Jak užívat Aflubin v kapkách?

Chlazená a chřipková sezóna by měla být oslovena zodpovědně a připravena. Pro tyto účely je lepší používat produkty založené na rostlinných materiálech, které mají regenerační účinek a stimulují vlastní imunitu organismu, aby působily proti četným mikroorganismům, které se jí snaží ublížit a vyvolat různá onemocnění.

Naše imunita je mocným prostředkem ochrany, který příroda poskytuje k ničení ohrožení lidského zdraví. Pokud bude správně stimulován a podporován, bude schopen vyrovnat se s mnoha nepříjemnými katarálními a virovými chorobami sám, aniž by okamžitě začal používat „těžké dělostřelectvo“ ve formě složitých a někdy nebezpečných chemických prostředků. Za tímto účelem vyvinula řadu homeopatických rostlinných léčivých látek.

Jeden z těchto léků, osvědčený v akci, byl Aflubin ve vhodné formě - v kapkách.

Přípravek v kapkách: složení a vlastnosti

Aflubin v kapkách - komplexní homeopatický lék

Než začnete užívat Aflubin v kapkách, musíte pochopit jeho složení a způsob ovlivnění organismu.

Výrobek obsahuje následující látky a rostliny:

 • Gentian je žlutý.
 • Lékárna Aconite.
 • Briony je dvojdomá.
 • Fosforečnan železitý.
 • Kyselina mléčná.
 • Ethylalkohol.

Lék v kapkách je čirý roztok, který nemá výrazný specifický zápach. Může být zcela bezbarvá nebo má velmi lehce nažloutlý odstín.

Aflubin Drops je homeopatický lék s imunomodulačními vlastnostmi. Je navržen tak, aby mobilizoval obranyschopnost těla, má výrazný protizánětlivý, antipyretický a analgetický účinek, odstraňuje toxiny z těla a pomáhá v každém směru bojovat proti infekci.

Uvolňovací forma, trvanlivost a skladování

Aflubin je dostupný v tabletkách a kapkách. Kapky mají vzhled průhledné, slabě nažloutlé kapaliny bez určitého zápachu. Jsou k dispozici ve 20, 50 a 100 ml lahvích z tmavého skla. Každá láhev je dodávána s praktickým a praktickým polyethylenovým kapátkem a návodem k použití. Lahvičky jsou baleny v kartonech.

Doba použitelnosti léku je 5 let od data vydání. Je zakázáno používat nástroj po uplynutí lhůty pro skladování.

Postupem času, vzhledem ke specifickým vlastnostem rostlinných materiálů, může stín produktu mírně změnit nebo se může objevit mírný zákal, srážky.

To nemá vliv na léčivé vlastnosti léčiva. Doporučujeme skladovat nářadí na místech, která jsou chráněna před slunečním zářením a vystavením elektromagnetickým vlnám, s teplotou ne vyšší než 250 ° C. Lék by měl být chráněn před dětmi.

Indikace pro použití

Lék se doporučuje užívat k léčbě a prevenci nachlazení a chřipky.

Lékař vám řekne, jak užívat Aflubin v kapkách v každé specifické situaci. Lék, užívaný při prvních příznacích zimy, rychle potlačí aktivitu infekce a nedovolí, aby se onemocnění vyvinulo. Pokud se nemoc již projevila, pak užívání léků urychlí zotavení a zmírní stav pacienta.

Aflubin může být také užíván profylakticky s hrozbou onemocnění, například v období masivních infekcí nebo ve stejném týmu s lidmi, kteří jsou nemocní.

Lék je předepisován pro prevenci a léčbu akutních respiračních onemocnění, chřipky a parainfluenzy jako součást komplexního účinku na tělo, stejně jako při léčbě revmatických a zánětlivých onemocnění, při nichž se klouby zapálí a bolestí.

Dávkování a pravidla podávání

Dávkování a způsob použití závisí na účelu použití prostředků - léčbě nebo prevenci, stavu onemocnění a věku pacienta. Kapky mohou být konzumovány nezředěné nebo zředěné lžící čisté vody.

V první nebo druhý den nemoci se lék podává podle tohoto schématu:

 • Děti do 12 měsíců - hloubková kapka v lžičce vody nebo mateřského mléka, 3 až 8 krát denně. Nepřekračujte maximální dávku.
 • Děti od roku do 12 let - 5 kapek drogy, ředěné v lžíci vody se stejnou frekvencí a délkou trvání jako u kojenců.
 • Dospělí nad 12 let a dospělí - 10 kapek podle výše uvedeného schématu.

Doporučuje se držet lék v ústech před polknutím, aby se zlepšila jeho absorpce a zvýšila účinnost. K tomuto účelu můžete použít čisté kapky nebo ředit vodou podle předchozího schématu, tj. V lžíci kapaliny.

V následujících dnech se lék užívá ve stejné dávce, pouze třikrát denně po dobu 5 až 10 dnů v řadě, s přihlédnutím k věkové skupině.

Přípravek Aflubin se má užívat 30 minut před jídlem nebo 1 hodinu po jídle

Jako plánované preventivní opatření:

 1. Ve stejné dávce pro každou věkovou skupinu, ale 2krát denně po dobu 3 týdnů.
 2. Jako sos-činidlo pro podchlazení, zvlhčení při srážkách nebo přímý kontakt s pacienty, pobyt v infikovaném týmu: 2 krát denně po dobu dvou dnů v řadě, v dávce určené pro určitou věkovou skupinu. Pokud lék nepracoval a symptomy se ještě projevily, léčba by měla pokračovat podle obvyklého režimu, aniž by se zapomnělo upravit dávkování a frekvenci podávání upravenou podle věku pacienta.
 3. Pro bolest v kloubech na pozadí revmatismu nebo zánětlivého procesu, děti od 1 do 12 let jsou předepsány 5 kapek Aflubin 3-8 krát denně v prvních dvou dnech nemoci, a pak třikrát denně po dobu 30 dnů v řadě. Adolescenti i dospělí, aby se nástroj stejným způsobem, ale 10 kapek. Aflubin může být kombinován s jinými antirevmatiky, ale pokud hovoříme o dětech, alergiích s těžkými projevy nemoci nebo oslabených starších lidí, může být nutné se poradit s lékařem pacienta předem.
 4. Pokud potřebujete rychle odstranit příznaky nachlazení a chřipky, můžete načíst úvodní dávku 8-10 kapek s intervalem 30-60 minut, ale nepřesahující 8-násobnou dávku během dne. Po ústupu příznaků přecházejí na obvyklou dávku třikrát denně. Přípravek Aflubin můžete použít paralelně s jinými způsoby, jak se vyrovnat se zimou, například s oteplováním ve vaně nebo v lázni, v lázních s teplou nohou, s použitím tradičních prostředků pro kašel a rýmu a bohatým vitaminovým nápojem. To pomůže účinněji předcházet rozvoji onemocnění nebo urychlit zotavení pacienta, omezit nepříjemné projevy onemocnění.

