Recenze: Antivirus tea 999 Ganmaolin - Pomohl mi snadněji trpět zimou!

Vítejte na mé stránce, milí čtenáři a předplatitelé!
Píšu nyní jen zřídka kvůli mému zaměstnání, ale viník tohoto přezkumu prostě nemohl být ignorován. Bylo by to špatné, zejména proto, že o tomto produktu nejsou žádné recenze, o tom ví jen velmi málo lidí a možná bude moje rada užitečná pro mnoho uživatelů internetu.
Takže... Ta-da-da-dam! Představuji vám vaši pozornost čínský čaj "Ganmaolin", jehož cílem je zničit viry v těle a zmírnit příznaky ARVI. Mám tento čaj od mé sestry, která si objednala 8 balení v internetovém obchodě. Ukázalo se, že nepotřebovala tolik sebe sama, takže se rozdělovala příbuzným, včetně mě.
Začal jsem pít tento čaj v polovině března, kdy začíná období epidemií chřipky a nachlazení. Řeknu hned: použil jsem to čistě za účelem prevence, protože jsem nechtěl být nemocný vůbec. Kdo z nás má rád tuto podmínku, když oči jsou zalévání, lechtání nos, hrdlo v krku, a kýchání bez konce? Já osobně nemohu tento stát postavit, takže se snažím tomu zabránit. A používám pro to všechny druhy prostředků - piju čaj s citronem a malinovou marmeládou, jíst česnek, vařit zázvor. A kvůli lékům, které mám k dispozici, mám vždy oxolinovou mast a rimantadin. Všechny tyto fondy nenarazily na peněženku a mají požadovaný efekt. A samozřejmě, když mi tato novinka - čaj „Ganmaolin“ - přišla do rukou, pomyslel jsem si „proč to nezkusit? Nebude to horší. A pokud to pomůže, doporučím to všem! “ Ve válce jsou všechny prostředky dobré, jak víte))

Ano, pro nachlazení, stejně jako pro každou nemoc, nikdo není imunní. A ani nejjistější a nejvíce inzerovaný nástroj nedává absolutní záruku, že virus projde.
Ale pokud se příležitost představila - vyzkoušet tento čaj, pak proč ho nepoužívat?
Obal čaje je obyčejný a neliší se od stejného Liptonu nebo Greenfieldu)) Je velmi výhodné, že je zabalen - vzal sáček, hodil ho do hrnku, naplnil ho horkou vodou, čekal 5 minut a můžete ho vypít. Od dětství nemám ráda čajové čaje a čajové konvice a na práci nebudete mít čajovou konvici. Tady "Ganmaolin" byl vždy se mnou - v kabelce jsem nesl několik sáčků.
Také se mi líbil fakt, že čaj se skládá z přírodních surovin - není tam žádná kapka chemie a konzervačních látek. Chutí velmi pěkně a na celé místnosti stojí květinová vůně. První doušek se okamžitě přenese do květinového pole. Hlavní je, že nápoj zanechává nejen pozitivní emoce, ale také se stará o naše zdraví - zabraňuje pronikání virů a zmírňuje příznaky chladu a SARS.
9 čajových sáčků, jmenovitě balení obsahuje, trvalo tři dny. Začal jsem pít, když jsem cítil, že jsem začal lechtat v krku a nosu - to je můj první náznak nachlazení. Vypil jsem čaj třikrát denně - během pracovního dne a večer před spaním. První den byla horečka, pila čaj a šla do postele. Okamžitě se odpojila a ráno vstala jako okurka. Později jsem si v instrukcích přečetl, že čaj nejen zmírňuje horečku, ale má také sedativní účinek! Co jiného mohu říct? Trpěl jsem chladem v lehké formě, lze dokonce říci, že čaj mu pomohl zastavit. Myslím, že bez něj by bylo všechno horší a ani rýma tam nebyla!
Z vedlejších účinků bych se zmínil jen o hypnotickém efektu, takže bych ho nedoporučoval těm, kteří mají práci, která vyžaduje zvýšenou pozornost, plus řidiče.
V anotacích pro čaj je napsáno, že čaj je kontraindikován pro děti do 6 let. Myslím, že to všechno kvůli stejnému efektu.
I když to není lék, ale doplněk stravy, doporučil bych se před použitím poradit se svým lékařem.
Postarejte se o sebe!

Čaj z 999 studeného prášku

Obecné informace o Ganmaolin 999

Složení, uvolňovací forma a práškové balení

Lék se vyrábí ve formě granulí v hnědých barvách. Prášek má sladkou chuť s mírnou hořkostí.

Prodávají čaj v pytlích po deseti gramech, které jsou zase baleny v lepenkových krabicích. Každé balení má devět sáčků.

Složky tvoří určité podíly kořenové evodie, máty peprné, posloupnosti, chlorfeniramin maleátu, květenství sušené indické chryzantémy, paracetamolu, kofeinu a cesmíny. Doplněno práškovým cukrem.

Podmínky a podmínky skladování

Lék se doporučuje udržovat hermeticky uzavřený po dobu dvou let. Děti na sklad nejsou povoleny.

Proti chladu

Tento granulovaný prášek pomáhá eliminovat vysoké teploty a zmírnit bolest. Používá se pro nachlazení a akutní respirační symptomy a faryngitidu, s bolestí hlavy, dusným nosem a slzami a horečkou.

Indikace pro použití

Doporučení pro použití jsou omezena na odstranění příznaků chladu a bolesti v krku. Je jmenován:

Kontraindikace

Kontraindikace pro léčivo není označena. Pacientům, kteří trpí nedostatkem jater / ledvin v akutní formě, se však doporučuje, aby při užívání čaje z prášku postupovali opatrně.

