Tsitovir-3 - instrukce, analogy jsou levnější (seznam), porovnání účinnosti

Tsitovir-3 je léčivo určené k stimulaci lidské imunity. Obsahuje látky, které pomáhají tělu udržet ochranu před virovou infekcí.

Složení

 1. První složkou je kyselina askorbová, která je silným antioxidantem, aktivuje metabolické reakce, zlepšuje stav stěn cév a podporuje přenos imunitních faktorů do zapálených tkání.
 2. Druhou složkou je bendazol, který reguluje syntézu interferonových proteinů v těle. Interferony zvyšují buněčnou imunitu vůči virům. Tsitovir-3 se používá k prevenci i léčbě virových onemocnění.

Použití a dávkové formy léčiva

Tsitovir-3 se používá k léčbě typů chřipky A a B, jakož i akutních respiračních onemocnění, jejichž původci jsou pneumotropní viry. Tsitovir-3 se prodává v následujících dávkových formách:

 1. Kapsle Oválné bílo-oranžové želatinové tobolky obsahují lék ve formě bílého prášku. Jedna tobolka obsahuje 50 mg vitaminu C a 20 mg bendazolu. Tobolky jsou uzavřeny v blistrech po 12 kusech. Balení obsahuje dva nebo čtyři blistry.
 2. Sirup Jedná se o viskózní kapalinu světle žluté barvy, sladké chuti. Léčivo se prodává v lahvích z tmavého skla o objemu 50 ml. Složení sirupu zahrnuje kromě účinných složek pouze vodu a cukr. Tato dávková forma je určena především dětem. Balení obsahuje lžíci a odměrku.
 3. Prášek pro přípravu roztoku. Je to nažloutlá drobivá látka. Když se rozpustí ve vodě, promění se v čirý nápoj, který voní jako ovoce. Prášek obsahuje kromě účinných látek ovocnou příchuť a cukr. Lék se prodává v lahvičkách po 20 ml. Balení obsahuje lžičku pro měření dávky a měřicí kapacitu.

Návod k použití pro dospělé

U dospělých je lék obvykle předepisován ve formě kapslí. Jak pro prevenci, tak pro léčbu virových onemocnění je nutné užívat jednu tobolku třikrát denně.

Lék působí účinněji, pokud je konzumován půl hodiny před jídlem.

Léčebný kurz je určen lékařem, ale pro prevenci virových infekcí je dostatek čtyřdenních léků. Doporučuje se opakovat léčbu každých 30 dní.

Návod k použití pro děti

Rodiče by si měli uvědomit, že léčba bude rychlá a účinná, pokud dítě začne pít Tsitovir-3 během počátečních symptomů virové choroby. Pro každou dávkovou formu má vlastní návod k použití.

 1. Kapsle Určeno pro děti od šesti let. Pro léčbu a prevenci virových onemocnění by měla být jedna kapsle třikrát denně.
 2. Sirup, roztok. Určeno pro děti od 1 roku. Pro děti do 3 let se doporučuje užívat 2 ml léků třikrát denně, od tří do šesti let - 4 ml, od šesti do deseti let - 8 ml, pro mládež od 10 do 13 let - 12 ml.

Kontraindikace

Neužívejte Tsitovir-3 v přítomnosti:

 • Diabetes;
 • Porušení kardiovaskulárního systému;
 • Hypertenze;
 • Hypertonický sval;
 • Bronchiální astma.

Je zakázáno užívat lék během těhotenství a během kojení. Droga neinteraguje s jinými léky, takže může být bezpečně použita při léčbě virových patologií.

Předávkování a vedlejší účinky

Jediným vedlejším účinkem je výskyt alergie na složky léčiva. S výrazným předávkováním drog u lidí se slabým kardiovaskulárním systémem a staršími osobami může krevní tlak dramaticky poklesnout.

Náklady na léky

Cena imunostimulantu je určena jeho dávkovou formou:

 1. Kapsle, 12 ks v blistru - od 195 rublů;
 2. Sirup, 50 ml - od 340 rublů;
 3. Prášek, 20 ml - od 300 rublů.

Analogy Tsitovir-3 levnější (seznam) t

Pokud lékárna nemá Tsitovir-3, pak byste neměli být naštvaní. Farmaceutické společnosti nabízejí mnoho analogů Tsitovir-3, které jsou levnější, ale ne méně kvalitní než původní. Lékaři obvykle doporučují pacientům následující náhradní léky:

Tsitovir-3 nebo Kagocel - co si vybrat?

Tsitovir-3 je komplexní lék a Kagocel obsahuje jednu účinnou látku - Kagocel. V jedné tabletě je 12 mg kagotsel. Účinná látka je netoxická, je stimulátorem syntézy interferonů.

Kagocel lze použít k léčbě nejen akutních respiračních onemocnění, ale i herpesu.

Léky musí být zahájeny nejpozději čtyři dny po infekci. Kagocel se vyrábí pouze ve formě tablet. Přípravek by měli užívat dospělí a děti od tří let.

Terapeutický kurz zahrnuje odebrání dvou balení léku. Léčba tedy stojí asi 500 rublů. A dvě balení kapslí Tsitovir-3 stojí asi 400 rublů. Proto, Kagocel terapie se ukáže být 100 rublů dražší.

Zdravotnickým pracovníkům je obvykle obtížné říci pacientům, které léky si vybrat. Volba léků je dána závažností symptomů. Podle terapeutického účinku je Kagocel slabší než Tsitovir-3.

Tsitovir-3 nebo Ergoferon - co je levnější a efektivnější?

Ergoferon je komplexní léčivo. Skládá se z protilátek proti histaminu - 6 mg, protilátek proti lidskému interferonu gama - 6 mg, protilátek proti CD-4 - 6 mg. Lék se prodává ve formě vstřebatelných tablet a roztoku pro vnitřní použití.

Ergoferon je předepisován nejen pro chřipkové a akutní respirační virové onemocnění, ale také pro herpes, černý kašel, šarlatovou horečku, rotavirus a enterovirovou infekci. Je zakázáno dávat léky dětem do šesti měsíců. Není dovoleno používat imunostimulátor pro osoby s diabetem mellitus, tendenci k alergiím, rejekce laktózy, nesnášenlivost na složky léčiva.

Balení Ergoferon je 20 tablet. Medicína stojí v průměru 320 rublů. Balení Tsitovir-3 se dvěma blistry obsahujícími 24 tobolek stojí asi 560 rublů. Ukazuje se, že léčba Tsitovir-3 stojí téměř 150 rublů více. Jedno balení Erhoferonu je obvykle dostačující pro celý terapeutický průběh.

Tsitovir-3 nebo Arbidol - což je lepší?

Arbidol je analogem Tsitovir-3 v akci, ale ve složení jsou tyto léky odlišné. Tsitovir-3 je komplexní lék a Arbidol obsahuje jednu látku - umifenovir. Arbidol se prodává ve formě tablet a tobolek, stejně jako ve formě prášku pro výrobu suspenze.

