Kolik dní mohu pít Theraflu?

Kolik dní v řadě můžete pít Theraflu?

Jak je uvedeno v návodu po dobu nejvýše pěti dnů.Droga kromě léčebného účinku, stejně jako mnoho léků, má pobochkoy, jako je retence moči, sucho v ústech, podráždění žaludeční sliznice, v důsledku nevolnosti zvracení, s častým užíváním žaludečního vředu.

Theraflu dobře zmírňuje příznaky chřipky nebo nachlazení, ale nevyléčí. Obvykle, když onemocním, užívám Teraflu ne déle než tři dny a pak se okamžitě objeví vedlejší účinky jako sucho v ústech a nevolnost. Dále se snažím léčit lidovými prostředky. Pomáhá 20 kapkám měsíční tinktury ve sklenici velmi teplé vody, půl hodiny před jídlem. Měsíček také zabíjí viry a zmírňuje zánět.

Theraflu, stejně jako ostatní podobné léky (Fervex, Coldrex, Antiflu), má antipyretické a regenerační účinky. Léčba nemoci, když je užívána, se nevyskytuje. Proto může být užíván jako doprovodný lék pro hlavní léčbu nemoci, ne více než tři dny. Ale při prvních známkách indispozice je lepší se poradit s lékařem. Předepíše vám léčebný cyklus a možná nebudete muset „otrávit“ své tělo Theraflu a další, jako je on.

Vůbec ne. Všechny léky proti kašli: Theraflu, Fervex, Coldrex, Antiflu atd. Nezabíjejte viry a nevyléčte nemoc. Odstraňují pouze symptomy - člověk se přestává cítit slabý, má rýmu, odkašlává kašel, teplota se nezvyšuje a v této době se v těle vyvíjí chlad. Jako součást Theraflu a jeho dalších analogů: paracetamol, který sníží teplotu a nemá ani čas na vzestup, což znamená, že vaše imunitní buňky nebudou bojovat s viry a budou postupně oslabovat. Další složkou Theraflu - Chlorphenim - zmírňuje opuch sliznice a výtok z nosu na chvíli zmizí. Další přichází - Dextromethorfan - potlačuje kašel. A poslední složky: kofein (odstraňuje únavu), kyselina askorbová. Jak je vidět z tohoto seznamu, v Theraflu není nic užitečného a léčení. Může být opilý po dobu 2 - 3 dnů pouze v případě, že je něco důležitého a musíte být ve formě (zkoušky, pohovor, urgentní cesta atd.), Ale s těmito léky byste se neměli zabývat chladem..

TheraFlu protizánětlivé, antipyretické, analgetické a nápojové by neměly být delší než tři dny, jedno balení každé čtyři hodiny, ale ne více než 3krát denně. Pokud po třech dnech necítíte úlevu, nesmíte přípravek Theraflu užívat. Theraflu zmírňuje pouze příznaky chřipky nebo ARVI, akutní respirační infekce a léčba těchto onemocnění spočívá v jiných drogách. Tento lék má mnoho kontraindikací, takže ne každý si to může vzít, například: způsobuje alergickou vyrážku u kardiovaskulárních onemocnění, v případě zvýšeného tlaku, žaludečních a dvanáctníkových vředů, gastritidy, onemocnění jater a ledvin, těhotenství, kojících matek, děti do 12 let a mnoho dalších kontraindikací. A také Theraflu má závažné vedlejší účinky.

Teraflu je dobrý lék na nachlazení, pokud teplota náhle stoupne, mírná bolest hlavy a rýma bez nosní kongesce. Teraflu sáčky mohou být užívány po dobu tří dnů, pak pokud nedojde ke zlepšení, měli byste být vyšetřeni lékařem. Tablety theraflu užívají přibližně sedm dní.

Kolik dní mohu pít Theraflu?

Kolik dní v řadě můžete pít Theraflu?

Jak je uvedeno v návodu po dobu nejvýše pěti dnů.Droga kromě léčebného účinku, stejně jako mnoho léků, má pobochkoy, jako je retence moči, sucho v ústech, podráždění žaludeční sliznice, v důsledku nevolnosti zvracení, s častým užíváním žaludečního vředu.

Všechny léky proti kašli: Theraflu, Fervex, Coldrex, Antiflu atd. Nezabíjejte viry a nevyléčte nemoc. Odstraňují pouze symptomy - člověk se přestává cítit slabý, má rýmu, odkašlává kašel, teplota se nezvyšuje a v této době se v těle vyvíjí chlad.

Jako součást Theraflu a jeho dalších analogů: paracetamol, který sníží teplotu a nemá ani čas na vzestup, což znamená, že vaše imunitní buňky nebudou bojovat s viry a budou postupně oslabovat.

Další složkou Theraflu - Chlorphenim - zmírňuje opuch sliznice a výtok z nosu na chvíli zmizí.

Další přichází - Dextromethorfan - potlačuje kašel.

A poslední složky: kofein (odstraňuje únavu), kyselina askorbová.

Jak je vidět z tohoto seznamu, v Theraflu není nic užitečného a léčení.

Může být opilý po dobu 2 - 3 dnů pouze v případě, že je něco důležitého a musíte být ve formě (zkoušky, pohovor, urgentní cesta atd.), Ale s těmito léky byste se neměli zabývat chladem..

Teraflu

Popis:

Teraflu je léčivo určené pro symptomatickou léčbu ARVI.
K dispozici ve formě prášku pro výrobu roztoku (určeného k perorálnímu podání). Objemový prášek se skládá z granulí, které mají bílou, nažloutlou, narůžovělou a šedo-fialovou barvu. Vodný roztok má růžovo-purpurový odstín a vůni bobulí.
Obsah sáčku musí být rozpuštěn v jedné sklenici horké vody. Je spotřebováván horký. Opakovaná dávka se užívá každé čtyři hodiny (maximálně tři dávky během dne).
Předepisuje se u infekčních a zánětlivých onemocnění (chřipka, ARVI), které jsou doprovázeny horečkou, horečkou, bolestmi hlavy, rýmou.

Neužívejte alkoholismus, cukrovku, portální hypertenzi, těhotenství a kojení, děti (do dvanácti let), přecitlivělost na určité složky léčiva.

Kolikrát denně můžete pít teraflu?

Theraflu je jedním z úžasných léků, které jsou dostupné téměř ve všech možných dávkových formách. Pouze u injekčních roztoků a čípků to podle mého názoru není.

Každý formulář má své vlastní pokyny, vlastní schůzky. Existuje tedy úplný smysl rozdělit odpověď na otázku „kolik“ do různých bodů, které budou vytvořeny v závislosti na uvedených formách:

 • Prášek - ne více než třikrát při rychlosti jedné dávky najednou (to je denně).
 • Mast - ne více než třikrát denně aplikovat.
 • Tablety - ne více než šestkrát (v dávce 650 mg paracetamolu v jedné tabletě).
 • Sirup - ne více než 4 krát denně.

Výchozí časy jsou pro dospělé. Pro děti existují speciální instrukce.

Ale když užíváte Theraflu, nehledejte na podněty na internetu, ale na lékařské schůzky.