Jak plemeno a čaj 999

 1. Pro přípravu čaje Ganmaolin 999 potřebujete:
 2. Připravte si nádobu na přípravu čaje. K tomu důkladně omyjte sklenici nebo šálek a nalijte na ni vroucí vodu.
 3. Opatrně vyřízněte nůžkami roh sáčku s Ganmaolinem 999 a nalijte obsah do nádoby na pití
 4. Naplňte prášek vodou tak blízko, jak je to jen možné, abyste mohli okamžitě pít. Vhodně mírně ochlazená voda z konvice, která byla opláchnuta sklenicí.
 5. Míchejte a pijte horké.
 6. Přijmout před odstraněním symptomů, ale ne déle než tři dny, na tři sklenice čaje denně. V množství jednoho 10-gramového sáčku na 200 ml. vody.

Vedlejší účinky

Vedlejší účinky užívání léku nemají časté projevy. Někdy však pacienti obdrželi stížnosti na vývoj:

 • kožní vyrážky;
 • astenické podmínky;
 • kopřivka;
 • žízeň;
 • horečka;
 • ospalost;
 • granulocytopenie;
 • únava.

Dlouhodobé užívání léčiva ve vysokých dávkách je spojeno s poruchou funkce ledvin nebo jater.

Lékové interakce

Při kombinaci léku Ganmaolin 999 s různými léky není vyloučen vývoj nežádoucích účinků.

Pokud zkombinujete použití čaje s jinými neopioidními analgetiky, měli byste se obávat, že se zvýší nefrotoxicita.

Další pokyny

Při léčbě čajem 999 se nedoporučuje konzumovat alkoholické nápoje, kouřit a jíst mastné, kořeněné a studené potraviny.

Není nutné kombinovat tento lék s tonickými prostředky a jinými léky proti kašli podobného složení.

U pacientů s diagnózou: t

 • kontraktura krčku močového měchýře;
 • hypertrofie prostaty / hypertenze;
 • hypertyreóza;
 • glaukom;
 • nedostatečnost žaludku / sleziny;
 • průjem;
 • bolest v břiše;
 • zimnice;
 • diabetes mellitus;
 • srdeční vady.

Řízení jakéhokoliv vozidla, práce ve vysokých nadmořských výškách, práce s mechanismy a zařízeními pro měření musí být odloženo na dobu zpracování.

Starší pacienti / pediatričtí pacienti užívají čaj pod lékařským dohledem.

Třídenní kurz užívání léku, který nevedl pacienta ke zlepšení stavu, by měl být přerušen pro konzultaci s lékařem a objasnění diagnózy.

Osoby trpící alergií a osoby s vysokou citlivostí na léky by neměly zahájit samoléčbu a pečlivě ji používat při předepisování.

Pokud vnější vlastnosti prášku prošly změnami, nelze je použít.

Děti mohou užívat lék pouze pod dohledem dospělých.

Při předepisování tohoto léku ve spojení s jinými léky byste měli být podrobně konzultováni s lékařem nebo lékárníkem.

Cena čínského prášku 999

Průměrná cena jednoho balení prášku Ganmaolin 999 je asi 400 rublů.

Recenze

Všichni, kdo si vzali čínský čaj s kašlem 999, o tom mluví pozitivně. Zvláště si ho pochvalují těhotné ženy, protože její přirozené složení a absence kontraindikací poskytuje mnoha lidem možnost vyrovnat se s chladem v nejkritičtějším období svého života.

Čaj dobře zvládá studené symptomy, téměř bez projevů závažných vedlejších účinků a bez kontraindikací.

Larisa: Často jsem onemocněla zimou a během těhotenství jsem byla naprosto sama v myšlenkách na to v panice. Nicméně, přítel doporučil koupit čínský čaj pro nachlazení se třemi devíti v názvu. Shromažďuje se z bylin a práškového cukru, to znamená, že dítě nebude poškozeno a může být vyléčeno nachlazení. To jsem udělal. A zima mě nezastavila, takže čaj byl pro mě užitečný. Co mohu říci: lék je poměrně účinný zejména na teplotu. Dva dny jsem si dal na nohy a žádné vedlejší účinky. Chuť je příjemná sladká s lehkou hořkostí. Cena je slušná, ale kvůli bezpečnosti dítěte a jeho také, když jste v pozici připraveni zaplatit a zdvojnásobit. Jedním slovem se mi líbil čaj. Doporučuji.

Galina: Poté, co jsem se jednou pokusil o tuto sbírku bylin z nachlazení čínské výroby, několik let jsem je zachraňoval při prvních známkách nachlazení a bolení v krku. Uvolňuje teplo dobře, hlava přestává bolet a nos začíná dýchat po prvním šálku. Obvykle piju tři dny třikrát (v balení jen 9 balení) a nemoc odezní. Chuť je příjemná. Neexistují prakticky žádné kontraindikace. Děti také vaří, pokud začnou onemocnět. Pomáhá každému. Manžel nepil kvůli sladké chuti, ale také uznal, že droga skutečně funguje. A já jsem přitahován k přírodní kompozici. Proto doporučuji tento čaj každému, koho znám jako účinný a příjemný lék na nachlazení a podchlazení.

