Insty pro děti: návod k použití

[PRING] menthol, kukuřičný škrob, sacharóza, aromata.

3,5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
3,5 g - sáček (10) - lepenkové krabice.

Klinicko-farmakologická skupina

Farmakologický účinek

Kombinovaný bylinný přípravek používaný k nachlazení. Komplex biologicky aktivních látek obsažených v přípravku Insty pro děti (alkaloidy, glykosidy, flavonoidy, terpenoidy, xantiny, saponiny, éterické oleje a další chemické sloučeniny) poskytuje široký rozsah farmakoterapeutických účinků, pokud je aplikován, díky vlastnostem jeho složek (protizánětlivých, antibakteriální, imunostimulační, expektorační, diaforetické, antipyretické, antitusické, diuretické). Pokud je Insty aplikován pro děti, závažnost a doba trvání intoxikace je významně snížena, doba horečky je snížena, riziko komplikací je sníženo.

Bílá vrbová kůra obsahuje salicin a má protizánětlivý, antipyretický a analgetický účinek.

Adhatův cév má antipyretikum, expektoranci, antispasmodikum a některé antimikrobiální účinky.

Kořen lékořice obsahuje glycyrrhizin a pěnící látky - saponiny, které zvyšují sekreční funkci epitelu dýchacích cest, mění povrchově aktivní vlastnosti plicního surfaktantu, stimulují pohyb řasnatého epitelu, ředí sputum a usnadňují jeho výtok. Má depresivní účinek na exsudativní a proliferativní fáze zánětu. Má antialergické vlastnosti.

Čínský čaj má bronchodilatační účinek.

Voňavá fialová má protizánětlivé, antipyretické, analgetické, sedativní, antimikrobiální a antispasmodické účinky.

Valeriánský lék způsobuje sedaci a snižuje závažnost bolesti hlavy, kašel.

Společný fenykl zvyšuje sekreční funkci průdušek a má mukolytický účinek a má také některé antiseptické vlastnosti.

Sférický eukalyptus má baktericidní, antivirové vlastnosti a působí protizánětlivě, stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost tkáně vůči hypoxii.

Indikace pro použití

Symptomatická léčba akutních respiračních virových infekcí (ARVI) (zvýšení tělesné teploty (do 38 ° C), bolesti hlavy, kongesce nosu, bolest při polykání, kašel).

Interakce s léky

Současné použití s ​​antitusickými léky, stejně jako s léky, které snižují tvorbu sputa, se nedoporučuje, protože to činí kašel zkapalněného sputa obtížným.

Dávkovací režim

Děti od 5 do 10 let: 1 sáček balení 2x denně po jídle.

Děti od 10 let: 1 sáček 3 krát denně po jídle.

Nebo podle pokynů lékaře.

Obsah jednoho sáčkového sáčku rozpusťte v šálku horké vody nebo čaje a pomalu vypijte.

Průběh léčby je 7-8 dnů. Zvýšení délky léčby je možné na základě doporučení lékaře.

Pokud do 3 dnů nedojde k účinku, měli byste se poradit s lékařem.

Zvláštní pokyny

Granule obsahují sacharózu, kterou je třeba zvážit u pacientů trpících cukrovkou, jakož i nízkokalorickou dietu. V případě zvýšení tělesné teploty nad 38 ° C, zvýšeného kašle, sípání v plicích, hnisavého sputa, rhinorrhea s hnisavým výtokem, bolestí v krku, užívání léku by mělo být zastaveno a poraďte se s lékařem.

Před použitím informací poskytnutých na webu medportal.org si přečtěte podmínky uživatelské smlouvy.

Uživatelská smlouva

Stránky medportal.org poskytují služby v souladu s podmínkami popsanými v tomto dokumentu. Začnete-li používat tuto webovou stránku, potvrzujete, že jste si přečetli podmínky této uživatelské smlouvy před použitím těchto stránek, a plně akceptujete všechny podmínky této smlouvy. Nepoužívejte tyto webové stránky, pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte.

Popis služby

Veškeré informace zveřejněné na těchto stránkách jsou pouze orientační, informace z veřejných zdrojů jsou odkazem a nejsou reklamou. Místo medportal.org poskytuje služby, které umožňují uživateli vyhledávat drogy v údajích získaných z lékáren v rámci dohody mezi lékárnami a medportal.org. Pro snadné používání údajů o drogách na místě jsou doplňky stravy systematizovány a přivedeny k jedinému pravopisu.

Místo medportal.org poskytuje služby, které umožňují uživateli vyhledávat kliniky a další lékařské informace.

Prohlášení

Informace umístěné ve výsledcích vyhledávání nejsou veřejnou nabídkou. Správa webu medportal.org nezaručuje přesnost, úplnost a (nebo) relevanci zobrazených dat. Správa webu medportal.org nenese žádnou odpovědnost za škody nebo škody, které jste mohli utrpět v důsledku přístupu nebo neschopnosti přístupu na stránku nebo z používání nebo neschopnosti používat tyto stránky.

Přijetím podmínek této smlouvy plně rozumíte a souhlasíte, že:

Informace na těchto stránkách jsou pouze orientační.

Správa webu medportal.org nezaručuje absenci chyb a nesrovnalostí týkajících se deklarovaných na webu a skutečné dostupnosti zboží a cen zboží v lékárně.

Uživatel se zavazuje objasnit informace, které jsou předmětem zájmu, telefonicky do lékárny nebo použít informace poskytnuté na základě vlastního uvážení.

Správa webu medportal.org nezaručuje absenci chyb a nesrovnalostí týkajících se harmonogramu prací klinik, jejich kontaktních údajů - telefonních čísel a adres.

Administrace webu medportal.org ani žádná jiná strana, která se podílí na procesu poskytování informací, nenese odpovědnost za jakoukoli škodu nebo škodu, které jste mohli vzniknout v důsledku plného spoléhání se na informace obsažené na těchto webových stránkách.

Správa webu medportal.org se zavazuje a bude se dále snažit minimalizovat nesrovnalosti a chyby v poskytnutých informacích.