Jedna tobolka obsahuje 50 mg umifenovirum v suspenzi - 25 mg na každých 5 ml.

Arbidol má výrazný antivirový účinek, je imunostimulantem průměrné aktivity. Výhodou léčiva je, že má mnohem menší toxický účinek ve srovnání s Tsitovir-3.

Nežádoucí účinky léku nedávají, nemůžete použít imunostimulant pouze pro lidi, kteří mají nesnášenlivost na jeho složky.

Tablety a kapsle mohou užívat děti od tří let, suspenze - od dvou let.

Je těžké říci, co je levnější: Tsitovir-3 nebo Arbidol. Balení Arbidolu obsahující 10 tablet stojí asi 220 rublů. Terapeutický kurz však vyžaduje nejméně 20 tablet. Proto bude léčba přípravkem Arbidol stát nejméně 440 rublů.

Pro odstranění SARS stačí obvykle jedno balení přípravku Cytovir-3, obsahující 12 tobolek. Takový balíček bude stát 230 rublů, dva balíčky v 460 rublech.

Proto, aby byly ošetřeny Arbidol, navzdory zdánlivě atraktivní cenovka, je dražší než Tsitovir-3.

Tsitovir-3 nebo Anaferon - co koupit?

Chemické složení léčiv je zcela odlišné. Tsitovir-3 je komplexní léčivo, které se skládá ze tří složek a Anferon je homeopatický lék založený na protilátkách proti lidskému interferonu gama. Anaferon je dostupný ve formě pastilek.

Tento analog Tsitovir-3 se vyrábí jak pro dospělé, tak pro děti. Tablety pro dospělé mohou být užívány od 18 let, tablety pro děti mohou používat děti od šesti měsíců.

Anaferon je obvykle předepisován pro chřipkové a akutní virové onemocnění, ale také účinně působí na herpes, rotavirovou infekci, encefalitidu, mononukleózu. Vedlejší účinky léku nezpůsobují. Homeopatický lék je bezpečnější a méně toxický než Tsitovir-3, takže pediatrové dávají přednost mladým pacientům.

Tsitovir-3 nebo Viferon?

Viferon je imunostimulant, který má antivirové a antibiotické účinky. Léčivo se prodává ve formě gelu a čípků. Aktivní složkou je alfa-2b interferon. Účinností jsou Viferon a Tsitovir-3 stejné.

Viferon, na rozdíl od Tsitovir-3, je však oprávněn léčit těhotné ženy a novorozence. Blistr s deseti čípky stojí asi 240 rublů. To je přibližně stejné množství jako 12 kapslí Tsitovir-3.

Tsitovir-3 nebo Orvirem - co je lepší se dostat?

Orvirem je analogem Tsitovir-3, určený výhradně pro děti. Zavedené léky v jediné formě - sirup. Léčivou látkou je rimantadin. Lék má antivirové a detoxikační účinky, používá se k léčbě a prevenci chřipky a akutních virových onemocnění.

Pediatri předepisují mladým pacientům přípravku Orvirem, kteří dosáhli věku jednoho roku. Pro léčebný cyklus postačuje jedna láhev sirupu o objemu 100 ml. Stojí to v průměru 300 rublů.

Tsitovir 3 instrukce, seznam levných analogů

Cytovir 3 je imunomodulační látka, která ovlivňuje imunitní procesy, má interferogenní účinek a zlepšuje schopnost těla odolávat infekcím.

Složení a léčebný účinek

Vlastnosti léčiva díky speciálnímu složení:

 • timogen aktivní složky;
 • Bendazolový hydrochlorid;
 • kyseliny askorbové.

Účinné látky mají společně silnou imunitní stimulaci a protizánětlivý účinek. Používá se jako léčba a profylaxe pro děti a dospělé k nachlazení a chřipce.

Formulář vydání

Lék citovir 3 se vyrábí ve třech formách:

 1. Bílé želatinové kapsle s oranžovým víčkem. Obsahují bílý prášek. Jedna tobolka obsahuje 0,5 mg timogenu, 20 mg bendazolu a 50 mg kyseliny askorbové, stearátu vápenatého a laktózy. Jsou umístěny v deskách po 12 kapslích. V kartonu mohou být 2 nebo 4 destičky.
 2. Sirup je nažloutlá, hustá kapalina se sladkou chutí. Je založen na vodě a sacharóze. Sirup je dětská forma uvolnění, nalije se do 50 ml tmavé skleněné nádoby. Pro snadné použití v krabici je odměrka nebo lžíce.
 3. Prášek, ze kterého se připravuje roztok přidáním vody. Vypadá to jako nažloutlá bílá hmota. Po přidání vody se získá bezbarvý roztok s ovocnou vůní. Kromě účinných složek ve složení prášku zahrnují ochucovadla a fruktózu. Prodává se ve 20 ml lahvičkách. Stejně jako sirup, tato forma uvolňování poskytuje dávkovací lžičku nebo pohár.

Cena léku

Cena cytovir 3 se liší v závislosti na typu léku:

 • kapsle (12 ks) - od 360 rublů;
 • sirup (50 ml) - od 300 rublů;
 • prášek - od 270 rublů.

Indikace pro použití

Indikace cytovir jsou preventivní opatření nebo léčba nachlazení. Pro dospělé, použijte kapsle, a děti doporučují lék v sirupu nebo prášku.

Návod k použití

Pokyny pro dospělé

Pro dospělé se citovir 3 v kapslích používá k léčbě nebo prevenci 1 ks. 3 krát denně. Pro lepší účinnost je lék užíván půl hodiny před jídlem.

Doba trvání léčby je určena lékařem, aby se zabránilo jejímu léčení, stačí pít lék na 4 dny. Tato preventivní opatření by měla být opakována po 22-30 dnech.

Návod k použití pro děti

Je důležité si uvědomit, že nejlepšího účinku léčby cytovirem 3 bude dosaženo, pokud začnete tento lék užívat, jakmile se objeví první příznaky onemocnění.

Užívání léků různých forem uvolňování je následující:

 1. Tobolky mohou být podávány dětem starším 6 let - jak pro léčbu, tak pro profylaxi, 1 tabletu 3x denně.
 2. Sirup a práškový roztok jsou určeny pro děti od 1 roku:
 • od 1 do 3 let - 2 ml 3krát denně;
 • od 3 do 6 let - 4 ml 3krát denně;
 • od 6 do 10 let - 8 ml 3krát denně;
 • od 10 do 13 let - 12 ml 3krát denně.

Trvání užívání citoviru 3 u dětí by nemělo překročit 4 dny.

Při častém užívání tohoto léku by mělo být provedeno studium hladiny cukru v krvi, aby se zabránilo nadbytku sacharózy v těle, která je základem cytovir.

Interakce léku s jinými léky není detekována, takže si ho můžete užívat v kombinaci s jinými léky.

Vlastnosti recepce u dětí a během těhotenství

Dítěti do 6 let lze podat lék pouze ve formě prášku nebo sirupu.

