Mast Eucalyptus Theiss - rychlá úleva od kašle

Eukalyptový balzám Dr. Ticeho pro nachlazení je kombinací bylinného přípravku, který je schopen poskytovat protizánětlivé, lokálně dráždivé, vykašlávací, antiseptické, bronchodilatační a antitusické účinky.

Dr. Tice Eucalyptus Balm instrukce

Indikace pro použití balzámu Dr. Theis eucalyptus

Lék eukalyptový balzam je indikován pro použití při infekčních a zánětlivých onemocněních horních a dolních dýchacích cest, které jsou doprovázeny obtížným oddělením sputa. Je jmenován:

 • S laryngitidou;
 • Faryngitida;
 • S tracheitidou;
 • S bronchitidou.

Kontraindikace

Kontraindikované užívání léku eucalyptus balzám Dr. Theis v případě přecitlivělosti u pacienta.

Dr. Tice je eukalyptový balzám na nachlazení: aplikace

K vnějšímu použití promažte kůži na hrudi a zádech třikrát denně a poté před spaním. Namísto mazání položte měkký ručník a nahoře zabalte deku. Udržujte v teple.

Pro inhalace připravte roztok, kde v litru horké vody rozpusťte 10 mililitrů balzámu a ohněte se nad nádobou, zakryjte hlavu velkým ubrouskem, vdechněte výpary několik minut.

Dr. Tise je eukalyptový balzám pro děti

V místnosti, kde se nachází malé dítě, umístěte nádobu s roztokem pro inhalaci do otevřené formy. Nechte dítě dýchat léčebné páry.

Vedlejší účinky

Vedlejší účinek, který může být způsoben lékem, může být pouze alergickou reakcí.

Zvláštní pokyny

Je zakázáno aplikovat lék na obličej a sliznice.

Dr. Tice Eucalyptus Balsam: Cena

Lék je komerčně dostupný a je dostupný bez lékařského předpisu. Náklady na lék, v závislosti na regionu bydliště a umístění lékárny, se pohybuje od 309 do 318 rublů na balení 50 gramů.

Dr. Tise Eucalyptus Balsam: recenze

Existuje spousta recenzí o přípravě a vše lze říci pozitivně. Mnozí chválí jeho dobré účinné působení na těžce přetrvávající kašel, s nímž se snadno vypořádá a snadno se používá. Také chválit jeho rychlost a nedostatek potřeba vzít něco dovnitř. Pro přehlednost uvádíme některé z nejnovějších recenzí balzámu.

Veronica: Léky na kašel a nachlazení získané na radu lékaře, když žádný sirup proti kašli neměl požadovaný účinek. Naše dítě stejně nepřijímá sirupy, ale ani mu nepomáhají. Proto pediatr doporučil otřít, něco na hrudi a předepsaný eukalyptový balzam. Účinek byl viditelný na druhý den aplikace. Za prvé, začněte kašlat a pak úplně pryč. Dobrý lék. Efektivní.

Daria: Tento balzám používá celou rodinu pět let. Pomáhá při nachlazení. Chladný ohřívací efekt. Když máte spoustu problémů s tím kašlem, který se po několika hodinách kašle nevykašle, objeví se znovu. Taková úleva. Doporučuji všem. Inhalace je také poměrně účinná. Ale děláme je, když je hrdlo velmi těsné. Lepší lépe - pohodlnější k použití.

Balzámová eukalyptová lékárnička Agafi

Eucalyptus balsam tohoto výrobce také jedinečně kombinuje vlastnosti léčivých rostlin, které byly dlouhodobě úspěšně používány v lidovém léčitelství, uvolňující chlad a rýmu novými moderními technologiemi pro zpracování rostlinných surovin. Vzhledem k eukalyptu, který je součástí balzámu, je lék schopen eliminovat zánětlivé a městnavé procesy v dýchacích a nazofaryngeálních orgánech.