Lyudmila: Měla jsem raději pít čaj z Číny 999, když jsem měla při práci bolest v krku. Jeden z jejích zaměstnanců měl s sebou tašku a rozpustila ji ve vroucí vodě. Zpočátku jsem nepochopil, že jsem si myslel, že je to hotový lék, jen jsem měl na rukou nějaké plevele. Léčivý účinek se však projevil téměř okamžitě, samozřejmě ne dlouho, takže jsem šel do lékárny na balení tohoto výrobku. Po třech dnech, kdy si vzala hrdlo, si to nepamatovala a já jsem poděkoval svému kolegovi za pomoc, koupil jsem jí, celý balíček čaje a sám v obchodě. Náprava není levná, ale její účinnost mě zaujala, protože je pro mě obtížné donutit se užívat prášky, ale tady je příjemná čajová party s léčivým účinkem. Skvělé. Každému teď radím.

Anti-virus čaj 999 "Ganmaolin"

Váš požadavek je přijat!

Na Vámi určené kontakty obdržíte oznámení o přijetí zboží

Čínský antivirový čaj G Anmaolin 999 je nádherný přírodní nápoj z Číny, který rychle pomůže obnovit vitalitu a zdraví při různých virových onemocněních. Nástroj nemá prakticky žádné vedlejší účinky, významně snižuje pravděpodobnost komplikací způsobených onemocněním.

Účinek léku, indikace pro použití

Je indikován pro použití pacienty procházejícími počáteční a akutní fází onemocnění, jako jsou akutní respirační virové infekce, nachlazení, bronchitida, akutní respirační infekce, chřipka atd. Pokud začnete pít čaj při prvních projevech nemoci, můžete zcela zabránit jeho rozvoji. Také čaj ganmaolin pomáhá s exacerbací takového stavu jako sezónní alergie, což významně zmírňuje příznaky jeho průběhu.

Využívání finančních prostředků v průběhu vývoje onemocnění (nebo v jeho střední fázi) zmírňuje bolesti hlavy, léčí rýmu a vodnaté oči. Výsledky jsou viditelné po prvním dni léčby. Pití čaje vám umožní udržet efektivitu a uspokojivou pohodu. Pokud začnete pít nástroj v akutním stadiu nemoci, pak jeho činnost pomůže vyrovnat se s mnoha bolestnými projevy. Čaj ganmaolin 999 dobře pomáhá vyrovnat se s vysokou horečkou, stejně jako s příznaky, jako jsou bolesti svalů, bolesti hlavy, bolestivé klouby, zimnice, dušnost a pocení.

Včasné zahájení využívání prostředků pomůže vyhnout se lůžku, obecně usnadní průběh nemoci. Čínský antivirový čaj může pomoci posílit imunitní systém, aby účinněji bojoval s onemocněním.

Po použití léku může dojít k mírnému hypnotickému účinku.

Složení: indická chryzantéma, tenká evodia, dvakrát pinnate, holly grungy.

Způsob aplikace (instrukce): když se objeví první známky nástupu onemocnění, je nutné začít pít antivirový čaj 999 v jednom sáčku třikrát denně. Pivovarské pytle potřebují 250 ml. teplá voda.

Kontraindikace: Nepodávejte čínský antivirový čaj dětem do 6 let k pití.

Lék není lék, doporučuje se před použitím konzultovat s lékařem.

Podmínky skladování: lék musí být skladován na místě chráněném před světlem a vlhkostí.

Skladovatelnost: skladován po dobu dvou let

Forma výrobku: K dispozici v balení 115 gramů, které obsahuje 9 sáčků o hmotnosti 10 gramů.

Jedno balení je určeno pro třídenní kurz.

Studený prášek "Ganmaolin Cayley" 999 (9 sáčků po 10 gramech).

Složení: tenká evodiya, sekvence dvuhpiperistyya, indická chryzantéma, cesmína hrubá, paracetamol, kofein.

Doporučuje se začít užívat lék při prvních známkách onemocnění.
Včasný začátek léčby ve většině případů zabraňuje rozvoji onemocnění.
Užívání léku během nemoci značně usnadňuje jeho průběh, urychluje zotavení, v mírných a mírných případech nachlazení vám umožňuje udržet pracovní kapacitu a také zabraňuje rozvoji komplikací a recidivujících onemocnění.
Způsob podání a dávkování: obsah balení promíchejte s teplou převařenou vodou, vezměte perorálně 3krát denně, 1 balení.

Ganmaolin Keli (studený Ganmaoling Keli) 999

"Ganmaolin Keli" (Ganmaoling Keli) - jeden z nejlepších přírodních produktů v Číně pro rychlý návrat do pracovního stavu s takovými chorobami jako: chlad, akutní respirační infekce, SARS. Nejpříjemnější věc s takovými chorobami je bolest hlavy, bolestivé klouby po celém těle, vysoká horečka a pocení. Pokud nepřijmete neodkladná opatření, můžete si pohodlně domluvit odpočinek na lůžku po dobu 1-2 týdnů s rizikem možných komplikací zraku, sluchu a kardiovaskulárního systému.

Postarejte se o sebe! Máte-li čas vzít tento lék v nejranějších stadiích vývoje těchto nepříjemných symptomů, pak hned následující den po jeho užití budete moci znovu získat výkon, a to vy, kdo nebude mít bolesti hlavy, hrozné rýmy a vodnaté oči.

Léčivo nemá žádné vedlejší účinky, zvyšuje odolnost vůči virovým infekcím, významně snižuje riziko komplikací.

Složení: kořen Evodiya, série, sušené květenství indické chryzantémy, cesmína, kofein, paracetamol, chlorfeniramin maleát, mátový olej. Pomocné látky: práškový cukr

Účinek léku: antipyretika, analgetika.

Indikace pro použití: bolesti hlavy, horečka, kongesce nosu, zvýšené slzení, faryngitida (bolest v krku).