Více informací o tom, co homeopatie najdete ve videu:

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Lék je obvykle dobře snášen a jedinou kontraindikací je přecitlivělost na složení léku s hrozbou alergické reakce.

Vedlejší účinky se také vyskytují velmi vzácně, s výjimkou zvýšeného slintání. Pokud se po užívání léku jsou nepohodlí, zrušte ji a jděte k lékaři. Případy předávkování nejsou známy a nejsou oficiálně dokumentovány.

Použití během těhotenství a HB

Lékař rozhoduje o tom, jak užívat Aflubin v kapkách těhotné nebo kojící ženě. Vše záleží na zdravotním stavu těhotné ženy a průběhu těhotenství, na potřebě využití prostředků.

Všimli jste si chyby? Vyberte ji a stiskněte klávesu Ctrl + Enter.

Kapky "Aflubin" pro děti: návod k použití

S nachlazením a SARS u malých dětí má mnoho rodičů sklon k homeopatickým lékům, mezi nimiž je Aflubin velmi populární. Zvláště pro děti je tento nástroj k dispozici v kapkách, protože metoda použití tekuté medicíny je v dětství výhodnější. Je možné dát takové drogy měsíc staré dítě? Jak ji vzít k prevenci? Co nahradit aflubin pro malé dítě? Tyto a další otázky týkající se tohoto nástroje jsou zajímavé pro mnoho matek.

Formulář vydání

Kapalnou formu Aflubina představuje čirý roztok světle žlutého odstínu, který může být také zcela bezbarvý. Léčivo má charakteristickou chuť spojenou s přítomností alkoholických a rostlinných surovin v jeho složení, ale v Aflubin není žádný zvláštní zápach.

Kapalina je balena do tmavých lahví ze skla. Objem léčiva v jedné lahvičce může být 20, 50 nebo 100 ml. Kromě kapek je Aflubin dostupný také v tabletách. Tam je také nástroj volal Aflubin-Naza, který je sprej v nose. Tento lék má zcela jiné složení a používá se pro různé typy rýmy.

Složení

Složky Aflubin v kapkách, poskytující terapeutický účinek, jsou následující složky rostlin:

 1. Gentian, v latině označován jako Gentiana.
 2. Aconite, jehož latinský název je Aconitum.
 3. Bryonia, která zní stejně latinsky (Bryonia).

100 ml kapek obsahuje 1 ml hořce v ředění D1 a dvě další rostliny jsou znázorněny v ředění Aflubin D6 a objem 10 ml na 100 ml přípravku. Jsou doplněny dvěma dalšími účinnými látkami:

 1. Fosforečnan železitý.
 2. Kyselina mléčná

Tyto chemikálie se ředí na koncentraci D12. Každý z nich byl přidán k Aflubin v objemu 10 ml na 100 ml takového homeopatického léku. Přípravek má navíc ethylalkohol o koncentraci 43%, tablety obsahující aflubin obsahují stejné účinné látky, doplněné stearátem hořečnatým a bramborovým škrobem.

Princip činnosti

Aflubin patří k homeopatickým lékům, které pomáhají při prevenci nebo léčbě akutních respiračních virových infekcí, nachlazení a chřipky způsobených tímto účinkem:

 • Zlepšení místní imunity.
 • Stimulace syntézy vlastního interferonu.
 • Snížené ucpání nosu.
 • Vylučování toxinů.
 • Eliminace bolesti hlavy a bolest v krku.
 • Snížená tělesná teplota.
 • Snížení zánětlivého procesu v horních dýchacích cestách.
 • Odstranění slabosti.
 • Snížení bolesti v kloubech a svalech.
 • Prevence bakteriálních komplikací.
 • Zrychlení zotavení.

Vzhledem k tomu, že Aflubin má výrazný protizánětlivý účinek, tento lék také účinně léčí zánětlivá onemocnění a zmírňuje bolest.

Indikace

Lze podávat aflubin v kapalné formě:

 • S chřipkou.
 • S chladem.
 • S ARVI.
 • S parainfluenzou.
 • S revmatickými a zánětlivými onemocněními, jejichž příznakem je bolest v kloubech.

Lék se používá při teplotě 38 ° C, špatném chladu, bolesti v krku, kašli a dalších příznacích akutních respiračních infekcí. Také znamená, že se doporučuje užívat pro prevenci těchto onemocnění.

V jakém věku je dovoleno vzít?

V anotaci k Aflubin v kapkách je uvedeno, že takový homeopatický lék může léčit děti od narození. Je však nežádoucí podávat žádné léky dětem v prvních letech života (například 6 měsíců) bez konzultace s pediatrem. Doporučuje se podávat tabletu ve věku od 5 let, kdy bude dítě schopno tabletu rozpustit bez rizika udušení.

Kontraindikace

Použití přípravku Aflubin se nedoporučuje, pokud má dítě nesnášenlivost na kteroukoli složku přípravku.

Vedlejší účinky

Někdy příjem kapek stimuluje vylučování slin. U některých mladých pacientů způsobuje lék alergie. Kromě toho, v prvních dnech užívání Af-Depinu u některých dětí může být zaznamenáno mírné zvýšení klinických příznaků nachlazení nebo ARVI, ale tato situace nevyžaduje odstranění nápravy. Tento stav není nebezpečný a brzy zmizí sám.

Návod k použití

Léčba aflubinomem

Prostředky se dávkují v kapkách, které v každém mililitru tekutiny Af-hloubka obsahuje 25. Kolik kapek dát dítěti závisí na jeho věku. V případě chřipky nebo katarálního onemocnění je lék předepisován v jedné dávce:

Dítě do jednoho roku

Děti ve věku od 1 do 4 let

2 až 4 kapky

Děti od 5 let do 11 let

Od 5 do 9 kapek

Dítě ve věku 12 let a starší

V prvních dvou dnech onemocnění musí být Aflubin v této dávce užíván v intervalu 30-60 minut, aby se zlepšil stav rychleji. V tomto případě můžete pít drogu ne více než osmkrát denně. Od třetího dne nemoci přejděte na trojnásobný příjem až do uzdravení.