Návod k použití

K odstranění zánětlivých příznaků nachlazení by mělo být aplikováno malé množství balzámu na vnější stranu dutin, na chrámovou oblast a na horní část hrudníku.

Balzám eucalyptus lékárnička Agafi: recenze

Recenze drogy jsou velmi výmluvné a všechny potvrzují její účinnost a rychlost. Mnoho lidí má rád vůni balzámu. Zdá se, že je to lék a zároveň ho užíváte s potěšením. Existuje mnoho recenzí, takže dáváme nejnovější.

Zhanna Alekseevna: S nástupem chladného počasí začnu doplňovat lékárničku s léky. Výhodné jsou samozřejmě bylinné přípravky. Eucalyptus balsam objevil pro sebe ne tak dávno. On byl poraden pediatrem pro mé děti, jejichž nosy nechtěly dýchat normálně. Ano, a o receptech babičky Agafya v době nákupu už bylo slyšet. Proto jsem si bez zaváhání koupil a nelitoval jsem. Několikrát si ucpali nosy venku a udělali pár vdechů a ustupoval zlobivý chlad.

Dmitry: Balzám z Agafy je ošetřován celou rodinou pro nachlazení a rýmu. Dobrá pomoc a voní pěkně. Jednou jsem se doslova zachránil před teplem. Doporučuji každému pro domácí lékárničku. Léčba tímto nástrojem je levná, nepříjemná, účinná a jednoduše příjemná. Vypadá to, že tím, že je otíráte hrudníkem, nejenže ohřejete jeho oblast, ale zahřejete i duši. Dal jsem balzám na velké plus.

Léky na studené a flu-Tsitovir-3 instrukce

Studené a chřipkové léky - Ergoferon instrukce

Dr. Theiss Eucalyptus

Popis k 18. 8. 2015

 • Latinský název: Dr. Theiss eukalyptus
 • Účinná látka: Kafr + Pine + Eucalyptus
 • Výrobce: Dr. Tayss Naturvaren GmbH (Německo)

Složení

100 gramů masti zahrnuje 5 gramů kafru a 7,5 gramu eukalyptu a jehličí borovice - účinné látky.

Další složky: včelí vosk, kukuřičný olej, tuhý tuk.

Formulář vydání

Lék je dostupný ve formě masti, 20 nebo 50 gramů ve skleněné nádobě.

Farmakologický účinek

Protizánětlivé, antiseptické, expektorační, dráždivé.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Mast Dr. Theiss Eucalyptus je kombinací léčivých přípravků, jejichž farmaceutický účinek poskytuje komplex aktivních složek.

Aplikace masti dráždí receptory kůže a sliznic, podporuje uvolňování endorfinů, enkefalinů a dalších peptidů, které korigují permeabilitu a citlivost na bolest cévního systému, což se projevuje protizánětlivou a analgetickou účinností.

Použití inhalací aktivuje komplex řasnatého epitelu nosních sliznic, zvyšuje sekreci průdušek a má příznivý vliv na rychlé ředění a vylučování sputa dýchacím traktem.

Má škodlivý vliv na mnoho gram-negativních a grampozitivních mikroorganismů (včetně patogenů tuberkulózy a Staphylococcus aureus).

Indikace pro použití

Použití masti Dr. Theiss je indikován pro onemocnění dýchacího traktu infekční zánětlivé etiologie, která se vyskytuje při kašli doprovázeném viskózním sputem, které je obtížné oddělit: tracheitida, laryngitida, bronchitida, faryngitida.

Kontraindikace

Užívání léku je kontraindikováno v:

 • kožní onemocnění nebo poškození v oblasti aplikace masti;
 • bronchiální astma;
 • přecitlivělost na hlavní nebo další složky masti;
 • spastický kašel;
 • ve věku 3 let (z důvodu nedostatku spolehlivých údajů).

Vedlejší účinky

V některých vzácných případech byly pozorovány:

 • fenomény bronchospasmu a alergické projevy (nejčastěji spojené s osobní citlivostí);
 • vývoj záchvatů (kvůli expozici kafru).