Těhotné používání tohoto nástroje se nedoporučuje. Během období kojení může lékař předepsat přípravek pouze v případě, že přínos pro ženu převyšuje potenciální rizika pro dítě.

Vedlejší účinky

Ve vzácných případech se mohou objevit nežádoucí reakce: t

 • pálení žáhy, nevolnost;
 • výskyt alergie na složky léčiva: svědění, kopřivka; obvykle po přerušení léčby a užívání antihistaminik se příznaky vymizí;
 • snížení krevního tlaku;
 • zvýšení počtu krevních destiček;
 • závratě, bolesti hlavy, špatný spánek;
 • kašel, dušnost;
 • návaly obličeje, horečka, pocení.

Jakmile zjistíte podobné příznaky, přestaňte užívat lék a poraďte se s lékařem.

Kontraindikace

Použití citovir 3 je kontraindikováno v následujících případech: t

 • křečovitý stav;
 • v přítomnosti alergických reakcí na složky léčiva;
 • s tendencí tvořit krevní sraženiny;
 • kardiovaskulární insuficience;
 • diabetes;
 • nízký krevní tlak;
 • akutní stadium žaludečního vředu nebo dvanáctníkového vředu;
 • během těhotenství;
 • ve věku jednoho roku.

Levné Analogs Tsitovir 3

Pokud jste ho nenalezli v prodeji citovir 3, můžete se pokusit jej nahradit protějškem, který bude levnější a nebude kvalitnější. V prodeji jsou následující léky s podobným účinkem:

 • ergoferon;
 • kagotsel;
 • anaferon;
 • arbidol;
 • Orvirem;
 • viferon.

Všechny tyto analogy jsou levnější než Citovir 3, ale jak efektivní jsou? Recenze o každém z nich jsou nejednoznačné: někteří chválí cytovir, jiní se domnívají, že analogy nejsou horší a levnější. Provedeme srovnávací popis účinků výše uvedených léků a cytovir.

Co je lepší - ergoferon nebo cytovir 3?

Ergoferon má protilátky proti y-interferonu, histaminu a CD4 jako účinné složky. Tento lék není tak toxický jako cytovir, má také široký rozsah indikací pro použití:

 • ARVI, chřipka;
 • rotavirus;
 • černý kašel
 • herpes;
 • enterovirus a další virová onemocnění.

V průměru, ergoferon box obsahující 20 tablet stojí 350 rublů a přibližně stejné množství kapslí stojí 520 rublů. Rozdíl je zřejmý.

Který lék je účinnější, závisí na typu onemocnění. V této věci bude moci navigovat pouze lékař.

Kagocel nebo Tsitovir 3 - což je výhodnější?

Kagocel má pouze jednu účinnou látku, která má podobný název. Je to induktor interferonu a není toxický.

Kagocel se vyrábí pouze ve formě tablet, které mohou být odebrány ve věku tří let.

Je indikován pro stejná onemocnění jako cytovir 3 a je také účinný v boji proti herpesu.

Pokud budeme hovořit o ceně, pak při balení Kagotsel s 10 tablety stojí 250 rublů, průběh léčby zajišťuje spotřebu dvou takových desek. Jako výsledek, budete trávit 500 rublů, a léčba cytovirem bude stát pouze 380-400 rublů.

Pokud jde o efektivitu, většina hodnocení lékařů a pacientů uvádí, že citovir 3 má silnější účinek.

Co je účinnější - anaferon nebo cytovir 3?

Anaferon je homeopatický lék. Má více indikací pro použití: kromě chřipky a nachlazení se používá k léčbě herpesu, rotaviru, klíšťové encefalitidy a dalších infekčních onemocnění.

Anaferon se vyrábí ve formě tablet pro dospělé a kapky pro děti. Jeho cena je mnohem nižší než cena citovir - 15 tablet bude stát 150 rublů. Výhodou anaferonu je také jeho přirozenost.

Lékaři doporučují anaferon jako prostředek antivirové profylaxe nebo pokud je onemocnění mírné. V obtížných případech je cytovir považován za účinnější.

Arbidol nebo Tsitovir 3 - co si vybrat?

Arbidol se skládá z účinné látky umifenovir. Vyrábí se ve formě tablet, prášku pro suspenzi a sirupu. Použití arbidolu je rozsáhlejší než u cytovirů. Kromě chřipky a nachlazení úspěšně řeší problém různých imunodeficiencí. Arbidol je také méně toxický.

Tablety mohou být předávány dětem od 3 let a sirup - od 2 let.

Arbidol je charakterizován minimálním množstvím vedlejších účinků. Průběh léčby tímto lékem bude stát 450 rublů, to je cena 20 tablet. Balení kapslí cytovir 3 stojí 400 rublů. Ukazuje se, že cenový rozdíl není tak velký. Máte-li ztrátu volby, obraťte se na lékaře.

Co si vybrat - orivir nebo tsitovir 3?

Orvirem je antivirotikum s rimantadinem. V lékárnách se prodává jako sirup a je určen pouze pro děti starší 1 roku. Orvirem dobře zvládá nachlazení a chřipku. Nicméně, v hodnocení rodičů o této droze, existuje mnoho stížností na alergické reakce: svědění a kopřivka.

Cena 100 ml sirupové láhve bude 320 rublů. Pokud nevíte, co si vybrat: objednávka nebo péče o dítě, poraďte se se svým lékařem.

Viferon nebo cytovir 3?

Viferon má antibakteriální a antivirové účinky. Může také stimulovat imunitní systém. Tento lék se vyrábí ve formě svíček a gelu. To vám umožní přiřadit je novorozencům a dětem, kteří nemají rádi polykání sirupů a pilulek. Přípravek Viferon lze také použít u těhotných žen.

Viferon tedy pokrývá skupinu pacientů, kteří by cytovir neměli užívat.

Cena balení Viferon s 10 svíčkami je 230 rublů, což je levnější než 12 tablet cytovir. Tyto léky jsou účinné, měli byste se rozhodnout, která forma uvolnění vám nejlépe vyhovuje.

Drogové recenze

Alina, 35 let Vologda

Byl jsem spasen více než jednou. V období podzim-zima se ujišťuji, že je vždy přítomen v lékárničce. Když se objeví první příznaky nachlazení, okamžitě ho začnu používat - tak se vyhnula rozvoji onemocnění. Je pravda, že pokud se stane epidemie chřipky a moji kolegové onemocní, cytovir ne vždy zachrání. V tomto případě musíte všichni zranit.

Diana, 37 let, Krasnodar

Dříve můj syn často trpěl nachlazením. Nedávno mi maminka poradila, abych mu dal prevence citovir 3. Řekla mi, že ji pije sama, takže v zimě zřídka onemocní. Rozhodl jsem se to zkusit a začal dávat mé dítě (8 let) kapsle tohoto léku, chtěl jsem to v prášku, ale nenašel jsem to v našich lékárnách. Po tom, můj syn onemocněl méně často. Opakuji kurz každých šest týdnů.

