10 způsobů, jak jít do školy

Dnes jen zřídka potkáte dítě, které by chtělo chodit do školy. Dokonce i ti, kteří se raději učí dříve nebo později, nechtějí vstávat ráno a jít ven na ulici v dešti nebo sněhu. Co dělat v tomto případě? Tato otázka trápí mnoho žáků. Dále se podrobněji zamyslete, jak nechodit do školy 10 způsoby.

Navigátor na cestách

1. Metoda.

Připravte se na absenci předem a pečlivě naplánujte vše. Jednou z možností by byla plánovaná lékařská prohlídka nebo očkování. Docela často volají z kliniky, aby podstoupili lékařskou prohlídku nebo jiné plánované postupy. Proto musíte učitele předem varovat, že zítra budete muset jít na kliniku a to je vše. Musíte také varovat rodiče, že škole bylo řečeno, aby podstoupila lékařskou prohlídku nebo aby byla očkována. Poté můžete klidně odpočívat na den nebo dva.

2. Cesta.

Samozřejmě to není krásné lhát, takže tato metoda by měla být použita pouze jako poslední možnost. Můžeme říci, že jeden z příbuzných zemřel a zítra musíme jít na pohřeb. Zároveň byste neměli pomlouvat živé lidi. Je lepší zvolit neutrální objekt, který uklidní vaše svědomí. Je však lepší neklamat tak krutým způsobem a používat je pouze jako poslední možnost.

Existuje 100 způsobů, jak chodit do školy, aby každý moderní student věděl, ale budeme uvažovat pouze ty nejoblíbenější.

3. Cesta.

Ráno můžete náhle onemocnět. První příznaky nemoci by měly být nevolnost, bolest hlavy, slabost a jako obvykle horečka. Pro zvýšení teploty na požadovanou teplotu v teploměru můžete použít následující metody:

- Teploměr můžete mírně zahřívat na baterii. V tomto případě jej nelze opřít o kovový povrch, musíte ho nad ním držet. Současně by teplota neměla překročit 39 stupňů. V opačném případě zavolá sanitku.

- Teploměr můžete také ohřívat z jakéhokoli jiného teplého zařízení. To může být běžný počítač, který se nějakou dobu zahřívá. Ostatní teplá zařízení v bytě budou také fungovat. Proto stojí za to vyzkoušet a experimentovat předem.

- U zvířat je tělesná teplota vyšší než u lidí, takže mohou také ohřívat teploměr. Zároveň musíte být co nejvíc opatrní s umělou volbou, aby nedošlo k jejímu rozbití. Zvířata mohou teploměr ohřát na 38 stupňů.

- Teploměry lze ohřívat teplými nápoji, jako je čaj. Proto si vezmeme teplý nápoj a zvýšíme teplotu.

- Pro vytápění je vhodná řada svítidel, například stolní lampa. Stačí jen několik minut držet teploměr před ní.

- Pokud si na podpaží třete česnek, můžete zvýšit teplotu na 38 stupňů. Tato metoda však povede k nepříjemným a dokonce bolestivým pocitům.

- Pokud je rtuťový teploměr otočen dolů a lehce ho zasáhne zadní stranou ruky, můžete kolonu rtuti přesunout o několik stupňů.

Efektivní způsoby, jak nechodit do školy, by mělo být známo každému školákovi, a proto dále zvažujeme následujících šest.

4. Cesta.

Můžete se také pokusit simulovat otravu. K tomu není třeba prakticky nic dělat. Jen předstírat několik častých výletů na záchod, a také říci, že žaludek je velmi bolestivý a nevolný. Po tom vás rodiče určitě nechají doma. Tímto způsobem můžete přeskočit jeden nebo dva dny. Proto se vyplatí, pokud opravdu nechcete chodit do školy.

5. Cesta.

První a druhý září můžete vynechat, pokud se opravdu nechcete rozloučit s letními prázdninami. Učitel musí jen říct, že byli na dovolené a nemohli dorazit včas. Tato možnost nevyžaduje pomoc, takže byste se měli pokusit, pokud to rodiče dovolí. Ale pro ně můžete myslet na jiný příběh.

