Amoxicilin, suspenze 250 mg / 5 ml, lahvičky 100 ml

Před zakoupením lahviček Amoxicillin, suspenze 250 mg / 5 ml, 100 ml, porovnejte informace o přípravku s informacemi na oficiálních stránkách výrobce nebo upřesněte specifikaci konkrétního modelu u manažera naší společnosti!

Informace uvedené na těchto stránkách nejsou veřejnou nabídkou. Výrobce si vyhrazuje právo na změny v konstrukci, designu a balení zboží. Obrázky zboží na fotografiích uvedených v katalogu na stránkách se mohou lišit od originálu.

Informace o ceně zboží uvedeného v katalogu na stránkách se mohou lišit od skutečné ceny v době zadání objednávky na příslušnou položku.

Návod k použití

Účinná látka

Forma dávkování

Výrobce

Složení

2 g granulí (5 ml suspenze) obsahují:
účinná látka: amoxicilin - 250 mg (ve formě trihydrátu).
pomocné látky: sacharinát sodný, simethikon S 184, guarová guma, benzoát sodný, citrát sodný, sacharóza, aromatické látky passiflora, jedlé, aromatické látky

Farmakologický účinek

Amoxicilin je širokospektré antibakteriální, baktericidní činidlo odolné vůči kyselinám ze skupiny polosyntetických penicilinů. Inhibuje transpeptidázu, porušuje syntézu peptidů peptidoglykanu (protein podporující buněčnou stěnu) během období dělení a růstu, způsobuje lýzu bakterií. Vzhledem k šíři spektra účinku je léčivo účinné proti gram-pozitivním i gram-negativním mikroorganismům. Mezi klinicky významné mikro-negativní mikroorganismy citlivé na amoxicilin patří Escherichia coli, Proteus mirabilis, Salmonella, Shigella, Campilobacter, Haemophilus influenzae, Bordetella pertussis, Leptospira, Chlamydia.

Kromě toho, amoxicilin účinné proti všem mikroorganismy citlivými na penicilin G, například Streptococcus skupiny A, B, C, G, H, I, M, Streptococcus pneumoniae, Staphylococcus, a Neisseria spp., Produkující penicilinázy, Erysipelothrix rhysiopathiae, Corynebacterium, Bacillus anthracis, aktinomycety, Streptobacilli, Spirillium minus, Pastereulla multocida, Listeria, Spirochaeta (Leptospira, Treponema, Borrelia) a další, stejně jako různé anaerobní mikroorganismy (včetně peptokokki, peptostreptokokki, Clostridium a fuzobakterii).

Absorpce - rychlá, vysoká (93%), příjem potravy neovlivňuje vstřebávání, nekolabuje v kyselém prostředí žaludku. Při perorálním podání v dávce 125 a 250 mg je maximální koncentrace 1,5-3 μg / ml a 3,5-5 μg / ml. Účinek se vyvíjí po 15-30 minutách po aplikaci a trvá 8 hodin, doba do dosažení maximální koncentrace po perorálním podání je 1 až 2 hodiny, má velké množství distribuce - vysoké koncentrace se nacházejí v plazmě, sputu, bronchiální sekreci (při hnisavé bronchiální sekreci jsou slabé), pleurální a peritoneální tekutina, moč, obsah kožních puchýřů, plicní tkáně, střevní sliznice, ženských pohlavních orgánů, prostaty, tekutiny středního ucha, kosti, tukové tkáně, žlučníku ( jaterní funkce), fetální tkáň.

Se vzrůstem dávky 2krát se koncentrace také zvyšuje dvakrát. Koncentrace v žluči překračuje koncentraci v plazmě 2-4 krát. V amniotické tekutině a cévách pupečníkové šňůry je koncentrace amoxicilinu 25-30% plazmatické hladiny těhotné ženy. Špatně proniká do hematoencefalické bariéry se zánětem meningit (koncentrace meningitidy) v mozkomíšním moku - asi 20%. Komunikace s plazmatickými proteiny - 17%.

Částečně metabolizován za vzniku neaktivních metabolitů. Poločas je 1-1,5 hodiny.

Vylučuje se 50–70% ledvinami beze změny tubulárním vylučováním (80%) a glomerulární filtrací (20%), játry - 10–20%. V malých množstvích se vylučuje do mateřského mléka. Pokud je funkce ledvin abnormální (clearance kreatininu je nižší nebo rovna 15 ml / min), poločas eliminace se zvyšuje na 8,5 h. Během hemodialýzy se odstraní amoxicilin.

Indikace

Bakteriální infekce způsobené citlivou mikroflórou:

 • infekce dýchacích cest a horních cest dýchacích (sinusitida, faryngitida, angína, akutní otitis media, bronchitida, pneumonie),
 • genitourinární systém (pyelonefritida, pyelitida, cystitida, uretritida, kapavka, endometritida, cervicitida),
 • gastrointestinální trakt (peritonitida, enterokolitis, tyfus, cholangitis, cholecystitis),
 • infekce kůže a měkkých tkání (erysipel, impetigo, sekundárně infikovaná dermatóza),
 • leptospiróza,
 • listerióza
 • Lymská borelióza (borelióza),
 • úplavice,
 • salmonela,
 • nosiče salmonel
 • meningitida
 • endokarditida (profylaxe),
 • sepse.

Použití v průběhu březosti a laktace

Snad použití amoxicilinu v těhotenství v případě, kdy přínos pro matku převažuje nad potenciálním rizikem pro plod.

Amoxicilin se vylučuje do mateřského mléka v nízkých koncentracích. Pokud je to nutné, mělo by se o ukončení kojení rozhodnout v průběhu laktace.

Kontraindikace

 • Přecitlivělost na složky léčiva (včetně jiných penicilinů, cefalosporinů, karbapenemů),
 • alergická onemocnění (včetně historie),
 • bronchiální astma,
 • pollinosis,
 • infekční mononukleóza,
 • lymfocytární leukémie,
 • selhání jater
 • kolitida spojená s užíváním antibiotik, včetně anamnézy
 • období laktace
 • Děti do 10 let s hmotností nižší než 40 kg.

S opatrností - těhotenství, alergické reakce (včetně anamnézy), anamnéza gastrointestinálních onemocnění, selhání ledvin, stejně jako indikace krvácení v anamnéze.