Valery, 42, Jekatěrinburg

Nějak jsem cítil, že jsem nemocný, ale ne v té době - ​​v práci je spousta úkolů, šéf tlačí. Kolega mi poradil, abych se léčil cytovirem. Četl jsem o tom recenze - zdá se, že to hodně pomáhá. Koupil jsem to, začal to brát, a třetí den jsem konečně bolela: rýma, teplota 37,4. Takže si myslím - marně jsem ty peníze utratil.

Olga, 43, Yeisk

A pro mého jedenáctiletého syna mi Citovir 3 pomáhá snáze se ochladit. Jako profylaktický prostředek ne vždy zvládá, ale ARVI s ním prochází lehkou formou a rychleji.

Analogy Tsitovir-3

Tato stránka obsahuje seznam všech analogů Tsitovir-3 podle složení a indikace. Seznam levných analogů, stejně jako můžete porovnat ceny v lékárnách.

 • Nejlevnější analog Tsitovir-3: Imunorix
 • Nejoblíbenější analog Tsitovir-3: Axoglatyran FS
 • ATC klasifikace: Imunostimulancia
 • Účinné látky / kompozice: kombinace mnoha účinných látek

Levné analogy Tsitovir-3

Při výpočtu ceny levných analogů Tsitovir-3 byla vzata v úvahu minimální cena, která byla uvedena v cenících poskytovaných lékárnami.

Populární analogy Tsitovir-3

Tento seznam analogů léčiv je založen na statistikách nejžádanějších léků.

Všechny analogy Tsitovir-3

Analogové složení a indikace

Nejvhodnější je výše uvedený seznam analogů léčiv, ve kterých jsou indikovány substituenty Tsitovir-3, protože mají stejné složení aktivních složek a jsou stejné, jak je uvedeno pro použití.

Různé složení se může shodovat podle indikací a způsobu aplikace.

Jak najít levný ekvivalent drahé medicíny?

K nalezení levného analoga léku, generika nebo synonyma doporučujeme především věnovat pozornost kompozici, a to stejným léčivým látkám a indikacím pro použití. Aktivní složky léčiva jsou stejné a budou indikovat, že léčivo je synonymem léčiva, které je farmaceuticky ekvivalentní nebo farmaceutické alternativy. Nezapomeňte však na neaktivní složky podobných léků, které mohou ovlivnit bezpečnost a účinnost. Nezapomeňte na radu lékařů, self-léčba může poškodit vaše zdraví, takže vždy konzultujte s lékařem před použitím jakéhokoli léku.

Cena Tsitovir-3

Na níže uvedených stránkách můžete najít ceny Tsitovir-3 a zjistit dostupnost v lékárně v okolí.

 • Tsitovir-3 cena v Rusku
 • Tsitovir-3 cena na Ukrajině
 • Cena Tsitovir-3 v Kazachstánu
Všechny informace jsou prezentovány pouze pro informační účely a nejsou důvodem k předepisování nebo nahrazení léků.

Tsitovir 3 - návod k použití, analogy, recenze a formy uvolňování (sirup pro děti, tobolky nebo tablety, prášek pro přípravu roztoku) léčiva k léčbě a prevenci chřipky u dospělých, včetně těhotenství

V tomto článku se můžete seznámit s návodem k použití léku Tsitovir 3. Představuje recenze návštěvníků stránek - spotřebitelů této drogy, stejně jako názory lékařů odborníků na používání Tsitovir 3 v jejich praxi. Velký požadavek na aktivnější zpětnou vazbu k léku: lék pomohl nebo nepomohl zbavit se nemoci, jaké komplikace a vedlejší účinky byly pozorovány, možná neuvádí výrobce v anotaci. Analogy Tsitovir 3 v přítomnosti dostupných strukturních analogů. Používá se k léčbě a prevenci chřipky a SARS u dospělých, dětí i během těhotenství a kojení.

Tsitovir 3 je imunomodulační lék, který ovlivňuje buněčné, humorální imunitní reakce a nespecifickou rezistenci organismu. Má interferonogenní účinek.

Bendazol, který je součástí léčiva, indukuje produkci endogenního interferonu. Interferonem indukované enzymy v buňkách různých orgánů inhibují virovou replikaci. Navíc aktivací imunokompetentních buněk léčivo pomáhá normalizovat imunitní stav.

Thymogen působí na imunitu T-buněk.

Kyselina askorbová aktivuje humorální imunitu, normalizuje propustnost kapilár, čímž potlačuje zánětlivý proces.

Složení

Thymogen sodný (alfa-glutamyl-tryptofan sodný) + Bendazol + kyselina askorbová + pomocné látky.

Farmakokinetika

Při podávání uvnitř léčiva je kompletně absorbován z gastrointestinálního traktu. Biologická dostupnost bendazolu - asi 80%, alfa-glutamyl-tryptofanu - ne více než 15%, kyseliny askorbové až do 70%. Kyselina askorbová je absorbována v zažívacím traktu (hlavně v jejunu). Komunikace s plazmatickými proteiny - 25%. Proniká snadno do leukocytů, destiček a pak do všech tkání, proniká placentou. Nemoci gastrointestinálního traktu (žaludeční vřed a duodenální vřed, porucha střevní motility, napadení červy, giardiasis), použití čerstvých zeleninových a ovocných šťáv, alkalický nápoj snižuje vazbu kyseliny askorbové ve střevě.

Kyselina askorbová se metabolizuje převážně v játrech na kyselinu deoxyaskorbovou, poté na kyselinu oxalooctovou a kyselinu diketogulonovou. Vylučuje se ledvinami, střevy, potem, mateřským mlékem v nezměněné formě a ve formě metabolitů.

Biotransformační produkty bendazolu v krvi jsou dva konjugáty vytvořené jako výsledek methylace a karboethoxylace imidazolové iminoskupiny imidazolového imidazolu: 1-methyl-2-benzylbenzimidazolu a 1-karboethoxy-2-benzylbenzimidazolu. Metabolity bendazolu se vylučují močí.

Alfa-glutamyl-tryptofan je rozdělen peptidázami na kyselinu L-glutamovou a L-tryptofan, které tělo používá při syntéze proteinů.

Indikace

 • prevence a symptomatická léčba časných stadií chřipky a jiných akutních respiračních virových infekcí.

Formy propuštění

Sirup pro děti.

Kapsle (někdy omylem nazývané pilulky).

Prášek pro přípravu perorálního roztoku pro děti.

Návod k použití a dávkovací režim

Lék se užívá perorálně 30 minut před jídlem.

Pro účely prevence a léčby předepisují dospělí a děti starší 6 let 1 tobolku 3krát denně po dobu 4 dnů.

Děti ve věku od 1 do 3 let mají předepsány 2 ml sirupu 3x denně po dobu 4 dnů; děti ve věku od 3 do 6 let - 4 ml 3krát denně po dobu 4 dnů; děti ve věku od 6 do 10 let - 8 ml 3krát denně po dobu 4 dnů; děti starší 10 let - 12 ml 3krát denně po dobu 4 dnů.