Theraflu: návod k použití, složení, analogy

Theraflu je jedním z nejúčinnějších léků na nachlazení. Kombinovaný lék se používá ke snížení závažnosti nebo úplné úlevy od příznaků akutních respiračních onemocnění - včetně virových infekcí (chřipky a jiné akutní respirační virové infekce).

Theraflu Složení

Léčivo je dostupné ve formě prášku (malé granule) pro přípravu vodného roztoku. Je balen v uzavřených vícevrstvých sáčcích po 11,5 g (jednorázová dávka). Lékárenské řetězy jsou dodávány v balení po 10, 12 nebo 25 kusech.

Aktivní aktivní složky léčiva jsou paracetamol, fenylefrin hydrochlorid (pseudoefedrin) a feniramin maleát (chlorfenamin). Jako pomocné složky jsou obsaženy sladidlo a příchutě, což dodává hotovému roztoku příjemnou chuť a vůni.

Indikace pro příjem teraflu

Teraflu je předepsán pro nachlazení a "sezónní" ARVI.

Pomáhá snížit závažnost následujících příznaků:

 • zvýšená tělesná teplota (hypertermie);
 • febrilní reakce (horečka a zimnice);
 • bolesti svalů ("bolesti těla");
 • bolest hlavy;
 • obtíže s nosním dýcháním a rhinorea (průtok z nosu).

Tento lék je také doporučován pro pollinosis ("senná rýma") pro zmírnění alergické rýmy.

Kontraindikace

Lék je kontraindikován u pacientů, kteří byli identifikováni:

 • individuální přecitlivělost na hlavní nebo pomocné složky léčiva;
 • portální hypertenze (vyvíjí se na pozadí onemocnění jater);
 • diabetes.

Teraflu se nedoporučuje pro osoby trpící chronickým alkoholismem. Když alkoholické poškození jater zvyšuje pravděpodobnost toxických účinků složek na tělo.

Tento lék na nachlazení a chřipku není určen pro děti a mladistvé do 12 let.

Vedlejší účinky

Většina pacientů toleruje léčbu Theraflu.

Pokud má pacient přecitlivělost na jednu nebo více složek, mohou se objevit alergické reakce - kožní vyrážky a svědění nebo angioedém.

Mezi nežádoucí účinky, které se mohou objevit po užití přípravku Theraflu, patří: t

 • závratě;
 • potíže s usínáním v noci a ospalost ve dne;
 • zvýšená nervová podrážděnost;
 • bolest v epigastriu (v projekci žaludku);
 • dyspeptické poruchy;
 • porušení schopnosti soustředit se;
 • arteriální hypertenze (zvýšený krevní tlak);
 • tachykardie;
 • poruchy zrakového vnímání v blízkém dosahu (ubytovací paréza);
 • zvýšený nitrooční tlak;
 • narušení vylučování moči (dysurie).

Při dlouhodobém nepřetržitém užívání a (nebo) překročení doporučené jednorázové a denní dávky jsou možné toxické účinky aktivních složek na játra a ledviny. Během laboratorních testů periferní krve se zjistí anémie a pokles počtu krevních destiček.

Farmakologický účinek

Teraflu je charakterizován antipyretickými, analgetickými, vazokonstrikčními, antitusickými, bronchodilatačními, sedativními a anhistaminovými vlastnostmi.

Paracetamol snižuje teplotu a snižuje závažnost bolesti. Chlorfenamin Jedná se o blokátor specifických receptorů mediátora alergie - histaminu. Tato složka léčiva zužuje malé cévy a snižuje propustnost jejich stěn, čímž se snižuje exsudace a otok, usnadňuje nosní dýchání a snižuje průjem.

Pseudoefedrin (Hydrochlorid fenylefrin) je schopen snížit opuch a zánětlivé exsudace v důsledku vazokonstrikčních účinků.

Theraflu začíná působit již po 20-30 minutách po podání. Účinek trvá 4-5 hodin.

Pravidla přijímání

Jedno sáček s 1 dávkou. Denní dávka Theraflu je 4 sáčky. Obsah se nalije do čisté misky a zředí se, nalije se 200 ml horké vařené vody. Doporučuje se pít roztok teplý nebo horký. Časový interval mezi opakovanými recepcemi by měl být nejméně 4 hodiny.

Aby byl nápoj chutnější, můžete přidat cukr.

Tento studený lék může být opilý kdykoliv během dne, ale nejvýraznější terapeutický účinek se vyvíjí, když je užíván před spaním.

Nedoporučuje se pokračovat v symptomatické léčbě teraflu déle než 3 dny v řadě. Pokud během této doby příznaky nezmizí, poraďte se se svým lékařem.

Předávkování teraflu

Významné překročení přípustných dávek vede k otravě. V této souvislosti je možné těžké poškození jater (až do nekrotických změn v jeho tkáních) a rozvoj selhání ledvin. Zvýšením protrombinového času je narušeno srážení krve. V těžkých případech jsou možné encefalopatie, kóma a dokonce i smrt.

Symptomy otravy Theraflu je způsoben především účinky velké dávky paracetamolu na tělo.

V případě předávkování musíte okamžitě zavolat záchranný tým, opláchnout postižený žaludek (co nejdříve) a dát chelátory (normální nebo bílé aktivní uhlí). Během následujících 8-9 hodin se zjistí metionin (hepatoprotektor) a po 12 hodinách acetylcystein (pro detoxikaci organismu).

Interakce s jinými léky

Vyhněte se souběžnému užívání přípravku Theraflu β-blokátory, MAO inhibitory (monoaminooxidáza) a. t tricyklická antidepresiva.

Antiparkinsonika a antipsychotika v kombinaci s paracetamolem často způsobují zácpu, sucho v ústech a dysurii.

Hormonální léčiva - glukokortikosteroidy v kombinaci s teraflu mohou vyvolat zvýšení nitroočního tlaku.

Při užívání se zvyšuje pravděpodobnost poškození jater antibiotikum rifampicin, Zidovudin antivirotikum, některé nrotoepileptikum a antikonvulziva (Fenytoin a karbamazepin), jakož i barbituráty.

Paracetamol tento účinek zesiluje nepřímých antikoagulancií a oslabuje účinek urikosaurické léky.

Antihypertenzní účinek sympatolytický guanethidin skapky pod léčbou teraflu.

Volitelné

Zvláštní opatrnost při užívání přípravku Teraflu by měli dodržovat osoby s těžkým funkčním selháním ledvin nebo jater, glaukomem s uzavřeným úhlem, hypertenzí, aterosklerotickou lézí tepen srdce, adenomem prostaty, hypertyreózou, bronchiálním astmatem, plicním emfyzémem a patologií hematopoetického systému.

Vzhledem k tomu, že léky mohou v některých případech způsobit mentální retardaci (snížení reflexů), je nutné během léčby vyhnout se řízení vozidla a jiným potenciálně nebezpečným činnostem.

Ethylalkohol zvyšuje sedativní účinek chlorfenaminu a zvyšuje riziko poškození jater, takže příjem alkoholických nápojů a farmaceutických tinktur by měl být vyloučen.

Pokud se zjistí, že je vak poškozen (netěsnost), prášek z obalu nelze použít.

Teraflu během těhotenství

U žen během těhotenství a kojení je teraflu kontraindikován. Pokud je to nutné, léčba během laktace vyvolává otázku dočasného převodu dítěte na umělé krmení.