Jak se používá: rozpusťte ve vařené vodě a vypijte 1 sáček (10 g) 3x denně. Je možný malý hypnotický efekt, jeden balíček je určen pro třídenní kurz (pokud jste zahájili léčbu včas, pak by to mělo stačit s rezervou).

Kontraindikace: u pacientů s akutní renální a hepatální insuficiencí používejte opatrně. Ve vzácných případech jsou možné kožní vyrážky, kopřivka, horečka léků, granulocytopenie, únava, ospalost, žízeň, astenický stav a dlouhodobé užívání léčiva ve velkém množství může vést k dysfunkci ledvin a jater.

Interakce s léky: Při současném použití s ​​jinými léky může dojít k reakci. Další informace získáte u svého lékaře nebo lékárníka.

Skladování: v hermeticky uzavřeném obalu.

VAROVÁNÍ: Vyvarujte se kouření, alkoholu, konzumace kořeněných, studených a tukových potravin.

Neměl by být užíván současně s tímto léčivem.

Tento lék obsahuje paracetamol, chlorfeniramin maleát a kofein. Při užívání tohoto léku by neměl brát alkohol nebo nápoje obsahující alkohol. Neměl by být používán současně s jinými léky proti nachlazení, které obsahují složky podobné tomuto léku. Pacienti s insuficiencí ledvin nebo jater by měli být užíváni s opatrností. Pacienti s kontrakturou krčku močového měchýře, hypertyreózou, glaukomem, hypertenzí a hypertrofií prostaty by měli být používáni s opatrností.

Při dlouhodobém používání tohoto léku se nedoporučuje kontrolovat kolo, auto, loď, zabývat se výškovými pracemi, mechanickými pracemi a používat měřicí nástroje.

Pacienti s diabetem, srdečními chorobami a dalšími chronickými onemocněními by měli být užíváni pouze pod lékařským dohledem.

Děti a starší osoby by měly být používány pouze pod dohledem lékaře.

Pokud nedojde ke zlepšení po 3 dnech užívání léku, symptomy se zhorší, nebo se objeví nové příznaky nebo těsnost hrudníku, měli byste přestat užívat lék a okamžitě se poradit s lékařem.

Nedoporučuje se používat v případě přecitlivělosti na složky léčiva. Pro osoby náchylné k alergickým reakcím používejte opatrně.

Pokud je to nutné, současné užívání jiných léků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Balení: 9 sáčků po 10 gramech.

Uchovávejte na suchém, tmavém místě nepřístupném dětem.

Produkce: Čínské zdroje Sanjin Medical Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

Studené granule "Ganmaolin Keli" (Ganmaoling Keli) 999

Popis léku:

 • antipyretika
 • lék proti bolesti.
 • bolest hlavy
 • tepla
 • nosní kongesce
 • zvýšené trhání,
 • faryngitida (bolest v krku).
 • ve vzácných případech kožní vyrážka, kopřivka, horečka léků, granulocytopenie,
 • únava, ospalost, žízeň, astenický stav,
 • v důsledku dlouhodobého užívání léčiva ve velkém množství je možný rozvoj renální a jaterní dysfunkce.

Interakce s léky:

 • Při současném použití s ​​jinými neopoidními analgetiky existuje riziko zvýšené nefrotoxicity.
 • Při současném použití s ​​jinými léky může dojít k reakci. Další informace získáte u svého lékaře nebo lékárníka.
 • Vyhněte se kouření, alkoholu, konzumaci kořeněných, studených a tukových potravin.
 • Neměl by být užíván současně s tímto léčivem.
 • Tento lék obsahuje paracetamol, chlorfeniramin maleát a kofein. Při užívání tohoto léku by neměl brát alkohol nebo nápoje obsahující alkohol. Neměl by být používán současně s jinými léky proti nachlazení, které obsahují složky podobné tomuto léku. Pacienti s insuficiencí ledvin nebo jater by měli být užíváni s opatrností. Pacienti s kontrakturou krčku močového měchýře, hypertyreózou, glaukomem, hypertenzí a hypertrofií prostaty by měli být používáni s opatrností. Při dlouhodobém používání tohoto léku se nedoporučuje kontrolovat kolo, auto, loď, zabývat se výškovými pracemi, mechanickými pracemi a používat měřicí nástroje.
 • Pacienti se slezinou studeného typu a nedostatečností žaludku, bolestí břicha, zimnicí, průjmem se používají opatrně.
 • Pacienti s diabetem, srdečními chorobami a dalšími chronickými onemocněními by měli být užíváni pouze pod lékařským dohledem.
 • Děti a starší osoby by měly být používány pouze pod dohledem lékaře.
 • Pokud nedojde ke zlepšení po 3 dnech užívání léku, symptomy se zhorší, nebo se objeví nové příznaky nebo těsnost hrudníku, měli byste přestat užívat lék a okamžitě se poradit s lékařem.
 • Nedoporučuje se používat v případě přecitlivělosti na složky léčiva. S alergickou konstitucí používejte opatrně.
 • V případě změn v charakteristikách léčiva okamžitě přestat používat.
 • Děti jedí pouze pod dohledem dospělých.
 • Uchovávejte lék mimo dosah dětí.
 • Pokud je to nutné, současné užívání jiných léků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Granule "Ganmaolin Keli" (Ganmaoling Keli) 999 - čínský lék na léčbu nachlazení.

Granule "Ganmaolin Keli" (Ganmaoling Keli) 999 eliminují teplo a zmírňují bolest.

Používá se při nachlazení a jeho příznacích: bolest hlavy, teplo, kongesce nosu, zvýšené slzení, faryngitida.

Charakteristika: granule od světle hnědé po tmavě hnědou; chuť je sladká, lehce hořká.