Pro profylaktické účely může být druhý cyklus léčby prováděn za 3-4 týdny.

Vedlejší účinky

 • krátkodobý pokles krevního tlaku (u pacientů s neurocirkulační dystonií);
 • alergické reakce.

Kontraindikace

 • diabetes mellitus (pro sirup);
 • tromboflebitida;
 • tendence k trombóze;
 • svalový hypertonus;
 • atopická forma bronchiálního astmatu;
 • děti do 6 let (pro kapsle);
 • těhotenství (u tobolek);
 • období laktace (pro kapsle);
 • přecitlivělost na léčivo.

Použití v průběhu březosti a laktace

Léčivo je kontraindikováno pro použití během těhotenství a kojení.

Zvláštní pokyny

Při dlouhodobém užívání sirupu je nutné pravidelné sledování renálních funkcí a hladiny glukózy v krvi.

V doporučených dávkách je léčivo Tsitovir 3 kompatibilní se všemi prostředky používanými pro symptomatickou léčbu chřipky a jiných akutních respiračních virových infekcí.

Interakce s léky

Léková interakce léčiva není popsána.

Analogy léčiva Tsitovir 3

Léčivo Tsitovir 3 nemá pro účinnou látku žádné strukturní analogy.

Analogy pro farmakologickou skupinu (imunomodulátory):

 • Avonex;
 • Alfaferon;
 • Amixin;
 • Anaferon;
 • Děti Anaferon;
 • Arbidol;
 • Arpetolid;
 • Arpetol;
 • Arpeflu;
 • Betaferon;
 • Broncho Vax;
 • Bronhomunal;
 • Viferon;
 • Wobenzym;
 • Genferon;
 • Herpferon;
 • Grippferon;
 • Groprinosin;
 • Derinat;
 • Zadaksin;
 • Immunal;
 • Imunorm;
 • Imudon;
 • Imunorix;
 • Imunofan;
 • Ingaron;
 • Interal;
 • Interferal;
 • Interferon;
 • Intron A;
 • Inferon;
 • Rec 19;
 • Yodantipirin;
 • Kagocel;
 • Kipferon;
 • Lovemax;
 • Lifferon;
 • Licopid;
 • Deoxyribonukleát sodný;
 • Neuroferon;
 • Neovir;
 • Optinat;
 • ORVitol NP;
 • Oftalmoferon;
 • Panavir;
 • Anagen;
 • Pyrogenal;
 • Polyoxidonium;
 • Poludan;
 • Posterizace;
 • Proleukin;
 • Profetal;
 • Reaferon;
 • Ribomunil;
 • Roncoleukin;
 • Roferon A;
 • Ruzam;
 • Splenin;
 • Sporobacterin;
 • Stemokine;
 • Taktivin;
 • Tiloron;
 • Timalin;
 • Timogen;
 • Tonsilgon N;
 • Ferrovir;
 • Cykloferon;
 • Ergoferon;
 • Estiphane;
 • Echinacea;
 • Echinokor.

Tsitovir 3

Tsitovir 3 je levný kombinovaný imunomodulátor, který se používá hlavně k léčbě nebo prevenci infekčních onemocnění nachlazení (ARD). Jedním z jeho klíčových přínosů je minimum vedlejších účinků a schopnost použití v pediatrii (pro léčbu dětí). Jaký je návod k použití pro Tsitovir 3? V jakých formách se vyrábí? Jak je to v kombinaci s jinými farmakologickými léky, zejména imunomodulátory?

Aplikace a obecné informace

Podle pokynů výrobce je Tsitovir 3 indikací pro léčbu a prevenci akutních respiračních onemocnění virové etiologie. Nicméně, s bakteriologickou nebo plísňovou infekcí, imunomodulátor také působí, ale je méně výrazný, protože složky v jeho kompozici zvyšují účinnost atypické imunitní reakce (stimulací syntézy interferonů). Kromě toho, kyselina askorbová (vitamin C) v terapeutické dávce je zahrnuta v Tsitovir 3. To má pozitivní vliv na celkovou odolnost organismu vůči infekcím.

Přípravek obsahuje:

 • Bendazol (látka, která stimuluje syntézu interferonu);
 • Thymogen sodný (ovlivňuje T-buněčný prvek imunitního systému, čímž zvyšuje účinnost interferonů);
 • vitamín C (přispívá k celkovému posílení imunitního systému).

Formy propuštění

V současné době je Tsitovir 3 k dispozici v následujících formách:

 • kapsle (v balení po 12, 24 a 48 kusech);
 • sirup (pro děti);
 • prášek pro roztok (pro děti).

Koncentrace účinných látek je uvedena v tabulce.

Doporučená forma užívání léku by měla být vždy určena lékařem s ohledem nejen na věk, ale také na klinický stav pacienta.

Prášek pro přípravu roztoku je k dispozici ve třech variantách, které se liší pouze formou přírodního aroma. V současné době existují tři varianty:

Forma příchutě nijak neovlivňuje terapeutický účinek užívání léku a může být zvolena podle svého uvážení pacientem (nebo rodičem). Tento parametr také nemá žádný vliv na pravděpodobnost alergické reakce.

Návod k použití

Tsitovir 3 tobolky se užívají 20-30 minut před jídlem, omyjí se malým množstvím vody. Sirup je hotový roztok pro požití, ale v případě potřeby může být před použitím naředěn ve vodě při pokojové teplotě.

Stojí za zmínku, že průběh podávání a dávkování při léčbě a prevenci akutního respiračního onemocnění se nemění, ale může být upraven podle uvážení ošetřujícího lékaře.

Pokud jde o kombinaci přípravku Tsitovir s jinými léky, výrobce uvádí, že je dobře snášen s antipyretiky, antibiotiky a protizánětlivými léky. Jedinou poznámkou není kombinovat příjem s jinými imunomodulátory. A mezi léky by měla trvat přestávku 1-2 hodiny.

Kontraindikace

Kategorickou kontraindikací pro užívání přípravku Tsitovir 3 je přítomnost hyperreakce na jednu ze složek, které tvoří lék, cévní dystonii, hypotenzi. Rovněž není předepisován ve věku 6 let (nevztahuje se na sirup nebo prášek na přípravu roztoku, který lze použít v praxi od 3 let). Podle lékařů by užívání přípravku Tsitovir 3 mělo být omezeno na atypickou chronickou imunodeficienci, aby nedošlo k vyvolání autoimunitní reakce (ale na tomto skóre nebyly provedeny žádné podrobné studie, výrobce to neuvádí).

Je také třeba mít na paměti, že v kapslích přípravku Tsitovir 3 je malé množství laktózy. Ale s jeho intolerancí, příznaky střevní nevolnosti, průjmem může dojít. V tomto případě byste se měli poradit se svým lékařem o možnosti nahrazení léku analogem. Nebo můžete použít jinou formu (sirup nebo prášek pro přípravu roztoku). V jejich složení není žádná laktóza (protože je přítomna pouze v pouzdru kapsle).