Vedlejší účinky

Alergické reakce: kožní vyrážka, hyperémie, svědění, kopřivka, erytém, angioedém, rýma, konjunktivitida; horečka, bolest kloubů, eosinofilie, exfoliativní dermatitida, polyformální exsudativní erytém, Stevens-Johnsonův syndrom; reakce podobné séru, toxická epidermální nekrolýza, generalizovaná exantomózní pustulóza, alergická vaskulitida, anafylaktický šok.

Na straně zažívacího systému: dysbakterióza, změna chuti, zvracení, nevolnost, průjem, stomatitida, glositida, abnormální funkce jater, mírné zvýšení aktivity „jaterních“ transamináz, cholestatická žloutenka, jaterní cholestáza, akutní cytolytická hepatitida, pseudomembranózní kolitida.

Poruchy nervového systému: agitovanost, úzkost, nespavost, ataxie, zmatenost, změna chování, deprese, periferní neuropatie, bolesti hlavy, závratě, křeče.

Laboratorní ukazatele: leukopenie, neutropenie, trombocytopenická purpura, anémie.

Jiné: dušnost, tachykardie, intersticiální nefritida, krystalurie, eosinofilie, agranulocytóza, vaginální kandidóza, superinfekce (zejména u pacientů s chronickým onemocněním nebo nízkou tělesnou rezistencí).

Interakce

Farmaceuticky nekompatibilní s aminoglykosidy (aby se zabránilo vzájemné inaktivaci, nemíchejte).
Antacida, glukosamin, laxativa, potraviny, aminoglykosidy - zpomalují a snižují absorpci; kyselina askorbová zvyšuje absorpci.
Baktericidní antibiotika (včetně aminoglykosidů, cefalosporinů, cykloserinu, vankomycinu, rifampicinu) - synergický účinek; bakteriostatická léčiva (makrolidy, chloramfenikol, linkosamidy, tetracykliny, sulfonamidy) jsou antagonistické.
Zvyšuje účinnost nepřímých antikoagulancií (potlačuje střevní mikroflóru, snižuje syntézu vitamínu K a protrombinového indexu); snižuje účinnost perorálních kontraceptiv obsahujících estrogen, léčiv, v procesu metabolismu, který tvoří kyselinu paroaminobenzoovou, ethinylestradiol - riziko "průlomového" krvácení.
Diuretika, alopurinol, oxyfenbutazon, fenylbutazon, nesteroidní protizánětlivé léky; léky, které blokují tubulární sekreci - snižují vylučování tubulů, zvyšují koncentraci.
Alopurinol zvyšuje riziko kožní vyrážky.
Snižuje clearance a zvyšuje toxicitu methotrexátu.
Posiluje absorpci digoxinu.

Jak užívat, průběh podávání a dávkování

Uvnitř, před jídlem nebo po jídle.

Děti jsou předepisovány jako suspenze: ve věku 5-10 let - 250 mg (5 ml suspenze) 3krát denně; 2-5 let - 125 mg (2,5 ml suspenze) 3krát denně; mladších 2 let - 20 mg / kg tělesné hmotnosti denně, rozdělených do 3 dávek.

U předčasně narozených a novorozenců se dávka snižuje a / nebo se zvyšuje interval mezi dávkami. Průběh léčby je 5-12 dnů.

Příprava suspenze: Do lahvičky přidejte vodu před riziky a dobře protřepejte.
Připravená suspenze je stabilní při teplotě místnosti po dobu 14 dnů.
Před každým použitím musí být suspenze protřepána. 5 ml připravené suspenze (1 odměrka) obsahuje 250 mg amoxicilinu.

Předávkování

Příznaky: nevolnost, zvracení, průjem, narušení rovnováhy vody a elektrolytů (v důsledku zvracení a průjmu).
Léčba: výplach žaludku, aktivní uhlí, solné laxativa, léky na udržení rovnováhy vody a elektrolytů; hemodialýzou

Zvláštní pokyny

V průběhu léčby je nutné sledovat stav funkce krevních orgánů, jater a ledvin. Vývoj superinfekce je možný díky růstu mikrofluorové necitlivosti, která vyžaduje odpovídající změnu v antibakteriální terapii.

Při předepisování pacientům s bakteriémií se může vyvinout bakteriolyzační reakce (Jarish-Herxheimerova reakce).

U pacientů s přecitlivělostí na peniciliny jsou možné alergické zkřížené reakce s cefalosporinovými antibiotiky.

Při léčbě mírného průjmu na pozadí průběhu léčby je třeba se vyhnout lékům proti průjmu, které snižují střevní motilitu; mohou být použita protiprůjmová činidla obsahující kaolin nebo attapulgit. Při těžkém průjmu byste se měli poradit s lékařem.

Léčba nutně pokračuje dalších 48-72 hodin po vymizení klinických příznaků onemocnění.

Při současném užívání perorálních kontraceptiv obsahujících estrogen a amoxicilinu, pokud je to možné, používejte jiné nebo další metody antikoncepce.

Formulář vydání

Granulát pro suspenzi pro orální podání

Proč je vhodnější použít suspenzi Amoxicilinu?

Suspenze amoxicilinu je nenákladná a dobře známá antibakteriální látka s dobrými recenzemi. Lék je ve své praxi široce používán pediatry. S dobrým výkonem je bezpečný, což je důležité při léčbě mladých pacientů.

Toto antibiotikum patří do skupiny penicilinů. Má poměrně široké spektrum činností. S jeho použitím je možné potlačit aktivitu škodlivých bakterií, například stafylokoků, streptokoků, Escherichia coli a tak dále. Amoxicilin je schopen zničit mikroorganismy, které mají vliv na buněčné stěny. Ale ne všechny budou citlivé na účinky drogy.

Charakteristika léčiva Amoxicilin

Jak pro dospělé, tak pro děti užívají toto antibiotikum po dlouhou dobu, což mu umožnilo plně prokázat jeho činnost. Amoxicilin patří mezi léky první linie. Už se objevilo několik bakterií, které vykazují odpor vůči jeho působení. Tato skutečnost je spojena s beta-laktamázou - enzymem, který může blokovat účinek antibiotika.

Jako antibiotikum penicilinu je léčivo zvláště účinné proti patogenům následujících onemocnění:

 • Angina a bronchitida;
 • Faryngitida bakteriálního původu;
 • Sinusitida a sinusitida, zánět ORL orgánů;
 • Pneumonie není specifická;
 • Infekční onemocnění ledvin;
 • Endokarditida;
 • Infekce kůže, měkkých tkání.