Podmínky skladování a odchod z lékáren

K zakoupení prášku theraflu není nutný lékařský předpis.

Tento lék je nutné uchovávat při nachlazení a chřipce při teplotě nepřesahující +25 ° C.

Datum expirace - 2 roky od data vydání.

Uchovávejte mimo dosah dětí!

Analogy Theraflu

Podobný terapeutický účinek může dosáhnout:

 • StopGripan;
 • Chřipka Grippo;
 • Rinzasip;
 • Antigrippin;
 • Fervex Oops;
 • Maxicold

Vladimir Plisov, lékař, lékař

Počet zobrazení celkem: 5,687, dnes 3 zobrazení

Teraflu

Theraflu: návod k použití a recenze

Latinský název: TeraFlu

Kód ATX: N02BE51

Účinná látka: feniramin + fenylefrin + paracetamol (feniramin + fenylefrin + paracetamol)

Výrobce: Novartis Consumer Health (Švýcarsko)

Aktualizace popisu a fotografie: 10/08/2017

Ceny v lékárnách: od 147 rublů.

Theraflu je kombinační činidlo s analgetickými, antipyretickými a vazokonstrikčními účinky. Používá se k odstranění nachlazení.

Forma uvolnění a složení

Forma dávkování - prášek pro perorální podání: granule (jsou možné měkké hrudky) narůžovělé, nažloutlé, šedofialové a bílé, s chutí lesních plodů (11,5 g v sáčcích po šesti vrstvách, v kartonovém svazku 1–8, 10, 12 nebo 25 balení).

Když se prášek rozpustí ve 225 ml vody zahřáté na teplotu 75 ± 5 ° C, vytvoří se růžovo-fialový roztok, neprůhledný, s vůní bobule.

Účinné látky ve složení 1 sáček: t

 • hydrochlorid fenylefrinu - 0,01 g;
 • Feniramin maleát - 0,02 g;
 • paracetamol - 0,325 g

Pomocné složky ve složení Theraflu: fosforečnan vápenatý, dihydrát citrátu sodného, ​​stearát hořečnatý, sacharóza, draslík acesulfam, oxid křemičitý, maltodextrin M100, kyselina citrónová, barvivo diamantový modrý E133 (FDC modrý č. 1), barvivo červeně okouzlující E129 (FDC červená č. 40) ), brusinková příchuť Durarome natural (861149 TD2590), malinová příchuť přírodní WONF Durarome (860385 TD0994).

Farmakologické vlastnosti

Při použití teraflu se pozoruje anestetikum, antihistaminikum, bronchodilatační, antitusikum, febrifugální, vazokonstrikční a sedativní účinek.

Farmakodynamika

Fenylefrin hydrochlorid pomáhá snižovat opuch, redukuje lokální exsudativní projevy, eliminuje hyperémii sliznic nosohltanu, vedlejších nosních dutin, nosní dutiny, zúžení lumen cév.

Feniramin maleát je charakterizován slabým anticholinergním, antihistaminikovým, sedativním a anti-serotoninovým účinkem, který je blokátorem H1-receptory histaminu. To způsobuje potlačení průjmu, svědění očí a nosu, kýchání, eliminaci hyperémie sliznic a otok, snížení závažnosti alergických reakcí, zúžení lumen cév.

Paracetamol je narkotické analgetikum a má analgetický, antipyretický a mírný protizánětlivý účinek.

Farmakokinetika

Působení teraflu se objevuje 20 minut po perorálním podání a trvá přibližně 4,5 hodiny.

Indikace pro použití

Theraflu se podle instrukcí používá pro symptomatickou léčbu infekčních a zánětlivých onemocnění doprovázených zimnicí, vysokou tělesnou teplotou, bolestí hlavy, bolestmi svalů a kloubů, kýcháním, kongescí nosu a rýmou.

Kontraindikace

 • diabetes mellitus;
 • nedostatek sacharázy / izomaltázy, intolerance fruktózy, malabsorpce glukózy a galaktózy;
 • alkoholismus;
 • portální hypertenze;
 • současné užívání beta-blokátorů, tricyklických antidepresiv nebo inhibitorů monoaminooxidázy (MAO);
 • věk do 12 let;
 • období těhotenství a kojení;
 • přecitlivělost na kteroukoli složku léčiva.
 • arteriální hypertenze;
 • glaukom s uzavřeným úhlem;
 • výraznou aterosklerózu koronárních tepen;
 • vrozená hyperbilirubinémie (Gilbert, Dubin-Johnson, Rotor syndromy);
 • feochromocytom;
 • poruchy krve;
 • bronchiální astma;
 • nedostatek glukóza-6-fosfátdehydrogenázy;
 • těžké onemocnění jater nebo ledvin;
 • hypertyreóza;
 • hyperplazie prostaty.

Návod k použití teraflu: metoda a dávkování

Vezměte teraflu dovnitř, rozpusťte obsah sáčku ve sklenici horké vařené vody. Na požádání můžete do nápoje přidávat cukr.

1 sáček = 1 dávka.

Do 24 hodin jsou povoleny maximálně 3 dávky. Interval mezi dávkami musí být nejméně 4 hodiny.

Můžete si vzít lék kdykoliv během dne, ale nejlepší efekt je zaznamenán na večerní recepci (v noci).

Pokud do 3 dnů nedojde ke zlepšení, měli byste se poradit s lékařem.

Vedlejší účinky

 • alergické reakce: kopřivka, svědění, kožní vyrážka, angioedém;
 • nervový systém: snížení rychlosti psychomotorických reakcí, poruchy spánku, ospalost, hyperexcitabilita, závratě;
 • trávicí systém: sucho v ústech, bolest žaludku, nevolnost, zvracení;
 • kardiovaskulární systém: zvýšení krevního tlaku (krevní tlak), palpitace;
 • jiné: retence moči, zvýšený nitrooční tlak, paréza ubytování.

Při dlouhodobém užívání teraflu ve velkých dávkách dochází k porušování krevního obrazu (trombocytopenie, anémie, agranulocytóza), nefro a hepatotoxicitě.

Předávkování

Příznaky předávkování jsou způsobeny přítomností paracetamolu v přípravku Theraflu a vyskytují se při požití více než 10–15 g látky. Mezi ně patří: ztráta chuti k jídlu, bolest v epigastriu, nevolnost, zvracení, v závažných případech - hepatonekróza, zvýšená aktivita jaterních transamináz, selhání jater, encefalopatie, zvýšení protrombinového času a kóma.

Jako léčba se doporučuje, aby výplach žaludku byl prováděn během prvních 6 hodin po podání, 8–9 hodin po předávkování - pacientům byly podány prekurzory syntézy glutathion-methioninu a dárci SH-skupin a acetylcystein je po 12 hodinách. Zdravotní péče je nezbytná.

Zvláštní pokyny

Během lékové terapie se doporučuje upustit od užívání alkoholických nápojů (kvůli zvýšenému riziku hepatotoxických účinků) a zdržet se provádění potenciálně nebezpečných činností, včetně řízení automobilu.

Neberte lék z poškozených sáčků.