Administrace webu medportal.org nezaručuje absenci technických poruch, včetně provozu softwaru. Správa webu medportal.org se co nejdříve snaží vyvarovat veškerých chyb a chyb v případě jejich výskytu.

Uživatel je upozorněn, že správa webu medportal.org není zodpovědná za návštěvu a používání externích zdrojů, odkazy, které mohou být obsaženy na těchto stránkách, neposkytují souhlas s jejich obsahem a neodpovídají za jejich dostupnost.

Správa webu medportal.org si vyhrazuje právo pozastavit webovou stránku, částečně nebo úplně změnit její obsah, provést změny v uživatelské smlouvě. Tyto změny jsou prováděny pouze na základě uvážení Správy bez předchozího oznámení Uživateli.

Berete na vědomí, že jste si přečetli podmínky této uživatelské smlouvy a plně akceptujete všechny podmínky této smlouvy.

Informace o reklamě, na kterých má umístění na webu odpovídající dohodu s inzerentem, jsou označeny jako reklama.

Insty pro děti instrukce

Insty pro děti návod k použití

pro lék zasosuvannya lék

ІНСТІ FOR DІTEY

Sklad lіkarskogo

Záznamy z řeči: 1 sáček na sáčky Misst: Verbi bioro Měsíčkový tlustý extrakt (1: 5) (Salix alba) 84 mg; adhatodi sudobnaya ї listový hustý extrakt (1: 5) (Adhatoda vasica) 32 mg; fialki zapashno ї listový extrakt (1: 5) (Viola odorata) 9 mg; kořen lékořice a kořen hustého extraktu (1: 5) (Glycyrrhiza glabra) 72 mg; Čínský listový čaj je hustý extrakt (1: 5) (Thea sinensis) 19 mg; žlutý extrakt z fenyklu (1: 5) (Foeniculum vulgare) 9 mg; Eucalyptus shalopodibny list do tlustého extraktu (1: 5) (Eucalyptus globulus) 16 mg; Valerian lіkarsko i korіnnya a koreneivische hustý extrakt (1: 5) (Valeriana officinalis) 9 mg;

další rehovini: kukhurmal krokhmal, aroma "Tutti-Frutti", sacharóza.

Likarska forma

Granule hnědé barvy.

Jméno a miсtseznahodzhennya virobnik

Herbion Pákistán Soukromý Limeth, Pákistán.

30/28, průmyslová zóna Korangі, Karáčí, Pákistán.

Farmakoterapeutická skupina

Kombіnovanі preparati, yakі zasosovuyustsya, když kašel a chill rukojmí.

Stynsty pro ditey-komplexní přírodní lék na základě bylin, široké spektrum antimikrobiálních antibiotik (antiseptické a antiftalální).

Verba bila Kůra willow bіloї misstit salіtsin і zastosovuєitsya, když jsem zranil і pіdvishchenіі temperatі tіla. Salіtsin posiluє zněbolyuvalnі, zharoznizhovalnі, deznfіkuuchі to antiseptické pravomoci léku.

Adhato Suda. Misty gidrok non-lumpy alkaloї Vasizitsin, yaky pokojepepechuє antiseptické úřady a opravit vidkharkuvalnu dіyu.

Filial zapashna. Může antigіstamіnnі, vіdharkuvalnі že zharoznizhuvalnі mocnost.

Cíle lékořice. Smenshu podraznennya mend v_dkharkuvalnuyu dіy vnaslіdok stimulyatsіі secretsі trachealnuyu slizu, tako opravit spasmolic dіyu.

Čínský čaj (čajové lístky). Chcete-li opravit bronchodiluviální dyu, viyavlya є v aj yajuchі, že stimuly avalnivost.

Zenichayny fenykl. Doplněk v případě různých profesí dichálního systému, jako je astma a bronchiální astma, pro tajné sezení a křečovitou citlivost.

Evkalipt kulepodіbniy. Opravte antiseptikum a vіdharkuvalnu dіyu.

Valerian lіkarska. Chcete-li opravit sedativum, pomoci s bolestí hlavy, kašel, že propasnitsі.

Zobrazeno pro zasosuvannya

Ve skladu komplexní terapie státních orgánů vzkříšení vorusnyh, vzali jastrab, jako by kašli, uhýbali, krku.

Prototyp

Citlivost na skladování. Virazhen_ porushvennya funktsii pechninka, která nirok. Děti Vіk do 12 rokіv.

Specialita zasorezhennya

Před skladem granulí, zadejte sacharózu, stačí udělat s ohledem na pacienty, zbožňujeme diabetum, a také na natsites, aby mohli jíst na gopokalorіynіy dієtі.

Zastosuvannya na perіod vagіnnostі abo yearvanya prsa

Pokud je to nutné, doporučuje se, aby příprava léku v době laktace brala v úvahu rok prsu. Protypické zasosovuvati lék v období vagnostі.

Zdatnіst vplivati ​​na reakci reakce Keruvan vozidel nebo robotů s nejlepšími mechanismy.

První hodina je, když je lék přijat od rána francouzskými a německými motorovými vozidly.

. Děti neznamenají lék na 12 rokіv.

Sposіb zasosuvannya dozi

Děti od 12 let - 1 sáčkový balíček 2-3 krát za dobu. Vmist balíček sáčku neobhіdno rozchiniti v šálcích s horkým vzduchem ї Vod čaj abo і pít Malimi portsіyami.

Kurz lіkuvannya přiděleno іndivіdualno lіkarem і maє trivati ​​ne více než 7 dnů.

Maximální dávka pro děti nad 12 let - 3 sáčky pro dobu.

Předávkování

V případě předávkování, můžete vidět nepohodlí u dětí v epigastral, nudota, blyuvnya.

Likuvannya: promivnya shnunka, symptomatická léčba.

Způsobilé účinky

Ze strany travního traktu: nudot, dyarea, dyspepsie.