Dávkování

A pro léčbu akutních respiračních infekcí jako součásti komplexní terapie a pro prevenci onemocnění dýchacích cest Tsitovir 3 užívejte 1 tobolku 3krát denně 20-30 minut před jídlem a vypijte je malým množstvím vody. Průběh léčby je 3-5 dnů, po které se provede přestávka 2-3 týdnů (nebo podle schématu určeného lékařem).

Tsitovir 3 ve formě sirupu se užívá s ohledem na následující dávkování: t

 • pro děti od 1 do 3 let - 2 mililitry 3x denně;
 • pro děti od 3 do 6 let - 4 mililitry 3x denně;
 • pro děti od 6 do 10 let - 8 ml 3krát denně;
 • pro děti od 10 do 12 let - 12 ml 3krát denně.

Doporučený kurz je 4 dny, další vyšetření by mělo být koordinováno s pediatrem po vyšetření dítěte.

Sirup a hotový roztok z prášku by měl být skladován na tmavém místě, chráněn před slunečním zářením při teplotě 0 až 8 stupňů Celsia.

Možné nežádoucí účinky

U těžké vegetativní cévní dystonie může použití léku vyvolat arteriální hypotenzi. Výrobce také uvádí známé ojedinělé případy alergické reakce, které se projevují ve formě:

 • kopřivka;
 • slzy;
 • krátkodobé zvýšení tělesné teploty.

Přibližné procento možné hyperreakce je pouze 0,001%. Testy na toto skóre nebyly provedeny, neexistují ani ověřené statistiky. Jak je ukázáno, alergická reakce se vyskytuje hlavně u dětí do 3 let věku.

Při nesnášenlivosti laktózy může také dojít k průjmu, střevnímu onemocnění. U některých pacientů je toto doplněno mírnou bolestí žaludku způsobenou zvýšenou sekrecí enzymů. Ihned po vysazení přípravku Tsitovir 3 tyto příznaky vymizí.

V současné době je průměrná cena v lékárnách Ruské federace pro Tsitlovir 3:

 • kapsle (12 ks) - 337 rublů;
 • kapsle (24 ks) - 530 rublů;
 • tobolky (48 ks) - 854 rublů;
 • sirup (50 ml) - 417 rublů;
 • prášek pro přípravu roztoku (20 g) - 316 rublů;
 • prášek pro přípravu roztoku (20 g, brusinky) - 282 rublů.

Konečná cena se může mírně lišit od výše, protože záleží na regionu, finanční politice lékárenského řetězce, dodací lhůtě.

Analogy

V lékárnách nejsou žádné léky se stejným složením léčiv, ale je zde množství levných analogů Tsitovir 3 s podobným účinkem. Patří mezi ně:

 1. Amiksin (ve formě tablet). Léčivou látkou je Tiloron, který také stimuluje syntézu interferonů. Používá se při léčbě mnoha infekčních onemocnění, včetně hepatitidy A. Průměrná cena je 235 rublů.
 2. Glutoxim. Základem je roztok glutoximu v kyselině ethanové. Používá se nejen při imunodeficienci, ale také k inhibici procesu dělení rakovinných buněk. Působí komplexně. Průměrná cena je 1180 rublů.
 3. Anaferon. Základ - purifikované tělo interferonu gama. Nejvhodnější pro prevenci a léčbu virových respiračních onemocnění. Lze použít pro děti (vyrábí se speciální "dětská" forma léku). Průměrná cena je 190 rublů.
 4. Kagocel Základem drogy - Kagotsel, což je syntetický interferon induktor. Nepůsobí horší než Tsitovir 3, ale podrobné klinické studie nebyly provedeny.
 5. Interferon Posiluje komplexní funkci imunity, zvláště účinnou proti virům. Používá se také v pediatrii. Jedinou nevýhodou je uvolňovací forma (hotový roztok v ampulích). Průměrná cena je 200 rublů.

Podle anotace v oficiálních instrukcích, není vhodné přepnout na užívání analogových léků sami. Toto rozhodnutí může učinit pouze ošetřující lékař za přítomnosti úplného klinického obrazu a pacientovy anamnézy.

Předávkování

Ani výrobce, ani lékaři o případech předávkování drogami nejsou známí. Můžeme pouze předpokládat, že symptomy budou podobné těm, které se vyskytují při předávkování interferonovými deriváty. A to je možný projev alergické reakce:

 • kopřivka;
 • lokální zarudnutí, zánět kůže;
 • lokální svědění a odlupování kůže.

V případě předávkování je třeba postupovat stejně jako v případě otravy jakýmkoliv jiným farmakologickým činidlem. To znamená, co nejdříve vyčistit žaludek, vzít aktivní uhlí, vyhledat lékařskou pomoc. Lék je samozřejmě dočasně pozastaven.

Recenze

Tsitovir 3 se dlouhodobě používá ve zdravotnické praxi, tematické zdroje o něm mají tedy poměrně velký počet připomínek od těch, kterým to lékaři předepisovali. Některé z nich můžete vzít jako příklad.

Obecně platí, že působení Tsitovir 3 je ve většině hodnoceno jako pozitivní. Pro léčbu virových respiračních onemocnění je to ideální imunomodulátor, včetně dětí. Před použitím byste se však měli poradit se svým lékařem. Neměli bychom zapomínat, že dlouhodobé užívání imunomodulátorů může vyvolat inhibici přirozené syntézy interferonu, která následně nepříznivě ovlivňuje činnost imunitní funkce.

Tsitovir-3 - analogy

Jak používat

 • Přidejte léky z rychlého vyhledávání na horním panelu pomocí analogů a podívejte se na výsledek.
 • Analogy účinku indikovaly jejich aktivní složky.
 • Pro přípravky s účinnou látkou je uveden seznam kompletních analogů (majících stejnou účinnou látku).
 • U mnoha drog existuje v Moskvě řada cen v lékárnách.

Proč potřebujete hledat analogy

 • Lékařská online služba je určena k výběru optimální náhrady léků.
 • Najít levné protějšky pro drahé léky.
 • U léků, které nemají kompletní analogy, viz seznam nejpoužívanějších léků.
 • Pokud jste profesionální, pomoc umělé inteligence pomůže při výběru léčby.

Lék "Tsitovir-3": žádné kompletní analogy; 30 analogů v akci, nejpodobnější - Immunal plus C (299-359ք)

Stručná informace o nástroji

Možné náhražky Tsitovir-3

Analogy pro akci

Výhodou Cyberis je všestrannost, díky které je schopna volit analogy pro všechny léky. Umělá inteligence analyzuje indikace, kontraindikace, složky, farmakologické skupiny, stejně jako informace o praktickém užívání léků a zobrazuje nejlepší náhrady s mírou podobnosti v procentech.
Plné analogy léčiv nejsou vždy dostupné a jejich použití není vždy možné vzhledem k přítomnosti nebezpečných lékových interakcí. Proto je nutné používat pouze podobné léky, někdy i z různých farmakologických skupin.