Působení léčiva je založeno na zpoždění syntézy struktury buněčné stěny mikroorganismů.

Je-li indikováno antibiotikum

Amoxicilin je název aktivní chemické látky, která je přítomna v různých léčivech s podobnými účinky. Mezi nimi je lék se stejným názvem pro přípravu suspenzí, tj. Amoxicilin.

Nejčastějším důvodem pro kontaktování pediatra je akutní respirační infekce. Pokud se onemocnění projevuje nádchem, kašlem a bolestí v krku, tato situace nemusí vždy vyžadovat léčbu antibiotickým léčivem. I při vysokých teplotách jsou tyto symptomy způsobeny viry a je vyžadována pouze nespecifická léčba - spočívá v klidu v posteli, injekčním podávání antipyretik a silném pití. Mnoho případů onemocnění však vyžaduje léčbu antibiotiky.

Léčivo Amoxicilin ve formě suspenze má nízkou cenu a je vhodné pro každou peněženku. Je předepsán pro tyto projevy:

 • S projevy hnisavé, bakteriální, lakunární tonzilitidy.
 • Pokud lékař slyší velké bublinky nebo drobné bublinkové ralesky v plicích.
 • Pokud máte podezření na pneumonii - intoxikaci, horečku, bolest v hrudníku, s oslabením dýchání v plicích. S takovými projevy jsou děti často posílány na lůžkovou léčbu.
 • S poškozením, virovými infekcemi, bakteriálním zánětem a horečky. Příznaky otravy mohou přetrvávat až tři dny.

Proč je předepsán amoxicilin v suspenzi

Suspenze amoxicilinu 250 mg je vhodnou formou uvolňování, která se obvykle předepisuje dětem v dětství. Návod k použití suspenze Amoxicilin vám umožňuje užívat přípravek ve věku od tří měsíců. Je-li dítě mladší než tento věk, přijímání se provádí pod dohledem lékaře a pouze v případě potřeby. Dávka pro příjem je vypočítávána individuálně v závislosti na hmotnosti dítěte.

Pětiletým a desetiletým dětem se lék předepisuje jak ve formě suspenze, tak ve formě tablet s dávkou 250 mg. U dětí starších 10 let je pravděpodobnější, že dostanou 500 mg tablety.

Suspenze se připraví smícháním granulí s převařenou studenou vodou a mícháním až do úplného rozpuštění. Před opětovným podáním suspenze protřepejte lahvičku.

Složení léku a účinek na tělo

Amoxicilinová suspenze 250 mg není zvlášť vysoká cena a je vhodná pro komplexní léčbu. Jako součást účinné složky léčiva je amoxicilin trihydrát. Složka je obsažena v léčivu v dávce, která je zvolena podle formy uvolňování. Pro přípravu léčiva se používají také adjuvanty - dávají léku a další nezbytné vlastnosti, které mohou ovlivnit životnost léku ve směru zvýšení.

Kromě speciální formy trihydrátu obsahuje složení přípravku: t

 • Monohydrát laktózy;
 • Stearát vápenatý;
 • Stearát hořečnatý;
 • Polysorbát;
 • Bramborový škrob a mastek.

Při užívání léku zaznamenejte tyto vlastnosti:

 1. Zrychlená absorpce léčiva;
 2. Rychlý průnik do tkání a orgánů;
 3. Poločas je jeden a půl hodiny;
 4. Látka se vylučuje ledvinami beze změny.

Kontraindikace při užívání léčiva

Amoxicilin suspenze pro děti recenze na aplikaci lze nalézt různé. Negativní z velké části spojené s porušením pravidel užívání drogy. Podle instrukcí není dovoleno užívat lék s kyselinou klavulanovou v případě onemocnění jater nebo žloutenky. Přípravek Amoxiclav obsahuje kromě kyseliny klavulanové amoxicilinu. V lidském těle není amoxicilin zvláště stabilní, příčinou je enzym penicillanáza. Jednou z vlastností kyseliny klavulonové je blokování tohoto enzymu. V důsledku této pomoci není účinná látka zničena, je schopna působit na škodlivé mikroorganismy déle.

S takovými diagnózami nemůžete být léčeni lékem zvaným Amoxicillin:

 • Alergická diatéza;
 • Lymfocytární leukémie;
 • Infekční mononukleóza;
 • ARVI;
 • Astma bronchiální.

Amoxicilin jako baktericidní lék má kontraindikace - v takových případech je zakázáno jej používat k léčbě:

 • Alergie na složky léčiva;
 • Porušení hematopoetického systému;
 • Přecitlivělost na složky léčiva;
 • Kolitida, senná rýma;
 • Krvácení;
 • Problémy s nervovým systémem.

Vedlejší účinky léků

Amoxicilin má řadu vedlejších účinků. Předtím, než začnete užívat jakýkoli lék, je třeba tento bod instrukce pečlivě prostudovat

 • Alergie, jejichž projevem je kopřivka, svědění kůže, angioedém, který může být doprovázen anafylaktickým šokem;
 • Eroze sliznic, stomatitida;
 • Nevolnost, zvracení;
 • Poruchy spánku, bolesti hlavy;
 • Křečovité stavy;
 • Tachykardie;
 • Bolesti kloubů;
 • Dysbakterióza, anémie.

Aby se zabránilo rozvoji dysbiotických komplikací střev, které se projevují nadýmáním, bolestí a řezem v břiše, zápachem stolice nebo průjmem, jsou dětem předepsány probiotické léky současně s antibakteriálními léky. Tyto nástroje zahrnují normobakt, Linex, Enterohermina a tak dále. Preventivní léčba trvá asi 10-14 dnů.

Analogy léčiva

U pacientů, kteří potřebují léčbu, jejíž účinek je dosažen použitím amoxicilinu, ale nemůže brát léky kvůli špatné toleranci složek, je použití podobných látek povoleno. Léčivé analogy ve formě suspenze mají stejný účinek, jejich vedlejší účinky jsou podobné. Lze použít k léčbě amosinu a Ospamoxu, Amoxicilin-ratiofarm. Všichni mají asi stejnou cenu. S obvyklou nekomplikovanou formou onemocnění se dítě po pár dnech začne zotavovat.

Suspenze amoxicilinu se uvolňuje podle předpisu, který může lékař napsat v latině. Při léčbě infekčních onemocnění u malých dětí jsou přínosy této drogy dostatečně velké, aby mu daly přednost před ostatními.