Alergichnye reaktsi: shkіrnі visipannya, pocheronіnnya shkіri, sverbіzh.

Metabolismus rozladi: porushennya voda-elektrolytová rovnováha (pás nabryakіv).

V případě netriviálních virových reakcí je nutné ji opravit lékem a obrátit se na něj.

Vztahy s nejlepší lіkarskim zobobami že іnshі vidi vzagєmodii

Nedoporučuje se užívat jednohodinové léky s іneshy protikashlovimi sosobami, a také zhok licke, yakі změna od založení výsměchu.

Termín pridatnostі

Vezměte si sběrіgannya

Zberigat při teplotách do 25 ° C nepřístupných dětem ve městě.

Na 3,5 g v sáčcích balení číslo 5 v lepenkových krabicích.

Návod k použití INSTI PRO DĚTI (INSTI FOR CHILDREN)

Forma uvolnění, složení a balení

Pomocné látky: mentol, kukuřičný škrob, sacharóza, aromata.

3,5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
3,5 g - sáček (10) - lepenkové krabice.

Farmakologický účinek

Kombinovaný bylinný přípravek používaný k nachlazení. Komplex biologicky aktivních látek obsažených v přípravku Insty pro děti (alkaloidy, glykosidy, flavonoidy, terpenoidy, xantiny, saponiny, éterické oleje a další chemické sloučeniny) poskytuje široký rozsah farmakoterapeutických účinků, pokud je aplikován, díky vlastnostem jeho složek (protizánětlivých, antibakteriální, imunostimulační, expektorační, diaforetické, antipyretické, antitusické, diuretické). Pokud je Insty aplikován pro děti, závažnost a doba trvání intoxikace je významně snížena, doba horečky je snížena, riziko komplikací je sníženo.

Bílá vrbová kůra obsahuje salicin a má protizánětlivý, antipyretický a analgetický účinek.

Adhatův cév má antipyretikum, expektoranci, antispasmodikum a některé antimikrobiální účinky.

Kořen lékořice obsahuje glycyrrhizin a pěnící látky - saponiny, které zvyšují sekreční funkci epitelu dýchacích cest, mění povrchově aktivní vlastnosti plicního surfaktantu, stimulují pohyb řasnatého epitelu, ředí sputum a usnadňují jeho výtok. Má depresivní účinek na exsudativní a proliferativní fáze zánětu. Má antialergické vlastnosti.

Čínský čaj má bronchodilatační účinek.

Voňavá fialová má protizánětlivé, antipyretické, analgetické, sedativní, antimikrobiální a antispasmodické účinky.

Valeriánský lék způsobuje sedaci a snižuje závažnost bolesti hlavy, kašel.

Společný fenykl zvyšuje sekreční funkci průdušek a má mukolytický účinek a má také některé antiseptické vlastnosti.

Sférický eukalyptus má baktericidní, antivirové vlastnosti a působí protizánětlivě, stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost tkáně vůči hypoxii.

Indikace pro použití

 • symptomatická léčba akutních respiračních virových infekcí (ARVI) (zvýšení tělesné teploty (do 38 ° C), bolesti hlavy, kongesce nosu, bolest při polykání, kašel).

Dávkovací režim

Děti od 5 do 10 let: 1 sáček balení 2x denně po jídle. Děti od 10 let:

  1 sáček balení 3 krát denně po jídle.

Nebo podle pokynů lékaře.

Obsah jednoho sáčkového sáčku rozpusťte v šálku horké vody nebo čaje a pomalu vypijte.

Průběh léčby je 7-8 dnů. Zvýšení délky léčby je možné na základě doporučení lékaře.

Pokud do 3 dnů nedojde k účinku, měli byste se poradit s lékařem.

Vedlejší účinky

Je možné:

  alergické reakce.

Kontraindikace

 • přecitlivělost na jednotlivé složky léčiva.

S péčí:

  dětský věk do 5 let, závažné porušení jater, ledvin, kardiovaskulárního systému;
 • zvýšené srážlivosti krve.

Žádost o porušení jater

Žádost o porušení funkce ledvin

Použití u dětí

Zvláštní pokyny

Granule obsahují sacharózu, kterou je třeba zvážit u pacientů trpících cukrovkou, jakož i nízkokalorickou dietu. V případě zvýšení tělesné teploty nad 38 ° C, zvýšeného kašle, sípání v plicích, hnisavého sputa, rhinorrhea s hnisavým výtokem, bolestí v krku, užívání léku by mělo být zastaveno a poraďte se s lékařem.

Předávkování

Dosud nebyly hlášeny žádné případy předávkování drogami Instil pro děti.

Interakce s léky

Současné použití s ​​antitusickými léky, stejně jako s léky, které snižují tvorbu sputa, se nedoporučuje, protože to činí kašel zkapalněného sputa obtížným.

Obchodní podmínky lékárny

Podmínky skladování

Lék by měl být uchováván mimo dosah dětí při teplotě ne vyšší než 25 ° C.

Doba použitelnosti - 3 roky. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Insty pro děti

Pokyn

 • Rusky
 • азақша

Obchodní jméno

Insty pro děti

Mezinárodní nechráněný název

Forma dávkování

Složení

1 sáček obsahuje

Extrakt z vrbové bílé kůry tlustý 172,0 mg

Lékořice holé kořeny extrahují tlusté 128,0 mg

Adhatody extraktu cévních lístků Silné 72,0 mg

Čaj čínských listů extrahovat silné 31,0 mg

Fialky z extraktu vonných listů silné 25,0 mg

Valerijský extrakt z léčivých kořenů hustý 25,0 mg

Fennel obyčejný ovocný extrakt tlustý 19,0 mg

Eukalyptový kulový listový extrakt tlustý 9,0 mg

pomocné látky: Tutti-frutti aromatické látky: pomerančový olej, aromatické látky z hroznů, jahody, banán, methylparaben, propylparaben, voda, mentol, kukuřičný škrob, sacharóza. -

Popis

Hnědé granule.