6. Cesta.

Po první lekci můžete říct učiteli, že vaše matka zavolala a požádala, aby se okamžitě vrátila domů. Zde si můžete vymyslet nějaké příběhy. Například, že musíte vyzvednout nemocnou sestru ze školky nebo přinést matce klíče. Omluvy mohou být hodně, takže zapneme fantazii.

Existuje mnoho způsobů, jak chodit do školy, ale stačí, abyste věděli jen to nejlepší z nich, abyste mohli zařídit neplánovanou dovolenou.

7. Cesta.

Můžete jít do školy, ale vrátit se za pár minut a říct svým rodičům jakýkoli příběh. Například, že škola byla uzavřena kvůli karanténě, nebo lékařské prohlídky byly prováděny pouze pro dívky nebo chlapce, probíhají opravy nebo vypínání topení. Omluvy mohou být mnohé, musíte si vybrat pouze jednu.

8. Metoda.

Tato metoda je vhodná pouze tehdy, když rodiče chodí do práce rychleji. Potřebuješ svou mámu ve večerních hodinách, aby si dala klíče od bytu do tašky. A ráno, když jde do práce zavolat a říct, že nemůžete najít klíče. Musíte zavolat, když se maminka nebude moci vrátit domů.

Existuje mnoho způsobů, jak chodit do školy, ale k dosažení našeho cíle potřebujeme jen několik těch nejefektivnějších.

9. Cesta.

Samozřejmě můžete jen zaspávat, pokud vaši rodiče dříve odejdou z práce domů a nemohou vás včas probudit. Ve škole nemůžete vůbec nic říci a rodiče - jen to, že se budík rozbil nebo zapomněl nastavit. Jednoduchá a účinná výmluva nechodit do školy.

10. Cesta.

Dalo by se říct, že jsi uvízl ve výtahu. Tato omluva je vhodná jak pro učitele, tak pro rodiče. V druhém případě, pokud rodiče nemohou tuto skutečnost ověřit. Učitelé říkají, že záchranný tým jel dlouho. Totéž lze říci rodičům.

To vše je 10 způsobů, jak jít do školy, což je určitě užitečné pro každého studenta.

Jak onemocnět a nechodit do školy?

Jsou dny, kdy nechcete chodit do školy. Ovládání, pro které není připraveno, strašné události nebo konflikty se spolužáky, to vše rozhodně není šťastné a já chci zůstat doma.

Existuje mnoho způsobů, jak onemocnět a nechodit do školy, ale existují dva hlavní způsoby, jak tento problém vyřešit: simulovat nemoc nebo skutečně onemocnět. A i když je druhá metoda spolehlivější, může to vést k následkům, které nemůžete očekávat: plánujete zůstat doma na jeden den, ale strávili jste měsíc v nemocnici na kapátkách; Chtěl jsem způsobit nevolnost, dostal se do nemocnice s otravou a musel udělat výplach žaludku (a tento postup není příjemný).

Jak simulovat nemoc, nechodit do školy

 • Při měření teploty, můžete připojit teploměr k žárovce, nebo ponořte do horké vody, ale nepřehánějte to, 37,2-37,4 je dost zůstat doma, ale 42 způsobí vážné podezření; a pokud jsou rodiče velmi důvěřiví, je to skutečná panika.
 • Můžete si otřít podpaží solí, v tomto případě můžete měřit teplotu přímo s rodiči a nic si nevšimnou a teplota na teploměru bude vysoká.
 • Kromě předchozích metod, pro větší přesvědčivost, můžete ohřát čelo pomocí vysoušeče vlasů nebo topné podložky, což pomůže, pokud se rodiče nejprve rozhodnou zkontrolovat vaši teplotu vlastními rukama (doslova a obrazně).
 • Kapku jódu můžete upustit na kostku cukru rafinovaného cukru, teplota opět vzroste, ale hlavní věcí není přehánět, jinak můžete být vážně otráveni.