Interakce s léky

 • ethanol, sedativa, inhibitory MAO: jejich účinek je zvýšen;
 • barbituráty, rifampicin, karbamazepin, fenytoin, zidovudin a další induktory jaterních mikrozomálních enzymů: zvyšuje se pravděpodobnost hepatotoxického účinku paracetamolu;
 • glukokortikosteroidy: zvyšuje pravděpodobnost zvýšeného nitroočního tlaku;
 • Urikosurické léky: jejich účinnost klesá;
 • nepřímé antikoagulancia: jejich účinek se zvyšuje;
 • tricyklická antidepresiva: zvýšený sympatomimetický účinek;
 • halothan: zvýšené riziko ventrikulární arytmie;
 • guanethidin: jeho hypotenzní účinek se snižuje, zvyšuje se aktivita alfa-adrenostimulyuyushchy fenylefrinu;
 • antiparkinsonika, antidepresiva, antipsychotika, deriváty fenothiazinu: zvyšuje se riziko vedlejších účinků, jako je retence moči, sucho v ústech a zácpa.

Analogy

Analogy Theraflu jsou: Theraflu Immuno, Theraflu LAR, Theraflu Extratab, Theraflu Bro, Theraflu Extra, Fervex, Coldrex, Grippocytron, Astracitron, Rinza.

Podmínky skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí při teplotách do 25 ° C.

Doba použitelnosti - 2 roky.

Obchodní podmínky lékárny

Lék je k dispozici bez lékařského předpisu.

Recenze Theraflu

Podle recenzí Theraflu účinně zvládá symptomy chřipky a ARVI, ale neovlivňuje původce samotných onemocnění. Někteří pacienti a lékaři také zaznamenali svůj negativní vliv na játra. V situacích, kdy byla nutná zlepšení proti chladu, se však Teraflu osvědčil.

Cena teraflu v lékárnách

Přibližná cena pro Teraflu je 192‒213 rublů (4 sáčky jsou součástí balení) nebo 344‒397 rublů (10 sáčků je součástí balení).

Teraflu: ceny v internetových lékárnách

Tablety TeraFlu Extratab 10 ks.

Teraflu pro chřipku a nachlazení. d / r-ra intra citron 22.1g n4

Karta Theraflu lars. d / rasas orange n16

Teraflu LAR tablety pro sání oranžové 16 ks.

Theraflu extratab 10 tabl

Teraflu prášek 22,1 g citron 4 ks.

TeraFlu LAR pastilky s mentolovou chutí 20 ks.

Teraflu LAR pastilky n16

Theraflu citronový prášek 4 sáčky

Teraflu lar Mentol pastilky N20

Theraflu gelový sprej 30ml (máta)

TheraFlu LAR Sprej 30 ml

Theraflu gelový sprej 30 ml

Theraflu již od. d / r-ra uvnitř lesních plodů n10

TheraFlu Bro mast 40 g

TheraFlu prášek 22,1 g citron 10 ks.

Prášek TeraFlu 11,5 g lesních plodů 10 ks.

Theraflu navíc póry. d / r-ra interní citron n10

TheraFlu Extra Prášek 15 g citron 10 ks.

Theraflu citronový prášek 10 sáčků

Teraflu divoké bobule prášek 10 sáčků

TeraFlu citronový prášek 14 ks.

Teraflu pro chřipku a nachlazení. příprava. r-ra d / ext. přijímající 22,1 g balení. Č. 5 (citron)

Theraflu extra citronový prášek 10 sáčků

Theraflu citronový prášek 14 sáčků

Vzdělání: Rostov State Medical University, speciality "General Medicine".

Informace o léku jsou zobecněné, jsou poskytovány pro informační účely a nenahrazují oficiální pokyny. Vlastní ošetření je nebezpečné pro zdraví!

Během kýchání naše tělo zcela přestane fungovat. Dokonce i srdce se zastaví.

Pokud se usmíváte pouze dvakrát denně, můžete snížit krevní tlak a snížit riziko infarktu a mrtvice.

Podle mnoha vědců jsou vitamínové komplexy pro lidi prakticky k ničemu.

U 5% pacientů způsobuje antidepresivum Clomipramin orgasmus.

Léky na alergie ve Spojených státech utratí ročně více než 500 milionů dolarů. Myslíte si stále, že způsob, jak konečně porazit alergii, bude nalezen?

Podle studií mají ženy, které pijí několik sklenic piva nebo vína týdně, zvýšené riziko vzniku rakoviny prsu.

Když milují polibky, každý z nich ztratí 6,4 kalorií za minutu, ale zároveň si vymění téměř 300 druhů různých bakterií.

Naše ledviny jsou schopny vyčistit tři litry krve během jedné minuty.

Lidské kosti jsou čtyřikrát silnější než beton.

Lék proti kašli "Terpinkod" je jedním z nejprodávanějších prodejců, a to nejen díky svým léčivým vlastnostem.

Zubaři se objevili poměrně nedávno. V 19. století byla za odtržení zubů zodpovědný obyčejný holič.

Lidská krev „prochází“ nádobami pod obrovským tlakem a v rozporu s jejich integritou je schopna střílet na vzdálenost až 10 metrů.

Během operace náš mozek vynakládá energii odpovídající 10 W žárovce. Takže obraz žárovky nad hlavou v okamžiku vzniku zajímavé myšlenky není tak daleko od pravdy.

Padající z osla, s větší pravděpodobností zlomíte krk než padající z koně. Jen se nesnažte vyvrátit toto prohlášení.

Žaludek člověka dobře zvládá cizí předměty a bez lékařského zásahu. Je známo, že žaludeční šťáva může dokonce rozpustit mince.

Je známo, že děti onemocní 5-10krát častěji než dospělí. Zkušení rodiče jsou tedy obeznámeni se symptomy a dokonce i léčebnými metodami většiny dětských onemocnění. Ale ano.

Teraflyu

◊ Prášek pro přípravu perorálního roztoku (lesních plodů) sypký, skládající se z granulí bílé, nažloutlé, narůžovělé a šedofialové barvy; přítomnost měkkých hrudek; připravený vodný roztok růžovo-fialové barvy, neprůhledný, s vůní bobulí.

Pomocné látky: sacharóza - 10 000 mg, draslík acesulfam - 13 mg, okouzlující červené barvivo (E129) (barvivo červené barvy FDC č. 40) - 2,4 mg, brilantní modré barvivo (E133) (barvivo FDC modrá č. 1) - 0,3 mg, maltodextrin M100 - 26 mg, oxid křemičitý - 13 mg, přírodní malinová příchuť WONF Durarome (860385 TD0994) - 165 mg, přírodní brusinková příchuť Durarome (861149 TD2590) - 55 mg, kyselina citrónová - 725 mg, dihydrát citrátu sodného - 180 mg, vápník fosfát - 35 mg, stearát hořečnatý - 3,2 mg.

11,5 g - vícevrstvé sáčky (10) - lepenkové obaly.

- současné podávání tricyklických antidepresiv, inhibitorů monoaminooxidázy (MAO), beta-blokátorů;

- těhotenství a kojení;

- věk dětí do 12 let;

- přecitlivělost na jednotlivé složky léčiva.