Farmakoterapeutická skupina

Přípravky k odstranění příznaků nachlazení a kašle. Další kombinace léků k odstranění příznaků nachlazení.

Farmakologické vlastnosti

Farmakokinetika

Působení léku Insty pro děti je kumulativní účinek jeho složek, takže provádění farmakokinetických studií není možné: všechny složky společně nelze vysledovat pomocí markerů nebo biologického výzkumu. Ze stejného důvodu není možné detekovat metabolity léčiva.

Farmakodynamika

Insty pro děti, granule - komplexní bylinný přípravek s expektoračním, mukolytickým, bronchodilatačním, antipyretickým a antispasmodickým účinkem. Insty pro děti snižuje příznaky intoxikace (hypertermie, pocení, slabost), doprovází zánětlivé procesy horních a dolních dýchacích cest, působí antisepticky, snižuje intenzitu a zvyšuje produktivitu kašle.

Bílá vrba obsahuje glykosidy salicin, tremucine. Má antipyretický, protizánětlivý, analgetický účinek.

Cévní adhatod obsahuje alkaloidy vazitsin, vazitsinon. Má bronchodilatační účinek, vykašlávací účinek, snižuje viskozitu sputa a zvyšuje motorickou aktivitu řasnatého epitelu průdušek, což přispívá ke zlepšení výtoku sputa. Stimuluje tvorbu povrchově aktivního činidla, které poskytuje dýchacím svalům schopnost provádět celý cyklus "inhalace / výdech". Má antiastmatický účinek, chrání proti bronchospasmu způsobenému působením histaminu.

Voňavá fialová obsahuje housle, freedelin, éterické oleje. Má antihistaminikum, vykašlávání, antipyretické, diaforetické působení.

Lékořice obsahuje glykosid glycyrrhizin, flavonoidy, asparagin. Má vykašlávací a protizánětlivé vlastnosti. Obsah kyseliny glycyrrhizové v lékořice poskytuje imunostimulační účinek, zvyšuje jak lokální, tak celkovou imunitu.

Čínský čaj obsahuje tanin, kofein, teofylin. Má svíravý, tonický, diuretický účinek.

Společný fenykl obsahuje éterické oleje, dipentin. Zvyšuje sekreční funkci průdušek a má mukolytický účinek a má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti.

Sférický eukalyptus obsahuje éterické oleje (cineol, pinen, myrtenol, pinocarvone, adesmol), taniny. Má antiseptický účinek, zejména ve vztahu ke streptokokům, stafylokoky, působí protizánětlivě. Stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost tkání vůči hypoxii.

Valeriana officinalis obsahuje éterické oleje (kyselina isovalerová, Valerenal, borneol, a-pinen), alkaloidy (valerián, hatinin), saponiny, ketony. Snižuje vzrušivost centrálního nervového systému, snižuje křeče orgánů hladkého svalstva.

Insty pro děti zlepšuje stav pacientů, snižuje horečku a intenzitu kašle. Podporuje rychlou eliminaci symptomů rýmy, faryngitidy, tracheitidy do 24 hodin po jejím použití. Nezpůsobuje ospalost a závislost. Rychle se rozpustí v horké vodě.

Indikace pro použití

Symptomatická léčba chřipky, ARVI, doprovázená kašlem, horečkou, rýmou, bolestí hlavy a bolestí svalů

Dávkování a podávání

Obsah sáčku se rozpustí ve sklenici horké vody a pomalu se vypije.

Děti od 3 let do 10 let: 1 sáček 2x denně.

Děti starší 10 let: 1 sáček 3krát denně.

Průběh léčby je 5-7 dnů

Vedlejší účinky

- alergická reakce na složky léčiva

- snížení srážlivosti krve

Kontraindikace

- zvýšená individuální citlivost na složky léčiva

Lékové interakce

Nedoporučuje se současné užívání s antitusickými léky, stejně jako s léky, které snižují tvorbu sputa.

Zároveň zvyšuje účinek antikoagulancií a kyseliny acetylsalicylové.

Zvláštní pokyny

Složení Insty granulí pro děti je sacharóza, která musí být vzata v úvahu při předepisování pacientům s nízkokalorickou dietou. Léčivo Insty pro děti obsahuje methylparaben a propylparaben, které mohou způsobit alergické reakce (i pomalé).

Pokud je respirační onemocnění doprovázeno obtížemi s dýcháním, horečkou, hnisavým nebo krvavým sputem, poraďte se s lékařem.

Bezpečnost a účinnost léčiva u dětí mladších 3 let není dobře známa.

Těhotenství a kojení

Vzhledem k nedostatku klinických údajů se nedoporučuje užívat tento lék během těhotenství a během kojení.

Vlastnosti vlivu léků na schopnost řídit vozidla a potenciálně nebezpečné stroje a stroje.

Předávkování

Případy předávkování drogami Byly hlášeny případy pro děti.

Uvolnění formuláře a balení

3,5 g granulí se vloží do vaku třívrstvé hliníkové fólie.

Na 5 sáčcích spolu s instrukcemi pro lékařskou aplikaci ve státním a ruském jazyce umístěte do lepenkové krabice

Podmínky skladování

Skladujte při teplotě do 25 ° C.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doba použitelnosti

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Obchodní podmínky lékárny

Výrobce

Herbion Pákistán Pvt. Ltd.