Tsitovir-3® - detailní návod k použití pro děti i dospělé, cena, recenze, analogy

Jak užívat Tsitovir-3?

Asi 80% dětí a dospělých v období podzimu a zimy trpí nachlazením. To je způsobeno především nesprávnou prací imunitního systému. Co když se objeví první příznaky infekce? Návody k použití budou zajímavé pro často nemocné dospělé a děti, které nezmeškají jednu epidemii ve školce nebo ve škole. Uvažujme: co ukazuje Tsitovir-3 při přijímání léku, kolik stojí a co mají jeho protějšky.

Tsitovir-3® je imunostimulant, který se používá proti infekcím chřipky A a B, všem druhům virů, které způsobují nachlazení. Složení léčiva se skládá ze tří složek.

Thymogen (0,15 mg), který je součástí léčiva, ovlivňuje buněčnou a humorální imunitu, zvyšuje odolnost organismu vůči nejrůznějším patogenům.

Navíc má následující schopnosti:

 • má regenerační účinek;
 • zlepšuje buněčný metabolismus;
 • stimuluje produkci vlastních protilátek;
 • má protizánětlivou aktivitu;
 • pomáhá zpomalit hromadění tekutiny v tkáních;
 • ovlivňuje diferenciaci lymfoidních buněk;
 • zvyšuje aktivitu buněk kostní dřeně;
 • normalizuje poměr T-pomocníka, T-supresoru;
 • moduluje nadměrnou aktivitu cytokinů.

Imunomodulační vlastnosti Timogenu jsou určeny podobností s membránovými receptory thymocytů a schopností ovlivňovat lymfocyty.

Vitamin C, který je součástí léčiva, zlepšuje stav cévní stěny, snižuje jeho propustnost, má regenerační vlastnosti, snižuje pravděpodobnost komplikací SARS, chřipky, usnadňuje průběh onemocnění a je zodpovědný za humorální imunitu.

Aby nedošlo k nachlazení, je důležité správné dávkování vitamínu C. Přípravek Tsitovir-3 vitamin C obsahuje 12 mg, což odpovídá 1/4 denní potřeby těla.

Vitamín C je dlouhodobě považován za dobrou profylaktiku proti sezónním onemocněním. Vědec Polling doporučil užívat kyselinu askorbovou v denní dávce 1000 mg, ale mnozí odborníci se domnívají, že při tak vysoké dávce může být dlouhodobý příjem vitaminu C v těle škodlivý.

Je známo, že pro nachlazení se vitamín C konzumuje ve zvýšeném množství, podle doporučení WHO, užívání 200 mg vitaminu C pomáhá rychleji se zotavit a vyhnout se komplikacím.

Byly provedeny studie, na jejichž základě byly učiněny závěry: profylaktické užívání vitaminu C snižuje riziko vzniku nachlazení o 50%.

Bendazol (1,25 mg) - antispasmodický myotropní účinek, imunostimulant. Účinek na imunitní systém je způsoben regulací rovnováhy cAMP a cGMP, stimulací tvorby B a T-lymfocytů a potlačením replikace viru.

Navíc látka uvolňuje svalová vlákna vnitřních orgánů, zmírňuje hypoxii v mozku a mírně snižuje krevní tlak.

Tato vlastnost je užitečná, když se užívá u dospělých: zvýšení teploty o 1 stupeň na některé vede ke zvýšení tlaku o 10 mm. Hg Čl. a bolest hlavy.

Bendazol a Timogen navzájem posilují.

Jaké jsou indikace pro použití Tsitovir-3

Lék se používá k preventivním účelům a jako součást komplexní léčby chřipky a ARVI.

Uvolnění formy: sirup, kapsle, prášek pro přípravu roztoku.

Kdy neberte lék

Kontraindikace:

Děti mohou drogu používat, stačí si vybrat správnou formu. U malých dětí jsou preferovány všechny kapalné formy - sirupy, roztoky; tak je minimalizováno riziko udušení pilulkou nebo kapslí.

Tsitovir 3 - návod k použití pro děti i dospělé

Jak se lék podává?

Dospělí a děti od 6 let předepisují 1 tobolku třikrát denně, půl hodiny před snídaní.

Toto schéma je vhodné jak pro prevenci, tak pro léčení nachlazení spojených s virovými patogeny.

Pokud je malé dítě starší než jeden rok, můžete použít sirup, dát dítě 2 ml 3krát denně, 3 až 6 let 4 ml 3krát denně, 6 až 10 let 8 ml 3krát denně, Děti do 10 let mají předepsáno 12 ml sladkého léčiva.

Prostředky jsou přijímány do 4 dnů, a to jak pro účely prevence, tak i pro komplexní léčbu. Závislost na ní není popsána, takže pokud je potřeba znovu se během epidémie přeorientovat, neexistují žádné překážky.

Jaké jsou zaznamenané vedlejší účinky

Lék je dobře snášen, s výjimkou pacientů s alergickými projevy k jakékoliv látce tohoto imunomodulátoru.

U některých jedinců klesá krevní tlak, což je spojeno s hypotenzními vlastnostmi bendazolu.

V případě diabetu je třeba vzít v úvahu, že forma léku ve formě sirupu obsahuje glukózu, která může zvýšit hladinu glukózy v krvi pacienta.

Přípravek by neměl být používán u dospělých současně s kyselinou acetylsalicylovou, protože kombinace kyseliny askorbové s kyselinou acetylsalicylovou vede k tvorbě mikrolithů v ledvinách (krystalurie). Při použití antidepresiv, antipsychotik a barbiturátů je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Je třeba poznamenat, že účinnost většiny antivirotik je potvrzena klinickými studiemi soukromých lékařů a byla prováděna na objednávku výrobců.

Nebyla provedena rozsáhlá randomizovaná studie, takže když lékař předepíše jakékoli prostředky ke stimulaci imunity, zaměřuje se na výsledky jednotlivých klinických studií.

Lék je dlouhodobě přítomen na farmaceutickém trhu, nebyl identifikován žádný důkaz vývoje autoimunitních lézí.

Jaké jsou analogy Tsitovir-3 ke stimulaci imunitního systému

Buňky, působící léky, produkují specifické proteiny. Při setkání s virem způsobeným interferony vznikla rezistence vůči virům.

Tyto finanční prostředky, kromě použití nachlazení, předepsané jako součást komplexní léčby hepatitidy, herpetických infekcí, různých zánětlivých procesů.