Jak se dostat nemocný pro skutečné

Takže, pokud si myslíte, že vaši rodiče nevěří v jednoduchou simulaci a rozhodli se spolehlivě a pevně onemocní a nechodí do školy, pak je to vaše a jen vaše odpovědnost. S takovými akcemi existuje velké riziko, že budete vážně onemocnět a trávíte spoustu času v nemocnici, takže nemusíte chodit na procházku s mokrými vlasy nebo pít vroucí olej, jedná se spíše o metody sebevraždy než o vynechání školy. Bezpečnější způsoby, jak onemocnět během 5 minut týdně:

 • Pijte studené v teple - můžete chytit studené nebo studené krku.
 • Tam je zmrzlina na ulici - možná budete muset jíst více zmrzliny, než jste zvyklí a velmi rychle. Účinek se zintenzívní, pokud je počasí venku nebo je již chladno nebo naopak teplo a teplo.
 • Stojící ve větru - opět studený nebo bolestivý krk, ale starat se o vaše uši, pokud je vyfouknete, zánět vnitřního ucha bude muset být léčen dlouho a v nemocnici.
 • Dost na křik - chrapot a bolest v krku.
 • Mokré nohy při chůzi - to je důležité na podzim a na jaře.

Bez ohledu na to, jak si vyberete, buďte opatrní, a ne vůbec bolest.

Jak otrávit nechodit do školy

1 způsob: Rafinovaný cukr (nebo chléb) na 1 kus jedné kapky jódu. Teplota 37,7 se cítíte skvěle (teplotu si vůbec nevšimnete). Udržuje maximálně 1 den.

Pozor: můžete otrávit, každý má jiné organismy a můžete slabnout, pokud je srdce slabé

2 způsoby: sedět v zimě na otevřeném okně nahý a křičet hlavou nahoru)

Upozornění: sousedé si mohou stěžovat =)

3 způsoby: Koupíte Rondo nebo Hols, a dýchat ústy v okně v zimě. 10 minut nepřerušovaného dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z dávek po dobu 2 týdnů, ale ORZ =)

4 způsoby: Břidlice z tužky (ne barvy) zvyšuje teplotu na 37,5-38, ale pouze po dobu 3-4 hodin.

Pozor: můžete udusit nebo otrávit

5 způsob: Jen studené mléko opít a chodit

6 způsob: potřebujeme: vysoušeč vlasů 1 ks. Teploměr 2ks. Žárovka 1 ks.
Způsob použití:
Vezměte teploměr, zahřátý kolem žárovky na potřebnou teplotu).
Zahřejte si hlavu vysoušečem vlasů)
Pojď k rodiči s krční stížností, dejte teploměr.
Rodič může říct, že váš teploměr selhává a že potřebujete měřit ostatní. Vezměte další))) No, chápete)

7 způsob: Potřebujeme: Vana 1 ks, Lopata 1ks.
Způsob použití:
Přijďte k rodiči a stěžujte si na bolest v břiše (otrávené) a teď jste nemocní. Pre-typování vody v kbelíku, můžete spustit do lázně a postupně (jako by škubání), se zvuky tashnilovki, plivat vodu z kbelíku do lázně
jít ven s tváří, jako byste byli nuceni jíst, co nám ve škole.
Mise splněna. a tak můžete sedět 2-7 dní)

8 způsob: nechte se zdát banální, ale otřete si podpaží solí (nebo česnekem). jednoduché, že jíte. a změřte teplotu. až 39 skok =)

Metoda 9: Vyberete olej na pánvi a pak ho pijete, ale to moc nebolí, ale nemůžete rozlišovat mezi chemickým popálením a bolestmi v krku a teplota je tam a hrdlo je červené.

Upozornění: můžete všechny vypálit

10 způsobem: Vezmeme led, sklenici (odkud je vodka opilá (malá (např. 50 ml))) Led se rozpadá, ale my ho neroztavíme, například kousky ledu, ale tak, že 16x polkáme studenou vodu a nalijeme led do sklenice. S houpačkou a přes a polknout! malé zuby pobolyat. Faktem je, že led nemá čas se zahřát a roztaví uvnitř vás. Oddělení studené tam, nebo spíše chytit vás zevnitř!
A nebuďte nemocní! :)

Jak onemocní za 5 minut a nechodí do školy

Pozdravy, mučedník vzdělání, pokud chcete dostat nemocné za 5 minut a nechodit do školy, pak se neztratit a jednat pomocí našich metod. Každý má jiné důvody, aby nechodil do školy, někdo má kontrolu, někdo je nucen dívat se na školu, umýt třídu nebo jít na úklidový den, ačkoli podle zákona o vzdělávání nemají na to právo.