30/28, Průmyslová zóna Korangi,

Karáčí, Pákistán

Adresa organizace, která obdrží od spotřebitelů nároky na kvalitu výrobků v Kazašské republice:

Instant pro děti, GRANULY PRO PŘÍPRAVU ROZTOKU PRO PŘÍJEM VNITŘNÍHO PROSTŘEDKU

Objednejte jedním kliknutím

 • ATX klasifikace: R05X jiná kombinovaná léčiva k odstranění studených symptomů
 • MNN nebo název skupiny: Bifonazol
 • Farmakologická skupina: R05A - KONTRAINDIKUJÍCÍ LÉČKY BEZ ANTI-MIKROBÍNOVÝCH KOMPONENTŮ t
 • Výrobce: HERBION PAKISTAN
 • Vlastník licence: HERBION PAKISTAN
 • Země: Neznámá

Pokyny pro lékařské použití

léčivého přípravku

INSTITY PRO DĚTI

Obchodní jméno

Insty pro děti

Mezinárodní nechráněný název

Forma dávkování

Složení

1 sáček obsahuje

Extrakt z vrbové bílé kůry tlustý 172,0 mg

Lékořice holé kořeny extrahují tlusté 128,0 mg

Adhatody extraktu cévních lístků Silné 72,0 mg

Čaj čínských listů extrahovat silné 31,0 mg

Fialky z extraktu vonných listů silné 25,0 mg

Valerijský extrakt z léčivých kořenů hustý 25,0 mg

Fennel obyčejný ovocný extrakt tlustý 19,0 mg

Eukalyptový kulový listový extrakt tlustý 9,0 mg

pomocné látky: Tutti-frutti aromatické látky: pomerančový olej, aromatické látky z hroznů, jahody, banán, methylparaben, propylparaben, voda, mentol, kukuřičný škrob, sacharóza. -

Popis

Hnědé granule.

Farmakoterapeutická skupina

Přípravky k odstranění příznaků nachlazení a kašle. Další kombinace léků k odstranění příznaků nachlazení.

Farmakologické vlastnosti

Farmakokinetika

Působení léku Insty pro děti je kumulativní účinek jeho složek, takže provádění farmakokinetických studií není možné: všechny složky společně nelze vysledovat pomocí markerů nebo biologického výzkumu. Ze stejného důvodu není možné detekovat metabolity léčiva.

Farmakodynamika

Insty pro děti, granule - komplexní bylinný přípravek s expektoračním, mukolytickým, bronchodilatačním, antipyretickým a antispasmodickým účinkem. Insty pro děti snižuje příznaky intoxikace (hypertermie, pocení, slabost), doprovází zánětlivé procesy horních a dolních dýchacích cest, působí antisepticky, snižuje intenzitu a zvyšuje produktivitu kašle.

Bílá vrba obsahuje glykosidy salicin, tremucine. Má antipyretický, protizánětlivý, analgetický účinek.

Cévní adhatod obsahuje alkaloidy vazitsin, vazitsinon. Má bronchodilatační účinek, vykašlávací účinek, snižuje viskozitu sputa a zvyšuje motorickou aktivitu řasnatého epitelu průdušek, což přispívá ke zlepšení výtoku sputa. Stimuluje tvorbu povrchově aktivního činidla, které poskytuje dýchacím svalům schopnost provádět celý cyklus "inhalace / výdech". Má antiastmatický účinek, chrání proti bronchospasmu způsobenému působením histaminu.

Voňavá fialová obsahuje housle, freedelin, éterické oleje. Má antihistaminikum, vykašlávání, antipyretické, diaforetické působení.

Lékořice obsahuje glykosid glycyrrhizin, flavonoidy, asparagin. Má vykašlávací a protizánětlivé vlastnosti. Obsah kyseliny glycyrrhizové v lékořice poskytuje imunostimulační účinek, zvyšuje jak lokální, tak celkovou imunitu.

Čínský čaj obsahuje tanin, kofein, teofylin. Má svíravý, tonický, diuretický účinek.

Společný fenykl obsahuje éterické oleje, dipentin. Zvyšuje sekreční funkci průdušek a má mukolytický účinek a má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti.

Sférický eukalyptus obsahuje éterické oleje (cineol, pinen, myrtenol, pinocarvone, adesmol), taniny. Má antiseptický účinek, zejména ve vztahu ke streptokokům, stafylokoky, působí protizánětlivě. Stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost tkání vůči hypoxii.

Valeriana officinalis obsahuje éterické oleje (kyselina isovalerová, Valerenal, borneol, a-pinen), alkaloidy (valerián, hatinin), saponiny, ketony. Snižuje vzrušivost centrálního nervového systému, snižuje křeče orgánů hladkého svalstva.

Insty pro děti zlepšuje stav pacientů, snižuje horečku a intenzitu kašle. Podporuje rychlou eliminaci symptomů rýmy, faryngitidy, tracheitidy do 24 hodin po jejím použití. Nezpůsobuje ospalost a závislost. Rychle se rozpustí v horké vodě.

Indikace pro použití

Symptomatická léčba chřipky, ARVI, doprovázená kašlem, horečkou, rýmou, bolestí hlavy a bolestí svalů

Dávkování a podávání

Obsah sáčku se rozpustí ve sklenici horké vody a pomalu se vypije.

Děti od 3 let do 10 let: 1 sáček 2x denně.

Děti starší 10 let: 1 sáček 3krát denně.

Průběh léčby je 5-7 dnů

Vedlejší účinky

- alergická reakce na složky léčiva

- snížení srážlivosti krve

Kontraindikace

- zvýšená individuální citlivost na složky léčiva

Lékové interakce

Nedoporučuje se současné užívání s antitusickými léky, stejně jako s léky, které snižují tvorbu sputa.

Zároveň zvyšuje účinek antikoagulancií a kyseliny acetylsalicylové.

Zvláštní pokyny

Složení Insty granulí pro děti je sacharóza, která musí být vzata v úvahu při předepisování pacientům s nízkokalorickou dietou. Léčivo Insty pro děti obsahuje methylparaben a propylparaben, které mohou způsobit alergické reakce (i pomalé).

Pokud je respirační onemocnění doprovázeno obtížemi s dýcháním, horečkou, hnisavým nebo krvavým sputem, poraďte se s lékařem.

Bezpečnost a účinnost léčiva u dětí mladších 3 let není dobře známa.

Těhotenství a kojení

Vzhledem k nedostatku klinických údajů se nedoporučuje užívat tento lék během těhotenství a během kojení.

Vlastnosti vlivu léků na schopnost řídit vozidla a potenciálně nebezpečné stroje a stroje.

Předávkování

Případy předávkování drogami Byly hlášeny případy pro děti.