S opatrností: u těžké aterosklerózy koronárních arterií, arteriální hypertenze, uzavření úhlu, závažného onemocnění jater nebo onemocnění ledvin, hyperplazie prostaty, onemocnění krve, deficitu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy, vrozené hyperbilirubinemie (Gilbertův syndrom, Dubin-chondrophoidhydrogenáza, vrozená hyperbilirubinémie (Gilbertův syndrom, Dubin-ch-syndrom, Jonův syndrom, syndrom Dubin-ch-ch-ch, syndrom Jon, chřipkový syndrom, vrozený hyperbilirubinémie, Jonův syndrom, Dubinův syndrom, vrozený hyperbilirubinemie, Jonův syndrom, Dubinův syndrom, vrozený hyperbilirubinémie, Jonův syndrom, Dubinův syndrom, vrozená hyperbilirubinémie)., feochromocytom, bronchiální astma.

Alergické reakce (kožní vyrážka, svědění, kopřivka, angioedém), podrážděnost, poruchy spánku, snížené psychomotorické reakce, ospalost, závratě, nevolnost, zvracení, bolest žaludku, palpitace, zvýšený krevní tlak, sucho v ústech, ubytování parézy, zvýšený nitrooční tlak, retence moči.

Při dlouhodobém užívání ve velkých dávkách, hepatotoxický účinek, poruchy krevního obrazu (anémie, trombocytopenie, agranulocytóza), nefrotoxicita.

Nevolnost, zvracení, bolest v epigastriu, hepatotoxické a nefrotoxické účinky, v závažných případech selhání jater, hepatonekróza, zvýšená aktivita jaterních transamináz, zvýšení protrombinového času, encefalopatie a komatózního stavu.

Léčba: výplach žaludku, užívání aktivního uhlí, symptomatická léčba. Zavedení metioninu po 8-9 hodinách po předávkování a acetylcysteinu - po 12 hodinách, měli byste vyhledat lékařskou pomoc.

Zvyšuje účinky inhibitorů MAO, sedativ, ethanolu. Riziko hepatotoxického působení paracetamolu se zvyšuje při užívání barbiturátů, fenytoinu, karbamazepinu, rifampicinu, zidovudinu a dalších induktorů mikrozomálních jaterních enzymů.

Antidepresiva, antiparkinsonika, antipsychotika, fenothiazinové deriváty - zvyšují riziko retence moči, sucho v ústech a zácpy. Glukokortikosteroidy zvyšují riziko vzniku zvýšeného nitroočního tlaku.

Paracetamol snižuje účinnost urikosurik a zvyšuje účinnost nepřímých antikoagulancií.

Tricyklická antidepresiva zvyšují sympatomimetický účinek, současné jmenování halotanu zvyšuje riziko komorových arytmií. S

Snižuje hypotenzní účinek guanethidinu, který zase zvyšuje alfa-adrenostimuliruyuschuyu aktivitu fenylefrinu.

Teraflu

Popis k 19.5.2015

 • Latinský název: TeraFlu
 • ATC kód: N02BE51
 • Účinná látka: Paracetamol + fenylefrin + feniramin
 • Výrobce: Novartis Consumer Health (Švýcarsko)

Theraflu Složení

Složení Theraflu zahrnuje účinné složky paracetamol (325 mg), maleát feniramin (20 mg), hydrochlorid fenylefrinu (10 mg).

Dalšími prvky jsou kyselina citrónová, sacharóza, draslík acesulfam, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý, barviva, dihydrát sodný, maltodextrin, příchutě.

Formulář vydání

Ve formě prášku pro perorální roztok.

Farmakologický účinek

Kombinovaná příprava na chřipku a nachlazení. Účinné proti teplu, otoku, bolesti jiné povahy a alergiím.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Léčivo má analgetické, antitusické, sedativní, vazokonstrikční, antipyretické, bronchodilatační, antihistaminické účinky, může snížit závažnost příznaků nachlazení a akutních respiračních onemocnění.

Pod vlivem fenylefrin hydrochloridu, hyperemie sliznic nosohltanu, nosní dutiny, dutin paranazálních dutin, lokálních exsudativních projevů se snižuje, otok klesá, lumen cév se zužuje.

Feniramin maleát má antihistaminikum, antiserotonin, sedativní, slabě anticholinergní účinky, je blokátorem receptorů H1-histaminu. Pod účinkem látky, otoky, hyperémie sliznic jsou vyloučeny, lumen cév je zúžen, závažnost alergických reakcí je snížena, rýma, kýchání, svědění nosu a oči jsou potlačeny.

Paracetamol je narkotický analgetický, protizánětlivý (mírný), antipyretický, analgetický účinek.

Theraflu začne působit po 20 minutách po užití roztoku po dobu 4,5 hodiny.

Indikace pro použití

Lék je předepsán pro zánět vedlejších nosních dutin, rinorea, rýmu, nachlazení, chřipku, alergickou rýmu, rinofaryngitidu, pollinózu, vazomotorickou rýmu, rinosinusopatii.

Kontraindikace

Theraflu není předepsán během těhotenství, nesnášenlivosti s léčivými látkami, kojení, dětem do 12 let.

U onemocnění krve, glaukomu s uzavřeným úhlem, vrozené hyperbilirubinémie, hyperplazie prostaty, renálního systému a selhání jater, Gilbertova syndromu, deficitu glukóza-6-fosfát dehydrogenázy, chronické bronchitidy, diabetu, onemocnění štítné žlázy, plicního emfyzému, arteriální hyperhidrózy, chronické bronchitidy, diabetu, onemocnění štítné žlázy, plicního emfyzému, chronické bronchitidy, diabetu, onemocnění štítné žlázy, plicního emfyzému, arteriální hyperhidrózy, diabetu, onemocnění štítné žlázy, plicního emfyzému, arteriální hyperhidrózy, chronické bronchitidy, štítné žlázy, arteriální hyperhidrózy, chronické bronchitidy, štítné žlázy. kardiovaskulární systém, rotor theraflu syndrom je používán s opatrností.

Vedlejší účinky

Zvracení, poruchy spánku, závratě, podrážděnost, bolest v epigastriální zóně, zvracení, nevolnost, sucho v ústech, svědění, mydriáza, paréza ubytování, retence moči, trombocytopenie, zvýšený nitrooční tlak, angioedém, pancytopenie, anemie, anemie anémie, hepatotoxicity, bronchospasmu, alergií.

Theraflu prášek, návod k použití (způsob a dávkování) t

Lék se užívá perorálně.

Interval mezi dávkami je 4 hodiny, za den je přípustné odebírat maximálně čtyři sáčky.

Podle návodu k použití Theraflu předpráškové sáčky rozpuštěné ve sklenici vroucí vody.

Předávkování

Příznaky předávkování paracetamolem: zvýšení protrombinového času, zvracení, nevolnost, hepatonekróza, bledost kůže, anorexie, zvýšené enzymy jaterního systému.

Také s předávkováním léky se objeví: křečovitý syndrom, agitace, depresivní nálada, kóma, závratě, poruchy spánku.

Terapie je asymptomatická. Zaměřuje se na výplach žaludku, zavedení metioninu, donoru skupiny S, acetylcysteinu. Výplach žaludku se provádí za účelem prevence pozdních hepatotoxických účinků.

Interakce

Lék zvyšuje účinky ethanolu, sedativních léčiv a léčiv inhibujících MAO.

Antiparkinsonická, antipsychotická, fenothiazinová léčiva, antidepresiva významně zvyšují pravděpodobnost nežádoucích účinků ve formě zácpy, retence moči, sucho v ústech.