Theiss Eucalyptus, návod k použití

V případě vnějšího použití se doporučuje aplikovat mast na kůži hrudníku a / nebo na záda, s mírnými masážními rukou. Pro uchování tepelného efektu jsou místa aplikace pokryta teplou vlnou nebo flanelem. Postup nanášení a nanášení obkladů se opakuje několikrát za 24 hodin, zejména v noci.

Při inhalačním použití je nutné připravit horký roztok v poměru 0,5-1 litru teplé vody (ne vroucí vody) 2 čajové lžičky přípravku. Inhalace, pokrytá ručníkem, se provádí po dobu 5-10 minut. V případech terapie pro děti do 5 let se doporučuje uchovávat nádobu s horkým roztokem v místnosti nemocného dítěte.

Předávkování

Dosud nebyly hlášeny žádné případy předávkování s jakoukoli metodou použití masti.

Interakce

Možná (dokonce doporučeno) použití masové komplexní terapie s léky užívanými při takových onemocněních.

Podmínky prodeje

Dr. Theiss Eucalyptus lze zakoupit bez lékařského předpisu.

Podmínky skladování

Banky s mastí by měly být skladovány při teplotě do 25 ° C.

Doba použitelnosti

Od okamžiku výroby - 3 roky.

Zvláštní pokyny

Zabraňte požití nezředěné masti na sliznicích očí, úst a nosu.

Pro děti

Nepoužívá se k léčbě dětí do 3 let.

Během těhotenství (a kojení)

Na doporučení Vašeho lékaře můžete masť používat během těhotenství a v době kojení.

Recenze

Můžete najít mnoho pozitivních recenzí o Dr. Theiss Eucalyptus, zejména od rodičů, kteří používají tuto masti k léčbě svých dětí. Často se odkazuje na přirozené složení aktivních složek léku, jeho vysoká účinnost s mírným oteplováním, příjemný a nedráždivý zápach a praktická absence vedlejších účinků. Někteří rodiče doporučují střídavě třít s inhalacemi, stejně jako s použitím Dr. Theiss sirupu, který umožňuje jejich dětem překonat bolestivé stavy pozorované v nich mnohem pravděpodobněji.

Cena kde koupit

Průměrná cena Doctor Tayss Eucalyptus je: 20 gramů - 200 rublů; 50 gramů - 280 rublů.

Dr. Tissa's Livestock Ointment - indikace, instrukce, recenze

Externí léky se často používají k odstranění bolesti a zánětu kloubů a svalů. Podle názoru lidí je účinná.

Obecný popis

Je to protizánětlivý a analgetický lék lokálního působení. Nástroj je účinný na domácí zranění (subluxace, modřiny, popáleniny, výrony), na začátku zánětlivého procesu. V případě těžké nemoci však tato mast sama o sobě nestačí. Pak se léky předepisují v tabletkách nebo injekčních formách a prostředky Dr. Theiss se používají jako pomocné léky.

Formulář vydání

Jedná se o homogenní hmotu zelené s charakteristickým zápachem. Baleno ve skleněných nádobách po 100, 20 nebo 50 g. Každá nádoba je zabalena v krabici a doplněna návodem k použití.

Složení

Nástroj obsahuje tokoferol, extrakt z laminace a alkohol. Dalšími složkami jsou glycerin a vazelína. K dispozici jsou také oleje z hořčice, eukalyptu, kukuřice, rozmarýnu a jalovce. Lék je obohacen o vitamíny A, E, taniny, allatoin.

Užitečné vlastnosti

Masti s zhivokosty má následující léčivé vlastnosti:

 1. Má výrazný baktericidní účinek.
 2. Hydratuje a chrání pokožku před špatnými účinky.
 3. Eliminuje podráždění.
 4. Má exfoliační vlastnost.
 5. Odstraňuje zánět a zabraňuje rozvoji zánětlivého procesu v tkáních.
 6. Stimuluje regeneraci.
 7. Vyživuje epidermis.
 8. Má antioxidační účinek.
 9. Zastaví krvácení.