Uvolnění formuláře a balení

3,5 g granulí se vloží do vaku třívrstvé hliníkové fólie.

Na 5 sáčcích spolu s instrukcemi pro lékařskou aplikaci ve státním a ruském jazyce umístěte do lepenkové krabice

Podmínky skladování

Skladujte při teplotě do 25 ° C.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Doba použitelnosti

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.

Obchodní podmínky lékárny

Výrobce

Herbion Pákistán Pvt. Ltd.

30/28, Průmyslová zóna Korangi,

Karáčí, Pákistán

Adresa organizace, která obdrží od spotřebitelů nároky na kvalitu výrobků v Kazašské republice:

Lékárna Universal LLP

Město Almaty Chaplina / Khaliullina 71/66

Tel: 234-48-53, 234-44-88

Dostali jste nemoc z důvodu bolesti zad?

Jak často máte problémy s bolestí zad?

Můžete snášet bolest bez užívání léků proti bolesti?

Naučte se co nejrychleji zvládat bolesti zad.

Insty dětská příručka

Položka byla přidána do košíku

Lékárna online je nejlepší lékárnou v Almaty, která dodává léky do Almaty. Online lékárna nebo online lékárna poskytuje tyto služby: dodávání léků, domácí medicína. Online lékárna Almaty nebo lékárna Almaty online přináší léky do vašeho domova, stejně jako dodávku léků do vašeho domova v Almaty.

Kategorie

Insta pro děti bylinné granule 3,5 g počet 5 sáčků (kusů) - 600
HERBION PAKISTAN, (Pvt.) Ltd. (Pákistán)
Článek: 01076451

Můj košík

Apteka84.kz je online lékárna, která svým zákazníkům nabízí léky, lékařskou a dekorativní kosmetiku, doplňky stravy, vitamíny, dětskou výživu, výrobky pro dospělé, zdravotnické vybavení a tisíce dalších zdravotnických a kosmetických výrobků za nízké ceny.
Veškeré údaje uvedené na Apteka84.kz jsou určeny pouze pro informační účely a nenahrazují odbornou lékařskou péči.

Apteka84.kz důrazně doporučuje, abyste si pozorně přečetli návod k použití obsažený v každém balení léků a dalších přípravků. Pokud máte v současné době nějaké příznaky nemoci, měli byste vyhledat lékařskou pomoc. Musíte informovat svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte. Pokud máte pocit, že potřebujete více pomoci, obraťte se prosím na místního lékárníka nebo kontaktujte našeho praktického lékaře online nebo telefonicky.

Insty: návod k použití

Forma dávkování

Složení

1 sáček obsahuje

Extrakt z vrbové bílé kůry tlustý 275 mg

Lékořice holé kořeny extrahují silné 205 mg

Adchato cévní listy extrahují silné 115 mg

Čaj čínský list extrakt tlustý 50 mg

Fialky z vonných bylinných extraktů silné 40 mg

Valerians léčivé oddenky s kořeny

extrahujte silné 40 mg

Fenykl obyčejný ovocný extrakt tlustý 30 mg

Eucalyptus kulovité listy extrahují silné 15 mg

pomocné látky: krystal krystalu mentolu, kukuřičný škrob, sacharóza, příchuť citronu 2

² - pro insty s citronovou příchutí

Popis

Granule hnědé barvy s vůní mentolu během drcení (pro Insty).

Hnědé granule s citrónovou vůní při rozdrcení (pro insty s citronovou příchutí).

Farmakoterapeutická skupina

Přípravky k odstranění příznaků nachlazení a kašle.

Další kombinace léků k odstranění příznaků nachlazení.

Farmakologické vlastnosti

Účinek léčiva Insty je kumulativní účinek jeho složek, proto farmakokinetické studie nejsou možné: všechny složky společně nelze vysledovat pomocí markerů nebo biologických studií. Ze stejného důvodu není možné detekovat metabolity léčiva.

Instantní granule - komplexní bylinný přípravek s vykašláváním, mukolytickým, bronchodilatačním, protizánětlivým, antipyretickým a antispasmodickým účinkem.

Bílá vrba obsahuje glykosidy salicin, tremucine. Má antipyretický, protizánětlivý, analgetický účinek.

Cévní adhatod obsahuje alkaloidy vazitsin, vazitsinon. Má bronchodilatační účinek, vykašlávací účinek, snižuje viskozitu sputa a zvyšuje motorickou aktivitu řasnatého epitelu průdušek, což přispívá ke zlepšení výtoku sputa. Stimuluje tvorbu povrchově aktivního činidla, které poskytuje dýchacím svalům schopnost provádět celý cyklus "inhalace / výdech". Má antiastmatický účinek, chrání proti bronchospasmu způsobenému působením histaminu.

Voňavá fialová obsahuje housle, freedelin, éterické oleje. Má antihistaminikum, vykašlávání, antipyretické, diaforetické působení.

Lékořice obsahuje glykosid glycyrrhizin, flavonoidy, asparagin. Má vykašlávací a protizánětlivé vlastnosti. Obsah kyseliny glycyrrhizové v lékořice poskytuje imunostimulační účinek, zvyšuje jak lokální, tak celkovou imunitu.

Čínský čaj obsahuje tanin, kofein, teofylin. Má svíravý, tonický, diuretický účinek.

Společný fenykl obsahuje éterické oleje, dipentin. Zvyšuje sekreční funkci průdušek a má mukolytický účinek a má také antiseptické a protizánětlivé vlastnosti.

Sférický eukalyptus obsahuje éterické oleje (cineol, pinen, myrtenol, pinocarvone, adesmol), taniny. Má antiseptický účinek, zejména ve vztahu ke streptokokům, stafylokoky, působí protizánětlivě. Stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost tkání vůči hypoxii.

Valeriana officinalis obsahuje éterické oleje (kyselina isovalerová, Valerenal, borneol, a-pinen), alkaloidy (valerián, hatinin), saponiny, ketony. Snižuje vzrušivost centrálního nervového systému, snižuje křeče orgánů hladkého svalstva.