Vstup Aflubin by neměl být kombinován s jídlem, takže je třeba pít kapky půl hodiny před jídlem, nebo jednu hodinu po jídle dítěte. Aby byl nástroj efektivnější, doporučuje se ho udržovat v ústní dutině až do spolknutí (optimálně - od 10 do 30 sekund).

Můžete pít kapky bez ředění, ale vzhledem k přítomnosti ethylalkoholu ve složení kapaliny může dráždit sliznice. A z tohoto důvodu, pro děti, by měly být kapky Af-hloubky ředěny vodou (kapány do lžičky s vodou). Je-li přípravek podáván dítěti, je vhodné smíchat s mateřským mlékem nebo s malým množstvím směsi.

Jak pít pro prevenci

S preventivním účelem je doporučeno podávat Aflubin kapky měsíc před očekávanou sezónní epidemií ARVI. Takové užívání drogy je v poptávce několik týdnů před začátkem návštěvy mateřské školy na jaře nebo na podzim. Trvání léku - 3 týdny a frekvence podávání - dvakrát denně. Pro rutinní profylaxi použijte tyto dávky:

 • U dětí prvního roku života (například 4 měsíce) - 1 kapka najednou.
 • U dětí starších 12 let - od 2 do 9 kapek na recepci.
 • Pro dítě, které je 12 let - 10 kapek na recepci.

Pro nouzovou profylaxi se doporučují stejné dávky, pokud bylo dítě v kontaktu s pacientem s nachlazením nebo chřipkou, stejně jako po hypotermii, změnách klimatických podmínek nebo jiných faktorech vyvolávajících ARVI. Taková prevence se provádí do 2-3 dnů.

Předávkování

Žádná negativní reakce na vysoké dávky Aflubinu nebyla dříve registrována. Lék je klasifikován jako neškodný a bezpečný pro děti.

Interakce s jinými léky

Přijímání Aflubin neinterferuje s absorpcí jiných léků, ale při komplexní léčbě jinými léky se doporučuje užívat 20 minutovou přestávku mezi užíváním různých léků. Tento nástroj lze předepisovat společně s antipyretiky, antivirotiky nebo antimikrobiálními léky. Spolu s použitím přípravku Aflubin je také povoleno provádět inhalace a jiné lékařské postupy.

Podmínky prodeje

Nákup tekuté formy Aflubina v lékárně je k dispozici bez lékařského předpisu. Láhev 20 ml stojí v průměru 300-350 rublů a 50 ml láhev v láhvi stojí asi 450-500 rublů.

Skladovací podmínky a trvanlivost

Udržujte kapky Aflubin musí být pevně uzavřen v kartonu na místě, kde malé dítě nemůže volně dosáhnout. Skladovací teplota by neměla být vyšší než + 30 ° C. Doba použitelnosti této formy Aflubina je 5 let. Pokud takové období ještě nevyšlo, ale lék má sraženinu nebo se změnila barva, můžete ji použít.

Recenze

Názory lékařů na léčbu Aflubinem jsou velmi odlišné. Někteří pediatrové jej doporučují během chladného období a jsou často předepisováni kojencům, ale většina moderních lékařů, mezi nimi Dr. Komarovsky, zahrnuje Aflubin jako prostředek, jehož účinnost nebyla potvrzena. Srovnávají tento lék s placebem a zvažují jeho použití u dětí, zejména těch mladších 2 - 3 let, neodůvodněných a zbytečných.

Rodiče také zacházejí s tímto lékem jinak. Příznivci homeopatické léčby ho chválí a často ho dávají svým dětem. Mnoho matek si všimne toho použití Aflubin pomohlo zmírnit proud chladu a chřipku u dítěte, redukovat závažnost bolesti hlavy, bolest v krku, rýma, kašel a jiné symptomy.

Mezi negativními recenzemi jsou zmínky o neefektivnosti léku ao alergické reakci na jeho užívání. Některé děti nemají kapku chuti a mnoho matek odmítá použít takový nástroj kvůli svému alkoholu, ačkoli jeho obsah je velmi nízký.

V dalším videu Dr. Komarovsky odhaluje téma antivirotik a jejich účinky na tělo.

Analogy

Pokud hodnotíte aktivní složky, pak zcela podobné hloubce finančních prostředků na farmaceutickém trhu neexistuje. Nicméně, jiné homeopatické léky s podobným účinkem a antivirotika mohou nahradit takový lék v chřipce a nachlazení. Dítě místo Aflubin může být dáno:

 • Viburcol. Takový homeopatický lék je dostupný v rektálních čípcích a může být použit od narození.

Instrukce pro injekci (kapky, tablety)

Aflubin instrukce

Pokyny pro užívání léku Aflubin poskytují pacientovi nezbytná doporučení a pokyny. Zde je popsána jeho forma uvolnění a složení, jakož i podrobný režim dávkování, vedlejší účinky, informace o předávkování a kontraindikacích.

Než začnete tento lék užívat, měli byste si pozorně přečíst tyto pokyny nebo se poradit s lékařem.

Složení, uvolnění a balení

Aflubin patří do skupiny homeopatických léčiv vyráběných ve formě tablet nebo kapek. Doporučuje se pro léčbu nachlazení.

Kapky kapky

Kapky jsou bezbarvé, průhledné, bez zápachu.

Přípravek obsahuje 10 mililitrů hořčíku D1, aconitu D6, bryonia dioektického D6, fosforečnanu železitého D12 a kyseliny mléčné D12. Celý komplex je doplněn o potřebné množství 43% ethanolu.

Lékárna lékárna je dodávána v kartonových krabicích, kde je umístěna jedna láhev o objemu 100, 50 nebo 20 mililitrů s kapátkem. Sklo je tmavé.

Tablety

Tablety Aflubin mají bílou barvu a plochý válcový kulatý tvar. Existuje oddělené riziko. Není tam žádný zápach. Tablety jsou určeny pro resorpci pod jazykem.

V jedné Aflubinové tabletě jsou stejné podíly D1, aconitu D6, bryonia D6, fosforečnanu železitého D12 a kyseliny mléčné D12. Další látky jsou požadovaná množství monohydrátu laktózy, bramborového škrobu a stearátu hořečnatého.

Lékárny jsou baleny v kartonech, kde jsou umístěny puchýře, jeden, dva, tři nebo čtyři v každém balení s dvanácti pilulkami v jednom z nich.

Podmínky a podmínky skladování

Pokud jsou pozorovány podmínky pro uchovávání, Aflubin může být používán po dobu tří let od data výroby tabletové formy léku a až pět let ve formě kapek.