Složení léčiva je vybráno takovým způsobem, že pravděpodobnost vedlejších účinků je extrémně malá. To vytváří relativní bezpečnost při léčbě - většina mladých pacientů toto antibiotikum klidně snáší. Můžete ji dokonce použít k léčbě velmi malých dětí a kojenců. Cena amoxicilinu je nízká a snadnost použití a příjemná chuť pro dítě poskytují další výhody v léčbě léku.

Suspenze Amoxicilinu, recenze

Většina hodnocení o drogách, která jsou dostupná na internetu av jiných zdrojích, jsou pozitivní. Téměř v každém případě jsou zaznamenány vynikající výsledky léku, rychlé akce. Je vhodné použít, protože asimilace nezávisí na jídle a techniky nemusí být vázány na konkrétní režim. Na konci léčebného cyklu je možné plně se zotavit, nemoc zmizí bez stopy.

Je zde také malá část negativních recenzí na Amoxicilin v suspenzi 125 mg, jejíž cena se liší na menší straně od jiných léků podobných účinků. Nejčastěji jsou spojeny se skutečností, že lék obsahující amoxicilin není schopen vyrovnat se s naprosto všemi infekčními chorobami. Ne všechny bakterie jsou přístupné jejímu působení. Než Vám předepíše léčivo obsahující antibiotikum, doporučuje se provést důkladné vyšetření pacienta.

Během vyšetření se izoluje patogen a kontroluje se jeho citlivost na účinek léčiva. Studie nějakou dobu trvají, pro jejich chování musí být pacient držen v nemocnici. Tyto schůzky se náhodně nedoporučují. Mezitím pacienti, kteří dostávají léčbu drogami a nevšimnou si slibovaného účinku, považují tuto nevýhodu za lék, zatímco za jiných podmínek to funguje dobře.

Přezkum použití amoxicilinu:

Galina: Před několika měsíci bylo dítě předepsáno Amoxicilinu v suspenzi k léčbě. Dojmy zůstaly pozitivní. Snadno se používá, je velmi výhodné, že nemusíte pít před jídlem / po jídle, protože moje nemocné dítě mě špatně konzumuje a často má potíže s léčbou. Navíc jsem ani nemusel pít laktobacily - podařilo se jim s běžnými kyselými mléčnými nápoji z obchodu. Nemoc prošla rychle, následky jsou pryč.

Kristina: Dítě bylo na procházce studené, ambulance byla odvezena do nemocnice. V důsledku toho jsme měli zápal plic, byla vysoká teplota. Ošetřující lékař předepsal antibiotikum, zpočátku jsem byl naštvaný, že by dítě dostalo injekce, ale my jsme předepsali Amoxicilin jako suspenzi. Po užití léku se stav syna rychle stabilizoval.

Účinek léku Amoxicillin 250 na prostatitidu

Amoxicilin 250 je antibiotikum, které má dlouhou historii použití u dospělých i pediatrických pacientů. Jedná se o derivát ampicilinu a patří k počtu polosyntetických antibiotik. Baktericidní účinek je založen na potlačení syntézy buněk patogenních mikrobů.

I přes vysoký výkon má lék své nevýhody. To je vysoká pravděpodobnost vzniku rezistence u některých bakterií na účinnou látku. Proto se tato sloučenina často kombinuje se solemi kyseliny klavulanové. Amoxicilin v čisté formě však neztrácí svou hodnotu jako antibiotikum systémového použití.

Složení a dávkové formy

Existují 3 hlavní formy uvolňování léčiva - tablety, kapsle a granule. Ve všech těchto případech je aktivní složkou amoxicilin jako trihydrát. V tomto případě se kapsle uvolňují v různých dávkách - 250 mg a 500 mg.

Existují 3 hlavní formy uvolňování Amoxicilinu - tablety, tobolky a granule.

Granule jsou určeny pro přípravu suspenzí. I když injekce v ampulích neposkytuje žádný výrobce, společnost Invesa vyrábí injekční suspenzi v injekčních lahvičkách po 10 ml.

Farmakologická skupina

Jedná se o antibiotikum ze skupiny polosyntetických penicilinů, které má všechny výhody a nevýhody spojené s přípravou této skupiny.

Farmakologický účinek

Amoxicilin je širokospektrální lék. Jeho hlavní výhodou je vysoká účinnost a rychlá činnost.

Amoxicilin má baktericidní účinek proti:

 • gram-pozitivní koky, které zahrnují streptokoky, pneumokoky, enterokoky, stafylokoky citlivé na penicilin;
 • gram-pozitivní bacily (corynebacterium a listeria);
 • Gramnegativní cocci, mezi nimiž jsou Neisseries;
 • gram-negativní bacily (Helicobacter pylori, provokující gastritidu, stejně jako hemofilní bacily, některé typy enterobakterií).

Amoxicilin se používá proti Escherichia coli, anaerobním bakteriím, aktinomycetům a spirochetům, které způsobují boreliózu. Ve vztahu k některým mikrobům má léčivo bakteriostatický účinek.

Lék je účinný proti typickým patogenům většiny typů respiračních infekcí. Ačkoliv je lék derivátem ampicilinu, je považován za účinnější, protože má zlepšenou farmakokinetiku - začíná působit rychleji, jeho použití vykazuje konzistentně vysokou koncentraci účinné látky v krevní plazmě a tkáních.

Amoxicilin se používá proti E. coli.

Amoxicilin se po perorálním podání dobře vstřebává. Biologická dostupnost účinné látky je 95%. Amoxicilin proniká dobře do téměř všech tkání těla, včetně plic, jater, svalů, žlučníku, synoviálních tekutin ve všech tekutinách (proto může být použit pro zánětlivá onemocnění kloubů), pleurální tekutiny, slin a tajemství dutin. V mozkomíšním moku je hladina jeho koncentrace nízká, což komplikuje léčbu meningitidy.

Amoxicilin je polosyntetické antibiotikum, které může během těhotenství proniknout do placentární bariéry. Studie však ukázaly, že látka v mateřském mléce téměř nevstupuje.

Amoxicilin má nízkou vazbu na plazmatické proteiny - pouze 20%. Vylučuje se téměř ledvinami. Poločas je 60-90 minut.

Indikace pro použití Amoxicilin 250

Indikace pro použití Amoxicilinu jsou různá infekční a zánětlivá onemocnění způsobená patogenními mikroorganismy citlivými na toto antibiotikum.