Insty zlepšuje stav pacienta, snižuje horečku a intenzitu kašle. Podporuje rychlou eliminaci symptomů rýmy, faryngitidy, tracheitidy do 24 hodin po jejím použití. Nezpůsobuje ospalost a závislost. Rychle se rozpustí v horké vodě.

Insty dítě

Insty pro děti

Mezinárodní nechráněný název

Zeleninové granule ve 3,5 g sáčcích

Jedno sáček obsahuje

účinné látky - silné extrakty:

vrba bílá kůra 172 mg

adhatody cévnatých listů 72 mg

fialové voňavé listy 25mg

kořen lékořice 128 mg

Čínské listy čaj 31mg

fenikel obyčejné ovoce 19mg

kulovité listy eukalyptu 9 mg

Valerijské léčivé oddenky s 25 mg kořeny,

pomocné látky: chuťová přísada tutti-frutti, kukuřičný škrob, sacharóza. -

Hnědé granule se zvláštním pachem.

Další kombinované léky používané k nachlazení.

Insty se vstřebává z gastrointestinálního traktu, účinek léku začíná za 30-40 minut, antipyretický účinek se vyvíjí 5-8 hodin po prvním požití léku, což je spojeno s biotransformací přírodních salicylátů v játrech.

Regrese akutního období onemocnění je snížena na 3-4 dny.

Instantní granule - komplexní fytopreparace s protizánětlivým, expektorančním, mukolytickým, bronchodilatačním, antipyretickým a antispasmodickým účinkem. Lék Insty snižuje příznaky intoxikace (hypertermie, pocení, slabost) doprovázející zánětlivé procesy horních a dolních dýchacích cest, působí antisepticky, snižuje intenzitu a zvyšuje produktivitu kašle.

Bílá vrba obsahuje glykosidy salicin, tremucine. Má ohnivzdorný, protizánětlivý, analgetický účinek.

Adhatod Vascular obsahuje alkaloidy vazitsin, vazitsitsinon Má bronchodilatační účinek, expektorační účinek, zvyšuje pohyblivost malých polštářků epitelu průdušek a urychluje vylučování sputa, má antiastmatický účinek.

Voňavá fialová obsahuje housle, freedelin, éterické oleje. Má antihistaminikum, vykašlávání, antipyretické, diaforetické působení.

Lékořice obsahuje glykosid glycyrrhizin, flavonoidy, asparagin. Má výrazné vykašlávání, imunostimulační a protizánětlivé vlastnosti. Má depresivní účinek na exsudativní a proliferativní fáze zánětu.

Čínský čaj obsahuje tanin, kofein, teofylin. Má závazný, tonický, diuretický účinek.

Fenikel obecný obsahuje éterické oleje, dipentin, zvyšuje sekreční funkci průdušek a má mukolytický účinek, atazhe má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti.

Sférický eukalyptus obsahuje éterické oleje (cineol, pinen, myrtenol, pinocarvone, adesmol), taniny. Má výrazný antiseptický účinek, zejména ve vztahu ke streptokokům, stafylokokům, způsobuje protizánětlivý účinek. Stimuluje regenerační procesy, zvyšuje odolnost tkání vůči hypoxii.

Valeriana officinalis obsahuje éterické oleje (kyselina isovalerová, valerenal, borneol, a-pinen), alkaloidy (valerián, hatinin), saponiny, ketony. Má mnohostranný účinek na tělo: snižuje vzrušivost centrálního nervového systému, snižuje závažnost bolestí hlavy, kašel.

Insty výrazně zlepšuje stav pacientů, snižuje horečku a intenzitu kašle. Podporuje rychlou eliminaci symptomů rýmy, faryngitidy, tracheitidy do 24 hodin po jejím použití. Nezpůsobuje ospalost a závislost. Rychle se rozpustí v horké vodě.

Indikace pro použití

Symptomatická léčba kašle, horečky, rýmy, bolesti svalů hlavy s:

- onemocnění horních cest dýchacích

Dávkování a podávání

Obsah sáčku rozpusťte ve sklenici horké vody a ihned vypijte.

Děti do 10 let: 1 sáček 2x denně.

Děti od 10 let: 1 sáček 3krát denně.

Průběh léčby je 7-8 dnů

- alergická reakce na složky léčiva

- snížení srážlivosti krve

- zvýšená individuální citlivost na složky léčiva

Nedoporučuje se simultánní příjem s antitusickými léky, stejně jako léky, které snižují tvorbu molu.

Při současném užívání zvyšuje účinek antikoagulancií a kyseliny acetylsalicylové.

Složení granulí zahrnuje sacharózu, která musí být vzata v úvahu při předepisování pacientů s nízkokalorickou dietou.

Případy předávkování drogami Insty pro děti nebyly hlášeny.

Uvolnění formuláře a balení

3,5 g granulí v sáčkovém balení, 5 sáčků spolu s návodem pro lékařské použití v lepenkové krabici.

Skladujte při teplotě do 25 ° C.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené v obalu

Insti

Popis k 18.3.2015

 • Latinský název: Insty
 • Kód ATX: R05X
 • Účinná látka: Extrakty ze suchých rostlin
 • Výrobce: Herbion Pakistan Private Limited (Pákistán)

Složení

Jako účinná látka obsahuje 1 sáček 400 mg vodního tlustého extraktu z dříve vysušených částí rostlin:

 • 750 mg - bílá vrbová kůra;
 • 300 mg - listy vaskulární adhatody;
 • 100 mg - květy a listy voňavých fialek;
 • 550 mg - oddenky a kořeny lékořice;
 • 125 mg - čínské čajové lístky;
 • 75 mg - plody běžného fenyklu;
 • 35 mg - listy kulovitého eukalyptu;
 • 100 mg - oddenky léčivého valeriánu.

V závislosti na chuti může čaj Insty obsahovat:

 • anýz nebo kardamomový olej;
 • příchutí citronu, čokolády nebo kávy.