Přijatelné podmínky skladování: tmavé místo s okolní teplotou nejvýše 25 stupňů. Přístup dětí k droze je zakázán.

Farmakologie

Jako komplexní homeopatický lék je Aflubin schopen vykreslit

 • Protizánětlivé,
 • Imunomodulační,
 • Antipyretika
 • Detoxikační akce.

Jeho vliv je způsoben vysokou aktivitou proti virům. Účinek Aflubinu má také pozitivní vliv na zvýšení imunity a snížení intoxikace. Normalizuje funkčnost sliznice dýchacích cest.

Farmakokinetika

Vzhledem k tomu, že souhrn činností složek tvořících léčivo určuje jeho účinnost jako celek, není možné provádět kinetické studie na jeho účet.

Tablety a kapky Indikace pro použití

Léčivo, a to jak ve formě tablet, tak ve formě kapek, se projevuje především jako součást komplexní léčby ve formě činidla, které u chřipky a akutních respiračních infekcí zmírňuje symptomy onemocnění. Doporučuje se použít jako preventivní opatření během epidemií.

Aflubin lze navíc doporučit k léčbě zánětlivých a revmatických onemocnění, které mohou být doprovázeny syndromy kloubní bolesti.

Použití v těhotenství

Pokud potřebujete vzít lék Aflubin těhotná nebo kojící žena, o otázce rozhoduje lékař s individuálním přístupem k pacientovi.

Aflubin děti

Lék je schválen pro použití v dětství podle dávkovacího režimu.

Kontraindikace

Neexistují prakticky žádné kontraindikace pro Aflubin s výjimkou vysoké citlivosti na léčivo u pacienta.

Návod k použití Aflubina (kapky, tablety) t

První dny chřipky nebo akutní respirační infekce

Pro dospělé a mladistvé předepsané tablety (1 ks) nebo kapky (10) tři až osmkrát denně.

Pro děti od jednoho do dvanácti let je předepsána polovina tabletky nebo kapky (5) třikrát až osmkrát denně.

Pro kojence předepsané v půl pilulky nebo pokles (1) tři až osmkrát denně.

V pokročilém stádiu onemocnění (chřipka, akutní respirační infekce)

Pro kojence předepsaná polovina pilulky nebo pokles (1) třikrát denně.

Pro děti od jednoho do dvanácti let je předepsána polovina tabletky nebo kapky (5) třikrát denně.

Pro dospělé a mladistvé předepisuje tableta (1 ks) nebo kapky (10) třikrát denně.

Trvání terapie od 5 do 10 dnů.

Pro preventivní opatření v očekávání epidemie akutních respiračních infekcí a chřipky

Pro děti od jednoho do dvanácti let je předepsána polovina tabletky nebo kapky (5) dvakrát denně.

Pro kojence předepsané v polovině pilulky nebo drop (1) dvakrát denně.

Pro dospělé a mladistvé předepsali tabletu (1 ks) nebo kapky (10) dvakrát denně.

Kurz užívající lék asi tři týdny.

Pro nouzová preventivní opatření

Pro dospělé a mladistvé předepsali tabletu (1 ks) nebo kapky (10) dvakrát denně po dobu dvou dnů.

Pro děti od jednoho do dvanácti let je předepsána polovina tabletky nebo kapky (5) dvakrát denně po dobu dvou dnů.

Pro kojence předepsaná polovina pilulky nebo drop (1) dvakrát denně po dobu dvou dnů přijetí.

Zánětlivá a revmatická onemocnění

Pro děti od jednoho do dvanácti let je polovina pilulky nebo kapky (5) předepsána třikrát nebo osmkrát denně po dobu dvou dnů, poté třikrát denně po dobu jednoho měsíce.

Pro dospělé a mladistvé předepsané tablety (1 ks) nebo kapky (10) dvakrát denně po dobu dvou dnů, pak třikrát denně po dobu čtyř týdnů.

Kapky naředěné malým množstvím vody nebo mléka. Tablety by měly být uchovávány pod jazykem, dokud nejsou zcela rozpuštěny.

Doporučuje se užívat Aflubin půl hodiny před jídlem nebo po hodině.

Vedlejší účinky

Jako jeden ze známých vedlejších účinků může být uvažováno zvýšené slinění pacienta. Pokud se objeví jakékoliv jiné nežádoucí účinky, měli byste se poradit s lékařem.

Předávkování

O případech předávkování není známo.

Lékové interakce

Další pokyny

Kapky během skladování mohou být zakalené, vzhledem k jejich rostlinnému složení a jsou poměrně přijatelné a nesnižují účinnost Af-hloubky.

Aflubinové analogy

Léky schopné imunostimulačního účinku jsou považovány za analogy Aflubin a mohou je nahradit v léčbě. Jedná se o takové léky jako Kagocel, Antigrippin, Immunal, Arbidol a další.

Aflubin cena

Kapky Aflubin cena

Cena kapek Aflubin se trochu liší od nákladů na lék v tabletách a činí 257 rublů za balení.

Tablety Aflubin cena

Aflubin tablety budou stát, když si koupíte v ceně 224 rublů.

O drogách Aflubin mluvit pozitivně a doporučit jeho použití svým přátelům.

Boris: Droga dokonale pomáhá a doslova ji staví na nohy, ale pod podmínkou, že léčba začne brzy, to znamená s prvními příznaky. Doporučuji.

Ludmila: Aflubin se začátkem studené sezóny je vždy po ruce. Dcera se často chová chladně a je s nimi zacházeno pouze pro ně. Pomáhá, když pijete lék včas. Použijte kapky.

Victoria: Na prevenci chřipky používáme celou rodinu aflubinu. Nenechte se nemocit ani jednou. Dobrý nástroj a bezpečné. Zvláště jako pastilky. Je vhodné vzít si s sebou do práce a děti do školy. Doporučuji pro profylaktické podávání.

"Aflubin": homeopatie proti chřipce a nachlazení

Aflubin je populární homeopatický lék na prevenci a léčbu chřipky a nachlazení.

Aflubin má komplexní homeopatický účinek na tělo. Zabraňuje zánětu, zlepšuje imunitu.

Indikace pro použití

Aflubin se vylučuje při léčbě chřipky, akutních respiračních infekcí, SARS. Léčivo je určeno k preventivním opatřením, stejně jako k nouzové prevenci nachlazení po kontaktu s infikovanou osobou.

Indikací pro použití může být bolest kloubů při revmatických a zánětlivých onemocněních.