Patří mezi ně:

 • akutní a chronické infekce dýchacích cest (zánět středního ucha, zánět mandlí, bronchitida, faryngitida, bronchopneumonie, dokonce i plicní absces, ačkoli jeho účinnost je nižší než účinnost cefalosporinových antibiotik);
 • non-těžká pneumonie způsobená pneumokoky citlivými na amoxicilin;
 • infekce kůže a měkkých tkání;
 • akutní a chronické gastrointestinální infekce, včetně gastritidy;
 • onemocnění žlučových cest;
 • bakteriální formy urogenitálních infekcí, včetně uretritidy, kapavky, pyelonefritidy;
 • bakteriální srdeční onemocnění (například endokarditida);
 • prevence chirurgických komplikací;
 • sepse.

"Amoxicilin": návod k použití suspenze a tablet pro výpočet dávkování dětí

Mnoho závažných nemocí nelze rychle vyléčit bez antibiotik. Pediatri často předepisují Amoxicilin k léčbě mladých pacientů s bronchitidou, zánětem středního ucha nebo střevními infekcemi. To je jeden z často používaných antibiotik pro bolest v krku. V boji proti patogenním mikroorganismům se etabloval na pozitivní straně. Antibiotikum, které má široké spektrum působení, potlačuje proliferaci bakteriálních buněk a interferuje s jejich životně důležitou aktivitou. Vysoce účinný lék je levný. Účinnost amoxicilinu v boji proti mnoha chorobám byla vědecky prokázána, ale rodiče by neměli předepisovat drogy svým dětem.

Složení a forma uvolňování antibiotika

Hlavní látkou farmakologického účinku je amoxicilin trihydrát. Jeho množství v amoxicilinu se liší v závislosti na formě uvolnění prostředků. Antibiotikum obsahuje pomocné složky. Je doplněn:

 • stearát vápenatý;
 • monohydrát laktózy;
 • stearát hořečnatý;
 • polysorbát;
 • talek;
 • škrobu.

Antibiotikum se vyrábí v několika formách a dávkách:

 • prášek určený pro přípravu injekčních roztoků;
 • prášek, ze kterého je roztok připraven pro infuzi;
 • potažené tablety;
 • rozpustné tablety;
 • kapsle;
 • suchý prášek pro suspenzi;
 • připravené pozastavení.

Léčivé vlastnosti léčiva

Lék dokonale bojuje s infekcemi u dětí a dospělých. Amoxicilin patří k polosyntetickým penicilinům a je analogem 4-hydroxy-ampicilinu. Je účinný v boji proti streptokokům a stafylokokům. Vysoce aktivní proti řadě aerobních gramnegativních bakterií.

Nemocní lékaři obvykle předepisují amoxicilin ve formě tablet. Pro léčbu kojenců mohou být použity suspenze pro vnitřní použití nebo infuzní roztoky.

Indikace pro použití

Léčivo, které má baktericidní účinek, má škodlivý vliv na infekce při léčbě řady onemocnění:

 • bronchitida;
 • bolest v krku;
 • pneumonie;
 • otitis;
 • infekce dýchacího systému;
 • pyelonefritida;
 • infekce močových cest;
 • uretritida;
 • cystitida;
 • gastrointestinální infekce;
 • infekce kůže a měkkých tkání;
 • kapavka;
 • leptospiróza;
 • listerióza;
 • gastritida v akutním stadiu.

Droga prokázala svou účinnost při potírání všech výše uvedených nemocí. Většina pacientů ponechává pozitivní recenze o Amoxicilinu. Popsané antibiotikum je často předepisováno pacientům s žaludečním vředem a dvanáctníkovým vředem spolu s metronidazolem. V průběhu léčby se podařilo překonat bakterii zvanou Helicobacter Pylori a vrátit se ke svému normálnímu životnímu stylu.

Amoxicilin v bolestech v krku u dětí je relativně bezpečný - z tohoto důvodu mnoho pediatrů dává přednost jeho mladým pacientům. Pokud se dítě vyvine sinusitidu na pozadí chřipky, pak užívání tohoto antibiotika umožní překonat infekci co nejdříve. Tato vlastnost rozlišuje amoxicilin od jiných polosyntetických antibiotik.

Kontraindikace

Protože léčivo patří do skupiny penicilinu, jeho příjem může být doprovázen řadou vedlejších účinků. Je přísně zakázáno dávat amoxicilin lidem trpícím alergiemi na penicilin a cefalosporin. Také jeho příjem by měl být upuštěn od pacientů s infekční mononukleózou, astmatem a lymfatickou leukémií. Antibiotikum může být škodlivé, pokud má pacient akutní infekci GI, SARS nebo sennou rýmu.

Lékař někdy považuje za vhodné užívat lék lidem, kteří měli v minulosti gastrointestinální krvácení, nebo pacient trpí selháním ledvin nebo jater. Tito pacienti by měli být pod stálým dohledem zdravotnických pracovníků. V případě zhoršení celkového stavu se léčba okamžitě zastaví.

Pokyny pro použití prostředků a dávkování

Amoxicilin je předepisován kojencům, počínaje 2 týdny. Jeho vlastnosti a účinky na tělo jsou dobře studovány, riziko komplikací s řádným přijetím a dodržení všech doporučení lékaře je minimalizováno. Nicméně, jeho nezávislé použití, pokud jde o děti, je nepřijatelné. Nesprávné dávkování může mít za následek vážné následky, takže si musíte pozorně přečíst návod.

Doporučuje se užívat antibiotika po jídle. Začíná jednat téměř okamžitě. Po 15-30 minutách jeho koncentrace v krvi prudce stoupá a po 8 hodinách léčivo přestává mít terapeutický účinek. Doporučuje se, aby byla denní dávka amoxicilinu pro dítě rozdělena do několika částí a podávána v pravidelných intervalech.

Jak dát dítě do suspenze?

K přípravě suspenze 250 mg je nutné vařit vodu a ochladit na pokojovou teplotu. Poté je třeba přidat kapalinu do lahvičky se suchou látkou na určenou značku. Nádobu důkladně protřepejte. Výsledná suspenze může být uchovávána v chladničce po dobu nejvýše dvou týdnů, poté musí být nepoužitý lék zlikvidován. Než dáte lék vašemu dítěti, rodiče by si měli přečíst návod k použití.

Děti mladší 2 let mají obvykle předepsáno 20 mg na 1 kg tělesné hmotnosti dítěte. Užívejte suspenzi třikrát denně. Starší děti se doporučuje dávat průměrně 250-500 mg léků dvakrát denně. Děti starší 12 let a adolescenti mají předepsáno Amoxicilin pro bolest v krku ve formě tablet nebo tobolek.