Dávková forma: hmotnost 1 sáčku je 10 g (obsah paracetamolu je 0,2 g).

Datum expirace: 24 měsíců.

Aktuální standard: State Pharmacopoeia (1998), připojený ke standardu kvality číslo 115.

Číslo ratifikace: Státní norma Z44021940.

Výrobce: Huizhou Pharmaceutical Joint-Stock Company Jiuhoi, Ltd., Čína, Huizhou, ul. Nan'an.

Koupit čaj 999 - granule "Ganmaolin" - pro nachlazení z Číny

Účel:

Balení: 9 sáčků

Čaj 999 - granule "Ganmaolin" - pro nachlazení.

Složení: kořen Evodia (sanchaku), dvoudílná série (jinzhanzhinpan), cesmína (ganmei), kofein, sušené květy indické chryzantémy (yejuyua), paracetamol, chlorfeniramin maleát, mátový olej.

Indikace pro použití: způsobené studenou bolestí hlavy, horečkou, kongescí nosu, bolestmi v krku.

Opatření: antipyretika a analgetika.

Každých 10 gramů paracetamolu je 0,2 gramu.

Způsob použití a režim dávkování: 3krát denně, 1 sáček na recepci, omytý převařenou vodou.

Nežádoucí účinky: ve vzácných případech se jedná o kopřivku, kožní vyrážku, ospalost, žízeň, pocit slabosti, při dlouhodobém užívání léku může dojít k porušení jater a ledvin.

Kontraindikace: nedoporučuje se používat u lidí se závažným onemocněním jater a ledvin.

Zvláštní pokyny:
1. V procesu užívání léku nejí mastné, syrové, kořeněné;
2. V procesu užívání léku se nedoporučuje současně užívat jakékoli posilující (tonizující) léky čínské medicíny;
3. Přípravek obsahuje kofein, paracetamol, chlorfeniramin maleát - při užívání léku se nedoporučuje pít alkohol nebo nápoje obsahující alkohol; neberte si spolu s tímto lékem jiné léky s podobným složením; Osoby s onemocněním ledvin a jater by měly být užívány s opatrností; být opatrný před lidmi s takovými chorobami jako: kontraktura krku močového měchýře, hypertyreóza, glaukom, hypertenze, hypertrofie prostaty; brát s opatrností těhotným ženám a ženám během laktace; při užívání léku se nedoporučuje řídit vozidla, provádět práce ve vysokých nadmořských výškách a pracovat s mechanismy a vysoce přesným vybavením;
4. Možné jsou také příznaky jako: studený typ sleziny a nedostatečnost žaludku, bolest břicha, teplo-milující, průjem.
5. Osoby s diabetem, kardiovaskulárními chorobami a jinými chronickými onemocněními by měly užívat tento lék pod dohledem lékaře;
6. Děti a starší pacienti by měli užívat lék pod dohledem lékaře;
7. V nepřítomnosti pozitivní dynamiky nebo zhoršení po 3 dnech od začátku léčby nebo vzniku nových závažných symptomů (asfyxie, arytmie atd.) Byste měli okamžitě přestat užívat lék a kontaktovat specialistu;
8. Vezměte v souladu s doporučeným dávkováním;
9. V případě alergických reakcí na jednu nebo více složek léku přestaňte užívat a podstupujte další vyšetření alergologem-imunologem;
10. V případě fyzikálně-chemických změn léčiva přestat užívat;
11. Uchovávejte lék mimo dosah dětí;
12. V případě současného užívání jiných léků se poraďte s odborníkem (při současném použití jiných chemických přípravků je možná vzájemná interakce).

Antivirový čaj Ganmaolin 999

Přezkum

Antivirový čaj 999 Ganmaolin je jedním z nejlepších přírodních produktů v Číně pro rychlý návrat do pracovních podmínek pro takové nemoci, jako je běžné nachlazení, akutní respirační infekce, SARS. Nejpříjemnější věc s takovými chorobami je bolest hlavy, bolestivé klouby po celém těle, vysoká horečka a pocení. Pokud nepřijmete neodkladná opatření, můžete si pohodlně domluvit odpočinek na lůžku po dobu 1-2 týdnů s rizikem možných komplikací zraku, sluchu a kardiovaskulárního systému.

Postarejte se o sebe! Máte-li čas vzít tento lék v nejranějších stadiích vývoje těchto nepříjemných symptomů, pak hned následující den po jeho užití budete moci znovu získat výkon, a to vy, kdo nebude mít bolesti hlavy, hrozné rýmy a vodnaté oči.

Léčivo nemá žádné vedlejší účinky, zvyšuje odolnost vůči virovým infekcím, významně snižuje riziko komplikací.

Složení: indická chryzantéma, tenká evodia, hrubá cesmína, série dvakrát pinnate.

Antivirový čaj 999 Ganmaolin návod k použití: užívejte při prvních příznacích studeného sáčku 3x denně obsah rozpuštěný ve sklenici s teplou vodou (200 - 250 ml).

Je možný malý hypnotický efekt. Jeden balíček je určen pro třídenní kurz (pokud jste zahájili léčbu včas, pak by to mělo stačit s rezervou).

Balení: 9 sáčků po 10 gramech. Hmotnost s obalem 115 g.

Skladujte na suchém, tmavém místě.

Doba použitelnosti: 2 roky.

Produkce: Čínské zdroje Sanjin Medical Pharmaceutical Co., Ltd, Čína.

BAA, není lék, před použitím se doporučuje konzultovat s odborníkem.

Nechte svůj antivirový čaj 999 hodnocení!