Při jmenování glukokortikosteroidů významně zvyšuje riziko vzniku glaukomu.

Furazolidon, inhibitory MAO v kombinaci s chlorfenaminem vedou k hyperpyrexii, agitaci, hypertenzní krizi.

Pod vlivem paracetamolu se snižuje účinnost urikourických léčiv.

Užívání halothanu způsobuje ventrikulární arytmii a tricyklická antidepresiva zvyšují sympatomimetický účinek theraflu.

Účinnost guanethidinu je snížena při užívání léku.

Podmínky prodeje

Není vyžadován žádný recept.

Podmínky skladování

V dosahu dětí při teplotě do 25 ° C.

Doba použitelnosti

Ne více než dva roky.

Zvláštní pokyny

Příjem nápojů obsahujících alkohol během léčby drogami není povolen. Je nutné sledovat stav jater, krve. Theraflu ovlivňuje rychlost reakce, zpomaluje reakci při řízení vozidel. V kombinaci s hepatotoxickými léky může poškodit jaterní parenchymu.

Teraflu a alkohol

Lék se nedoporučuje užívat spolu s alkoholem, protože hrozí, že způsobí vážné poškození jater.

Teraflu během těhotenství

Můžu během těhotenství pít teraflu? Toto období života ženy je kontraindikací užívání tohoto léku.

Analogy Theraflu

Co je lepší než Theraflu nebo Coldrex?

Ve skutečnosti drogy působí na těle stejným způsobem. Je důležité si uvědomit, že tyto léky pouze zmírňují příznaky nemoci, ale nepomáhají při léčbě a jsou také škodlivé pro člověka.

Také u Coldrexu neexistuje žádný antihistaminický prvek feniramin maleát a dávka paracetamolu je téměř dvakrát vyšší, což je samozřejmě velmi škodlivé. Theraflu je tedy vyváženější a komplexnější lék.

Recenze Theraflu

Lék účinně zmírňuje příznaky chřipky a nachlazení, ale nevylučuje příčiny nemoci. Také lék je docela škodlivý pro játra.

Existuje mnoho pozitivních recenzí o teraflu, kdy lék pomohl v životních situacích, ve kterých bylo nutné se cítit dobře se zimou.

Cena Theraflu, kde koupit

Cena za 1 pytel Theraflu se pohybuje od 30 do 50 rublů.

Balení 10 sáčků stojí asi 370 rublů.

Teraflu

Jméno:

Theraflu (Theraflu)

Složení

Účinné látky (v 1 sáčku): paracetamol - 325 mg, fenylefrin hydrochlorid - 10 mg, feniramin maleát - 20 mg.
Neaktivní látky (Theraflu s příchutí jablek a skořice): kyselina askorbová, kyselina jablečná, fosforečnan vápenatý, ethyl maltol, dihydrát citrátu sodného, ​​bezvodá kyselina citrónová, umělá příchuť jablek, přírodní aroma - jablko a skořice.
Neaktivní látky (Theraflu s příchutí citronu): dihydrát citrátu sodného, ​​kyselina askorbová, kyselina jablečná, žlutá barviva № 6; 10, sacharóza, citronová příchuť, oxid titaničitý, fosforečnan vápenatý, bezvodá kyselina citrónová.

Farmakologický účinek

Teraflu je komplexní léčba nachlazení a chřipky. Má dekongestantní, analgetický, antipyretický a antialergický účinek. Účinné látky: paracetamol, feniramin maleát a fenylefrin.

Paracetamol má antipyretický, analgetický a mírný protizánětlivý účinek. Po vnitřním podání se rychle vstřebává z gastrointestinálního traktu. Maximální plazmatická koncentrace se zaznamená po 0,5-1 hodině. Poločas pro podání v terapeutických dávkách je 1 až 4 hodiny. Metabolismus paracetamolu probíhá v játrech v důsledku konjugačních reakcí. V závislosti na obsahu paracetamolu v krevní plazmě lze pozorovat jak deacetylaci, tak hydroxylaci. 1 den se vylučuje z těla - hlavně ledvinami (90-100%). Konjugáty paracetamolu jsou také eliminovány - sulfáty (35%), cystein (3%) a glukuronidy (60%).

Fenylefrin hydrochlorid má sympatomimetický účinek: snižuje hyperémii a otok, způsobuje zúžení cév nosní sliznice a vedlejších nosních dutin. Fenylefrin hydrochlorid má omezenou biologickou dostupnost, protože je špatně absorbován z trávicího systému a má významný presystemický metabolismus v játrech a střevech v důsledku působení monoaminooxidázy.
Feniramin maleát je blokátor receptorů H1, má antialergický účinek: snižuje závažnost lokálních exsudativních projevů infekce, potlačuje slzení, snižuje svědění očí a nosu, eliminuje rinorea. Maximální koncentrace účinné látky se dosáhne po asi 1-1,25 hodinách. Poločas feniramin maleátu je 16-17 hodin. Je vylučován z těla močí jako metabolity nebo nezměněn (přibližně 70-83% přijaté dávky feniraminu nepodléhá metabolickým reakcím).

Indikace pro použití

Krátkodobá symptomatická léčba zánětlivých infekčních onemocnění u dospělých (ARVI, chřipka), jejichž klinický obraz převažuje: horečka nebo zimnice, hypertermie, bolesti hlavy, kongesce nosu, rýma, bolest svalů, kongesce nosu.

Způsob použití

Lék je určen k léčbě pouze dospělých a dospívajících starších 12 let. Přiložte 1 sáček (obsah by měl být rozpuštěn v 1 šálku horké vařené vody). Pijte horké. Maximální přípustná denní dávka - 3 sáčky. Frekvence přijetí - každých 4-6 hodin. Theraflu se nedoporučuje používat déle než 5 dnů.

Vedlejší účinky

Časté nežádoucí účinky: závratě, ospalost, sucho v krku a ústech, bolest hlavy, únava, nespavost, palpitace, podrážděnost a nervozita. Teenageři mohou mít poruchy spánku a vzrušení.

Vedlejší účinky teraflu gastrointestinálního traktu: zvracení, zácpa, nevolnost, průjem a nadýmání.

Vedlejší účinky paracetamolu: kožní vyrážky, kopřivka, leukopenie, trombocytopenie, hemolytická anémie, ve vzácných případech - agranulocytóza. Křížové reakce jsou možné u pacientů s intolerancí aspirinu (kyselina acetylsalicylová) - zejména u pacientů s bronchiálním astmatem.

Vedlejší účinky fenylefrinu: zvýšený krevní tlak (zejména při současné hypertenzi), mydriáza (s účinkem na známky glaukomu), reflexní bradykardie, účinky na endokrinní a další orgány a systémy, které ovlivňují metabolismus, problémy s močením (strangurie) a retenci moči. Vedlejší účinky fenylefrinu jsou spojeny se sympatomimetickými účinky.

Vedlejší účinky feniraminu:
• S anticholinergními účinky na periferní receptory: suchost oční sliznice, suchost sliznice ústní dutiny, obtíže s močením a retence moči u mužů;
· S anticholinergními účinky na centrální receptory: ospalost; epileptické záchvaty, dyskineze, změny chování, kóma (v ojedinělých případech).