Jak onemocní za 5 minut a nechodí do školy

Máme spoustu takových metod. Nějaký život hackuje jak rychle onemocní:

 1. Řekněte, že vaše záda a celé tělo se lámou, vaše hlava bolí a mrzne a bolí v krku, změřte teplotu tak, aby teploměr byl pod 38, nepřehánějte to, jinak odejdete v sanitce. Jak se to dělá? Tam je spousta triků s teploměrem, koupání v čaji, tření na hadřík, připojení k baterii a další, tyto metody jsou podrobněji ilustrovány v našem článku 100% způsoby, jak jít do školy.
 2. Přečtěte si výmluvy, jak opustit domácí lekci.
 3. Jak legálně oklamat ve třídě
 4. Pokud budete jíst olovo z jednoduché černé tužky, pak se vaše teplota zvýší na 37,5 - 38 stupňů, což bude trvat asi 3 hodiny. Nedoporučujeme tuto metodu, protože to není bezpečné pro vaše zdraví, můžete snadno dostat otrávené. Ale otrava bez následků pro tělo se nestane.
 5. Zahřejte si hlavu vysoušečem vlasů, otřete teploměr na hadřík a jděte k rodičům se stížností na vysokou teplotu.
 6. Rub se podpaží se solí a česnekem pro zvýšení teploty, ale pamatujte, že hoří velmi lehce, ale vůně česneku je velmi silná! Jednou spíte - ztrácíte důvěru.
 7. Jít navštívit nemocného přítele a sedět s ním na den, aniž by vysílala byt, šance na získání akutní respirační infekce je skvělá.

Co když ti rodiče věřili a zavolali lékaře v hysterice? Nepropadejte panice, budou vás poslouchat a dívat se na vaše hrdlo, trvejte na svém, řekněte mi, že se cítíte slabí a lámáte se po celém svém těle, mandle ne vždy nabobtnají a na první den se zčervenají a lékaři tomu rozumějí. Teplota může stoupat i klesat, není nic překvapivého.

Je tu další možnost, bude to vyhovovat velmi zoufalým lidem, není to docela příjemné, ale rozhodně nebudete chodit do školy. Jezte dobře a vyvolejte zvracení vložením lžičky nebo dvou prstů do úst. Poté nebudete moci navštěvovat lekce, protože to může být otrava nebo nějaký druh nemoci, hlavní věc je nespojit tuto metodu se zvýšením teploty, jinak můžete být převezeni do nemocnice s infekčními nemocemi a tam se budete nakazit skutečnou infekcí a nebudete vtipy

A teď si myslím, je to za to? Nemůže nikoho oklamat a chodit do školy.

Odpovědi

Jak rychle onemocnět nebo všechny způsoby, jak jít do školy?

Jíst 10 kg zmrzliny: D
Dovolená chcete rozšířit?
Nakupujte na ulici pod studenou vodou, dobře, je toho mnohem víc, co můžete udělat))
Zvyšte teplotu ráno a řekněte "říkají, že máma je nemocná" =)
Otrava a klobouk

10 ZPŮSOBY CHOROBY:

1 způsob: Cukr, rafinovaný cukr (nebo chléb) na 1 kus jednu kapku
jod. Teplota 37,7 se cítí skvěle. Jen držení
maximálně 1 den.
Pozor: můžete být otráveni, všichni mají různé organismy a
můžete slabnout, pokud je srdce slabé

2 způsobem: Sedět v zimě na otevřeném okně nahý a křičet, že v
hlava vzbredet)
Pozor: sousedé si mohou stěžovat)

3 způsoby: Zakoupíte si "Rondo" nebo "Hols" a budete dýchat ústy
malé okno v zimě. 10 minut nepřerušovaného dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z výhod po dobu 2 týdnů však orz.

4 způsoby: Stylus z tužky (ne barevné) výtahy
teplota až 37,5-38, ale pouze po dobu 3-4 hodin.
Pozor: můžete udusit nebo otrávit

5 způsob: Jen studené mléko opít a chodit

6 způsob: potřebujeme: vysoušeč vlasů 1 ks. Teploměr 2ks. Žárovka
1 kus
Způsob použití:
Vezměte teploměr, zahřátý kolem žárovky na potřebnou teplotu).
Zahřejte si hlavu vysoušečem vlasů)
Pojď k rodiči s krční stížností, dejte teploměr.

7 způsob: Potřebujeme: Vana 1 ks, Lopata 1 ks.
Způsob použití:
Přistupujte k rodiči a stěžujte si na bolest břicha
(otrávený), a vy teď hašteříte. Zadáním vody do kbelíku, vy
běžte do vany a postupně (jako by škubali) se zvuky nevolnosti, nalijte vodu z naběračky do lázně a odejděte s tváří, jako byste byli nuceni jíst, co jsme
ve škole.
Mise splněna. a tak můžete sedět 2-3 dny

8 způsobem: Nechte to vypadat trite, ale. otřete si podpaží
sůl (nebo česnek a změřte teplotu - až 39%). t
vyskočit

9 způsobem: Olej si vezmete na pánev, kterou zahřejete a pak ho vypijete. No, ne moc zraněný než chemický. Popálení nelze odlišit od bolestí v krku a je zde teplota a hrdlo je červené
Upozornění: můžete všechny vypálit. (některá sadistická metoda)

10 způsobem: Vezmeme led, sklenici. Led se rozpadá, ale my se neroztavíme, například kousky ledu, nalijeme 1/6 studené vody do sklenice a nalijeme
led S houpačkou a přes a polknout! Faktem je, že led není
čas se udržet v teple a roztaví se uvnitř vás. Oddělení studené tam, nebo spíše chytit vás zevnitř.
Tohle není moje hned říkají na stránkách xs kakao: D

Jak můžete rychle ochromit za minutu?

JAK RYCHLÉ CHOROBY V PODMÍNKÁCH DOMÁCNOSTI?

Rozhodli jste se, že si vezmete nějaký čas mimo školu, ale pro to musíte simulovat malou chorobu, aby se vaši rodiče domnívali, že jste opravdu nemocní, a nechat vás nějakou dobu chodit do školy, sedět doma.

Tento článek je věnován pouze otázce, jak předstírat, že je nemocný a že všichni kolem vás věří, že jste opravdu nemocní. Kromě toho vám řekneme, jak můžete rychle dostat bolest v krku nebo chřipku doma.

Ve skutečnosti existuje spousta způsobů, jak vylíčit nemoc, a v poslední době mnoho chlapců a dívek přišlo s ještě více způsoby, jak simulovat nemoc, aby nechodili do školy. Proto není vůbec nutné jíst rampouchy nebo zmrzlinu v chladu, aby se do školy nedostalo ráno - níže najdete nejlepší způsoby, jak se dostat za 1 minutu. Dobře, v 5 minutách, jen simulující nemoc doma.

JAK MŮŽE RYCHLÉ ZNOVU NA MINUT

Začněme:

Metoda číslo 1

Noste s sebou sklenici mletého pepře, a jakmile vedle vás dospělá osoba, klidně otevřete nádobu a vonte pepřem. Vaše oči zčervená a budete kýchat natolik, že si dospělí myslí, že jste opravdu nemocní. Tato metoda je vhodnější pro chlapce. A jak se dostat nemocný za 1 minutu holka?

Metoda 2

Následující metoda je ideální pro dívky. Pokud si osušíte oči natřenými malovanými řasami, zčervenají se z toho a voda z řasenky, která do nich spadla. Vaše domácnost si bude myslet, že máte nachlazení a máte rýmu. Řekněte jim, že cítíte závratě a horší pocit. 5 minut parodovat "Byl jsem nemocný zimou" a na pár dní nepůjdu do školy!

Metoda číslo 3

Možnost, která vám pomůže onemocnět během 5 minut. spíše způsobovat příznaky chřipky nebo chřipky doma. Jak rychle "zvýšit" teplotu doma? Jednoduchý trik nám pomůže oklamat teploměr - při měření teploty, nepozorovaně vytáhněte teploměr (rtuť) zpod paže, zabalte jej do hadru a rychle na něj dýchejte teplý vzduch. Jako možnost, před přijetím teploty, otřete podpaží solí. Ale nepřehánějte to - stačí zvýšit teplotu na 37 stupňů.

Co dál? Předstírejte, že jste nemocný zimou. Pokud zahřejete čelo lampou nebo vysoušečem vlasů, získáte efekt vysoké teploty. Ráno předstírá, že je letargická a apatická. Udělej si kyselou tvář a řekni, že nechceš jíst a cítíš se špatně. Pravidelně běh do koupelny, nalijeme ze střechy na záchod a vydáváme emetické zvuky. V tento den jste zaručeně, že nechodíte do školy!