Rodiče dětí by měli pochopit, že je nutné vypít celý průběh antibiotika předepsaný lékařem. Za žádných okolností nesmí být léčba přerušena, i když se dítě zotavilo.

Tablety pro děti

Jako léčba pro děti, které byly infikovány, je předepsáno antibiotikum ve formě tablet, kapslí, připravených suspenzí nebo granulí pro infuze. Dávka účinné látky se může značně lišit: 125, 200, 250, 400 nebo 500 mg. Jaká je optimální dávka a jak dlouho je nutné užívat lék, rozhoduje ošetřující lékař. V první řadě vychází ze závažnosti onemocnění.

Při mírném stupni je doporučená dávka 30-60 mg léku na kilogram tělesné hmotnosti dítěte. Pokud je onemocnění závažné, dávka se zvýší na 100 mg. Podle popisu, tabulka ukazuje průměrnou dávku léku předepsanou v léčbě dětí různého věku a dospělých, kteří byli infikováni.

Domácí lékárnička

Amoxicilin (tablety, tobolky a suspenze pro děti) t

AMOXICILLIN (AMOXICILLIN)
Pokyny pro použití, ceny a analoga

Název léku: AMOXICILLIN (AMOXICILLIN)

Mezinárodní název: amoxicilin (amoxicilin)
KFG: Antibiotikum široké spektrum penicilinové skupiny, zničené penicilinasou

FORMULÁŘ PRO DÁVKOVÁNÍ, SLOŽENÍ A BALENÍ:

Vyrábějí tablety a kapsle po 250 a 500 mg, stejně jako granule pro přípravu suspenzí pro děti s charakteristickou ovocnou vůní (v lahvích s odměrnou lžící).

Antibakteriální, baktericidní, kyselinovzdorný, širokospektrový agens ze skupiny polosyntetických penicilinů. Inhibuje transpeptidázu, porušuje syntézu peptidů peptidoglykanu (protein podporující buněčnou stěnu) během období dělení a růstu, způsobuje lýzu bakterií.

Aktivní proti aerobním grampozitivním bakteriím: Staphylococcus spp. (s výjimkou kmenů produkujících penicilinázu), Streptococcus spp. a aerobní gramnegativní bakterie: Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp., Klebsiella spp. Mikroorganismy produkující penicilinázu jsou rezistentní na amoxicilin.

Částečně metabolizován za vzniku neaktivních metabolitů. T1/2 - Ledvinami se vylučují 50-70% ledvinami, které se nezmění tubulární sekrecí (80%) a glomerulární filtrací (20%), játry - 10-20%. V malých množstvích se vylučuje do mateřského mléka. T1/2 u předčasně narozených dětí a dětí do 6 měsíců - 3-4 hodiny V případě poruchy funkce ledvin (clearance kreatininu nižší nebo rovna 15 ml / min) T1/2 zvyšuje se na 8,5 h. Během hemodialýzy se odstraní amoxicilin.

- infekce dýchacích cest a horních cest dýchacích (sinusitida, faryngitida, angína, akutní otitis media; bronchitida, pneumonie);

- infekce genitourinárního systému (pyelonefritida, pyelitida, cystitida, uretritida, kapavka, endometritida, cervicitida);

- gastrointestinální infekce (peritonitida, enterokolitis, tyfus, cholangitis, cholecystitis);

- infekce kůže a měkkých tkání (erysipel, impetigo, sekundárně infikovaná dermatóza); leptospiróza;

- Lymská borelióza (borelióza);

Dospělí a děti starší 10 let (o hmotnosti vyšší než 40 kg) mají předepsáno 500 mg 3krát denně; s těžkou infekcí - 0,75-1 g 3 krát denně.

Děti jsou předepisovány ve formě suspenze: ve věku 5-10 let - 250 mg (5 ml suspenze) 3krát denně; 2-5 let - 125 mg (2,5 ml suspenze) 3krát denně; mladších 2 let - 20 mg / kg tělesné hmotnosti denně, rozdělených do 3 dávek.

U předčasně narozených a novorozenců se dávka snižuje a / nebo se zvyšuje interval mezi dávkami. Průběh léčby je 5-12 dnů.

Příprava suspenze: Do lahvičky přidejte vodu před riziky a dobře protřepejte. Připravená suspenze je stabilní při teplotě místnosti po dobu 14 dnů. Před každým použitím musí být suspenze protřepána. 5 ml připravené suspenze (1 odměrka) obsahuje 250 mg amoxicilinu.

Při akutní nekomplikované kapavce se podávají 3 g jednou; Při léčbě žen se doporučuje znovu užívat uvedenou dávku.

Pro akutní infekční onemocnění gastrointestinálního traktu (paratyphoidní horečka, tyfus) a žlučových cest, pro gynekologická infekční onemocnění pro dospělé - 1,5-2 g 3 krát denně nebo 1-1,5 g 4 krát denně.

S dospělou leptospirózou - 0,5-0,75 g 4 krát denně po dobu 6-12 dnů.

Pro dospělé s salmonelózou 1,5–2 g 3krát denně po dobu 2–4 týdnů.

Pro prevenci endokarditidy v malých chirurgických zákrocích pro dospělé - 3-4 g 1 hodinu před zákrokem. Pokud je to nutné, po 8 - 9 hodinách jmenujte opakovanou dávku.

U dětí se dávka snižuje dvakrát.

U pacientů s poruchou funkce ledvin s clearance kreatininu 15-40 ml / min se interval mezi dávkami zvyšuje na 12 hodin; s clearance kreatininu pod 10 ml / min se dávka sníží o 15-50%; s anurií - maximální dávka 2 g / den.

Na straně zažívacího systému: dysbakterióza, změna chuti, zvracení, nevolnost, průjem, stomatitida, glositida, mírné zvýšení aktivity jaterních transamináz, pseudomembranózní enterokolitida.

Poruchy nervového systému: agitovanost, úzkost, nespavost, ataxie, zmatenost, změna chování, deprese, periferní neuropatie, bolesti hlavy, závratě, křečovité reakce.

Laboratorní ukazatele: leukopenie, neutropenie, trombocytopenická purpura, anémie.

Jiné: dušnost, tachykardie, intersticiální nefritida, vaginální kandidóza, superinfekce (zejména u pacientů s chronickým onemocněním nebo nízkou tělesnou rezistencí).