Drogová akce

Léčivý účinek masti je založen na složkách obsažených v jeho složení. Oleje stimulují regenerační procesy, urychlují hojení vředů a ran. Allatoin obnovuje epitel, zlepšuje hojení kostí, snižuje zánět, zastavuje krvácení.

Indikace

Zamýšlené prostředky ke zmírnění stavu, když:

 • Radiculitis.
 • Bolesti kloubů.
 • Ekzém.
 • Osteoartróza.
 • Bolest v bederní oblasti a páteři.
 • Podvrtnutí.
 • Bodnutí hmyzem.
 • Kýla.
 • Bolest svalů.
 • Modřiny.
 • Zánět sedacího nervu.
 • Popraskané kůže.
 • Vředy trofického typu.
 • Zlomeniny.
 • Osteochondróza.
 • Subluxace a dislokace.
 • Dlouhé nehojivé rány.

Kontraindikace

Lékaři a výrobce varovali, že mast s živým rostockem má řadu kontraindikací. Je zakázáno používat Dr. Theiss nápravu:

 • Těhotná.
 • Při alergii na složky.
 • Ženy kojící děti.
 • S hnisavými kožními lézemi.
 • Děti do 18 let.

Nelze aplikovat na pokožku obličeje, sliznic. Měli byste se vyhnout tomu, aby se vám do očí, úst a nosu nedostala mast Dr.

Návod k použití, dávkování a léčebný režim

Nářadí se aplikuje na postiženou oblast malou vrstvou, třením lehkými masážními pohyby, dokud nezmizí pocit únavy. Opakujte postup ne více než třikrát denně. Délka léčby se stanoví individuálně. Výrobce nedoporučuje používat masti déle než 1,5 měsíce ročně.

Vedlejší účinky

Nástroj s živými kostmi může způsobit vedlejší účinky ve formě:

 1. Opuch.
 2. Vyrážka na kůži.
 3. Loupání.
 4. Svědění.
 5. Zčervenání pokožky.

Tyto projevy jsou charakteristické pro alergickou reakci. Proto se při výskytu edému a vyrážky léčba zastaví.

Analogy

Léčivo nemá žádné strukturní analogy. Mají podobný účinek:

Datum expirace a podmínky dodání z lékáren

Živoucí mast Dr. Theissa je vhodná po dobu tří let. Skladujte při teplotě do +20 ° C v tmavém skříni. Zavedené bezplatné prostředky ve všech lékárnách.

Recenze

Většina hodnocení Dr. Theiss masti jsou pozitivní:

 1. Basil. Mám bolestivé klouby. Na podzim a v zimě se problém zhoršuje. Nelíbí se mi, aby se s ní zacházelo, ale nesnesitelné bolesti mě nutily kupovat mast s drakem Dr. Theissa. Už po první aplikaci se bolest zmenšila. Po dvou týdnech pravidelného užívání zmizely všechny projevy patologie. Tímto nástrojem vždy odstraním nepříjemné symptomy.
 2. Tatiana. Můj manžel má ischias: záda často bolí, zejména po zvedání závaží. Lékař doporučil Dr. Theissovu mast a odrůdu, aby zmírnil stav. Prostředky přirozené, jsou přijatelné. Bolest začala přecházet po prvním tření. Dosud je to nejlepší lék, se kterým se můj manželka chovala.
 3. Vasilisa Dr. Theiss mast je vždy v domácí lékárničce. Máma má artritidu, tento lék jí pomáhá s bolestí. Manžel se zabývá zemědělstvím, v kontaktu s půdou. Jeho ruce jsou často zanícené a popraskané. Masti rychle hojí rány na kůži. Jdu do sportu, mám výrony a modřiny. Náprava mi pomáhá se zotavit.