Prostředky přímé žaloby na imunitu: t

Imunostimulancia, ve kterých příslušný lék skutečně patří:

Tsitovir 3, návod k použití, ceny, recenze, analogy

Tento přípravek má imunomodulační účinek, působí přímo na reakce imunitní funkce. Mohou být buněčné, humorální. Nástroj má silný antivirový účinek, pokud vezmeme v úvahu jeho vztah k virovým prvkům skupin A, B. Také působí proti mikroorganismům, které způsobují akutní respirační virové patologie. Důraz je kladen na snížení závažnosti symptomů akutních respiračních virových infekcí, akutních respiračních infekcí, chřipkových lézí. Látka také snižuje faktor trvání, ve kterém se objevují hlavní symptomatické příznaky. Pojďme se setkat na Tsitovir 3, návod k použití, ceny, recenze, analogy.

Tsitovir 3 z toho, co pomáhá

Účinnost léčiva vzhledem k jeho bohaté a rozmanité kompozici obsahující velké množství látek. Tsitovir 3, z čeho pomáhá? Tyto aspekty budou dále diskutovány v tomto článku.

 1. BENAZOLE Podporuje indukci tvorby endogenního interferonu v těle. Složka má také imunomodulační účinek a přispívá k jasné normalizaci reakce imunitního organismu. Enzymové látky, jejichž produkce je indukována v buňkách orgánů, přispívají k inhibici replikace viru.
 2. ALPHA-GLUTAMIL-TRIPTOFAN. Tento nástroj působí jako synergent s jasnou imunomodulační vlastností. Normalizuje některé části imunitní funkce a zlepšuje celkové zdraví pacienta.
 3. ASCORBIN. Tento typ kyseliny je zaměřen na aktivaci humorální imunitní části. Normalizace propustnosti kapilár, snížení zánětu. Kompozice také potlačuje kyslíkové radikály, které jsou účastníky zánětu, a zvyšuje odolnost organismu vůči infekčnímu procesu.

Je důležité vědět, jak látku přijmout, aby bylo dosaženo odpovídajícího terapeutického účinku. Při vnitřním použití je kompozice navržena tak, aby byla 100% absorbována z gastrointestinálního traktu. Jeho biologická dostupnost je 80%. Ve farmaceutickém průmyslu se léčivo vyrábí v několika dávkových formách.

 • Sirupová látka (50 ml) v hodnotě 360 rublů;
 • tablety pro orální podání v množství 12, 24, 48 ks. od 400 rublů;
 • prášková kompozice za účelem vytvoření roztoku - 20 g, existují různé chutě, cena je vyšší než 300 p.

Existuje mnoho patologických stavů, kdy je bez tohoto léku problematické.

Indikace Tsitovir 3 pro použití

Nástroj je tradičně používán pro profylaktické a terapeutické účely v případě progrese ARVI a chřipkového postižení. Používá se pro děti a dospělé starší 6 let, pokud jde o prášky. Používá se pro děti od roku, pokud se jedná o speciální roztok nebo sirup.

Před použitím tohoto léku v jakékoli cílové úkoly, měli byste věnovat pozornost kontraindikacím. Skládají se z diabetu, dětství, těhotenství / laktace, vysoké úrovně citlivosti na složky léčiva. Informace o léku Tsitovir 3, návod k použití, ceny, recenze, analogy jsou uvedeny pro informační účely.

Návod k použití přípravku Tsitovir 3 tobolky

Směs je určena pro vnitřní použití půl hodiny před jídlem. Obvykle se předpokládá stejný způsob použití pro terapeutické a profylaktické účely. Pro děti a dospělé pacienty je indikováno použití identického množství přípravku. To zahrnuje použití jedné kapsle třikrát denně. Je-li to nutné, může být systém změněn, ale vše by mělo být provedeno pod vedením zkušených lékařů. Obvykle je doba léčby 3 nebo 4 dny. V případě potřeby se opakuje profylaktický průběh. K dispozici a cena léku, která se rovná 270 rublů za balení.

Návod k použití Tsitovir 3 sirup pro děti

Další jemná a běžná forma sirupu Tsitovir 3 pro děti bude věnována pozornost návodu k použití.

 1. Léčivo, připravené ve formě roztoku nebo sirupu určeného pro vnitřní podávání, je indikováno pro účely 1-3 let. Povoleno užívat 2 ml léku třikrát denně.
 2. Pokud hovoříme o mladých pacientech ve věku 3 až 6 let, pak používáme Tsitovir pro děti v jiném počtu. Je to 4 mililitry třikrát denně. Pokud je to nutné, musí být dávka upravena lékařem.
 3. Tsitovir pro děti 6-10 let se aplikuje 8 ml třikrát denně. To naznačuje, že se dávka zvyšuje s věkem dítěte. Pokud je onemocnění akutní, je dávka zvýšena, ale přísně pod kontrolou lékaře.
 4. U dětí ve věku od 10 let je přípravek Tsitovir sirup indikován pro použití v jednom množství 12 ml, mnohonásobnost příjmu je třikrát denně.

Preventivní nebo léčebný cyklus trvá 4 dny, v případě potřeby se opakuje po 3-4 týdnech. Důležitou roli hraje cena léku, která je do 300 rublů za balení. Studovali jsme Tsitovir 3, návod k použití, cenu, recenze, analogy.

Tsitovir 3 analogy levné pro děti

S ohledem na Tsitovir 3 jsou analogy pro děti levné a jejich porovnání je nezbytné k závěru, že nejlepší lék může vybrat pouze lékař. Zvláštní pozornost je třeba věnovat kvalitě kompozice a minimálnímu počtu vedlejších účinků a reakcí. Je těžké tuto látku nazývat levnou nebo příliš drahou, náklady jsou poměrně průměrné. Lékárny však nabízejí levnější látky.

Pokud vám cena hlavní látky nevyhovuje, nebo se nehodí z nějakých důvodů, stojí za to hledat synonyma a náhradní nástroje, které jsou dnes v hojnosti. A vezmeme v úvahu jejich základní seznam.

 1. Remantadin. Tento nástroj, který je levnější, jeho rychlost je nejméně 80 rublů. Spektrum účinku těchto tablet je identické, stejně jako soubor kontraindikací.
 2. Aflubin. Kompozice je nabízena ve formě tablet a má bohatý vliv na stav organismu. To je hodná náhrada, jejíž cena je od 200 rublů za balení. Stejný lék se stejným souborem akcí a vlivů a cenově dostupnější.
 3. Anaferon. Tato sloučenina je podobná interferonu a působí jako léčivo číslo 1 v případě provádění boje proti různým patologickým procesům. Cena začíná od 200 rublů.
 4. Kagocel Vhodné pro léčbu širokého spektra podmínek a používá se pro profylaktické účely. Je relevantní při aplikaci v raných stadiích onemocnění a pozdní léčbě. Cena od 200 r.

Můžete najít analoga se stejnou účinnou látkou, stejně jako najít nezávislé prostředky. Léčiva, jako je ingavirin, tamiflu, amiksin, orvisir, mohou být nazývána vhodnými náhradami pro danou kompozici.

A vzali jste Tsitovir 3, návod k použití, cenu, recenze, analogové informace byly užitečné? Nechte svůj názor nebo zpětnou vazbu pro všechny na fóru.