Způsob použití

Kapky by se měly vypít 30–40 minut před jídlem nebo o 30–40 minut později. Kapky musí být drženy v ústech po dobu 25 sekund před jejich spolknutím.

Tablety se umístí pod jazyk a čekají na úplné rozpuštění. Kapky mají výrazný alkoholický zápach a chuť, takže děti se ředí v pitné vodě.

Lékaři předepisují lék v několika případech. Každá možnost má svůj vlastní režim:

 1. Léčba akutních respiračních infekcí a chřipky. Dospělí a starší desítky kapek nebo jedna tableta třikrát denně. Malé děti ve věku 1-12 let, pět kapek nebo půl pilulky ráno, v poledne a večer. Kojenci do jednoho roku věku - jedna kapka drogy nebo čtvrtletní pilulka třikrát denně. Průběh léčby je v průměru jeden týden.
 2. Prevence chřipky a nachlazení. Dávkování podobné množství léčiva při léčbě akutních respiračních infekcí. Jediný rozdíl je v tom, že lék se užívá dvakrát denně. Kurz je prodloužen o další dva týdny.
 3. Nouzová prevence. Dávky a četnost použití Aflubina jsou stejné jako u běžné prevence. Snížena je pouze doba vstupu na dva dny.
 4. Zánět a revmatická onemocnění. Dávkování je zachováno. Dospělí pijí lék až 8 krát denně po dobu prvních několika dnů a pak třikrát denně. Podobný režim pro děti. Plné přijetí trvá čtyři týdny.

Forma uvolnění, složení

Produkt si můžete koupit ve formě tablet pod jazykem. Bílé tablety, nemají vůni, kulatý tvar. Blistr zabalený v krabičce.

Kapky aflubinu jsou k dispozici v tmavých skleněných nádobách o dvacet, padesáti a sto mililitrech.

Také produkoval Aflubin sprej, který léčí zánět nosohltanu.

Složení léčiva: sto mililitrů kapek obsahuje stejné množství kyseliny mléčné, fosforečnanu železitého, bryoniové dioktrické a farmacie aconite (10 ml každé látky). Také ve složení je jeden mililitr žlutého hořce. Mezi složkami převládá ethylalkohol - 53 ml v lahvičce o objemu 100 ml. V procentech je to více než 50% celkového objemu léčiva.

Interakce s jinými léky

Žádné údaje o interakci Aflubina s jinými léky. Řidiči musí vzít v úvahu přítomnost alkoholu ve směsi.

Vedlejší účinky a kontraindikace

U testované skupiny nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky. Nejsou známy žádné případy závažného předávkování. Jediným možným vedlejším účinkem je uvolnění velkého množství slin po užití léku.

Další nežádoucí účinky - důvod pro naléhavou léčbu u lékaře. Při projevech vedlejších účinků, při nichž existuje riziko pro život a zdraví, musíte zavolat sanitku.

Kontraindikace

Kontraindikace zahrnují následující situace:

 1. Přecitlivělost na Af Afin složky. Lidé, kteří jsou náchylní k alergickým reakcím, by měli pečlivě sledovat svůj vlastní stav.
 2. Těhotenství a kojení s opatrností.

Během těhotenství a kojení

Ženy v zajímavém postavení k užívání Aflubin by měly být opatrné a pouze po konzultaci s lékařem.

Ve směsi je přítomen alkohol, takže musí být jasně pozorováno dávkování léku. V opačném případě je možný průnik škodlivých látek placentární bariérou na plod.

Kojení je také riskantní období, kdy žena musí být s používanými léky velmi opatrná. Léčbu Aflubinem můžete zahájit pouze po souhlasu lékaře.

Podmínky skladování

Kapky a tablety přípravku Aflubin musí být vloženy do lékárničky, která se nachází na tmavém místě. Výhodně nepřítomnost elektromagnetických vln, baterie, otevřený oheň v blízkosti.

Po určité době ve spodní části lahve si můžete všimnout malé sraženiny. Jedná se o variantu normy, protože v kompozici jsou rostlinné složky. Tato skutečnost neovlivní účinnost léku.

Hermetické balení lze skladovat po dobu 60 měsíců. Otevřená nádoba se skladuje o něco méně - je možné použít otevřené balení nejvýše 12 měsíců.

Aflubin označuje léky průměrné cenové kategorie. Prodává se z lékáren bez lékařského předpisu.

V Rusku

Aflubin v ruských lékárnách v průměru stojí asi 200 rublů. Tablety lze nalézt za 160 rublů. Kapky jsou dražší - asi 250 rublů. Lék ve formě spreje je nejdražší formou Aflubin. Cena spreje je v průměru asi 350–400 rublů v Rusku.

Na Ukrajině

Aflubin tablet na Ukrajině stojí 60-70 hřivny. Cena kapek se pohybuje od 70 do 90 hřiven. Sprej v ukrajinských lékárnách je poměrně těžké najít, takže jeho hodnota není známa.

Analogy

Seznam analogů Aflubin reprezentovaných následujícími léky:

 • Tonsilgon;
 • Lymfomyosot;
 • Cinnabsin;
 • Anguil Heel C;
 • Angio-ingel;
 • Berberis homaccord;
 • Kompozice štítné žlázy;
 • Euphorbium compositum Nazentropfen C;
 • Gomeovoks;
 • Salvia;
 • Incena;
 • Proproten-10;
 • Immunokind;
 • Rhinital;
 • Oscillococcinum;
 • Dentokind;
 • Dantinorm Baby;
 • Dormikind;
 • Vokare

Když nahradíte Aflubin některou z jeho protějšků, musíte o tom informovat svého místního praktického lékaře a získat jeho souhlas.

Recenze

Spotřebitelé jsou o Alfubinovi velmi nejednoznační. Někteří mluví o úplném selhání tohoto léku jako léku na chřipku a nachlazení. Jiní pomáhali vyhnout se nemocným během epidemie. Zmatení spotřebitelé a složení Aflubina, ve kterém hodně alkoholu.