Na rozdíl od antialergických léčiv druhé generace, podávání feniramin maleátu není spojeno s prodloužením Q-Tc intervalu a výskytem arytmie.

Kontraindikace

· Těžké jaterní, kardiovaskulární a / nebo renální onemocnění;
Arteriální hypertenze;
· Hypertrofie prostaty s obtížemi močení;
Pyloruododenální obstrukce;
• Obstrukce krku močového měchýře;
Diabetes;
· Stenózní vřed žaludku a dvanáctníku;
· Nedostatek glukóza-6-fosfátdehydrogenázy;
Glaukom s uzavřeným úhlem;
Plicní patologie (včetně bronchiálního astmatu);
· Doba těhotenství a laktace;
Epilepsie;
Věk do 12 let;
Přecitlivělost na složky teraflu.

Těhotenství

Klinické studie potvrzující bezpečnost podávání teraflu těhotným ženám a během laktace nejsou k dispozici. Lék může být předepsán těhotným ženám ve výjimečných případech, kdy přínosy léčby převyšují očekávaná rizika pro plod (dítě). Během kojení, pokud se podává teraflu, by mělo být kojení dočasně přerušeno.

Interakce s léky

Kombinace léčiva s nesteroidními protizánětlivými léky zvyšuje pravděpodobnost vedlejších účinků, zejména z močového systému. Jsou pozorovány případy interakce farmakodynamiky paracetamolu s opiáty, kofeinem a dalšími analgetiky. Při užívání paracetamolu a chloramfenikolu je pozorován vzestup poločasu jeho rozpadu.
Paracetamol interaguje s antikonvulzivy a antikoagulancii (například kumarinem a warfarinem).
Ovlivňuje metabolismus paracetamolu probenecidu. Současné užívání isoniazidu a rifampicinu zvyšuje riziko hepatotoxicity paracetamolu. Antiepileptika (karbazepin, fenytoin, fenobarbital) nezvyšují riziko hepatotoxického účinku paracetamolu.

Fenylefrin způsobuje interakce s α- a β-blokátory, inhibitory monoaminooxidázy, antihistaminiky fenyazinové skupiny (například promethazin), sympatomimetiky, bronchodilatátory, atropinem nebo guanethidinem, tricyklickými antidepresivy (např. Ipraminem) a ženami, které pracují pro děti, a ženami, které pracují pro děti, a ženami, které pracují pro děti, s použitím tricyklických antidepresiv (například imipraminu). další léky, které stimulují funkci centrálního nervového systému. Možná bude důležitá kombinace s teofylinem. Pravděpodobně vývoj arytmií v kombinaci s anestetiky. V kombinaci s léky, které stimulují rozvoj pracovní aktivity (v ojedinělých případech), došlo ke zvýšení vazokonstrikčního účinku. Je možné nadměrné zvýšení krevního tlaku v kombinaci fenylefrinu a námelových alkaloidů, pokud jsou tyto podávány intravenózně.

Feniramin zvyšuje účinky léků a látek, které snižují centrální nervový systém: inhibitory monoaminooxidázy, antiparkinsonika, tricyklická antidepresiva, trankvilizéry, barbituráty, léky, alkohol. Feniramin potlačuje závažnost účinků antikoagulancií. Interakce s reserpinem, progesteronem a thiazidinovými diuretiky jsou také pozorovány. Při užívání v kombinaci s hormonální antikoncepcí je pozorován pokles antialergického účinku feniraminu.

Předávkování

Pokud překročíte doporučenou dávku přípravku Theraflu, jsou možné následující příznaky: zvracení, nevolnost a bolest v epigastrické oblasti (obvykle se objeví do 24 hodin nebo po 48 hodinách); hepatotoxický účinek (v závažných případech je možný vývoj nekrózy jater); ospalost, která je nahrazena vzrušením (zejména u adolescentů), poruchou zraku, bolestí hlavy, bezvědomím, sníženým průtokem krve, křečemi, změnou chování, zvýšeným krevním tlakem, psychózou podobnou atropinu, bradykardií.

Paracetamol antidotum je N-acetylcystein.
Léčba: včasné perorální nebo intravenózní podání N-acetylcysteinu, výplach žaludku, použití aktivního uhlí nebo jiných enterosorbentů, monitorování respiračních a kardiovaskulárních systémů. S rozvojem konvulzivního syndromu se používá diazepam. Podávání adrenalinu je přísně kontraindikováno.

Formulář vydání

Prášek pro přípravu roztoku pro perorální podání Theraflu - má chuť a vůni citronu nebo jablka se skořicí. Prášek je granulován, drobivý - bez hrudek, bílý nebo se žlutými skvrnami barvy. Připravený roztok je zakalený, bezbarvý, s vůní citronu nebo skořice s jablkem. Prášek vložený do sáčků. V kartonovém balení - 10 sáčků.

Podmínky skladování

V místě nepřístupném dětem, při teplotě 25 ° C. Výdej z lékáren bez lékařského předpisu.

Kolikrát denně můžete pít teraflu

Děvčata, dlouho si myslela, že napíše tento příspěvek nebo ne. Aktivně jsem vycházel po dobu 2,5 roku v různých záležitostech, ale není to opravdu odhaleno. Chukchi není spisovatel, čtenář Chukchi) Ale možná, že můj příběh bude pro někoho zajímavý, všechny stejné 2,5 roku plánování s výsledkem :) Pak hodně textu pod. Všechno to začalo v srpnu 2014, jsem se velmi šťastně oženil, můj manžel a já jsme snili o tom maličkém a jako obvykle nadšeně, kdo za 1,5 roku zničil 2 lůžka :)))) do práce! Tento proces šel.

Nevěřím svému štěstí. zatímco chodila z kliniky, plakala, hgch = 297. A můj manžel a já jsme pochybovali! Po Světové bance bylo nemožné otěhotnět 7 měsíců, testy byly v pořádku, šli na dovolenou, snažili se odvrátit pozornost, všechno bylo k ničemu. Pak byl můj manžel poslán na služební cestu do konce světa (který plynule přelétl na naši dovolenou), rychle jsem si zařídil svou dovolenou. Rozhodli jsme se odtrhnout v plné výši a na naše návratové odevzdání lékařům, protože nebyla tam žádná síla a já nechtěl ztrácet čas. Cítil jsem to.

Prasečí chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše vidět... 02.11.2009 z EOK

Převzato z ☼ ♥ ElenKoFF ♥ ☼ Pro každého, kdo by četl a zhluboka nadechl odkaz "Prasečí" chřipka, je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 z EOK Sad předmluva Je noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009. Ukrajina čeká zítra příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká zvláště správná londýnská laboratoř. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale já jsem mluvil se známou sestrou, která pracuje.

Převzato z ☼ ♥ ElenKoFF ♥ ☼ Pro každého, kdo by četl a zhluboka nadechl odkaz "Prasečí" chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 od EOK

„PORK“ FLU JAKO ZRCADLEM, KTERÝ JE VŠE SEEN... 02.11.2009 z EOK

pro všechny. a vydechl hluboce http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html

Bože, děkuji, Evgeny Olegovich, že v této době lékárníci léků uklidňují šílené rodiče. A co se týče chřipky, prasečí chřipky, všechno bylo vysvětleno populárním způsobem, nevím, jestli mohu dát odkaz na webovou stránku pediatra Komarovského, takže jsem se rozhodl tento text zkopírovat: „Prasečí chřipka“ jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 od EOK předmluva Je to noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra, Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká velmi správná laboratoř v Londýně.