- nemoci gastrointestinálního traktu v anamnéze (zejména kolitida spojená s užíváním antibiotik);

- přecitlivělost (včetně jiných penicilinů, cefalosporinů, karbapenemů).

S péčí - těhotenství, selhání ledvin, krvácení v anamnéze.

PREGNANCY A LACTATION

Dávejte si pozor na užívání léku během těhotenství. Kontraindikováno během laktace.

V průběhu léčby je nutné sledovat stav funkce krevních orgánů, jater a ledvin.

Vývoj superinfekce je možný díky růstu mikrofluorové necitlivosti, která vyžaduje odpovídající změnu v antibakteriální terapii.

Při předepisování pacientům s bakteriémií se může vyvinout bakteriolyzační reakce (Jarish-Herxheimerova reakce).

U pacientů s přecitlivělostí na peniciliny jsou možné alergické zkřížené reakce s cefalosporinovými antibiotiky.

Při léčbě mírného průjmu na pozadí průběhu léčby je třeba se vyhnout lékům proti průjmu, které snižují střevní motilitu; mohou být použita protiprůjmová činidla obsahující kaolin nebo attapulgit. Při těžkém průjmu byste se měli poradit s lékařem.

Léčba nutně pokračuje dalších 48-72 hodin po vymizení klinických příznaků onemocnění.

Při současném užívání perorálních kontraceptiv obsahujících estrogen a amoxicilinu, pokud je to možné, používejte jiné nebo další metody antikoncepce.

Léčba: výplach žaludku, aktivní uhlí, solné laxativa, léky na udržení rovnováhy vody a elektrolytů; hemodialýzou

Antacida, glukosamin, laxativa, potraviny, aminoglykosidy zpomalují a snižují absorpci; kyselina askorbová zvyšuje absorpci.

Baktericidní antibiotika (včetně aminoglykosidů, cefalosporinů, cykloserinu, vankomycinu, rifampicinu) - synergický účinek; bakteriostatická léčiva (makrolidy, chloramfenikol, linkosamidy, tetracykliny, sulfonamidy) jsou antagonistické.

Zvyšuje účinnost nepřímých antikoagulancií (potlačuje střevní mikroflóru, snižuje syntézu vitamínu K a protrombinového indexu); snižuje účinnost perorálních kontraceptiv obsahujících estrogen, léčiv, v procesu metabolismu, který tvoří kyselinu paroaminobenzoovou, ethinylestradiol - riziko krvácení z průniku.

Diuretika, alopurinol, oxyfenbutazon, fenylbutazon, NSAID, léky, které blokují vylučování kanálků, snižují tubulární sekreci, zvyšují koncentraci.

Alopurinol zvyšuje riziko kožní vyrážky.

Snižuje clearance a zvyšuje toxicitu methotrexátu.

Amoxicilin pro děti

Penicilinová antibiotika jsou široce používána v léčbě bakteriálních infekcí v dětství. Jeden z nejpopulárnějších může být nazýván Amoxicilin. Pediatri ji často předepisují dětem, ale mnoho matek pochybuje o tom, zda stojí za to ji použít a zda je možné tento lék podat ve věku až jednoho roku, například měsíčnímu dítěti. Rodiče se také často zajímají o to, jak takový lék zředit a v jaké dávce může být dětem podán.

Formulář vydání

Existují takové formy amoxicilinu:

 1. Granule. Prodávají se ve skleněných tmavých lahvích o hmotnosti 40 g. Každá taková lahvička obsahuje bíložlutý nebo bílý prášek v takovém množství, že po přidání vody se získá suspenze v objemu 100 ml. Taková nažloutlá směs sladkého ovoce se snadno dávkuje pomocí odměrné lžičky v obalu. Plná lžička obsahuje 5 ml tekutého léku, z něhož nemocné dítě dostává 250 mg účinné látky. Uvnitř lžíce si můžete také všimnout rizika, že si vezmete suspenzi, na kterou dostanete poloviční dávku 2,5 ml léčiva / 125 mg účinné látky.
 2. Tablety předložené jako běžné tablety a ve filmovém potahu. Jsou dostupné s obsahem účinné látky 250 a 500 mg a jedno balení tablet může obsahovat 10, 20 nebo více.
 3. Kapsle Tato forma amoxicilinu je reprezentována bílo-zelenými želatinovými kapslemi. Uvnitř každého z nich je nažloutlý nebo bílý prášek obsahující 250 nebo 500 mg účinné látky. V jedné krabičce může být 16, 10, 20 nebo více kapslí.

Jak vidíte, amoxicilin je dostupný pouze ve formě léků, které jsou užívány perorálně. Injekce s takovým antibiotikem nejsou prováděny.

Amoxicilinová suspenze - vhodná forma dětí

Onemocnění dítěte je obtížný test pro každou matku, zejména pokud jde o užívání antibiotik. Často se u lékařů nachází lék, jako je například Amoxicilin. Toto je dobře známý a levný antibakteriální lék s dobrými recenzemi. Je široce používán v pediatrické praxi a etabloval se jako účinný a bezpečný prostředek pro děti. Přezkum amoxicilinu bude pokrýt všechny důležité body jeho použití.

Amosicilin je širokospektrální antibiotikum.

Charakteristika léčiva

Amoxicilin je antibiotikum penicilinu se širokým spektrem antimikrobiálních účinků. Výrobek vyrábí různé farmaceutické společnosti: Biopreparation, Bryntsalov-A, Biochemist (Rusko), Bayer AG (Německo), J B Chemicals Pharmaceuticals Ltd. (USA).

Lék je účinný proti hlavním patogenům:

 • bakteriální faryngitida;
 • tonzilitida (bolest v krku);
 • čelní sinusitida, sinusitida a další záněty horních cest dýchacích;
 • bronchitida;
 • nespecifická pneumonie;
 • infekce ledvin;
 • gastritida spojená s H. pylori;
 • endokarditida;
 • infekce kůže a měkkých tkání.

Mechanismus působení nástroje je založen na potlačení syntézy strukturních složek buněčné stěny mikrobů (baktericidní účinek).

Nejčastěji je lék předepisován pro akutní onemocnění běžného nachlazení, s bakteriální infekcí.

Amoxicilin pro děti a dospělé se dlouhodobě používá a patří mezi léky první linie, takže se nedávno objevilo mnoho rezistentních bakterií. To je způsobeno výskytem beta-laktamázového enzymu, který je schopen blokovat působení antibiotika.