Zde jsou některé recenze skutečných lidí o léku:

„Hodně jsem četla o drogách, rozhodla jsem se to koupit. Začali jsme dostávat počáteční fázi onemocnění, kdy teplota nevzrostla. Jako výsledek, nemoc šla jako obvykle: 38, kašel, únik z nosu. Nechápal jsem, proč jsem dal peníze. Léčili se lidovými prostředky: v čaji - med, citron a malina, na zádech a nohách - hořčičná omítka, na hrudi - obklad alkoholu. Už nekupuje homeopatii. “

„Vzal jsem si dítě ze školky se špatnou zimou, pár lidí ve skupině je již v aktivním stadiu nemoci. Pokud budete trávit čas s léčbou, pak se za pár dní obvyklý chlad rozvine do plného chladu. A my jsme s ní zacházeli nejméně dva týdny. Ona dostala Aflubin, dopovaný pro tři nebo čtyři dny. V důsledku toho se onemocnění nevyvinulo. Jsem rád. A o tom, že je alkohol - dávka je tak malá, že nebude poškozovat tělo dítěte. Pamatujte si, že dřív, než abych onemocněl, byl alkohol spolknut. “

„Dítěti Aflubinovi jsme dali každý vzhled ARVI. Všimli jsme si takového vzoru - jakmile přestaneme drogu kapat na dítě, okamžitě se znovu objeví chlad s vysokou tělesnou teplotou. To znamená pouze jednu věc: tělo je tak zvyklé na vnější pomoc, že ​​se nedokáže vyrovnat s běžným nachlazení. Rozhodli jsme se přestat léčit dítě Aflubin. “

S jinými pohledy na lék lze nalézt na konci článku.

Aflubin - homeopatický lék používaný k nachlazení a chřipce

Aflubin je komplexní homeopatický lék s imunostimulačním, protizánětlivým, detoxikačním, analgetickým a antipyretickým účinkem. Aflubin je v naší zemi široce používán k léčbě pacientů s infekčním a zánětlivým onemocněním horních cest dýchacích.

. Zkušenosti s užíváním tohoto léku v medicíně trvají více než patnáct let, což umožnilo komplexní studium jeho farmakologických vlastností. Výrobek vyrábí rakouská farmaceutická společnost Bittner Pharma, která se specializuje na výrobu homeopatických léčiv a přípravků pro bylinné medicíny.

Většina našich krajanů je obeznámena s oblíbenými drogami - Bittner Balsam, Pumpan, Gentos, vyráběná farmaceutickou společností Bittner Pharma. V Rakousku se vyrábí především Aflubin (kapky, nosní sprej a tablety), ale také úspěšná spolupráce společnosti s francouzskou farmaceutickou společností Laboratories Omega Pharma France vedla k výrobě žvýkacích tablet Aflubin Aerocept ve formě doplňků stravy používaných k léčbě zánětlivých onemocnění. ústní dutiny.

Přijímání Terapeutické dávky aflubinu, podle návodu k použití, mají stimulační účinek na aktivitu nespecifických faktorů imunity, snižují závažnost a trvání zánětu, jakož i příznaky intoxikace. Poskytující normalizační účinek na ochranné funkce sliznic horních cest dýchacích, účinně pomáhá vyrovnat se se symptomy zánětu u akutních respiračních virových infekcí, chřipky, infekčních a zánětlivých onemocnění nosní dutiny (sinusitida, sinusitida).

Aflubin je také indikován při infekčních a zánětlivých onemocněních tracheobronchiálního stromu (tracheitida, bronchitida). Pozitivní terapeutický účinek je zaznamenán při předepisování léčiva v komplexní léčbě revmatických zánětlivých onemocnění kloubů.

Lék je dostupný v různých dávkových formách: homeopatické sublingvální tablety, Aflubin Naza sprej, kapky pro děti a dospělé, Septigogel pro léčbu zánětlivých onemocnění kůže, stejně jako žvýkací tablety Aerosept.

Aktivní složky, které tvoří Aflubin, mají výraznou antivirovou aktivitu, bez ohledu na věk pacientů, a jsou doporučeny pro děti a dospělé v komplexní terapii zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích.

Klinické studie léčiv byly prováděny ve vedoucích vědeckých zdravotnických centrech, kde byla potvrzena jeho vysoká terapeutická účinnost. Jako výsledek výzkumu bylo doporučeno užívat lék Aflubin pro prevenci a léčbu zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích, jakož i virových infekcí v obdobích sezónních epidemií, které jsou v dnešní době obzvláště důležité, plné faktorů, které mají nepříznivé účinky na zdraví.

Jak Aflubin s nachlazení a chřipkou?

Po mnoho desetiletí se homeopatické léky úspěšně používají k léčbě řady lidských onemocnění. Moderní technologie farmaceutické výroby umožňují získat léky s novými terapeutickými vlastnostmi. Vědecký základ pro vývoj účinných homeopatických léků je základním principem: „Pokud látka ve vysokých dávkách způsobuje určité nemoci, pak bude mít stejná látka používaná v nekonečně malých dávkách terapeutický účinek u této konkrétní choroby.“ T

Základem Aflubin léků jsou složky rostlinného a minerálního původu. Mají nekonečně malé dávky, což jim umožňuje vyhnout se vedlejším účinkům, stejně jako výrazným alergickým reakcím.

S ředěním účinných látek desítky a stovky tisíckrát homeopatické léky již nemusí obsahovat jednu molekulu léku, ale voda, která má „paměť“, hromadí svou energii. Je pozoruhodné, že se zvýšením stupně ředění léčivé látky se zvyšuje její terapeutická účinnost. Informační dopad na lidské tělo během homeopatické léčby pomáhá samoregulačním systémům obnovit nerovnováhu. Voda, která nese informaci o léčivé látce, se nastříká na tablety, které jsou založeny na mléčném cukru, a také se přidává k kapkám a sprej jako hlavní účinná látka.

Základ Aflubin se skládá z následujících komponent:

 • kyselina mléčná - usnadňuje suchý neproduktivní kašel, má detoxikační účinek;
 • aconite - má antipyretický a analgetický účinek;
 • Gentian root - pomáhá vyrovnat se s příznaky intoxikace akutními respiračními virovými infekcemi a chřipkou, má antipyretické vlastnosti;
 • krok - snižuje intenzitu bolesti svalů a kloubů, má antitusický účinek;
 • fosforečnan železitý - má výrazný protizánětlivý účinek při onemocněních dýchacích cest;
 • pomocné látky ve složení kapiček pro vnitřní použití - ethylalkohol.

Studie farmakokinetiky homeopatických léků způsobuje určité obtíže v souvislosti s vícesměrným komplexním působením složek, které tvoří přípravek, a také s nekonečně malými dávkami esenciálních léčivých látek. Koncentrace konečných metabolitů nemohla být stanovena standardními biologickými studiemi, včetně použití markerů.

Terapeutická účinnost homeopatických léčiv je hodnocena především výsledky klinických pozorování procesu hojení pacientů. Porovnání účinnosti homeopatických léčiv s léky, které mají podobný farmakologický účinek, také přináší určité potíže v důsledku jedinečných léčebných vlastností homeopatických léčiv, jakož i vlastností jejich metabolismu.