Čínská medicína 999

Navzdory skutečnosti, že epizootie mezi zvířaty se velmi podobají epidemiím v lidské společnosti, tyto experimenty přinesly zajímavé výsledky, které iniciovaly experimentální epidemiologii.

Ačkoli moderní epidemiologie se již dávno odklonila od přímé analogie mezi epizootiemi a epidemií, vliv jednotlivých biotických faktorů na průběh epidemického procesu je stále studován na laboratorních zvířatech. Současně s tím byly v posledních letech charakterizovány stále častější účast dobrovolníků na epidemiologických experimentech. Tato tendence je charakteristická zejména pro řadu kapitalistických zemí, kde podle informací, které přišly do tisku, byl proveden intenzivní vývoj bakteriologických zbraní.

Integrace epidemiologie s jinými vědami. Jak již bylo zmíněno, spolu s procesem specializace, který vede k vytváření nových vědeckých směrů, probíhá proces integrace různých vědních oborů mezi sebou. Tato situace je dobře ilustrována neustálým růstem vazeb mezi epidemiologií a řadou oblastí biologie, medicíny, techniky, společenských věd atd. Všechny také ukazují pozitivní faktory v používání čínské medicíny 999.

| © 2001-2017 Fenesta | Web Design by ds4u Design Studio |

Čínský prášek 999

游客 提问 中国 医师 |录 帮助


Chemické drogy západní medicíny jsou vytvářeny umělou syntézou a tradiční čínská medicína je vytvářena Bohem. Musíme lidem na celém světě umožnit zažít štěstí komunikace s přirozenou povahou drog, které mají překvapivě mírný účinek na lidské tělo a mají neobvykle silný účinek proti nebezpečným onemocněním lidstva. “ T

Zhao Xinxian - prezident trojice korporace


Když už mluvíme o čínských drogách, měli byste okamžitě učinit rezervaci v terminologii. Většina odborníků, kteří se zabývají problematikou zdravého stravování, dnes používá termín biologicky aktivní přísady (BAA). Číňané však ve vztahu ke svým produktům tuto definici neakceptují - věří, že se jedná o americké slovo přeložené do ruštiny.
Číňané nazývají své produkty zdraví elixíry, elixíry mládeže, elixíry krásy a elixíry dlouhověkosti. To je způsobeno především důsledkem, který nastává v důsledku spotřeby těchto výrobků; Za druhé: tyto léky nejen poskytují tělu makro a mikroprvky, vitamíny a aminokyseliny, což vede k významnému posílení imunitního systému, obnově a obnově poškozených buněk a orgánů, ale také k řešení specifických zdravotních problémů; A za třetí: kombinace nejnovějších biotechnologií (pro extrakci extraktů z čerstvé řezané rostliny, použití jedinečné kryogenní technologie) a dávných receptů tradiční čínské medicíny umožnila vytvořit léky, které nemají žádné vedlejší účinky a mají vyšší účinnost a délku trvání u mnoha léků a podobných léků.

Na našich stránkách rus- 39net. narod.ru poskytl nejlepší drogy čínské farmaceutické společnosti "Nanfang 999". Tento produkt kombinuje staré recepty čínské medicíny a využití nejnovější biotechnologie. To nám umožnilo vytvořit léky s vysokým obsahem živých buněk, charakterizované vysokou kvalitou, efektivitou a šetrností k životnímu prostředí.

"Sintei"
Prevence a léčba kardiovaskulárních onemocnění.

Používá se při ateroskleróze, ischemické chorobě srdeční (CHD) s poruchami rytmu, CHD s bolestí, arytmiemi, anginou pectoris, tachykardií; křečové žíly, žilní nedostatečnost způsobená stagnací krve, hypertenze.

Účinně čistí krevní cévy ze strusek, odstraňuje toxiny z těla, soli těžkých kovů, neutralizuje tukové látky a zabraňuje hromadění sedimentů na stěnách cév; v některých případech vede k výraznému úbytku hmotnosti.

Snižuje množství lipidů (snížení celkového cholesterolu), normalizuje krevní tlak, snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění a poruch mozkové cirkulace.

Zabraňuje vzniku krevních sraženin a podporuje resorpci krevních sraženin. Úspěšně se používá na křečové žíly, lymfhostázy, hemoroidy, venózní insuficienci způsobenou stázou krve.

Používá se u diabetes mellitus, jako lék, který chrání před komplikacemi diabetu. Má preventivní a terapeutickou funkci. Sintei více. "
Standard: 10 ml * 10 lahví Cena: 750 rub

"Icahn"
(Imunita a zdraví)

Imunitní systém, stejně jako armáda a policie, vykonává ochrannou funkci ve vztahu k lidskému tělu. 80% onemocnění spojených se snížením imunity.
Farmakologické vlastnosti léčiva Icane: Biologicky aktivní látky léčiva mají imunostimulační účinky (regulace a posilování imunitního systému); stimulační leukopoéza, protinádorová (brání růstu nádorů); hematopoetický (zlepšuje krevní složení, včetně stimulace leukopoiesis); antiinfekční (antibakteriální, antimikrobiální); kašel; hepatoprotektivní; analgetický účinek; regulovat hemodynamiku; zlepšení homeostázy.

Indikace pro použití:

Zhentian
(Ze všech druhů bolestí hlavy.
Efektivní s hypertenzí.

Různé druhy bolestí hlavy, jako jsou migrény, bolesti hlavy způsobené nervovými chorobami, zvýšený tlak, bolesti hlavy způsobené stresem, bolesti hlavy, bolesti hlavy způsobené onemocněním krční páteře, premenstruační bolesti hlavy, projevy vegetativní cévní dystonie atd..
Činnost drogy Zhentian komplexní, složení léku je racionální, může být použit pro všechny typy bolesti hlavy. Má výrazný terapeutický účinek a nemá žádné vedlejší účinky.