Zatraceně Moje tchyně zavolala, alarmistka, řekla, že její přítel z Kaliningradu zavolal a řekl, že její dcera zemřela na prasečí chřipku. Seru na mě, budu o tom mluvit, jsem celý v panice, neměli bychom dostat očkování, nikam nechodíme, já jen dělám, že jsem celý den třásl svému manželovi, zavolal jsem mu, aby mu připomněl, aby si natíral nos oxolinem a Obvaz nevzlétl. Sakra, nějaký cín. Zkopíroval jsem jednu dívku s BB "PORK" FLU jako ZRCADLEM, KDYŽ VŠE SEZNAMU JE VŠECHNY... 2. listopadu 2009 z EOK SPECIÁLNÍ PŘEDCHOZÍ noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009

Dívky, přečtěte si, velmi zajímavý článek.

O chřipce, profesionálně, teď je noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra, Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, některé velmi správné londýnské laboratoře by měla dát odpověď zítra.Úprimně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf zavolal (vedoucí oddělení) a řekl: zítra pro práci, aby s sebou přinesla 3 masky. K docela spravedlivé námitce.

Pro sebe, co by bylo po ruce. Jsme již fanouškem celé rodiny (((Soplyushki ohromen (((Zkopírováno z deníku ElenKoFF ☼ "Prasečí" chřipka jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 od EOK Sad předmluva

Je to noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra, Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká zvlášť správná laboratoř v Londýně.

Převzato z ☼ ♥ ElenKoFF ♥ ☼ Pro každého, kdo by četl a zhluboka nadechl odkaz „Prasečí chřipka“, je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 z EOK Sad předmluvy Nyní je noc od neděle do pondělí, 1. listopadu, 2. listopadu 2009. Ukrajina čeká zítra Moudří WHO experti, zítra by měla odpovědět nějaká zvlášť správná londýnská laboratoř, upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké adekvátní a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. K ní

Spojení s článkem Komarovského o nafouknuté panice kvůli prasečí chřipce, která byla vyprodána na BB, se již neotevře. znovu to pro mě dokazuje, že za panikou stojí politické síly. cynismus nemá žádné limity. Chápu ho naprosto dobře, když napsal, že se styděl za svou zemi. Teď se taky stydím. pod řezem textu článku, pokud někdo jiný náhle číst (pro mé přátele v reálném životě, žijící na Ukrajině, v první řadě). Děkujeme lidem, kteří si tento text uložili sami.

velmi populární dnes v blogy článek Komarovsky:

Kamarád poslal dobrý článek, aby nezapomněl, pošlu ho na BB http://www.komarovskiy.net/blog/svinoy-gripp.html Prasečí chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 by EOK Sad předmluva Je noc s Neděle, pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká zvlášť správná laboratoř v Londýně. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale já jsem mluvil se známou sestrou, která pracuje.

Přečtěte si, že mě poslal velmi dobrý přítel.

Prasečí chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 z EOK Smutné předsudky Je noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět na některou z nejlepších londýnských laboratoří. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf volal (vedoucí oddělení) a řekl: zítra na.

Prasečí chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 z EOK Smutné předsudky Je noc od neděle do pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká zvlášť správná londýnská laboratoř. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf volal (vedoucí oddělení) a řekl: zítra na.

PRO VĚTĚ VÁM DĚKUJEME VELKÉ DÍKY ELENKOFF. po přečtení jsem se uklidnil, věřím Komároskymu.

Smutné předsudky Je to noc od neděle do pondělí, 1-2 listopadu 2009. Zítra, Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká zvláště správná laboratoř v Londýně. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf zavolal (vedoucí oddělení) a řekl: zítra pro práci, aby s sebou přinesla 3 masky. Na docela fér.

Prasečí chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 2. listopadu 2009 z EOK Smutné předsudky Nyní je neděle od pondělí do listopadu 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, někteří z těch správných londýnských laboratoří by měli zítra dát odpověď. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf volal (vedoucí oddělení) a řekl: zítra pro práci, správně.

Prasečí chřipka je jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 2. listopadu 2009 z EOK Smutné předsudky Nyní je neděle od pondělí do listopadu 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, někteří z těch správných londýnských laboratoří by měli zítra dát odpověď. Upřímně jsem chtěl napsat o chřipce za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf volal (vedoucí oddělení) a řekl: zítra pro práci, správně.

Komarovsky: „PRÁCE“ FLU JAKO ZRCADLEM, KTERÝ JE VŠE SEZNAM... 2. listopadu 2009 EOFREDITATION PŘEDCHOZÍ NYNÍ Neděle od pondělí do pondělí 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla odpovědět nějaká velmi správná laboratoř v Londýně. Upřímně se chystám o chřipce napsat za pár dní - opravdu jsem chtěl počkat alespoň na nějaké přiměřené a objektivní informace. Ale mluvil jsem se známou sestrou, která pracuje na klinice. Její šéf volal (vedoucí oddělení) a řekl: pracovat zítra, takže.

Kopie z ☼ ♥ ElenKoFF ♥ ☼ "Prasečí" chřipka jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 z EOK Sad předmluva Nyní je neděle od pondělí do 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra musí dát Odpověď je nějaká zvlášť správná londýnská laboratoř.

Kopie z deníku ☼ ♥ ElenKoFF ♥ ☼ "Prasečí" chřipka jako zrcadlo, ve kterém je vše viditelné... 02.11.2009 z EOK Sad předmluva Nyní je neděle od pondělí do 1-2 listopadu 2009. Zítra Ukrajina čeká na příchod moudrých odborníků WHO, zítra by měla dát odpověď na některé zvlášť správné laboratoře v Londýně.

Další adekvátní článek o prevenci a léčbě chřipky Komarovského. Zde se budu věnovat odděleně o doporučeních léčby ARVI: Pozornost. Absolutní antivirová léčba nemá nic společného s drtivou většinou těch, kteří tyto řádky čtou. FLU JE PLNÁ CHOROBA PRO MAJORITU. Léčba ARVI obecně a chřipky zejména není polykání pilulky! Toto je vytvoření takových podmínek, které tělo snadno zvládne s virem. PRAVIDLA LÉČENÍ. 1. Teple oblečený, ale pokoj je chladný a mokrý. Teplota je asi 20 ° C.

Další adekvátní článek o prevenci a léčbě chřipky Komarovského. Zde se budu věnovat odděleně o doporučeních léčby ARVI: Pozornost. Absolutní antivirová léčba nemá nic společného s drtivou většinou těch, kteří tyto řádky čtou. FLU JE PLNÁ CHOROBA PRO MAJORITU. Léčba ARVI obecně a chřipky zejména není polykání pilulky! Toto je vytvoření takových podmínek, které tělo snadno zvládne s virem. PRAVIDLA LÉČENÍ. 1. Teple oblečený, ale pokoj je chladný a mokrý. Teplota je asi 20 ° C, vlhkost 50-70%. Mýt podlahy, navlhčit, vzduch. 2. Nenutit jíst. Na otázku (pokud.