Před pokračováním čtení: Pokud hledáte efektivní způsob, jak se zbavit nachlazení, faryngitidy, angíny, bronchitidy nebo nachlazení, nezapomeňte se podívat na tuto část webu po přečtení tohoto článku. Tyto informace pomohly tolik lidí, doufáme, že vám také pomohou! Takže teď zpátky k článku.

Homeopatická léčba u nás byla na konci 20. století velmi populární. Je třeba poznamenat, že v současné době oficiální medicína věnuje homeopatii mnohem menší pozornost. Většina pacientů, kteří mají povrchní informace o homeopatii, ji považují za druh fytoterapie. Rostlinné léky mají v některých případech nepochybně podobný terapeutický účinek, jsou také úspěšně používány pro léčbu zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích, ale tyto typy terapie nelze nazývat analogy.

Jaké nemoci jsou předepsány Aflubin?

V současné době tvoří akutní respirační virové infekce, stejně jako chřipka, které mají charakter sezónních epidemií, významnou část celkové struktury nemocnosti. Otázka výběru bezpečných a účinných léků pro prevenci a léčbu SARS a chřipky je dnes nejvýznamnější vzhledem ke zvýšenému výskytu alergických reakcí, zvýšenému riziku vedlejších účinků při jejich užívání.

Jedním z účinných faktorů, které významně snižují negativní vliv léků na lidské tělo, je maximální snížení dávky léčivé látky. Díky nekonečně malým dávkám jsou homeopatické léky léky pro léčbu infekčních a zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích, komplikovaných alergickými reakcemi. Bronchiální astma, atopická dermatitida, kopřivka, potravinové alergie - to je neúplný seznam nemocí doprovázených alergickými projevy, při nichž lze homeopatické léky předepisovat s malými nebo žádnými omezeními.

Přípravek Aflubin pro prevenci a léčbu tablet, kapek pro vnitřní použití, jakož i ve formě nosního spreje je určen pro následující onemocnění:

 • prevence a léčba SARS a chřipky, stejně jako infekce parainfluenza;
 • zánětlivá onemocnění nosní dutiny a vedlejších nosních dutin, sinusitidy a sinusitidy, ve kterých se také doporučuje užívat léky Umkalor, Sinuforte, Salin;
 • akutní a chronická tracheitida, bronchitida, virová pneumonie (léčivo se používá v komplexní terapii jako pomocný lék);
 • Lék se doporučuje při léčbě "kloubního syndromu" při revmatických zánětlivých onemocněních kloubů.

Aflubin, který poskytuje imunomodulační účinky na ochranné faktory imunity, stimuluje tvorbu endogenního interferonu, který zabraňuje pronikání virů do zdravých buněk a omezuje jejich distribuci v těle pacienta. Posílení imunitní reakce při užívání homeopatického léčiva umožňuje účinný způsob, jak se vypořádat se symptomy virové infekce, což snižuje dobu zotavení pacienta.

Kontraindikace

Léčivo Aflubin se liší od analogů vysokou terapeutickou účinností a bezpečností použití. Rozsah homeopatických léků je způsoben absencí vedlejších účinků a minimálním počtem kontraindikací. Nekonečně malé dávky léčivých látek, které tvoří lék, nemají výrazný vliv na funkční schopnosti orgánů a systémů lidského těla.

Jedním z naléhavých problémů pediatrů je výběr účinných a bezpečných léků pro děti v léčbě sezónních infekčních onemocnění. Dětský věk pacientů není kontraindikací pro jmenování homeopatických léků. Děti mladší než jeden rok a starší se doporučuje, aby tento lék předepisovaly jako účinný prostředek prevence a léčby akutních respiračních virových infekcí, chřipky a dalších infekčních a zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích. Dávkování a individuální indikace pro užívání léku jsou určeny ošetřujícím pediatrem.

Aflubin homeopatický lék během těhotenství a kojení dětí mladších než jeden rok nemá nepříznivý vliv na zdraví plodu a novorozence, protože účinné složky léku nepronikají do placentární bariéry a nejsou detekovány v mateřském mléku. Vzhledem k nedostatku vedlejších účinků a alergických reakcí je podle lékařů možné, aby těhotné ženy a ženy, které kojí děti mladší než jeden rok, jmenovaly Aflubin při léčbě infekčních a zánětlivých onemocnění horních cest dýchacích.

Užívání léků ve formě kapek, které obsahují ethylalkohol, je kontraindikováno u pacientů se závažným poškozením funkce jater a ledvin, stejně jako u osob trpících závislostí na alkoholu v důsledku možnosti návratu onemocnění. Rovněž se nedoporučuje předepisovat Aflubin osobám, které řídí vozidlo, protože léčivo může snížit koncentraci.

Návod k použití Aflubina obsahuje podrobnější informace o kontraindikacích a způsobu užívání tohoto přípravku.

Jmenování Af hloubka během těhotenství a kojení

V obdobích sezónních epidemií virových infekcí je obzvláště důležitá otázka výběru drog pro ženy, které jsou kojené děti do 1 roku věku a těhotné. Složky homeopatického léčiva nepronikají přirozenými fyziologickými bariérami oběhového systému, a proto nemají negativní vliv na zdraví plodu a novorozence. Pro těhotné ženy a ženy, které kojí novorozence, lze Aflubin použít k prevenci a léčbě nachlazení a chřipky, ale pouze na radu lékaře.

Přípravek Aflubin není kontraindikován u kojících žen a těhotných žen v důsledku dobré snášenlivosti, nedostatku významných vedlejších účinků a výrazných alergických reakcí.

Aflubin nebo Anaferon účinněji pomáhají při nachlazení a chřipce?

Ve srovnání s drogami Aflubin podobné léky k lékaři vždy vyvolává otázku bezpečnosti a účinnosti jejich použití. Praktikující lékaři pro prevenci a léčbu SARS a chřipky často předepisují Aflubin nebo Anaferon. Tyto léky patří k různým skupinám léčiv, jejich mechanismus účinku je výrazně odlišný, ale mají podobný terapeutický účinek.

Použití léku Aflubin je odborníky popsáno jako bezpečná a účinná léčba akutních respiračních virových infekcí a chřipky.

Anaferon označuje antivirotikum, imunomodulační léky, které mají stimulační účinek na produkci endogenního interferonu, stejně jako přímo ovlivňují vnější obal virů. Anaferon má malé množství vedlejších účinků, ale častěji může způsobit alergické reakce.