Zhengjang je také účinný v různých "obloukových" bolestech: v případě bolesti ledvin, bolesti zubů, různých bolestí kloubů a premenstruačního syndromu.

Používá se při léčbě hypertenze: chrání membrány krevních cév, zlepšuje mikrocirkulaci, normalizuje mozkovou a koronární cirkulaci, zlepšuje metabolické procesy v těle.

Jak používat: 5 - 9 kuliček na recepci, zapijte teplou vodou.
Doba použitelnosti: 4 roky.

Balení: 10 balení x 300 hrachu (za balení 3000 hrášků) Cena: 750 rub

"Wenshin"
Regulace hormonální rovnováhy.
Gynekologická onemocnění. Klimakterické období.
Onemocnění jater atd.)

Farmakologické vlastnosti: Biologicky aktivní látky léčiva regulují hemodynamiku, aktivitu endokrinních žláz, účinně oddálují proces stárnutí; stimulovat tvorbu krve, funkce mozku, ledvin, jater, sleziny a žaludku; mají hepatoprotektivní účinek; zvýšení imunity; zmírnit křeče hladkého svalstva; odstranit symptomy bolesti; posílit nervový systém.
Indikace pro použití "Wenshin"

Standard: 10 ml * 10 lahví Cena: 750 rub

Přírodní čínská kosmetika.

"Qili"
(Qi - zdraví, energie; Li - krása)

Tento produkt obsahuje unikátní složení 9 složek rostlinného původu a hydrolytického perlového prášku.
Používá se při kožních onemocněních, zabarvení, suché kůži. Cili se stará o pleť, zvlhčuje ji, zabraňuje akné a chloasmě nebo ji odstraňuje.
Je účinný při otocích, bolestivé menstruaci, nerovnováze vnitřního vylučování ženského těla. Stejně jako u neplodnosti, obstrukce a zánětu vejcovodů, s adhezivními procesy, myomem dělohy, endometriózou atd. Hydrolytický prášek perly obsažený v přípravku má vysokou biologickou aktivitu. Je hlavní strukturální složkou kostí, zubů, nehtů.
Perličkový hydrolytický prášek obsahující přírodní ionizovaný vápník reguluje mechanismy fagocytózy nádorových buněk, a proto je prostředkem nespecifické prevence rakoviny. Je schopen odstranit volné radikály, zlepšit metabolismus ve tkáních, a tím projevit silný účinek proti stárnutí. Cili více. "

Standard: 10 ml * 10 lahví Cena: 750 rub

Kapsle "Furunbao Super"

Super sex v každém věku!

"Furunbao Super" významně zvyšuje potenci a sexuální aktivitu; zlepšuje kvalitu života, normalizuje a posiluje všechny projevy sexuální sféry u mužů. "Furunbao Super" používá se také při komplexní léčbě prostatitidy a selhání ledvin.

"Syuntsi"
(Posílení a obnovení síly.
Léčba prostaty t

Složení: ženšen, parohy, sibiřský kupena, motýl samčí bource morušového atd.
Kapsle "Syuntsi" nejenže zvyšují účinnost, ale také odstraňují porušování související se sexuální funkcí; zvýšení sexuální vytrvalosti; uklidnit a zlepšit energii, posílit ledviny. Kapsle "Syuntsi" se také doporučují k léčbě chronické prostatitidy a prostatocystitidy.


Standard: 24 kapslí Cena: 1150 rublů

"Výpis pro císařského syna"
(Normalizuje gastrointestinální trakt
Eliminuje dysbiózu. Zlepšuje chuť k jídlu)

Čínští lékaři říkají, že „dítě není dospělý v miniatuře“ je všeobecně známo. V tomto případě nejde ani tak o kvantitativní rozdíly (hmotnost, výška) dítěte od dospělých, ale o zásadně kvalitativní originalitu metabolismu a konkrétní psychiky těla dítěte.

"Výpis pro císařského syna" Standard 10 lahví Cena 455 rublů

Zlatá Panda
(Vysoce stravitelné vápno obohacené mlékem).

Zlatá panda se doporučuje nejen dětem, ale i dospělým osobám s onemocněním pohybového aparátu: osteoporózou, artrózou, osteochondrózou apod. A jako další zdroj vápníku.
"Golden Panda" obsahuje ve velkém množství vitamínu "D", stejně jako jedinečnou aminokyselinu DCH v mateřském mléce, některé jižní řasy a ryby, které tyto řasy konzumují. Kromě toho obsahují vitamíny A, B2, B12, B6, stejně jako vápník, fosfor, hořčík a další stopové prvky.
Zlatá Panda. Více podrobností. "

"Jing Fey"
Pelety pro čištění plic


Granule 110 g; Cena: 1150 rub

Uvolňovací forma: balení - plastová láhev - 90 gramů.
Farmakologické vlastnosti: Biologicky aktivní látky léku čistí plíce, mají antivirový účinek, inhibují centrum kašle, mají vykašlávání, obklopující účinek;
Snižte rychlost dýchání;
Mít výrazný antialergický a imunostimulační účinek;
Stimulovat metabolismus tkání;
Mají antipyretická, protizánětlivá, analgetická,
analgetický, diuretický, antikonvulzivní, tonizující a regenerační účinek.

Indikace pro použití: Účinné při léčbě různých onemocnění dýchacího ústrojí infekční a neinfekční povahy: bronchiálního astmatu, bronchitidy, nachlazení, pohrudnice, bronchiektázy, trachyitidy, faryngitidy atd.) Granule se používají jako doplněk při léčbě tuberkulózy. A také čistí plíce "tvrdých kuřáků"

Černý kuřecí extrakt
(U nemocí pohybového aparátu;
Artritida, artróza, osteochondróza.
Posiluje kostní tkáň.)

Složení: Černý prášek z kuřecího extraktu (černé kuře nebo kuře s černými kostmi, malé vláknité codonopsis, astragalus root, zpracované kořeny Remania (Radix Rahmanniae Praeparata), čínská andělka, sušená pomerančová kůra, ženšen.
Z hlediska čínské medicíny stimuluje Qi, vyživuje krev, posiluje slezinu, podporuje činnost ledvin, posiluje kostní tkáň, posiluje produkci krve v těle, zlepšuje sluch, zaostřuje vidění.
Používá se pro funkční poruchy vnitřních orgánů (ledviny, slezina, slinivka, játra, plíce, srdce). Se špatným zažíváním, závratí, nespavostí a ospalostí; v porušení menstruačního cyklu, oslabení sexuální funkce; s bolestí v kyčelních kloubech a v kloubech končetin: revmatoidní artritida, artróza, osteochondróza, stejně jako periodontální onemocnění, špatná chuť k jídlu, po dlouhé nemoci a ztrátě síly.

Standard: 10 ml * 10 lahví Cena: 750 rub

Vyšší houby, které tvoří Cordyceps jsou léčivé, protože obsahují téměř všechny skupiny vitamínů: beta-karoten, vitamíny D, E, C; aminokyseliny, proteiny, nenasycené mastné kyseliny, imunomodulační polysacharidy, minerály: draslík, fosfor, Fe, Ca, Mg, Zn, mangan, bór a kobalt; stejně jako více než 80 typů enzymů, které se podílejí na všech procesech štěpení a budování, a CoQ10 jako vazba v řetězci enzymů, která je spojuje a dodává jim energii.

Cordyceps je schopen regulovat imunitu, zvýšit odolnost, snížit únavu a potlačit rakovinu. Cordyceps je vynikající jemný čistící prostředek, který podporuje eliminaci toxických látek z těla a nemá žádné kontraindikace, stejně jako přírodní antibiotikum, které zabíjí patogenní mikroorganismy. Cordyceps více. "

Standard: granule 2 fl. 50 tobolek / bolusů. Cena 2250 rublů

Antei
(Posiluje nervový systém;
Eliminuje nespavost

Používá se pro zvýšenou duševní a fyzickou únavu, rozptýlení, snížený výkon, potřebu dlouhého odpočinku, ale ne vedoucí k plnému uzdravení. Stejně jako při bolestech hlavy, somatovegetativních poruchách (dysfunkce kardiovaskulárního systému, gastrointestinálního traktu, dýchacích orgánů, sexuální funkce atd.).
Antei normalizuje práci srdce (rozšiřuje koronární cévy, což zlepšuje přívod krve do myokardu; odstraňuje jevy arytmií).
Antei posiluje tělo, zvyšuje obranyschopnost těla, příznivě působí na nervový systém. Reguluje, aktivuje, vyvažuje mozkovou aktivitu.
Antey více. "

Standard: 10 ml * 10 lahví Cena: 750 rub

"Weitai"
(Pro léčbu chronické gastritidy
a různé poruchy žaludku)

Léčivo "Weitai" je jedinečně účinný prostředek pro léčbu chronické gastritidy různých typů a cenného pomocného léku pro léčbu mnoha dalších onemocnění žaludku. Weitai má rychlý, mírný účinek, při respektování léčebných podmínek a pořadí příjmu dává trvalý příznivý účinek.
Weitai: indikace pro použití:

Různé typy chronické gastritidy (povrchové, erozivní, atrofické).
Žaludeční potíže (pálení žáhy, říhání, pocit prasknutí, těžkost)
Bolesti žaludku a křeče
Jiná onemocnění žaludku (včetně žaludečních vředů a 12 vředů dvanáctníku)
Je prokázáno, že používá jak při zvýšené, tak při nízké kyselosti.
Forma uvolňování Weitai: granule 6 balení x 20 gramů; Weitai kapsle 20 ks Cena 570 rublů
Weitai více. "

Mast 999. Pianpin.
(Antiseptické)

Mast Pianpin (Pianpin krém, mast 999) se používá pro různé kožní choroby. Pianpin má antiseptický a protizánětlivý účinek. Mast Pianping je jedním z nejlepších prostředků čínské medicíny pro kožní onemocnění. Maximální účinek je dosažen při současném užívání Pianpin masti (mast 999) a biologicky aktivního léčiva Qili.
Mast 999 (pianpin) více. "

Fenshydin
Revmatoidní artritida, deformující osteoartritida,
intercostální neuralgie, osteochondróza atd.


kombinuje staré recepty a moderní technologie.

Uvolňovací forma: 60 bolusů na 0,5 g. Cena 1150 rub.
Farmakologické vlastnosti: lék proti bolesti; stimuluje krevní oběh. Z hlediska tradiční čínské medicíny lék vylučuje vítr, odstraňuje vlhkost, narovnává šlachy, zchlazuje, odstraňuje bolest, zlepšuje pohyblivost kloubů.
Indikace pro použití: revmatoidní artritida, deformující osteoartritida, interkonstální neuralgie, osteochondróza, otoky kloubů.
Směr použití: 2x denně, 2 bolus.
Kontraindikace: nedoporučuje se dětem, těhotným ženám, kojícím matkám.
Doba použitelnosti: 48 měsíců.
Skladování: Uzavřené nádoby na suchém, tmavém místě.