S teplotou (zima) 37,1 jít do práce nebo lépe si lehnout?

Takhle se cítíme

Šel jsem s teplotou asi 39 ° C.

Je pravda, že pokud je to virová (například chřipka), je lepší, když to neuděláte, takže neinfikujete ostatní, a ukazuje se, že lidé o sobě ani o jiných nevědí a nemocní a nakažliví lidé chodí do práce. Obchody a epidemie, když lidé o nikoho nemyslí.

Teplota je až 37 ° C považována za normální.

Ale pokud se cítíme špatně, pak možná stojí za to přemýšlet o tom, co bude mít den volna.Pokud je to víceméně normální, pak možná nic.. Hlavní věc je zajistit, aby teplota nevzrostla.

Tato teplota, spíše naznačuje nástup onemocnění a skutečnost, že jejich zdraví, musíte věnovat pozornost.

Zvuk alarmu však ještě není důvod, který bych říkal, že teplota je 37,5 stupně nebezpečná.Tato teplota může skutečně znamenat přítomnost infekce v těle, kterou se tělo snaží bojovat.

Vše záleží na blahobytu, hlavní věc, na kterou je třeba se dívat, je, že už nevyrůstá.

Pokud však nestačí, aby vzrostl na 37,5 (nemocný čas nebo alespoň volno), je vhodné si vzít a lehnout si, organizace během tohoto období potřebuje sílu, aby se s nemocí vyrovnala, a přesto stojí za to jít k lékaři, protože infekční nemoci nejsou na vlastní pěst lepší. léčit.

Snažím se nezastavit svůj obvyklý způsob života s jakoukoliv teplotou, kolik energie je dost, i když je vysoká, nechci lhát, kňourat a vzdát se své nemoci, např. Nedávno jsem měl teplotu 37,8, ale neomezoval jsem se jen na akce. Samozřejmě je velmi těžké, když jste nemocní, žít život, který je obvyklý, ale co když o tom přemýšlíte a nikdo? A jak to žít? Sestra co najmout? Ale ani já to nedělám správně, je nutné si lehnout, je snadné zničit zdraví, ale vrátit se později (pokud to Bůh zakáže) je velmi obtížné a někdy to není vůbec možné

Přeji všem, kteří jsou teď nemocní, uzdravení

A kdo nedostane nemocný, nemůžete onemocněl

A radil bych, abych neposlouchal rady (každý organismus je individuální), ale abys naslouchal svému vlastnímu organismu a všechno vám sám řekne.

Běžné nachlazení: jdeme do práce nebo do nemocnice

Oksana Lutsenko,
právníka
Pokud je to opravdu zima, a ne něco obtížnějšího, například chřipky, vím ze zkušenosti, že na pár dní je obvykle dostatek odpočinku. Proto obvykle volám jen na práci, varuji vás, že další dva strávím ve společnosti malinového čaje a medu a vrátím se do kanceláře, která je již zdravá. Tento systém samozřejmě funguje, je-li management adekvátní a chápavý. A neměli byste chodit do práce se zimou: bezmocná a kýchající osoba jako zaměstnanec je naprosto k ničemu, ale dělá skvělou práci při šíření infekce.

Vera Brutskaya,
návrhář rozvržení
Díky mému tělu jsem zřídka narazila na chlad. Jakmile došlo k laryngitidě, ale nemoc mi nevadila pracovat - bylo nemožné mluvit, ale v mé práci jsem nepotřeboval hlas, hlavní věc byla moje ruce. Obecně se domnívám, že když je zima bez horečky, proč ne jít do práce? Ačkoliv, když vedle mě sedí kašel a kýchající kolega, trochu mě to otravuje - nechte mě být doma nemocný!

Olesya Drynova,
odborník na školení
Jsem za nemocenské. Například, vím, jak neškodně na první pohled chlad s nízkou teplotou může změnit na vážné onemocnění. V mém případě to skončilo pneumonií. Žádné peníze nestojí za riziko vlastního zdraví! To, co si vyděláte, s posledním úsilím, které nutí vaše bolavé tělo jít do práce, může být později více než vynaložené na léčbu komplikací. Je třeba myslet především na vlastní zdraví - žádné zprávy, schůzky a klienti to nestojí!

Mikhail Kornienko,
bankovní úředník
Naštěstí jsem jen zřídka onemocněla a volba jít do práce nebo do nemocnice, skoro nikdy nevstávám: musel jsem si vzít nemocnici jen jednou. Domnívám se však, že tento problém by se měl řídit především blahobytem. Pokud je to zcela tolerovatelné, umožňuje vám pracovat efektivně a pracovat, pak je lepší zůstat na pracovišti, abyste neztratili bonusovou část platu. Máte-li však pocit, že své povinnosti nemůžete řádně plnit, měli byste se poradit s lékařem, získat seznam nemocných a ne „zničit“ své zdraví ani ve jménu plnění ročního plánu prodeje.