Amoxicilin je také název aktivní chemické látky, která je součástí několika desítek podobných léků, včetně stejnojmenné látky, o které dnes uvažujeme.

Kdy lékaři předepisují antibiotikum?

Akutní respirační infekce - nejčastější příčina léčby pediatra. Samozřejmě, rýma, bolest v krku a kašel nemusí vždy vyžadovat antibiotika. Často jsou tyto symptomy, i v kombinaci s vysokou horečkou, způsobeny viry a vyžadují pouze nespecifickou léčbu (odpočinek na lůžku, těžké pití a antipyretikum).

Existují však případy, kdy jsou antibiotika nepostradatelná. Může být předepsán amoxicilin:

 • se symptomy bakteriální anginy pectoris (včetně hnisavého a lacunárního);
 • s nepříznivým auskultačním obrazem (lékař poslouchá velké bublinky nebo jemně probublávající rales v plicích);
 • s příznaky pneumonie (těžká intoxikace, horečka, bolest na hrudi, oslabené dýchání v segmentu nebo plicním laloku) - děti jsou zpravidla posílány na lůžkovou léčbu;
 • v případě zhoršení stavu pacienta s virovou infekcí a nástupem bakteriálního zánětu: horečka a další příznaky intoxikace přetrvávají po dobu 72 hodin nebo déle.

Pokud má dítě alergii na antibiotikum, zrušte léčbu a poraďte se s lékařem.

„V zimě byl můj syn neustále nemocen. Několikrát bez antibiotik se ještě nestalo. Lékař předepsal Amoxicilin v suspenzi, tento účinek se nám líbil.

S dávkou, všechno je jednoduché: jsme 4 roky, takže jsme dali ½ lžičky. Suspenze 250 mg / 5 ml po dobu 5 dnů. Už v první den recepce teplota ustoupila večer, i když to bylo ještě 39-39,5 stupňů, a dítě usnulo. Lékař varoval, že je nutné, aby léčba začala až do konce, i když je teplota a další příznaky intoxikace pryč. “

Proč pozastavit

Suspenze Amoxicilin - pohodlná a bezpečná forma uvolňování léčiva určená speciálně pro děti. Suspenzi můžete užívat od tří měsíců (pro děti mladší než - pod přísným lékařským dohledem). Dávka léčiva se volí individuálně v závislosti na hmotnosti dítěte.

Suspenze chutná dobře a pro rodiče je snadné měřit přesné množství léků.

Děti ve věku 5-10 let mohou být předepsány jako suspenze a tablety s dávkou 250 mg. U žáků starších 10 let se doporučuje užívat 500 mg tablety.

Užívejte Amoxicilin, bez ohledu na jídlo. Doba použitelnosti naředěné suspenze není delší než dva týdny.

Dávkování a četnost použití léčiva se provádí podle návodu k použití (návod ke stažení).

Amoxicilin (amoxicilin)

Aktivní složka:

Obsah

Farmakologická skupina

Nosologická klasifikace (ICD-10)

3D obrazy

Složení a uvolňovací forma

v blistru, 8 ks; v krabičce 2 blistry.

v lahvi tmavého skla 40 ml (kompletní s odměrnou lžící); v lahvičce 1 krabice.

Farmakologický účinek

Amoxicilin

Infekce dýchacích cest a močových cest, meningitida, enteritida coli, kapavka.

Kontraindikace

Hypersenzitivita, infekční mononukleóza, těhotenství.

Vedlejší účinky

Dispeptické jevy, superinfekce, alergické reakce.

Dávkování a podávání

Uvnitř Dávkování je stanoveno individuálně s ohledem na závažnost infekce. Dospělí a děti od 10 let - 500 mg 3x denně; při těžké infekci může být dávka zvýšena na 1000 mg 3x denně. Děti do 2 let (jako suspenze) - 20 mg / kg denně ve 3 dávkách (1/4 lžičky), 2–5 let - 125 mg (1/2 lžičky), 5-10 let - 250 mg (1 lžička nebo 1 kapsle) 3krát denně. S akutní nekomplikovanou kapavkou - 3 g jednou.

Suspenze se připraví přidáním převařené vody při teplotě místnosti ke značce 100 ml k suché látce a poté mícháním.

Podmínky skladování léčiva Amoxicilin

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti léčiva Amoxicilin

250 mg tobolky - 3 roky.

250 mg tobolky - 4 roky.

500 mg tobolky - 3 roky.

500 mg tobolky - 4 roky.

granule pro perorální podání 250 mg / 5 ml - 4 roky. Připravené suspenze - 14 dní.

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Pokyny pro lékařské použití

Synonyma nosologických skupin

Ceny v lékárnách v Moskvě

Recenze

Zanechte svůj komentář

Aktuální poptávkový index, ‰

Stanovisko "Lékaři Ruské federace" na lék Amoxicilin

Registrované vitální ceny

Registrační osvědčení Amoxicilin

 • Lékárnička
 • Internetový obchod
 • O společnosti
 • Kontaktujte nás
 • Kontakty vydavatele:
 • +7 (495) 258-97-03
 • +7 (495) 258-97-06
 • E-mail: [email protected]
 • Adresa: Rusko, 123007, Moskva, st. 5. Mainline, 12.

Oficiální stránky Skupiny firem RLS ®. Hlavní encyklopedie drog a lékárenského sortimentu ruského internetu. Referenční kniha léků Rlsnet.ru poskytuje uživatelům přístup k návodům, cenám a popisům léků, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, zdravotnických prostředků a dalšího zboží. Farmakologická referenční kniha obsahuje informace o složení a formě uvolnění, farmakologickém účinku, indikacích pro použití, kontraindikacích, vedlejších účincích, lékových interakcích, způsobu užívání léčiv, farmaceutických společnostech. Drogová referenční kniha obsahuje ceny léků a produktů farmaceutického trhu v Moskvě a dalších městech Ruska.

Přenos, kopírování, šíření informací je bez svolení společnosti RLS-Patent LLC zakázáno.
Při citování informačních materiálů zveřejněných na stránkách www.rlsnet.ru je vyžadován odkaz na zdroj informací.

Jsme v sociálních sítích:

© 2000-2018. REGISTR MEDIA RUSSIA ® RLS ®

Všechna práva vyhrazena.

Komerční využití materiálů není povoleno.

Informace určené zdravotnickým pracovníkům.