Formulář vydání

Lék Insty je dostupný ve formě granulí zabalených v sáčcích (5,6 g) a určených pro přípravu čaje (perorální roztok). Karton obsahuje 5 sáčků.

Farmakologický účinek

Protizánětlivé, expektorační, mukolytické, antipyretické.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Insty je komplexní léčivo založené na bylinných složkách, díky němuž se projevuje celé spektrum jeho farmakologického působení.

Willow zahrnuje tremucin a salicin a vykazuje analgetickou, protizánětlivou a antipyretickou účinnost.

Adhatod je díky obsahu vazicinu a vazicinonových alkaloidů v něm charakterizován expektoračními a bronchodilatačními účinky, zvyšuje pohyblivost řas, napomáhá výtoku sputa, liší se exectorálním a oxytocinovým účinkem.

Fialová obsahuje freedelin, éterické oleje, které se projevují v expektoranci, antihistaminikum, diaforetickém a antipyretickém účinku léčiva.

Lékořice obsahuje glykosid glycyrrhizin, asparagin a flavonoidy, které mu pomáhají vykazovat mukolytickou, expektorační protizánětlivou účinnost.

Čínský čaj, včetně kofeinu, taninu a teofylinu, se vyznačuje svíravým, diuretickým a tonickým účinkem.

Fenykl obsahující dipentin a éterické oleje má protizánětlivé, antiseptické a expektorační účinky.

Eukalyptus se svými taniny a éterickými oleji (pinen, cyneol, myrtenol, adesmol, pinocarvone) vykazuje protizánětlivé, stejně jako antiseptické účinky, zejména ve vztahu ke stafylokokům a streptokokům.

Valerian obsahuje éterické oleje, alkaloidy, ketony a saponiny, které mají vliv na snížení excitability centrálního nervového systému a snížení svalových křečí.

Lék Insty tedy pomáhá zlepšit celkový stav pacienta, snižuje intenzitu kašle a snižuje zvýšenou teplotu. Přispívá k rychlému přechodu příznaků rýmy, tracheitidy, faryngitidy. Nevede k závislosti a ospalosti. Začíná působit po 24 hodinách.

Také čaj oslabuje projevy intoxikace (pocení, hypertermie, celková slabost), které často doprovázejí zánětlivé bolestivé stavy dýchacích cest, působí jako antiseptikum, zvyšují produktivitu a snižují intenzitu kašle. Snižuje regresi akutního období onemocnění na 3-4 dny.

Připravený čaj (perorální roztok) se vstřebává z gastrointestinálního traktu a začíná působit do 30-40 minut. Účinnost antipyretického účinku je pozorována po 5-8 hodinách.

Indikace pro použití

Instantní čaj se používá pro symptomatickou léčbu akutních respiračních virových infekcí doprovázených bolestmi hlavy, zvýšenou tělesnou teplotou (do 38 ° C), kongescí nosu, kašlem, bolestmi v krku a dalšími projevy odpovídajícími onemocnění.

Kontraindikace

 • přecitlivělost na kteroukoli složku léčiva nebo jeho komplex;
 • těhotenství;
 • věk do 18 let;
 • období laktace.

Vedlejší účinky

Jsou možné alergické projevy, nejčastěji spojené s citlivostí na konkrétní složku.

Návod k použití Insty

Návod na čaj Insty předpokládá požití dříve rozpustného obsahu jednoho sáčku uvnitř. Granule ředěné v horké vodě a pomalu pít.

Pravidelně se podává na prvním sáčku dvakrát nebo třikrát po 24 hodinách po jídle.

Délka recepce je nejčastěji 7-8 dní.

Další podávání léku je možné po konzultaci s lékařem.

Předávkování

V této době neexistují prokázané případy předávkování.

Interakce

Nedoporučujeme paralelní příjem antitusických léků a léků, které snižují tvorbu sputa, kvůli možnému kašlání.

Podmínky prodeje

K zakoupení drogy Insty předpis není vyžadován.

Podmínky skladování

Skladovací sáčky doporučují teploty do 25 ° C.

Doba použitelnosti

Od data výroby - 36 měsíců.

Zvláštní pokyny

Pacienti s nízkokalorickou dietou a diabetes mellitus by měli mít na paměti, že granule obsahují sacharózu (5,13 g).

Pokud se teplota zvýší o více než 38 ° C, sípání, zhoršení kašle, hnisavé sputum, bolest v krku, rinorrhea s hnisem, je nutné léčbu přerušit a poradit se s lékařem, který by měl doporučit jiný léčebný režim s příslušným onemocněním.

Analogy

 • AnviMax;
 • Antiozin;
 • Asinis;
 • Antigrippin;
 • Aflubin;
 • Influnet;
 • Influcid;
 • Kofanol.

Pro děti

Kontraindikováno do 18 let.

Instantní čaj během těhotenství a laktace

Recenze na Insty

Téměř všechny recenze tohoto léku, s výhradou splnění všech podmínek podle indikací, jsou pozitivní. Příležitostně může být zjištěno negativní hodnocení léčiva, nejčastěji spojené s potřebou předepsat závažnější léčbu antibiotiky a jinými účinnými léky.

Mnoho diskusí o internetu se objevuje v souvislosti s užíváním léku během těhotenství, jak ho lékaři v tomto období často předepisují, s odkazem na skutečnost, že Insty je bylinný přípravek, a proto nemůže poškodit nenarozené dítě.

Tento problém je poměrně kontroverzní a vyžaduje důkladnější posouzení možných účinků a vedlejších účinků všech složek granulí na ovoce.

I když podle názoru mnoha budoucích matek, které tento lék užívaly, je to naprosto neškodné a kontraindikace - „těhotenství“ je obsaženo v oficiálních pokynech, s největší pravděpodobností kvůli absenci klinických studií, měli byste být opatrní před jeho užíváním (stejně jako jinými léky) během těhotenství a laktace.

Cena kde koupit

Insty cena se pohybuje od 150 do 250 rublů.