Alena Deryusheva,
projektanta
Vždycky chodím do práce s chladem, i když chápu, že je to špatné. Ale okolnosti vám často neumožňují zůstat doma. Je tu také taková chvíle: v práci věnujete méně pozornosti své indispozici, pravděpodobně tedy rychleji. A pomáhám tělu bojovat s nemocí: při prvním náznaku nachlazení se snažím pořádně zahřát, pro které můžete udělat koupel nohou s hořčičným práškem. Užívám antivirotika a piju co nejvíce: léčivé bylinky - vápno, heřmánek, máta, čaj s medem a citronem, džusy, ovocné nápoje. Obecně platí, že pokud případ není příliš tvrdý, dávám přednost jít do práce! I když vím, že je lepší neriskovat své zdraví, protože nemoci přenášené nohou mohou vést k chronickým onemocněním nebo vážným komplikacím...

Eldar Isaev,
Vedoucí inženýr Transneft Far East LLC
V nemocnici nikdy nebyl. Dokonce ani nevím, jaké dokumenty jsou vyhotoveny a jak postup odchodu a opuštění nemocnice probíhá jako celek. Podle příběhů očitých svědků však dospěl k závěru, že je snazší „sedět“ v práci na pár dní, než trávit čas bojem s byrokratickým systémem ve věcech nezbytných dokumentů. Ale ani to - hlavní důvod mého odmítnutí z nemocnice. Moje svědomí mi prostě nedovolí ukončit práci z plánu, převést své povinnosti na mé již naložené kolegy. Koneckonců, nemoci, zpravidla se plíží na nečekané... Kromě toho existuje přísloví: „Pokud chcete dělat dobře, udělejte to sami.“ Také nezapomeňte na finanční ztráty v nemocnici období.

Anna Asacheva,
fotografa
Dnes je neziskové ublížit! Líní lidé a pesimisté jsou nemocní. Domnívám se, že zima je především psychosomatika: rychle jsem řekl všechny problémy a všechno, jste zdravý. Takže, samozřejmě, jděte do práce! Obecně chovám zima velmi jednoduše, vždy se hojím rychle a v jeden večer. Ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy vynechal práci kvůli nemoci. Ano, a cítím se hrozné, když sedím doma a nedělám nic - je tu pocit, že sedím na něco velmi zajímavého. Možná, že je to důvod, proč, když jsem nemocný, snažím se být co nejužitečnější doma: umýt okna, otřít lustr... A přeji všem, aby onemocněli méně často. Šťastný nový rok!

POLL na PRESENT-DV.RU

Co budete dělat, když máte pocit, že začínáte onemocnět?

53% - pít pilulky a jít do práce
10% - jít do nemocnice, zdraví je důležitější
37% - Souhlasím s tím, že hlava bude odpočívat za den nebo dva

Byl jste letos nemocen?

9% - ano, opakovaně
72% - ne
19% - jednou

Jak se cítíš z nachlazení?

43% - s porozuměním - pracuji v jakémkoliv stavu sám
16% - s podrážděním považuji jejich „hrdinství“ za škodlivé
41% - se strachem se bojím nakažení

Je správné chodit do práce nemocně?

13. ledna 2016 v 14:12

Když je zima v plném proudu za oknem a epidemie nachlazení je ve městě nekontrolovatelná, pro mnoho administrativních pracovníků vyvstává otázka: stojí za to přijít do práce, pokud se necítíte dobře? Na jedné straně, s kašlem a horečkou, je obtížné vzít na silnici a na plný úvazek, ale na druhé straně, mnozí se obávají odsouzení kolegů a ztráty peněz v důsledku pracovní neschopnosti. Obec se zeptala, co dělat v takové situaci s lékařem, odborníkem na etiku a pracovníkem hledání zaměstnání a personálem.

Anton Rodionov

Praktický lékař, kandidát lékařské vědy, vedoucí ambulance kliniky Sechenov moskevské lékařské akademie

Osoba, která přišla do práce se SARS nebo chřipkou, může samozřejmě infikovat kolegy. Infekce přenášená vzduchem se přenáší při kašlání, kýchání, potřesení rukou nebo při dotyku - například na kliky dveří. Nemocný je hlavním zdrojem šíření respirační virové infekce, a proto nemá cenu v případě nemoci chodit do práce a komunikovat s ostatními lidmi.

Klinické uzdravení se zpravidla objeví, jakmile příznaky chřipky a chřipky zmizí: teplota se vrátí do normálu, rýma a bolest v krku zmizí. Po dlouhodobém přenosu virové infekce však post-virový kašel nemusí zmizet, což prakticky není léčeno ničím. Nesmí trvat až dva týdny nebo dokonce dva měsíce, ale v této době již člověk není nakažlivý a může jít do práce bez rizika infikování kolegů.

Tatyana Weiserová

Přednášející filozofie a etiky, Fakulta filozofická a sociologická, RANEPA

Příchod do práce špatně z několika důvodů. Zaprvé ohrožujete své kolegy a jejich rodiny, kterým se po práci vrátí. Je škoda dostat se nemocně, ale je to jen proto, že někdo nezodpovědný přišel do práce a nakazil ostatní, je to dvojnásobně urážlivé. Za druhé, zanedbávání včasné léčby, riskujete, že onemocníte ještě více a zůstanete bez oblíbené práce po dobu několika týdnů. Za třetí, jakákoli choroba je signálem těla, které potřebuje odpočinek a obnovu zdrojů. Ignorování tohoto signálu, tak trochu dáváte tělu, aby pochopilo, že s ním nepočítáte a používáte ho jako prostředek k dosažení vašich pragmatických cílů: pracovat a ne rozrušovat šéfa.

Ivan Tyutyungi

hlavu
headhunter náborová společnost tiskové služby

Pacienti nemohou chodit do práce. Pro jednoduchost budeme hovořit o nachlazení, které je charakteristické pro tuto roční dobu. Za prvé, pokud máte nachlazení, při práci riskujete komplikace a zpomalíte proces hojení. Nemocný člověk, co říká, pracuje horší a pomalejší než zdravý člověk. Za druhé, v této situaci ohrožujete zdraví svých kolegů a všech, se kterými komunikujete během pracovního dne: zákazníky, partnery, dodavatele.

V mnoha společnostech je zaměstnancům dovoleno, aby onemocněli bez nemocnice několik dní v roce. I když to není uvedeno v pravidlech, je možné s manažerem souhlasit, že budete během nemoci během nemoci pracovat na dálku, zpravidla nikdo proti takové žádosti nebude. Pokud máte smůlu, vezměte si seznam nemocných, protože se nejen na sebe rychleji postavíte na nohy, ale ani své kolegy neinfikujete.

Mimochodem, na ropné stanici ve východní Sibiři jsem se nějakým způsobem podělil se zajímavou případovou studií. Tam lidé pracují téměř měsíc na rotační bázi a na stanici se dostanete pouze vrtulníkem. Pokud je měnič nemocný, hodinky se prodlužují přesně, dokud se neobnoví. Proto, jak říkají olejáři, všichni se snaží nenechat své kolegy a neublížit se, protože rodina čeká na dům svých dělníků na směny.

Studená a chřipka může být přenesena při práci? PRO a PROTI

Někdo při prvních známkách indispozice dává přednost nemocenské dovolené a někdo věří, že může být přenesena nachlazení nebo dokonce chřipka.

Marina, 51 let, podnikatel

Zdá se mi, že je často možné bez nemocnice. Zejména pokud osoba v kanceláři pracuje. No, kdo se stará, kam sedět - doma nebo v kanceláři. Nehýbá se sáčky, fyzicky se nepohybuje, takže malá teplota nebo rýma nenarušuje práci. Možná si myslíš, že nemocný muž leží celý den v posteli! Každopádně, nebo sedí v přední části televizoru, nebo dělá domácí práce. Jaký je rozdíl, kde hledat, na hrdiny seriálu nebo na počítačovém monitoru? Možná, že někdo vezme v úvahu, že říkám kruté věci, ale abych mohl žít důstojně, musíte pracovat dobře a ne sedět v nemocnici.

Alexey, 44 let, realitní kanceláře

Ano, já nechci vzít nemocnici. Co budu dělat doma? Jen zavěsit na jejich vředy! Kolikrát jsem si všiml, že když máte zima v posteli, pak se cítíte špatně a máte alespoň týden. A pokud vám okolnosti neumožňují zůstat doma, zdá se, že nevěnujete pozornost své indispozici, a to rychleji. Obecně platí, že pokud případ není příliš závažný a nemoc není nakažlivá, raději chodím do práce. Manželka mumlá, pravda, ale je to pro mě jednodušší! Když jsem v podnikání, zdá se, že není čas být nemocný!

Tatiana, 30 let, sekretářka

Nechápu, jak se můžete o své zdraví starat méně! Koneckonců, máte jednu věc - nikdo jiný nebude! Vždycky jsem byl ohromen lidmi, kteří si neužijí nemocenské, nechodí k lékařům, pracují na opotřebení, a pak se diví, kde mají všechny nemoci z lékařské příručky, když je 50 let! Podle mého názoru, žádná práce stojí za to zničit vaše zdraví pro ni! Zvláště pokud jste žena! Máte více dětí, které vyrostou, potřebují zdravou a šťastnou matku a ne zříceninu s rozbitými nervy a spoustou chronických onemocnění!

Vladimir, 50 let, inženýr

Jsem proti lidem, kteří jsou v práci nemocní. A ta záležitost není ani sama o sobě ani jejich zdraví, ale ve skutečnosti, že mohou infikovat ostatní! Proč bych měl trpět kvůli tomu, že je škoda, že někdo ztratil peníze, které nebyly zaplaceny na nemocenskou dovolenou? Proč, když jeden zaměstnanec onemocní, měla by epidemie začít v kanceláři? Chtěl bych prostě zakázat práci s chladem v místě mých nadřízených! Jak může osoba určit, že má nachlazení nebo virovou infekci? V opačném případě je známe: nejprve říkají, že jsou si jisti, že jejich nemoc je neinfekční, a za tři dny celý tým fouká nos! Nechcete přemýšlet o svém zdraví - své právo, ale bezpečnost ostatních prostě musí být postaráno!

Pavel, 37 let, manažer

Naši šéfové nepřijímají nemocenské. To je věřil, že tímto způsobem zaměstnanec volno. Příliš časté nemoci mohou a mohou být propuštěny. Nikdo samozřejmě nebude přímo říkat, že propuštění je spojeno s nemocí, ale vyskytly se případy, kdy lidé byli doslova nuceni psát rezignace pouze proto, že byli často nemocní. Zvláště postiženy jsou ženy s malými dětmi. Musí si najmout chůvu nebo ukončit svou práci, i když dítě chodí do mateřské školy - orgány nechtějí, aby matky s nachlazení seděly doma.

Olga, 36 let, ekonomka

Samozřejmě, můžete znásilnit své tělo, ale můžete si být jisti, že vaše tělo bude určitě pomstít se na vás! Kolikrát jsem to sám zažil: jdete do práce, jako nic, ale pak, až skončí post, jste se doslova rozpadli. Navíc, kdybych si vzal nemocnici hned, bylo by to pár dní na oklemalas, a kdybych se zdržel u lékaře, byl bych nemocný nejméně týden.

Raisa, 43, účetní

Věřím, že dovolit si nemocnou dovolenou si mohou dovolit pouze bohatí lidé. Kolik vám bude bulletin platit? Seru na penny! Například, mám dvě děti, přinesu je sám. Myslíte si, že si můžu dovolit luxus, jak na pár týdnů fandit? Samozřejmě že ne! Pokud je to opravdu špatné, mohu s úřady souhlasit a pár dní si lehnout, ale nic víc. Pak to chceš nebo ne, musíš jít do práce. To je asi špatné, ale nevidím žádnou jinou cestu ven. V zimě, celé oddělení kýchá a kašle, ale nikdo sedí doma - každý chce jíst! Obecně platí, že pokud nemocnice nezaplatí dobré peníze, půjdeme do práce s chřipkou a infikujeme ostatní.

Anton, 49 let, designér

Z nějakého důvodu najdeme speciální chic, který vám zničí vaše zdraví! Lidé se považují za hrdiny, pokud jdou do práce s snotem! Ačkoli, podle mého názoru, je mnohem lepší nezačkat nemoc. Z nějakého důvodu je však obvyklé konzultovat lékaře pouze v případě, že osoba již umírá. Možná proto máme ve srovnání s vyspělými zeměmi tak nízkou délku života. Jdou k lékaři, i když ještě nejsou nemocní, ale v naší zemi - jen když už nemohou být tolerováni.

S teplotou - do práce

„19. června jsem přišel do nemocnice s teplotou 39 ° C. Čekal jsem v řadě na recepci v sedm hodin ráno. Recepční dala lístek na 13.00-14.00 a řekla, že mě ráno vezmou s vysokou teplotou. Doktor Loshkarev řekl, že nepřijme (měl zprávu) a poslal k jinému terapeutovi nebo navrhl, aby počkal do 10 hodin. Chcete-li se dostat k jinému terapeutovi, bylo nutné obhájit frontu u registru znovu, a pak frontu u lékaře (více než jednu hodinu). A je to s vysokou teplotou! S tímto postojem, když kopou z jedné kanceláře do druhé, budete přemýšlet, zda jít do nemocnice nebo ne. Tak jsem nešel k lékaři a šel do práce s vysokou teplotou.

Proč má recepční, který věděl, že má lékař zprávu, mu vydán poukaz? A proč je zpráva prováděna v době, kdy začíná příjem pacientů? “.

Vedoucí lékař CRH K.N. Fadin:

-Schůzky na recepci začínají od 7:30 a ne od 7,00 hod. Pacienti s nouzovými stavy (v tomto případě podle teploty 39 ° C) jsou posíláni na vedoucího okresní kliniky (úřad č. 3) nebo na přednemocniční recepci (č.p. 14) přijmout lékařskou péči v případě nouze.

19. června, V.A. Loshkareva (vedoucí okresní polikliniky - praktický lékař) pobíral od 13:00 do 14:00 a od 8:00 musel být v denním ranním hlášení u hlavního lékaře a nemohl přijmout pacienta, který měl voucher na dobu od 13:00 do 14:00. Asistent lékaře první pomoci je na pravidelné dovolené, takže pacient byl požádán, aby kontaktoval jakéhokoli terapeuta (dva lékaři pracovali) nebo počkali do konce zprávy. Ale pacient se rozhodl jít do práce.

V nouzových podmínkách není odmítnuto poskytování zdravotní péče.

V okresní klinice v koutě spotřebitele jsou informace o kontaktních číslech, termínech a době přijetí správy KBUZ Troitskaya TsRB pro pacienty, kteří mají problematickou problematiku.

Telefony: hlavní lékař - 22-1-87, zástupce. Hlavní lékař pro lékařskou komisi Svetlana Krivobok - 22-0-00 (kancelář číslo 11), 22-0-39 (administrativní budova), zástupce. hlavní lékař pro lékařskou část Irina Ivanovna Koroleva - 22-0-08, zástupce. Natalia Vladimirovna Borodkina, hlavní lékařka SIR, 22-3-87 Kanceláře hlavního lékaře a zástupců jsou umístěny v administrativní budově.

Nechceme - ale nemůžeme...

My, obyvatelé Molodezhnaya Street v Novoyelovce, protože spěch na týden, nemají vodu. V některých domech, alespoň někdy, alespoň řetězec, ale běží. A ve většině domácností není voda vůbec! Účetní MUPa říká, že není žádný řidič traktoru a nikdo nemůže kopat. Čekal na hlavu Khayryuzovsky správy MP Avgustov (zavolali mu, stěžovali si), ale nepřišel. Nemůžeme se umýt ani umýt, nemůžeme ani mluvit o zalévání pozemků... Kdy a kdo opraví nehodu?

Obyvatelé s. Novoelovka.

MP odpoví Augustov, vedoucí správy obecní rady Khayryuzovsky:

-V Novoelovském MUPe není opravdu žádný řidič traktoru a samotný traktor je v havarijním stavu. Abych našel traktor a odhalil spěch, obrátil jsem se na místní zemědělce, ale všichni mě odmítli, s odvoláním na zaměstnávání zařízení v terénní práci. V jiných lokalitách není možné si vzít traktor: v Khayryuzovce není žádný traktor, řidič traktoru v Belovském odešel do důchodu, mnoho jeho podnětů v Trojici. Pokud byl řidič traktoru, souhlasíme s tím, že zaplatíme za veškerou práci. Při první příležitosti tuto havárii odstraníme, mezitím taková možnost neexistuje a nemůžeme provádět opravy.

Platbu lze vybrat

„Jsem důchodce a dostávám hotovostní platbu na zdravotní postižení, ale mám titul„ Veterán práce “. Proč mi také neplatí veterány?

P. Dyatlov, str. Yeltsovka ". T

Odpovědi zástupce. Vedoucí UPFR I.I. Weber:

-Podle federálního zákona o veteránech ze dne 12. ledna 1995 č. 5-ФЗ (čl. 23.1. P.2), má-li občan současně nárok na měsíční platbu v hotovosti podle tohoto spolkového zákona a jiného federálního zákona nebo jiného právního předpisu, bez ohledu na důvody podle kterého je usazen, je mu poskytována jedna měsíční platba buď podle tohoto federálního zákona nebo podle jiného federálního zákona nebo jiného právního předpisu podle volby občana.

Odpovědní rodiče

„Na promoce jsou policisté. Jak dlouho musí být na akci? Kdo je zodpovědný za život a zdraví i dospělých dětí až do rána? Jaké právní dokumenty jsou v této věci přijaty?

Z. Smooth, str. Petrovka.

Předseda výboru pro vzdělávání A.S. Tupikin:

-Poskytujeme policii seznam maturitních dat v každé školní čtvrti. Policejní důstojníci jsou na plesech v průběhu velké části. Škola je odpovědná za své studenty až do doručení certifikátů. Pokud má absolvent v rukou certifikát, znamená to, že je automaticky vyřazen ze školy a za život a zdraví absolventů jsou odpovědní pouze rodiče.

6 komentářů pro „S teplotou - do práce“

„Jmenování na recepci začíná od 7.30, a ne od 7.00“ - Pokrytci, vedoucí lékař, snaží se chytit pacienta v lži. Tento příjem začíná v 7.30, ale fronta se začíná řadit do sedmi. Pokud to hlavní lékař neví, co pak ještě ví?

To znamená, že on není na jeho místě, a my ho musíme odstranit dnes a nečekat na nějaký druh nouze.

„Jmenování na recepci začíná od 7.30, a ne od 7.00“ - Pokrytci, vedoucí lékař, snaží se chytit pacienta v lži. Tento příjem začíná v 7.30, ale fronta se začíná řadit do sedmi. Pokud to hlavní lékař neví, co pak ještě ví?

To znamená, že on není na jeho místě, a my ho musíme odstranit dnes a nečekat na nějaký druh nouze.

To je správné, ale spravedlivé.

To je správné, ale spravedlivé.

Hlavní lékař ústřední okresní nemocnice nechce řešit problémy, které vznikají, a navrhuje, aby byla v případě dotazů kontaktována administrativa, ale odpověď na otázku ještě není skutečností Před měsícem jsem se ptala pana Fadina skrze noviny, proč zavřel brány nemocnice? rodina musela zavolat sanitku osobě s mrtvicí dvakrát a poté, co byla provedena s infarktem, lékaři pracovali rychle, protože účet pokračoval několik minut, protože nemocniční brány byly uzamčeny v doslovném smyslu slova a musela jsem jít na pohotovost. odbočit přes výmoly Kruhová kotelna V kabině a tak "hrbolatost" a tady v boxech... Musel jsem držet pacienta na nosítkách tak, aby nepadl... Hrůza! Lékaři samotné ambulance jsou pobouřeni, ale říkají, že nikdo tento problém k administraci neřeší. Řekl, že hlavní lékař se neobtěžoval odpovědět na tuto otázku Je pro něj snazší zavřít bránu, aby do území nemohly vstoupit žádné jiné vozy, a v nemocničním kontrolním stanovišti (nebo jak ji nazývat) je bezpečnostní strážník. Brány mohou projít sanitkou, mimochodem, auta stále vstupují do centrální okresní nemocnice na stejné straně jako sanitka z dvora. Nějaký druh absurdity - hlavní lékař nedovolí lidem, kteří jsou vážně nemocní přes brány, aby se nastěhovali! Jako - v případě potřeby - přežijí!

Hlavní lékař ústřední okresní nemocnice nechce řešit problémy, které vznikají, a navrhuje, aby byla v případě dotazů kontaktována administrativa, ale odpověď na otázku ještě není skutečností Před měsícem jsem se ptala pana Fadina skrze noviny, proč zavřel brány nemocnice? rodina musela zavolat sanitku osobě s mrtvicí dvakrát a poté, co byla provedena s infarktem, lékaři pracovali rychle, protože účet pokračoval několik minut, protože nemocniční brány byly uzamčeny v doslovném smyslu slova a musela jsem jít na pohotovost. odbočit přes výmoly Kruhová kotelna V kabině a tak "hrbolatost" a tady v boxech... Musel jsem držet pacienta na nosítkách tak, aby nepadl... Hrůza! Lékaři samotné ambulance jsou pobouřeni, ale říkají, že nikdo tento problém k administraci neřeší. Řekl, že hlavní lékař se neobtěžoval odpovědět na tuto otázku Je pro něj snazší zavřít bránu, aby do území nemohly vstoupit žádné jiné vozy, a v nemocničním kontrolním stanovišti (nebo jak ji nazývat) je bezpečnostní strážník. Brány mohou projít sanitkou, mimochodem, auta stále vstupují do centrální okresní nemocnice na stejné straně jako sanitka z dvora. Nějaký druh absurdity - hlavní lékař nedovolí lidem, kteří jsou vážně nemocní přes brány, aby se nastěhovali! Jako - v případě potřeby - přežijí!

Je-li chřipka chycena při práci. 10 důležitých tipů.

Léčebné metody lidových prostředků

Na našich nohách máme chlad a chřipku

Každý je obeznámen s příznaky chladu od dětství: trochu studené, mokré nohy a druhý den je v hrdle nos a bolest. Podle statistik se každá třetí osoba neporadí s lékařem při prvních příznacích zimy.

Navzdory skutečnosti, že každý je obeznámen s nachlazením, musíte přijmout neodkladná opatření, jinak se infekce může rychle rozšířit po celém těle. Léčba musí být intenzivní a okamžitá.

Stojí za to pracovat, pokud je teplota 37, 8?

bolest hlavy, hrdlo, rýma, zdravotní stav na nulu. ale vidím, že někteří z mých kolegů v tomto stavu stále pracují. Cítím se špatně
nevím, jdi zítra nebo ne

a z nějakého důvodu jsou rty velmi suché. prostě upéct. co může rozmazat?

je-li příležitost ne jít, je lepší zůstat doma a neinfikovat zbytek

Nevím, jak to udělat později. nikdy na nemocenské
dnes nejde

Nevím, jak to udělat později. dnes ještě nechodil na nemocenské

Udělejte potřebu nemocnice. Zavolal jste doktora?

Zavolej doktorovi doma, otevře tě a zavře tě do nemocnice. mazejte rty olivovým olejem nebo hygienickou rtěnkou. A pít hodně tekutin.

rtěnka nepomůže. o olivách nevěděla. Díky, zkusím to. A pak už jsem kefírem rozmazávám rty, takže upékají

Udělejte potřebu nemocnice. Zavolal jste doktora?

ne
zavolá sanitka?

Pokud si myslíte, že se vaše produktivita zvýší se zvyšující se teplotou - to je argument. A obecně považuji neúctu především za tým s virem, který má jít do kanceláře, a jejich děti čekají doma a rozhodně ne váš virus. Sedněte si doma, je mi líto! Rychlé uzdravení! Vysychání rtů, pak stoupá teplota, vazelína, co jiného?!

Myslel jsem, že budu v práci sedět v masce, ale pravda je, že to bude nějak hloupé

na klinice kontaktovat okresního terapeuta, vypíše seznam nemocných, ale budete muset pobíhat po místnostech, projít testy, pak ho nechat pracovat, pokud dobrý šéf odejde a tak zůstane doma několik dní, chlad, který trpí na jeho chodidlech, velmi ohrožuje jeho zdraví.

Ani nevím, co to je se mnou. Zpočátku jsem si začal bolet v krku a včera večer jsem už umíral na kašel, i když tam nebyla žádná teplota. Možná, že kdybych přemýšlel o rafinérii okamžitě, bylo by to v pořádku. a nyní (((

nemáme moc a jdeme do domu, musíme jít sami a sedět ve frontě.

Nebudu moci dlouho sedět v tomto stavu

Společný chlad: jít do práce

V chladném období stojí za to vychladnout a cítí se nachlazení. Měl bych jít do práce, když mi bolí hrdlo a můj nos se krátí?

Rýma, kašel, kýchání, slabost, bolest hlavy - tyto příznaky ARVI jsou každému známé. Mnozí z nich, kteří chytili zimu, nejsou v žádném spěchu změnit své plány: pokračují v práci, navštěvují veřejná místa. Samozřejmě, příznaky nemoci způsobují nepohodlí, ale nejsou fatální, lidé argumentují v tomto případě. „Necítím se tak špatně, že neudělám svou práci,“ „Pokrývám ústa při kýchání a kašlání, takže neinfikuji ostatní,“ jsou typické argumenty chladného člověka, který nevyužívá nemocenské.

Většina lidí ale ví, že během nemoci nejsou rozsah pozornosti a výkon stejné. A kontakt s kolegy bude muset. Tak jdi do práce s chladem, nebo zůstaň doma?

Osoba, která nemění režim na dobu nemoci, je ve skutečnosti nebezpečná jak pro sebe, tak pro ostatní.

Co riskuje chladného člověka

Akutní respirační onemocnění (chřipka, ARVI a další) jsou nebezpečné kvůli jejich komplikacím. Komplikace mohou být způsobeny viry nebo související bakteriální infekcí. Na první pohled může být nebezpečná nemoc, nesená na nohou, komplikována takovými vážnými onemocněními, jako jsou bronchitida, pneumonie, čelní sinusitida, sinusitida, otitis. Existuje riziko komplikací ze srdce (myokarditida), nervového systému (meningitida, polyradikuloneuritida, meningoencefalitida), které ohrožují život.

Podle statistik Světové zdravotnické organizace zemře na komplikacích chřipky a dalších akutních respiračních virových infekcí každý rok 250 až 500 tisíc lidí na celém světě.

Ve většině případů příznaky SARS vymizí během 3-10 dnů. Jste si ale jistý, že se můžete vyhnout komplikacím tím, že budete pokračovat v práci? Koneckonců, základem pro rychlé uzdravení je fyzický odpočinek a těžké pití.

Nebezpečí pro ostatní

Akutní respirační virové infekce jsou velmi nakažlivé choroby. Infikovaná osoba se stává zdrojem infekce ještě předtím, než si uvědomí, že je nemocný. "Nákazné" období začíná 1-2 dny před prvními stížnostmi a trvá v průměru 7 dní. To znamená, že člověk přichází do práce, šíří virus v rodině, v dopravě a v pracovním týmu. Například virus chřipky je přenášen mezi lidmi ve vzdálenosti 2 m.

Experiment provedený americkými vědci z University of Arizona ukázal, že jedna studená osoba, která je v práci, během několika hodin může infikovat polovinu úřadu. Během tohoto experimentu, jeden z 80 zaměstnanců aplikoval speciální řešení s virem, který způsobuje respirační onemocnění rukou. Ruce ostatních kolegů byly ošetřeny čistou vodou. Zaměstnanci nevěděli, který z nich je zdrojem infekce. Poté byli všichni účastníci experimentu požádáni, aby pracovali v obvyklém režimu.

Po 4 hodinách autoři studie odebrali vzorky z různých povrchů v kanceláři az rukou zaměstnanců. Viry byly nalezeny v polovině z nich a na každé druhé studované ploše.

Všechno je logické. Během pracovního dne se totiž nemocný člověk dotkne kancelářského vybavení pracovními deskami, uchopí kliky dveří a stiskne tlačítko výtahu. Všechny tyto povrchy jsou často využívány jinými zaměstnanci. Jinými slovy, i ti, kteří s pacientem nekomunikují přímo, se mohou nakazit.

Jaké je riziko zaměstnavatele

Samozřejmě, zaměstnavatelé jsou nerentabilní nechat zaměstnance jít do nemocnice. V tomto případě je nutné hledat náhradu za něj nebo redistribuovat jeho práci ostatním, což není vždy možné. Ale ve vážných společnostech chápou, že kvůli jednomu pacientovi může celé oddělení onemocnět. A je to ještě neziskové.

Na druhé straně, potenciální komplikace zima "na nohou" mohou významně prodloužit termín seznamu nemocných. Dlouhá absence pracovní jednotky, bez ohledu na to, jakou funkci vykonává, je v rozporu se zájmy společnosti.

Být chladným zaměstnancem v práci může udeřit do pověsti společnosti, pokud její práce zahrnuje živou komunikaci se zákazníky.

Kompetentní zaměstnavatel by proto raději poslal studený domov. Specifika mnoha profesí navíc umožňují provádět práci na dálku.

Každý dospělý v průměru 2-3 krát ročně trpí chladem. Jít do práce nemocný? Doufáme, že odpověď teď je ne.

Otázka: A jak jít pracovat s teplotou? Koneckonců, nemocnice pravděpodobně nedá polovinu těhotenství?

Video: je možné chodit s teplotou do práce


Proč ne dát a vy jste se zeptali


Proč polovina ber-ti, pokud se nestaráš o seznam nemocných, sedni doma, volej sanitku.


37.1 není teplota pro těhotnou ženu - PREGNANCY, NOT ANLLNESS. Ghz v náboru o sobě! Možná otěhotněla, aby si mohla sednout do nemocnice, a lidé, kteří se na ní dívali - 37.1 - CO JE NEMOCÍ


Budou, ale ne hned na podlaze, vezmou si to, jen se dejte svému lékaři po celou dobu, nebo mi otevřeně řekněte, že nemůžete a nechcete jít, mám sestru po dobu dvou měsíců, poprvé jsem byla zachráněna, takže nešla do práce Dítě je důležitější, a lékaři obvykle léčí s porozuměním!


dejte, zavolejte lékaře


Nemocnice bude dávat nutně. Nemocnici si můžete vzít z terapeuta, po nějaké době ji zavřít, vzít si nemocnici do konzultace s gynekolem a tak střídavě.


Přesně byla zjištěna teplota 37,1. Jsi tam náhodou, lehneš si, ta chudá věc s takovou teplotou, tak mi brzy zavolej, řeknou ti spoustu dobrých věcí.


Pro práci obecně je pacientům zakázáno jít. Těhotná žena o to víc. Léčit pouze lékařský předpis. Zavolej lékaře doma. Dostaňte se brzy!


seděl na seznamu nemocných od samého počátku až do konce. vše závisí na doktorovi.


Promluvte si se svým lékařem, ne zvracte.


Našla jsem zatracenou teplotu. Jsem teď na 6 měsíců, stejná teplota drží téměř celé těhotenství. Lékař říká, že je to všechno kvůli oslabené imunitě. Na nemocenské. 7. týden. Nebuďte směšný. Lidé mají pravdu. NEPOUŽÍVEJTE TĚŽKOST NA CHOROBU.


Těhotné ženy mají často horečku, 37,1 je jen reakcí těla. Pokud jsou příznaky nachlazení, pak to samozřejmě nestojí za riziko a mělo by být léčeno. A nad nosem!


Jaký je rozdíl, jak dlouho je těhotenství? Pokud onemocníte, dostanete správnou cestu, byl jsem pětkrát v nemocnici během těhotenství, a to i v raných fázích, kdo vám řekl, že


Obecně platí, že teplota 37,1 je odpad. a není důvodem k čerpání nemocenské. i děti s touto teplotou chodí do školy


Tak jdi, není to vůbec teplota. Nebo nechte ostatní blázny těhotnou práci.


Proč ne dát Pokud je to nutné, a dát celé těhotenství.


Není to o teplotě zavěšení! Pokud se cítíte špatně - jděte k lékaři, dostanete nemocenské. Pokud se cítíte dobře - jděte do práce teď (pokud to není příliš nervózní)))) Stále budete mít čas sedět doma!


Neposlouchejte nikoho, je těžké chodit - leží doma. Každý jiný přenáší jak těhotenství, tak teplotu. Můžete zavolat terapeuta a říct, že máte nachlazení. A pak možná bude lepší. Postarej se o sebe.


Jsi hloupý idiot nebo co. Každá z nich nese teplotu jinak. V 36,9 letech už chci zemřít, ale 37 je pro mě smrtelným stavem. Zatraceně zatraceně hloupá, žádná slova

Je zakázáno zranit pracoviště

Pokuta za vstup do práce s teplotou. Guvernér regionu Penza Ivan Belozertsev nabídl rubl, aby potrestal ty, kteří přicházejí na pracoviště nemocní.

Podle úředníka během epidemie chřipky a ARVI by nemocní zaměstnanci měli zůstat doma a nenosit viry. Lékaři a právníci se staví proti těmto radikálním opatřením a předkládají své argumenty. Názory stran poslouchaly Jana Voskresenského.

Zaměstnanci ruské pobočky americké společnosti obdrželi na prahu epidemie letáky s doporučeními, co mají dělat, aby nebyli nemocní. Tělesná kultura, pít dostatek potravin a zdravých potravin - prostě nenarušit harmonogram. Pouze určitý počet zaměstnanců zde může propustit nemocenské. Výrobní hrdinství zde není oceněno. Zuřivý workoholici, kteří i spěchají do práce, když jsou nemocní, jsou odříznuti téměř u vstupní stanice.

Etika výroby kapitálu v západním stylu - v regionu Penza by neocenila. Místní guvernér si je jist, že neexistují nenahraditelní lidé. A ti, kdo ohrožují zdraví týmu, jsou vyzváni, aby byli potrestáni v plném rozsahu.

Lidé si myslí, že jsou nenahraditelní, že se tam vše bez nich zastaví. A ukazuje se, že infikují ostatní, což vede k zbytečným výdajům. Zbavte pojistného. Pokud manažer zjistí, že člověk přišel do práce, musí být potrestán.

Odvážné prohlášení se může proměnit v legislativní iniciativu. Podřízenci guvernéra Penzy, jeho nápad je považován za užitečný pro celou zemi. Pro odborníky v oblasti práva - to vše vypadá jako zákonodárná iniciativa.

Nezdravé nadšení pracovní legislativa a není povzbudivé. Běh po doktorovi s teplotou v práci není možný. Příspěvek v invaliditě by v tomto případě měl být snížen nebo neplacen vůbec, - Co není pokuta. Ale svobodná práce nemůže být. Aby nedošlo k pochopení právních složitostí - obvykle zaměstnavatelé zavírají oči před takovým porušením. A nemocní zaměstnanci - zavřete ústa - aby ochránili své kolegy před chorobami.

Lékaři však nepovažují ochranné masky za závažnou překážku. Můžete se nakazit klikou. A ze sluchátek.

Ale trestat šíření nemoci - v lékařské komunitě - je považován za špatný. Pod hrozbou jemné, zoufalé workoholici mohou tyto příznaky maskovat. V některých institucích však represivní iniciativy Penzy nemohou jen podpořit, ale dokonce je považovat za příliš humánní. Je zbytečné přijít do nemocnice v Petrohradě s nemocnicí.

Řekni nemocné umělce - to bude stát víc. Umělci - zejména petrohradští - mají ve svých očích lesk nejčastěji na teplotě. Ale divák, prostě nechtějí. S takovým počasím se zdají být připraveni začít experiment s Penza s pokutami za jejich bolestivý výkon. Ano, a diváci jsou požádáni - nesměšujte se, ublížili doma.