Který lék bude účinnější při léčbě Vašeho onemocnění, Aflubin nebo Anaferon, musí stanovit ošetřující lékař.

Porovnání účinnosti analogů

V současné době výrobci farmaceutických výrobků nabízejí velký výběr léčiv pro prevenci a léčbu virových infekcí. V důsledku srovnání účinnosti antivirotik na farmaceutickém trhu s Aflubin, podobný mechanismus účinku je pozorován v domácí homeopatický lék Antigrippin agri. Lék je dostupný ve formě granulí pro sublingvální použití a byl úspěšně použit pro prevenci a léčbu virových infekcí během sezónních epidemií. Cena Antigrippina Agri v řetězci lékárny je mnohem nižší než cena léku Aflubin, protože farmaceutická výroba se nachází v naší zemi.

Mezi další analogy Aflubin patří domácí léky Arbidol, Kagocel, Anaferon, které patří do jiné skupiny antivirotik. Přijetí těchto léčiv má imunomodulační účinek, stejně jako přímý antivirový účinek na vnější obal virů, zabraňuje jejich pronikání do zdravých buněk a omezuje šíření v těle, čímž se snižuje doba zotavení pacienta. Použití Arbidolu a Kagocelu stimuluje produkci endogenního interferonu, který může významně zvýšit imunitní odpověď organismu při virových infekcích. Cena těchto léků a Aflubina je ve stejné cenové kategorii.

Způsob použití léčiva Aflubin pro prevenci a léčbu virových infekcí

Při léčbě dávkování aflubinu je předepsán individuálně pro každého pacienta. Dávka léku je volena lékařem v závislosti na věku pacienta.

Návštěvníci internetových fór se často zajímají o: „Jak užívat Aflubin v kapkách během virových infekcí? Jak dát lék dětem do jednoho roku? Je možné předepsat dětem Aflubin až jeden rok na prevenci SARS a chřipky? Je možné použít jiné antivirotika v léčbě homeopatických léků? “

Při předepisování léků způsob Aflubin neovlivňuje jeho terapeutickou účinnost. Na doporučení lékaře je povoleno kombinované užívání léčiva s jinými antivirotiky.

Následující léčebné režimy se používají k prevenci a léčbě virových infekcí Aflubinem: t

Dospělí a děti nad 12 let mají být předepsány vždy 10 kapek, které se ředí malým množstvím vody, které se užívá 3 až 8krát denně.

Baby Aflubin do roku předepsal jednu kapku, ředil v malém množství mateřského mléka, 3 až 8 krát denně.

Pro děti od 1 do 4 let se lék používá od 2 do 4 kapek, zředěný v malém množství vody nebo mateřského mléka, 3 až 8krát denně.

Děti od 5 do 12 let jsou předepsány od 5 do 9 kapek na recepci, od 3 do 8 krát denně. Délka léčby je určena ošetřujícím lékařem v závislosti na symptomech onemocnění. V případě nouzové léčby akutní respirační virové infekce a chřipky je podle doporučení ošetřujícího lékaře možné intenzivnější užívání léčiva.

Homeopatický lék, podle návodu k použití, pro prevenci nachlazení a chřipky je předepisován jeden měsíc před nástupem sezónních virových epidemií. Dávkování léku, jak bylo uvedeno dříve, se předepisuje dvakrát denně po dobu tří týdnů.

Prevence nouzové chřipky se doporučuje po kontaktu se zdrojem infekce i po hypotermii. Aflubin se doporučuje užívat ve výše uvedeném dávkování, dvakrát denně, po dobu tří dnů.

Nosní sprej Aflubin Naza předepsaný pro rýmu, sinusitidu. Při nástřiku do nosu má přípravek protizánětlivý účinek na nosní sliznici. Nosní sprej se používá k léčbě dětí od 12 let a dospělých, předepsaných dvěma spreje v každém nosním průchodu, 2 až 4 krát denně. Délka léčby je 1 až 4 týdny.

Aflubin forte v tobolkách pro děti od 7 do 12 let se doporučuje užívat 1 tobolku 1 až 2krát denně. Délka léčby je 5 až 10 dnů. Dospělí a děti starší 12 let Aflubin Forte předepisuje 1 tobolku jednou denně. Délka léčby je 5 až 10 dnů.

Přípravek Aflubin AeroSept je předáván dětem od 14 let a dospělým od 1 do 2 žvýkacích tablet až 3krát denně. Délka léčby je 1 až 2 týdny.

Formy propuštění

Nástroj je k dispozici ve formě různých dávkovacích forem:

- Sprej Aflubin Naze pro léčbu zánětlivých onemocnění nosní dutiny;

- Kapsle Aflubin forte se zvýšenou účinností účinných látek;

- kapky pro děti a dospělé;

- stejně jako žvýkací tablety "Aerocept" používané pro prevenci a léčbu virových infekcí během období sezónních epidemií.

Podmínky skladování

Doporučuje se uchovávat všechny druhy léků Aflubin na suchém, tmavém místě, mimo dosah přímého slunečního světla, stejně jako topných zařízení, při teplotě okolí nepřesahující 25 ° C. Doporučuje se uchovávat lék na místech, která nejsou přístupná dětem. Doba použitelnosti je 3 roky a nezávisí na formě uvolnění.

Cena v řetězci lékárny

Aflubin (sprej, kapky a tablety) lze zakoupit v téměř každé lékárně. Lék je široce používán pro prevenci a léčbu virových infekcí během období sezónních epidemií. Cena závisí na lékové formě.

Průměrná cena v řetězci lékáren:

 • Sprej Aflubin Naze 20 ml - 340-360 rublů.
 • Aflubin Forte v kapslích č. 40 - 420-440 rublů.
 • Homeopatické sublingvální tablety №12 - 140-155 rublů.
 • Kapky pro vnitřní použití 20 ml - 195-210 rublů.

Výše uvedený článek a komentáře čtenářů slouží pouze pro informační účely a nevyžadují samo-léčbu. Promluvte si s odborníkem o vlastních příznacích a nemocech. Při léčbě jakýmkoli léčivým přípravkem byste měli vždy používat pokyny uvedené v obalu spolu s pokyny, které jsou k dispozici, a pokyny svého lékaře jako hlavní návod.

Aby nedošlo k vynechání nových publikací na webu, je možné je přijímat e-mailem. Přihlásit se.

Chcete se zbavit nosu, krku, plic a nachlazení? Pak se určitě podívejte sem.

Také stojí za to věnovat pozornost dalším lékům na nachlazení a SARS: