejrozumnější. Ale v některých případech může několik dní strávených doma během léčby zachránit nervy. Můžete se tak vyhnout důležité kontrole, odložit relaci nebo jen strávit čas se svou rodinou. Ale v tomto případě je hlavní věcí dodržovat řadu pravidel, aby nedošlo k poškození vašeho těla.

Jak můžete rychle onemocnět?

Nejběžnější způsoby, jak dostat nemoc jistě, jsou červené hrdlo, otrava, rýma a vysoká horečka. Všechny tyto znaky mohou být vytvořeny v domácích stěnách pomocí dobré herní hry a několika triků.

 • Pomocí teploměru můžete snadno zobrazit teplotu. Ale hlavní věc není přehánět to. Konec konců, příliš vysoká - dá podvod. Pokud lékař požádá, aby s ním změřil, pak můžete během několika minut pomazat podpaží hořčicí nebo česnekem.
 • Na zimu stačí, abyste si před návštěvou cibule lékaře střihli pár minut.
 • Pro alergie na příznaky nachlazení stačí vytvořit kontakt s dráždivým.
 • Doma, aby se hrdlo červená, můžete inhalovat domácí chemikálie nebo černý pepř.
 • Pokud se lékař rozhodl měřit tlak, pak můžete svaly nohou 30 sekund namáhat. V tomto případě budou ukazatele nad normou a budete mít možnost jít domů nebo být propuštěni.

Pokud se stále zajímáte o to, jak rychle onemocníte se skutečnou chladnou nebo dokonce pneumonií, musíte se všemi metodami zacházet opatrně. Léčba by měla začít po prvních příznacích, zavolat lékaře nebo si stěžovat rodičům. Jinak můžete velmi poškodit vaše tělo.

Můžete onemocnět, pokud:

 1. Špatně zmrazit;
 2. Chill nohy;
 3. Jít ven po sprše, vanou;
 4. Dlouhodobý kontakt s pacienty s chřipkou, ARVI;
 5. Postavte se pod studenou sprchu;
 6. Plavat v rybníku během chladného období;
 7. Dlouhou dobu je v nádrži v létě;
 8. Pijte jeden litr studené vody v jednom doušku;
 9. Po každém horkém pokrmu, jíst zmrzlinu z mrazáku;
 10. Projděte se v dešti;
 11. Procházka naboso

Doma, nemůžete jen dostat zima. Je velmi snadné dostat poruchu příjmu potravy, zánět střev a otravu horečkou.

Zde je několik způsobů, jak rychle a dlouhodobě onemocnět:

 • Můžete nastavit oheň na plastový předmět a dýchat výpary na minutu. V tomto případě se objeví červené hrdlo, těžká otrava doprovázená vysokou horečkou.
 • Můžete otrávit jakýkoliv stale produkt. Nejjednodušší možností je vypršení platnosti mléčných výrobků. Pokud máte silný žaludek, pak můžete pít ovoce, zeleninu nebo nakládané okurky, rajčata se starým kefírem.
 • Jezte současně svíravý tomel s mlékem. Tam bude docela silná otrava a nevolnost s horečkou.
 • Jednou z nejstarších populárních metod umělé otravy je vypít sklenici manganistanu draselného. Samozřejmě musí být zředěn vodou. Pár dní se prostě nemůže dostat ven z domu.

Jak rychle onemocní v létě

Někteří věří, že léto je nemožné onemocnět. Ale to je omyl. Lékaři již dlouho uznávají, že v případě, že nemoc předstihla v teplém období, pak postupuje horší než v zimě. Léčba může trvat několik týdnů.

Nejjednodušší způsob, jak onemocnět v létě, je otrávit sebe. Za teplého počasí je běžné, že produkt rychle mizí, zejména pokud nejsou chlazeny nebo skladovány na slunci. Tato metoda může být využita k tomu, aby přišla o několik dní v práci, ve škole nebo na vysoké škole.

Jednou z nejběžnějších odpovědí na otázku, jak rychle ochromit s teplotou doma, je dlouhodobý pobyt pod klimatizací. Kvůli špatné bdělosti v létě, si nemůžete všimnout, když tělo zamrzne pod chladicím zařízením. Pokud chcete jít na účel, stačí, když budete sedět půl hodiny pod přístrojem s nastaveným režimem nízké teploty.

Plavání v rybníku je skvělý a zároveň fascinující způsob, jak rychle a dlouho onemocnět. Je nutné být ve vodě po dlouhou dobu, a poté, co se otřete ručníkem. V tomto případě můžete chytit nachlazení nebo něco mnohem vážnějšího.

Jak rychle onemocní doma

Pokud jsou před námi těžké dny a rozhodnete se najít dobrý důvod, proč nechodit do kanceláře nebo do vzdělávací instituce, pak je nejlepším způsobem, jak onemocnět. Udělej to doma velmi snadno a rychle. Existuje několik tipů.

Pokud však stále cítíte silný nepohodlí, měli byste okamžitě zahájit léčbu:

 • Doma se můžete aktivně zapojit do sportu nebo fyzické aktivity. Tělo musí být unavené a celé tělo se musí potit. K tomu, můžete dělat aktivní cvičení, push-up, silový trénink, vakuum celý byt, tanec rytmicky, a tak dále. Pak byste měli jít na pár minut na balkon nebo na ulici.
 • Vytočte koupelnu s teplou vodou a párou. Po tomto postupu, stejně jako v předchozí verzi, můžete jít na balkon nebo na ulici na několik minut. Tělo je dušené, póry jsou otevřené. S největší pravděpodobností se za pár minut můžete dostat studené na dlouhou dobu.
 • Jeden z postupů chlazení doma - rychle jíst zmrzlinu a jíst mátové žvýkačky. Po tom, hrdlo může onemocnět v první hodině.
 • Jít spát, otevřete okno nebo otevřete okno. Tak, návrh bude poskytovat rychlý zima v domovských zdech.
 • Jak rychle dostat nemocné je opravdu zájem o mnoho žáků. Bez opuštění pokoje je snadné vyzvednout virus. Jistě jsou v karanténě přátelé nebo známí. Můžete zavolat dopravce viru do svého domova a strávit čas spolu několik hodin. Výsledkem je okamžitá negativní reakce těla na podnět.
 • Nemůžeš si doma umýt hlavu. Když jsou vaše vlasy stále suché, měli byste okamžitě jít na balkon nebo se podívat na okno ulice na několik minut. Zaručuje se chlad. Ale hlavní věc není přehánět to. Koneckonců, se silným chladem jsou možná vážná onemocnění mozku.
 • Pokud má dům dlažbu na podlaze, ale pod ním není podlahové vytápění, pak chůze naboso může přinést očekávaný efekt. Pokud jsou vaše nohy studené, čeká na vás alespoň zima.

Jak rychle dosáhnout pneumonie

Zánět plic je závažné onemocnění. Může být komplikací po nachlazení. Léčení zánětu může trvat několik měsíců.

Současně je nutné neustálé sledování onemocnění kompetentním odborníkem:

 • Můžete jít ven do nádvoří nebo na balkóně v zimě a rychle dýchat vzduchem. Pak nějaké hluboké. Po 10-15 minutách takových akcí je větší pravděpodobnost vzniku pneumonie.
 • V chladném období můžete plavat v jakékoliv nádrži.
 • Získejte zápal plic po těžké omrzlině. Nejcitlivější částí těla jsou nohy. Při dlouhodobém zmrazení je zajištěna pneumonie.
 • Doma můžete jíst hodně zmrzliny nebo pít doušek ledové vody.

Pokud se rozhodnete přeskočit důležitý test ve škole nebo zkoušku v ústavu, pak se nemoc stane cestou ven. Ale není nutné opravdu poškodit vaše zdraví. Jednoduchým způsobem doma můžete vytvořit dočasný výtok z nosu, červené hrdlo a teplotu. V tomto případě lékař určitě vypíše seznam nemocných a dostanete očekávaný výsledek.

Ale stále stojí za to připomenout, že nemoc se nemůže skrývat před všemi problémy a obtížemi. Kromě toho takový „trik“ může způsobit vážné komplikace a dokonce ohrozit váš život, protože si s žertem nehrajete.

Náročná situace v práci, ve škole nebo na univerzitě je jistě vyřešena, ale tělo v případě vážné nemoci se nemusí zotavit.

Jak se dostat za studena s teplotou

Aby nedošlo k nachlazení a nemoci, musíte se řídit seznamem dlouhých pravidel a tipů.

Někdy je však nutný jiný výsledek a vyvstává otázka: jak záměrně dostat studenou teplotu?

V tomto případě byste měli jednat naopak.

Je důležité si uvědomit, že jakákoli choroba je škodlivá pro zdraví.

Mít studené specificky, nezapomeňte na léčbu a neodkládat to na zítřek. Čím více času je promarněno, tím těžší a nečekané budou následky nemoci.

Špatné rady, jak rychle dostat studené s teplotou

V případě plánování nemoci předem, 2-3 dny před požadovaným okamžikem, vám tyto metody „pomohou“:

 1. Šaty se lehce před odchodem, když je vítr a zima.
 2. Při dešti si oblékněte propustné boty a projděte se přes louže. Neberte si deštník - namočte.
 3. Posaďte se na otevřené průvleky a studené povrchy, aniž byste se snažili udržet v teple s vrstvami oblečení.
 4. Chůze domů naboso a bez ponožek na studené podlaze.
 5. Je-li slunce venku a vzduch je chladný, oblékněte se velmi vřele, projděte se, potte a rozepněte si bundu - nechte si foukat čerstvý vánek.
 6. Navštivte nemocného příbuzného, ​​kolegu, přítele bez ochranných prostředků (gázová maska, návleky na boty). Posaďte se vedle něj, pijte vodu z poháru, potřásněte mu rukou a pak škrábněte nos. Když se vrátíte domů, neumývejte si ruce, ale vezměte si s sebou jablko nebo krajíc chleba a sníte ho.
 7. Volejte na své sousedy, přátele s nachlazení nebo kašel a neveďte do místnosti vzduch tak, abyste „nevyděsili“ nahromaděné viry.
 8. Pro zvýšení efektu a vytvoření příznivého prostředí pro viry důkladně aktualizujte spotřebič elektrickými spotřebiči. Tak, sušit vzduch a zbavit se škodlivé vlhkosti pro viry.
 9. Oslabit imunitní systém, přestat jíst cibuli, česnek a ovoce. Jíst potraviny s nízkým obsahem vitamínů a živin, kouřit, pít alkoholické nápoje. Díky takovým činům vás zima neudrží a čeká na vás celá řada nemocí, které se zhoršují na pozadí oslabeného imunitního systému.

Jak se dostat zima s horečkou přes noc

Pokud potřebujete rychlé operativní onemocnění, které vám ráno nedovolí dostat se z postele, můžete postupovat podle následujících doporučení:

 1. Udělejte si teplou sprchu, parní lázeň ve vaně a otevřete okna v bytě, vytvořte návrh, musíme sedět, dokud nezmrzne. Nepřehánějte to, jinak ulovte zápal plic.
 2. Pokud je venku chladno, namočte si hlavu a mokrými vlasy se vydejte na procházku nebo dýchejte čerstvý vzduch na balkon. Dávejte si pozor na chlad a mráz. Takový „postup“ je plný meningitidy a dalších závažných život ohrožujících následků.
 3. Po zvýšené fyzické námaze, dobrém pocení, jít na běh v mokrém nebo tenkém oblečení.
 4. Pro kašel a zarudnutí hrdla, pít horký čaj, pak okusovat kostky ledu, jíst zmrzlinu. Hlavní věc je nepřehánět to a ne přivést případ na vážné bolest v krku s chronickými důsledky ve formě faryngitidy. Můžete také kouřit správně nebo dýchat kouř z spálených listů, což může vést k intoxikaci těla, nevolnost, zvracení.
 5. Posaďte se pod studeným proudem vzduchu z klimatizace a pijte něco studeného. Můžete jíst několik agresivních mátových bonbónů nebo žvýkat žvýkačku.
 6. Udržujte nohy ve studené lázni, dokud nezmrzne. Tato metoda způsobí všechny příznaky nachlazení: červené hrdlo, rýma, horečka. Existuje také možnost pneumonie a angíny.

Jak rychle dostat chřipku doma

Nejdříve musíte vědět, že chřipka je virová infekce, která se v těle neobjevuje z podchlazení nebo speciálních akcí. V období podzimu a jara je možné onemocnět příznivě pro rozvoj a šíření virů, během epidemií, od nemocného.

Chřipka je přenášena vzduchovými kapičkami a kontaktem. Proto, pokud se ptáte sami sebe, jak se dostat nemocný s chřipkou doma, infikovaných soused nebo přítel přijde na záchranu (pokud vysoká horečka nechá to udělat). Můžete ho navštívit sami: sedněte si vedle něj; hluboko dýchat vzduchem nasyceným viry ve svém pokoji; při odchodu se sbírejte, aby zajistil výsledek.

Místa hromadného přetížení lidí také pomohou najít virus. Jízda v hromadné hromadné dopravě, sedět na klinice line, jít na trh, do supermarketu nebo kina během vypuknutí nemoci. Nezapomeňte při hlubokém dýchání, můžete otevřít ústa.

Jak se létat v létě

Co dělat, když v létě potřebujete chlad? Nic není jednodušší! V horkém počasí je snadné uspořádat pokles teploty, který zajistí selhání jakéhokoliv organismu.

 1. Po horké procházce na slunci, pít studenou minerální vodu, jíst zmrzlinu, ponořte se do studené řeky, na jaře.
 2. Můžete jít na běh a vzít ledovou sprchu.
 3. Nejlepší „přítel“ v chladném případě je klimatizace. Pod ním dobře vychladněte, pak jděte na horkou ulici, řádně zahřejte a znovu se vraťte do chlazené místnosti. Udělejte to několikrát.
 4. Pokud máte auto, vjeďte do něj s otevřenými okny a vytvářejte průvan v kabině.
 5. Koupejte se v místním rybníku do stavu "modrých" rtů a prstů.

Imaginární nemoc

Všechny tyto metody představují hrozbu pro zdraví a život. Ale jsou chvíle, kdy „musíte onemocnět,“ ale nechcete být nemocní. Je jen nutné přesvědčit ostatní o jejich nemoci.

Za tímto účelem, čichat pepř a kýchat na zdraví, předstírat chlad! Kromě toho začnou vodní oči, jako u pacienta. Nejen, že je nemožné onemocnět z pepře, ale také zabrání různým onemocněním dýchacích cest.

Před změřením teploty mírně otřete podpaží solí, hořčicí nebo balzámem hvězdičky. Stupeň se zvýší o 1-2 jednotky. Pod rukama na měkké kůži se objeví pálení a podráždění. Při stejném účelu držte teploměr nad baterií nebo jej otřete proti oděvu. Dejte si pozor na jeho svědectví, protože je snadné to přehánět. Pro zarudnutí hrdla před inspekcí můžete jíst jasně barevné bonbóny. Hlavní je nezapomenout si umýt jazyk.

Nepoužívejte metody, jako je konzumace cukru s kapkou jodu, konzumací břidlice atd. Bez vtipů jsou schopni vás přivést k reanimaci!

Výhody a nevýhody

Nezáleží na tom, proč se na oběť tlačí ve formě zdraví. Jakékoliv onemocnění - stres pro tělo, na to nezapomeňte. Léčba je v každém případě nezbytná a jedná se o ztrátu úsilí, času a finančních nákladů.

V procesu vytváření nemoci musíte být opatrní, abyste to nepřeháněli. Nikdo neví, jak bude tělo reagovat na takové experimenty, jak bude toto onemocnění nést. Budou "hry v pacientovi" znamenat chronické formy onemocnění? Změní se na vážnější nemoci?

Pomalý stav, bolest hlavy, rýma, horečka a další příznaky nemůžou poskytnout příležitost k odpočinku a odpočinku od každodenní práce. A nemoc může vést k nepředvídatelným následkům. Buďte ostražití a netestujte si svou odolnost vůči síle.

Jak rychle zchladnout

Jak se dostat nemocný? ? chytit chlad? jak chytit chlad

Odpovědi:

Nikita Stepanov

1) jíst na ulici hodně zmrzliny nebo pít hodně studeného nápoje. Toka nechodí domů okamžitě, ale za hodinu nebo dvě.
2) jít na * studené pivo. Druhý den ráno je zajištěno bolest v krku.
3) pít balíček studeného mléka. zaškrtnuto (náhodně)
4) Jezte nekompatibilní produkty. Co, myslím, že mi to neřeknu, moje zkušenost je láska.
Pak můžete tam zchladit mléko, zakysanou smetanu nebo tvaroh. Pokud je dobře travanulo, pak teplota klesne na 37-38. Udělej si cestu jednou a ležíš ve své posteli, sleduj telku a jíst rýži.
5) Účinným způsobem je dostat chřipku záběr. Dostat nemocné železo! Vzhledem k tomu, že vakcína je napůl mrtvý virus, ale působí v těle stejně, takže je zaručena teplota, rýma a podobně! Mám mnoho očkovaných přátel, nyní všichni leží kolem postele. Mimochodem, přítelkyně včera také chytil, výsledek - dnes položil nos, 37.6С. se bude konat na pracovní neschopnost.
6) Můžete jíst opiáty. Teplota vzroste a kayfanesh současně
7) Kapka jódu na kus cukru a všechno by mělo být v pořádku. Pokud ještě polkne
8) 10 balení zmrzliny velké. 100% bolest v krku. zkontrolována, teplota 39.
9) Natri červená paprika podpaží (před návštěvou lékaře) a blikající do jeho kanceláře. Teplota skočí..
10) Solené ogutsy + mléko + rajčata + mléko... skutečný svah...
11) Bereme led, sklenici (odkud je vodka opilá (malá (např. 50 ml))) Led se rozpadá, ale neroztaví se, například kousky ledu, ale tak, že jsme okamžitě polkli studenou vodu do sklenice a zalijeme ledem. S houpačkou a přes a polknout! malé zuby pobolyat. Faktem je, že led nemá čas se zahřát a roztaví uvnitř vás. Oddělení studené tam, nebo spíše chytit vás zevnitř!
12) Si máslo vezmete na pánev a pak ho vypijete. No, ne hodně bolesti, ale chemické popáleniny z bolavého hrdla nelze rozlišit a teplota je a hrdlo je červené.
13) Koupit Rondo nebo Hols, a dýchat ústy v okně v zimě. 10 minut nepřerušovaného dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z dávek po dobu 2 týdnů, ale ORZ =)
14) Shromážděte horkou vodu; Dostaňte se do toho ve vašich ponožkách, počkejte 3-4 minuty, nechte vaše nohy zapařit. Pak vylezte ven, zmáčkněte ponožky, znovu je nasaďte a vyfoukněte na společný paprsek, který není uzavřen. Zůstaňte na betonu asi 5 minut a zítra budete rock. Ověřeno!
15) Vítr. Je studená. Práce v ústech Velmi vážně spokojená. Vzduch je studený. Půl hodiny a ráno je vaše hrdlo červené.
16) levné vinchik a pak šel k lékaři. celkový = zvýšený tlak a teplota
17) Jíst marshmallows a pít minerální vodu. Teplota pod 40 ° C.
18) Pijte čaj s malinami a ihned utéct do ulice. Zůstaň tam půl hodiny, zhluboka se nadechne ústy studeného vzduchu. Běh, aby bylo zajištěno, že místo je ještě silnější. A co je nejdůležitější, nohy by měly být v chladu. Samozřejmě je třeba se oblékat minimálně.
Po příjezdu domů za 100% šanci na pití COLD MILK. A pokud nejste terminátor, pak budete mít po ránu velké problémy.
5 z 5 lidí onemocnělo tímto způsobem.
19) Existuje jiný způsob, jak se nahý nahnout a projít vysokými houbami kopřivy. Rash na kůži a teplota je zaručena!
20) Na kostky můžete také upustit 1 malý cukr. kapka jódu a jíst. Teplota na 1 den je zaručena! A pokud budete mít štěstí, onemocníte do 2 let
21) inhalovat sůl v krku a dýchat otevřenými ústy oknem, budete mít všechny příznaky bronchitidy, a ve skutečnosti tam nebude žádná choroba

Grigory Ivanov

dostat špinavý sníh spadnout do díry.

Queen lu

Umýt si vlasy a sedět pod oknem.

Sabina)))

jít do postele bez přikrývky, alespoň 2-3 hodiny

Pták

zde nevíte, jak obnovit...
Dovolte, abych vás dostal?

str. s mokrou hlavou pod oknem je nemožné. máme spolužáka, který zemřel na meningitidu.

Evgenia Malyukova

mokrou hlavu a běh před domem naboso ve sněhu. přinejmenším vám poskytl alespoň rýmu a vysokou horečku. Jako maximální pneumonie. a další radosti.

Denis Sychev

Nahý jít ven a dostat zima, které vám, ale vážně něco z mrazáku a aplikovat na prsa a držet po dobu 5-10 minut. Jen to nepřehánějte. A na noc zapomeňte zavřít okno.

Dmitrij Shemyakhin

Není to tak moc zábavné, že Loring na pozadí chladného popadl, mlčky po dobu 4 dnů.

Ruslan

studené mléko v jednom doušku nápoj. ale raději přemýšlejte proč. od koho běžíte. z tvého strachu. prostě převezmete válku ve prospěch soupeře... relaxovat. relaxovat ne lzya válka jde pod jménem života

tajemná víla

Vezměte si studenou sprchu, může vám pomoci.

Dáš palačinku. Proč to radí. Je lepší předstírat například chlad, než dát mokrou hlavu do okna, jak jste radili, ale můžete opravdu litovat něčeho jiného...
A lépe netrpí tímto nesmyslem.

Volodya Rzheussky

podle mého názoru už jsi nemocný.

POTAPUF De_Forge

Něco alarmujícího. Bez teploty byste neměli být vyšetřováni odborníkem na onemocnění hlavy. Teplota mé dcery vzrušení vzrostla v kontrolní den. Hodina 4 je opravdu nemocná. Pak jsem se za hodinu vrátil do normálu. Neznám metodu školení.

uživatel hkey_

pokaždé, když jsem překvapen lidmi)))))

Yulya Ocheretenko

Pokud se chcete dostat nemocný sami, pak jste již nemocní.

Semyon Polikarpov

jít na půl hodiny nahý

Gleb Nikolaev

Proč jsi nemocný?
Co by se rodiče v lékárně obávali, aby utratili potřebné peníze.
ZAACCHEM ??

Sevastyanova Svetlana

Ponořte nohy do mísy s ledovou vodou a držte 5-10-15 minut, TESTED.
5 dní nechodilo do školy
VYZKOUŠEJTE PRÁCE.

Sofie Kushnir

Katyusha Ulyanova

10 ZPŮSOBY CHOROBY:
1 způsob: Cukr, rafinovaný cukr (nebo chléb) na 1 kus jednu kapku
jod. Teplota 37,7 se cítí skvěle. Jen držení
maximálně 1 den.
Pozor: můžete být otráveni, všichni mají různé organismy a
můžete slabnout, pokud je srdce slabé
2 způsobem: Sedět v zimě na otevřeném okně nahý a křičet, že v
hlava vzbredet)
Pozor: sousedé si mohou stěžovat)
3 způsoby: Zakoupíte si "Rondo" nebo "Hols" a budete dýchat ústy
malé okno v zimě. 10 minut nepřerušovaného dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z výhod po dobu 2 týdnů však orz.
4 způsoby: Stylus z tužky (ne barevné) výtahy
teplota až 37,5-38, ale pouze po dobu 3-4 hodin.
Pozor: můžete udusit nebo otrávit
5 způsob: Jen studené mléko opít a chodit
6 způsob: potřebujeme: vysoušeč vlasů 1 ks. Teploměr 2ks. Žárovka
1 kus
Způsob použití:
Vezměte teploměr, zahřátý kolem žárovky na potřebnou teplotu).
Zahřejte si hlavu vysoušečem vlasů)
Pojď k rodiči s krční stížností, dejte teploměr.
7 způsob: Potřebujeme: Vana 1 ks., Lopata 1 ks.
Způsob použití:
Přistupujte k rodiči a stěžujte si na bolest břicha
(otrávený), a vy teď hašteříte. Zadáním vody do kbelíku, vy
běžte do vany a postupně (jako by škubali) se zvuky nevolnosti, nalijte vodu z naběračky do lázně a odejděte s tváří, jako byste byli nuceni jíst, co jsme
ve škole.
Mise splněna. a tak můžete sedět 2-3 dny
8: Nechte to vypadat trite, ale...... podpaží
sůl (nebo česnek a změřte teplotu - až 39%). t
vyskočit
9 způsobem: Olej si vezmete na pánev, kterou zahřejete a pak ho vypijete. No, ne moc zraněný než chemický. Popálení nelze odlišit od bolestí v krku a je zde teplota a hrdlo je červené
Upozornění: můžete všechny vypálit. (některá sadistická metoda)
10 způsobem: Vezmeme led, sklenici. Led se rozpadá, ale my se neroztavíme, například kousky ledu, nalijeme 1/6 studené vody do sklenice a nalijeme
led S houpačkou a přes a polknout! Faktem je, že led není
čas se udržet v teple a roztaví se uvnitř vás. Oddělení studené tam, nebo spíše chytit vás zevnitř
* A tak ode mě: Pijte dostatek studené vody s ledem *

Jak se vám může dostat nemocný v jednom dni doma

Někdy je velmi nutné, abychom někam nechodili, zmeškali událost, ale nejsou k tomu žádné důvody. Můžete se pokusit simulovat nemoc, nebo dokonce opravdu onemocní.

Chcete-li simulovat onemocnění nebo chytit chlad, jen si vyberete. Možnost simulace je přirozeně bezpečnější, ale má méně trvalý účinek, a pokud potřebujete věřit, že jste skutečně nemocní, existuje nebezpečí, že takový plán prostě nebude fungovat.

Simulace

Najděte si u vás to, co kýchnete. Může to být například tabák, pelargónie, pepř. To by mělo fungovat. Pravda na poměrně krátkou dobu. Můžete se dotknout očí něčím (řasenka nebo jen něco žíravého), protože hojné slzení je první známkou nemoci. Mimochodem můžete oblast podpaží otřít solí, pro tento účel je také ideální jakákoliv oteplovací mast. Když změříte teplotu, bude vysoká. Síran hořečnatý večer před spaním vás nenechá na ulici v dopoledních hodinách, protože když ráno po takové přípravě pijete skleničku vody, budete mít na toaletě zaručen den.

Kromě toho můžete zvýšit tlak. První možností je, že budete muset pít více než dva šálky kávy (ale to nemá vliv na všechny), nebo předtím, než zkontrolujete tlak několikrát pevně utáhněte telata.

Tam je velmi populární způsob, jak onemocnět. Pokuste se upustit kapku jódu na cukr a jíst. Z toho stoupá teplota. Ale pokud máte nedostatek jódu ve vašem těle, tato metoda nebude fungovat. Tato metoda také není vhodná pro jádra, protože je příliš nebezpečná.

Jak opravdu onemocní za jeden den

Existuje jedna tvrdá cesta - ohřívat plast a dýchat. Suchý kašel a otrava, kterou jste poskytli. Je možné vypálit ústní dutinu vysoce zahřátým olejem. Červené hrdlo v každém případě zaručuje nemocnici. Běžná podchlazení může být organizováno smáčením nohou a ponožek v ledové vodě. Na nohy položte mokré ponožky a boty a vydejte se na procházku ven. Během takové procházky není nutné nosit šátek.

Kromě toho, můžete se zahřát v zimě a chladně tam důkladně. Například po tréninku nebo běhu. Máte však nebezpečí, že chytíte nejen banální bronchitidu, ale i závažnou pneumonii. Pivo s ledem nebo zmrzlinou s ledově studenou minerální vodou je neškodnější, ale ne méně účinné.

Máte-li neustálou touhu po úmyslném sebepoškozování různými způsoby k sobě samému, jít do psychiatrů je také možností, jak získat pomoc o své nemoci. Druhá metoda je samozřejmě vtip, ale v každém vtipu, jak se říká, je nějaká pravda.

Jak rychle onemocnět. jak tam nachladnout

Odpovědi:

Lila víla

Tady se lidé obávají o zdraví a onemocní bez této patologické touhy.

Jděte k psychiatrovi, vaše hlava není v pořádku, polská.

Igor Jakovlev

Dívka, "tam" chytání studené je velmi nebezpečné. Žádné děti nezůstanou.

Andrei Smolyakov

Nevím chlad, ale přítel se rozhodl pít kávu s marmeládou (dejte ji přímo do hrnku), takže teplota po dobu 3 dnů byla pod 38 stupňů.

Bylinkář

Nemoc není nutná. Je to velmi jednoduché. Ale být zdravý - musíte se potit.

Djeka9 r

Večer se vydejte na procházku se svými přáteli na ulici bez klobouku a letní bundy a budete šťastní, nebo naopak.

Špatná rada: jak za 5 minut onemocnět?

Zeptejte se každého kolemjdoucího: "Co je pro vás důležitější: zdraví nebo peníze?". Nepochybně každý odpovědný respondent odpoví: "Samozřejmě, zdraví!". Koneckonců, pokud je člověk nemocný, všechno ho bolí, a žádný lék nepomáhá, pak on a bílý svět nejsou k němu milí a žádné peníze nepomohou. Zdraví je stav, kdy chcete běžet, skákat, zpívat v horní části plic, srdečně se smát a tančit.

Nicméně, kupodivu, existují situace, kdy zcela zdravý člověk chce onemocnět: rychle a na dlouhou dobu. Nejčastěji se to nestává s dospělými, kteří jsou si vědomi hrůzy, že jsou schopni zachytit nějaké onemocnění. Koneckonců, čím starší člověk se stává, tím čistější je jeho vědomí.

Taková divoká touha vzniká především mezi žáky, kteří z různých důvodů nechtějí chodit do školy: další kontrola, napjaté vztahy se spolužáky nebo učiteli nebo primitivní touha spát pozdě, jak tedy můžete za 5 minut onemocnět? Zde jsou "špatné" tipy, které vám pomohou vyhnout se jít do školy.

Běžné nachlazení. Trvá týden a více

 • Pít 1-2 sklenice tukového mléka teploty ledu v malých doušcích. Mléčný tuk obklopuje hrdlo, brzy se budete cítit bolavě a pak kašel. Pro zaručený účinek pijte mléko ihned po horké lázni. Angina vám bude poskytnuta.
 • Alternativní možností je jít venku v chladném větrném čase s mokrou hlavou. Výsledkem je zánět plic nebo ještě lépe zánět mozkové kůry pod krásným názvem "meningitida". Ten mimochodem může vést k smrti.
 • Ve studeném vzduchu, jíst zmrzlinu, pak žvýkat super-máta guma, dýchat hluboce a intenzivně. Pak opakujte ještě jeden běh. V důsledku toho se hrdlo změní na červené a bolavé, teplota se zvýší.
 • Spát přes návrh celou noc, otevírat okno. Ráno budete mít pocit, že vás chlad ztratil.
 • Plavat v díře v zimě.

Gastrointestinální "šikana". Trvání "nemoci" - 1-2 dny

Jak onemocnět za 5 minut? Několik dní "snadného života" na záchodě vám poskytne:

 • Levný a účinný síran hořečnatý (magnézie), jehož lžíce by měla být zředěna ve sklenici vody. Udělejte si drink a chuť koktejlu je velmi ošklivá.
 • Slané okurky nebo tomel jíst, vymačkané čerstvé mléko, a další. I když výsledek závisí na stavu těla.
 • Můžete jíst více expirovaných, plesnivých a kyselých potravin a získat nepříjemné bolesti žaludku.

Je tedy možné získat problémy nejen za 1-2 dny, ale i za dlouhé roky života. Je snadné onemocnět za 5 minut, ale pak je poměrně těžké se zotavit.

"Brutální hry" s tlakem. Doba trvání - několik hodin - 1 den

 • Můžete zvýšit tlak s 2-3 šálky velmi silné kávy.
 • Je možné snížit pomocí speciálních přípravků, ale nevědí-li dávku a účinnost léku, tlak může snížit na nebezpečné, kritické hodnoty.

Specifické metody, které způsobují zvýšení hladiny stupnice teploměru. Trvání - několik hodin

Jak se dostat nemocný v 5 minut make-up? Existují způsoby, jak vytvořit vzhled onemocnění, použít:

 • Jezte tužku tužkou. Barevné tužky nejsou okusovány.
 • Na kus rafinovaného cukru dejte několik kapek jódu nebo vypijte roztok jodu.
 • Zapalte plast a potom dýchejte výpary z taveného materiálu. Kromě toho, že teplota stoupne na 39 stupňů, jste také otráven plynem.

Existuje spousta možností, jak onemocnět během 5 minut. Můžete zlomit ruku nebo nohu, a můžete také jít na infekční nemocnici oddělení v nejbližší nemocnici, chodit po odděleních, a zeptejte se každého, kdo chce kašel a ohnout na vás. A pokud se vám podaří nakazit, buďte si jisti - tento „dar“, který jste obdrželi, s největší pravděpodobností po zbytek svého života!

Než začnete zranit své tělo, které ještě není plně posíleno, zkuste možnost simulace.

 • Je nutné promazat podpaží solí, česnekem nebo balzámem "Star". Teplota vzroste na 38 stupňů.
 • Chcete-li klepnout na teploměr (zadní strana) na tvrdý povrch (jemně, aby nedošlo k jeho zlomení), tak „poklepejte“ na požadovanou teplotu.
 • Umístěte teploměr na baterii, nebo silně ohřejte prsty na něm, pak držte tenkou část teploměru horkými prsty.
 • Když budete měřit tlak pomocí tonometru, musíte si natáhnout nohy velmi silně po dobu 20 sekund. Tyto akce povedou ke zvýšení horní hodnoty na 150-160.
 • Používejte prostředky, které způsobují kýchání: pepř, pelargónie, Kalanchoe. K tomu stačí dostatečně promazat nosní dírky.

Na závěr

Teď už víš, jak za 5 minut onemocnět, ale potřebuješ to? V každém případě nejsou všechny výše uvedené metody spravedlivé vůči ostatním. Obvykle "špatné" rady používají slabí lidé, kteří se bojí potíží. A kolik dalších potíží čeká dopředu, po celý život! Proto je lepší začít chovat nyní. Dokončit čtení článku a získat domácí úkoly! A může být zdraví s vámi!

Jak rychle získat chlad a horečku pro skutečné

Běžné nachlazení je nepříjemné postižení, pro které dospělí dávají přednost léčbě okamžitě. Chlazení, horečka, bolest v krku a rýma způsobují nepohodlí. Někdy je však nutné přeskočit práci nebo přeskočit nenáviděné páry. Legálně je to snadné, pokud dostanete nemocenskou dovolenou. Skutečnou otázkou tedy je, jak rychle dostat zima.

Kvalitní simulace - alternativa k nemoci

Nepohodlí skutečné nemoci, dokonce i domácí bude nepříjemné. Bolesti hlavy nebo nepříjemné pocity v krku způsobují antipatii při jakékoli činnosti. Než se pokusíte o to, abyste onemocněli, měli byste se pokusit předstírat chlad.

Stačí, aby lékař viděl určité symptomy, aby ho osvobodil od navštěvování školy nebo práce. Dodržováním těchto tipů můžete simulovat chlad:

 1. Vysoká horečka je indikátorem toho, že se v těle usadila infekce. Toho lze dosáhnout několika způsoby. Pokud budete jíst olovo z jednoduché tužky nebo kusu křídy, můžete dosáhnout zvýšení teploty až o 37,5 ° C. Indikátory na teploměru zvýší několik kapek jódu na kusu chleba, ale účinek bude trvat pouze 5-7 minut. Můžete také otřít oblast podpaží balzámem hvězdičky nebo česnekem. Z této metody by se měli zdržet lidé s citlivou pokožkou, protože simulace může skončit silným pocitem hoření.
 2. Krční zarudnutí lze získat, pokud budete jíst hodně červené bonbóny nebo chupa chups. Barvivo přítomné v sladkostí bude zbarvit stěny hltanu, vypadá to jako začátek bolení v krku.
 3. Studené kýchání - může být vyprovokováno domácími rostlinami. Pokud odkapáváte šťávu z agáve nebo nalepíte kus pelargónie do nosu, objeví se typický příznak.

Samozřejmě, že se zabýváme simulací, nesmíme zapomenout na herní dovednosti. Trochu deprese a modré kruhy pod očima (můžete sedět celou noc na sociálních sítích nebo za videohry) a rodiče nepochybují o věrohodnosti diagnózy.

Jak se dostat SARS doma?

Jak chytit studený den před zkouškou nebo odpovědnou událostí v práci? Na tuto otázku pravidelně žádají tisíce lidí. Nemoc je zárukou, že můžete zůstat doma. Diagnóza ARVI bude provedena, pokud terapeut nebo pediatr zjistí následující příznaky:

 • ospalost a antipatii;
 • rýma;
 • chraplavý hlas a červené hrdlo;
 • kýchání nebo kašel;
 • bolest hlavy;
 • vysoká horečka

Existuje několik způsobů, jak zachytit chlad za den:

 1. Hypotermie těla v důsledku provozu klimatizace při nízkých teplotách. Pokud skočíte trochu nebo běžíte a pak jdete do chlazené místnosti, můžete za pár minut zachytit chlad. Samozřejmě, v tomto případě byste měli dodržovat pravidla tak, aby nedošlo k zachycení pneumonie.
 2. Být v návrhu. Jak vytvořit takové podmínky? Je nutné otevřít všechna okna v bytě a ocitnout se v tomto chaotickém proudu vzduchu. Hlavní věcí není jít do postele pod ponorem, jinak to bude nejen zima, ale i problémy se zády.
 3. Citlivá angina v hrdle není obtížná. Do mrazničky je nutné vložit vodu. Po ochlazení kapaliny se vypije v doušku. Ne každý hrdlo vydrží takové tepelné namáhání. Pokud bolest v krku není děsivá, pak můžete bezpečně pít studené mléko - to je účinnější způsob, než běžné vody z mrazničky.
 4. Mokré nohy na podzim nebo brzy na jaře - záruka, že další den teplota stoupne. Pokud si důkladně namočíte boty a jdete po ní na ulici po dobu 30-60 minut, pak se ve večerních hodinách objeví indispozice. Hlavní věc, přichází domů, nepijte horký čaj a neohřívejte nohy v pánvi s teplou vodou. Dívky s takovým experimentem by měly být opatrnější - hypothermie nohou může vyvolat onemocnění uretry. A to je vážný problém, který se může vyvinout v chronickou formu.
 5. Hypotermie po sprše nebo koupeli. Pokud jdete s mokrou hlavou na ulici, kde je teplota vzduchu nižší než doma, pak je k dispozici chlad.
 6. Osvěžující sladkosti mohou způsobit bolest v krku. Bolest v krku se objeví, pokud po konzumaci sladkosti vyjdete ven a hltavě uchopíte studený vzduch ústy. Po několika hodinách bude v krku nepohodlí.

Spánek s teplotou může osoba s oslabeným imunitním systémem. Silné tělo nepodléhá takovým provokacím. Proto není nutné čekat na 100% výsledku.

Jak onemocnět za 5 minut?

Naléhavá nemoc nemůže být zvednuta právě takhle. Existují však způsoby, jak pomoci za 5–10 minut způsobit chlad:

 1. Angina je červené hrdlo. Pokud jdete ven a křičete v horní části úst, můžete vyvolat mechanické poškození hrdla a hlasivek. Za pár hodin bude hlas i chraptivý. To bude jen předstírat trochu onemocnění a stěžovat si na lékaře o bolesti hlavy a teplotě 37 stupňů Celsia.
 2. Polibek s nemocnou osobou. Musíte jen přijít k příteli opačného pohlaví, který má bolest v krku nebo ARVI a požádat o výměnu slin. Bude snazší, pokud se s touto osobou naváže přátelství, takže po takové akci nedojde k nedorozumění.
 3. Jíst zmrzlinu na ulici v zimě je jistý způsob, jak chytit bolest v krku. Chcete-li být věrní, můžete rozepnout si bundu.

Rýma je také indikátorem chladu. Je nezbytné, aby váš emocionální stav do deprese, aby se začalo "squish" s nosem a vaše oči se stanou nezdravé červené. Tato metoda je vhodná pro dívky. Pro přesvědčivost můžete nos nosit hrubým hadříkem nebo vlněnou bundou.

Efektivní metody provokování rýmy

Není nutné, aby onemocněla teplota, takže pediatr může dostat zpoždění od návštěvy vzdělávací instituce. Je dostačující, aby dítě předvedlo výtok z nosu, aby mu bylo zakázáno navštívit veřejná místa.

Doma, následující metody pomohou způsobit hlen z nosu:

 • alergie na určitý produkt se nachází v každé druhé osobě. Pokud má dítě takovou reakci na domácí květinu nebo zvířecí vlasy, stačí, aby tyto předměty do nosních dírek způsobily tok hlenu z nosních průchodů. Samozřejmě je lepší tuto metodu nezneužívat, protože je to pro tělo obrovský stres;
 • šťáva z červené papriky pomůže vyvolat příznak rýmy. Sekrece hlenu začne ihned, jak se šťáva z této zeleniny dostane na sliznici nosních průchodů. Metoda může být bolestivá. Účinek netrvá déle než 30 minut;
 • Kalanchoe šťáva - je nutné kapat 3-5 kapek této rostlinné šťávy do každé nozdry. Člověk bude nejen rýma, ale také charakteristický kýchání. Dokonce i v metru začnou lidé odcházet od takového člena společnosti, protože to považují za infekční.

Metody mohou pomoci při získávání nemocnice. Hlavní věc je nezneužívat důvěru zdravotnického pracovníka a aktivně simulovat nemoc.

Červené oči za hodinu

Během vyšetření lékař vždy věnuje pozornost očím. Zčervenání a modřiny pod očima jsou vždy důvodem ke znepokojení. Tento indikátor často v raných fázích chladí. V případě potřeby můžete simulovat červené oči, abyste přesvědčili terapeuta nebo pediatra, že nemoc je přítomna:

 1. Mátová zubní pasta nebo esenciální olej - tyto produkty mohou způsobit okamžité zarudnutí očí. K tomu je třeba rozšířit spodní víčko o jednu ze směsí. Hlavní věc je, že produkt se nedostane na sliznici, jinak to bude bolestivé, můžete dokonce vyvolat zranění.
 2. Vdechnutí tabáku způsobí zarudnutí očí a kýchání. To by mělo být provedeno před návštěvou lékaře.
 3. Modřiny pod očima lze snadno vytvořit pomocí řasenky. Stačí jen trochu trošku kosmetiky a nezdravý vzhled. Nelze použít perlové stíny, rozdávají falešný make-up.

1 hodinu před recepcí lze použít maskovací make-up. Mnoho dívek masírovat tmavé kruhy pod očima, ale v tomto případě je nutné udělat opak.

Korektor dá pokožce bolestivou bledost. Nemoc bude čtena do obličeje, a proto bude větší pravděpodobnost, že můžete doufat v požadovanou nemocnou dovolenou. Být nemocný nebo nemocný?

Studená simulace - efektivní nebo ne

Předstírat, že je nemocný, je vždy nebezpečné. Je možné, že takové akce, jako je speciální podchlazení nebo jíst zmrzlinu v zimě může mít za následek závažné komplikace. Někdy lidé nechápou, že mohou chytit pneumonii a další nemoci.

Bude to také nepříjemné, pokud je podvod odhalen v ordinaci lékaře. Zkušený odborník může pozorovat nepřirozená těla nebo zvláštní podráždění nosní sliznice. V tomto případě to bude škoda pro váš čin a v budoucnu bude takový pacient léčen s nedůvěrou.

Pro rodiče je obecně nesprávné přinutit dítě, aby předstíralo chlad. Je lepší přijít s něčím jiným, nebo dokonce vysvětlit dítěti, že je nemožné vyhnout se problémům, schovávat se za vynalézané nemoci.

Samozřejmě, každý rozhoduje, zda ublížit nebo ne. V každém případě, výše uvedené metody pomohou získat chlad nebo bolest v krku. Někdy stačí, když si doma vytáhnete nos.