Eucalyptus balsam "Doktor Theiss" - první lék na akutní respirační onemocnění

Klinicky se ARVI projevuje rýmou, kašlem, bolestí a bolestmi v krku. Závažnost symptomů je velmi variabilní a závisí na nakažlivosti viru, schopnosti těla odolávat infekci, věku pacienta a dalších faktorech. U dětí je ARVI závažnější a častěji způsobuje těžké komplikace.

Pro rychlé a úplné zotavení pacienta, prevenci komplikací, je nutná účinná a výhodně vedlejší léčba. Tyto požadavky splňují především léčivé přípravky na bázi rostlinných éterických olejů pro vnější použití.

Mezi tyto skupiny výrobků patří „Eucalyptus Balsam for Colds“, Dr. Thessa. Skládá se z éterických olejů z eukalyptu a jehličí, kafru a přírodního masťového základu. Eukalypt a jehličí ve velkém množství obsahují těkavé, flavonoidy, taniny, terpeny a organické kyseliny. Masťový základ balsamu tvoří kukuřičný olej, včelí vosk a tuhý vnitřní tuk. Tato kombinace masťového základu vypůjčená ze starých receptů. To umožňuje, po dobu dostatečnou k dosažení klinického účinku, zachovat své léčivé vlastnosti díky dobré penetraci aktivních složek neporušenou kůží. Velmi důležitý detail - „Eukalyptový studený balzám Dr. Thess neobsahuje mentol, takže jej lze použít i k léčbě dětí mladších 1 roku.

Esenciální oleje z eukalyptu a jehly obsažené v balzámu mají výrazný baktericidní a protizánětlivý účinek, snižují viskozitu sputa, přispívají k jeho rychlé expektoraci. Kafr, kromě lokálního podráždění, oteplování a mírného antimikrobiálního působení, ovlivňuje dýchací centrum, zvyšuje hloubku a frekvenci dýchání, zvyšuje vylučování bronchiální žlázy, čímž působí vykašlávání.

Jedinečné složení „Eucalyptus Balsam for Colds“ od dr. Thessa vám umožní používat ji při léčbě ARVI různými metodami.

Tření kůže hrudník, záda, krk, nohy a nohy se provádějí 5-7 minut 2-3 krát denně a vždy v noci. Pokud je pacient dítě, pak by měl být na konci procedury zabalen do flanelové nebo měkké vlněné tkaniny. Tření lze provádět pro děti jakéhokoli věku, od narození.

Bylinné léky koupele, ve kterém 10-15 g rozpustit “Eucalyptus Balsam pro Cold, dr. Tayssa “, ukázáno dětem jakéhokoli věku. Děti mladší než jeden rok mají teplotu vody kolem 38 ° C, která musí být udržována po celou dobu koupání, tj. 10-15 minut. V případě potřeby se postup opakuje denně. Po koupeli by mělo být dítě zabaleno a uloženo do postele. V případě nadměrného pocení po určité době po koupeli se dítě doporučuje přejít na teplé, suché oblečení.

Komprimuje na hrudi jsou zobrazeny v každém věku, ale především pro děti a starší osoby. Dítě je zabaleno v měkkém hadříku navlhčeném eukalyptovým balzámem zahřátým ve vodní lázni. Tayssa ", pak naneste tenký polyethylen, pak bavlněnou nebo vlněnou podložku, která je upevní na hrudi obvazem nebo šátkem. U dospělých se omezuje na kompresi v oblasti hrudní kosti nebo mezikloubní oblasti (lze ji měnit). Komprimuje až 2 hodiny 1-3 krát denně.

Snížení projevu rýmy a kašle "Eucalyptus Balsam." Thessa "je vhodné použít v inhalací - vdechované výpary esenciálních olejů se dostanou přímo do dýchacích cest, obálkují a zvlhčují, uvolňují podráždění, kašel. Novorozenci a kojenci jsou inhalováni odpařováním z otevřené nádoby (například pánve) horké vody s balzámem rozpuštěným v ní. Okna a dveře místnosti, ve které se nachází bdělé nebo spící dítě, jsou zároveň pevně uzavřeny. Poměry roztoku pro inhalaci: 2-2,5 litrů teplé vody, 2-3 lžičky balzámu, doba inhalace - 1-1,5 hodiny.

Pro prevenci ARI je inhalace prospěšná pro celou rodinu.

Referenční kniha o drogách (také popis drog v materiálech, referenční kniha o drogách na jednom místě)

Dr. Theiss eucalyptus balzám - instrukce

Země původu: Německo

Farmaceutické gr. léčivý přípravek: Kombinované vykašlávání

Výrobce společnosti: Dr. Tayss Naturvaren GmbH (Německo)

Int. Jméno: Dr. Theiss Eucalyptus Balsam

Složky léčiva: 100 g masti obsahuje eukalyptový olej - 7,5 g, olej z borovicové jehly - 7,5 g, kafr - 5 g, tuhý tuk, kukuřičný olej, včelí vosk.

Jak aplikovat lék: Zánětlivá onemocnění horních a dolních dýchacích cest, včetně bronchitidy, doprovázená tvorbou obtížně se vylučujícího sputa a kašle.

Upozornění (kontraindikace): Zvýšená individuální citlivost na složky léčiva.

Neočekávaná reakce a komplikace: Možné alergické reakce na složky léčiva.

Registr léků. 2001

Před použitím tohoto léku se poraďte se svým lékařem! Lék uchovávejte na chladném a tmavém místě!

DR. THYSSE EUCALIPT

20 g - plechovky z tmavého skla (1) - kartony.
50 g - plechovky z tmavého skla (1) - kartony.

Kombinovaná příprava rostlinného původu má protizánětlivé, dráždivé, expektorační, antiseptické, bronchodilatační a antitusické účinky.

Podrážděním receptorů sliznic a kůže podporuje uvolňování enkefalinů, endorfinů a dalších peptidů, které regulují citlivost na bolest a vaskulární permeabilitu. Stimuluje ciliární epitel sliznic, zvyšuje sekreci sliznice průdušek, přispívá k ředění a rychlému odstranění sputa z dýchacích cest.

Je účinný proti gram-pozitivním a gram-negativním mikroorganismům (včetně Staphylococcus aureus a Mycobacterium tuberculosis).

Infekční a zánětlivá onemocnění horních a dolních dýchacích cest, doprovázená tvorbou obtížně vylučovatelných sekrecí:

Eucalyptus Balsam Dr. Theiss Balsam Ban. 50g №1 Dr.

Mezinárodní nechráněný název

Dr. Theiss Eucalyptus balzám

Kombinované fondy s expektorační akcí

100 g masti obsahuje eukalyptový olej - 7,5 g, olej z borovicové jehly - 7,5 g, kafr - 5 g, tuhý tuk, kukuřičný olej, včelí vosk.

Indikace pro použití

Zánětlivá onemocnění horního a dolního dýchacího traktu, včetně bronchitidy, doprovázená tvorbou obtížně se vylučujícího sputa a kašle.

Zvýšená individuální citlivost na složky léčiva.

Alergické reakce na složky léčiva.

Dr. Theiss Eucalyptus balzám

Kombinované fondy s expektorační akcí

Dr. Theiss Naturvaren GmbH (Německo)

Dr. Theiss Eucalyptus balzám

100 g masti obsahuje eukalyptový olej - 7,5 g, olej z borovicové jehly - 7,5 g, kafr - 5 g, tuhý tuk, kukuřičný olej, včelí vosk.

Zánětlivá onemocnění horního a dolního dýchacího traktu, včetně bronchitidy, doprovázená tvorbou obtížně se vylučujícího sputa a kašle.

Zvýšená individuální citlivost na složky léčiva.

Alergické reakce na složky léčiva.

Pokyny a brožura výrobce Registr léků. 2001