Metoda číslo 4

Jak rychle onemocnět? Existuje spolehlivý a osvědčený způsob, jak onemocnět za 5 minut. Tato metoda může rychle zvýšit teplotu, i když rychle klesne do normálu. V každém případě lze složitou testovací práci přeskočit. Tak si vezměte malý kousek chleba a odkapávejte na něj pár kapek jódu. Zbývá ho opatrně svlékat a polknout.

JAK SE VE VNITŘNÍCH PODMÍNKÁCH CHOROBÍ

Metoda číslo 5

Tyto a následující metody vám pomohou neimitovat nemoc, ale onemocní, ale v mírné formě. Tyto možnosti jsou užitečné pro studenty, kteří jsou velmi unaveni ze studia a chtějí si týden odpočinout doma. Ale pamatujte! Hlavní věcí není přehánět to a řídit se našimi pokyny - protože chceme odejít ze školy a netrpíme vážnou nemocí.

Znalci provokují vzhled mírné formy bolesti v krku takto - 5 minut ve světle košili jsou na balkóně nebo 10 minut leží v ledově studené vodě v koupelně. Po jednom z těchto postupů vypijte sklenici studené vody. 5 minut práce a týden odpočinku z domácích úkolů a školních hodin.

Metoda číslo 6

Způsob podobný předchozímu. Půl hodiny na procházku v tenkém oblečení v zimě a poté, co doma v jednom doušek pít sklenici studené vody. Pokud jsou v lednici kostky ledu, položte je na hadr a postavte se nahoře naboso. Poté vypijte další sklenici studené vody. V dopoledních hodinách budete cítit výsledek.

Metoda číslo 7

Velmi účinný způsob, jak dostat nemocný s mírnou virovou chorobou doma. 5 minut čekat bez klobouku v zimě. Pak přišel navštívit přítele, který je už nemocný zimou. Uděláš dvě užitečné věci - přineseš z něj přítele a chytíš z něj chladný virus. Promluvte si se svým nemocným kamarádem o něco déle, vezměte si s sebou šálek čaje z jedné sklenice.

Metoda číslo 8

Další osvědčenou možností je velmi rychle dostat bolest v krku. Mělo by to být venku. Pospěšte si - běh, skok, dostat se do driftů. Pak počkejte 10 minut v chladu a popíjejte malý rampouch. V tento den nejezte produkty podporující imunitní systém (med, zázvor, kořen ženšenu, citron). Večer si bolí hrdlo.

Metoda číslo 9

Jak se můžete dostat nemocný a neobjeví se ve škole na týden? Metoda dobře známá našim rodičům. Aby se večer zvracel, stál v chladu bez šálu a bez čepice, snědl část zmrzliny a pít studenou šťávu s ledem doma. Večer budete svítit chladem nebo bolestmi v krku.

Metoda číslo 10

Tato metoda způsobuje kašel a vaše hrdlo bude dusno. Všechno je jednoduché - v zimě otevřete okno a pijete téměř v horkých doušcích téměř horký čaj (nespálte hlavní hrdlo a jícen) s medem. Potom chladný vzduch dýchejte 1 minutu. Chraptíte po několika hodinách a vaše hrdlo bude bolet 2-3 dny.

Nyní víte, nejlepší způsoby, jak dostat nemocný s angínou u vás doma, stejně jako jednoduché metody simulovat onemocnění za 1 minutu nebo 5. Ale stále, používat pouze tyto tipy jako poslední možnost. Koneckonců, budete muset později zlepšit výkon ve škole a dohnat.

10 způsobů, jak onemocnět a nechodit do školy / institutu / práce. LiveInternet Talk

Každý z nás opravdu chtěl onemocnět a nechodit do školy, říkám vám pravdu!

Pozor: můžete otrávit, každý má jiné organismy a můžete slabnout, pokud je srdce slabé

2 způsoby: sedět v zimě na otevřeném okně nahý a křičet hlavou nahoru)

Upozornění: sousedé si mohou stěžovat =)

Na kusu rafinovaného cukru nebo chleba kapku jódu a jíst. Teplota se zvýší na 37,7 ° C, ale ne na dlouhou, maximální dobu na jeden den. Nejde o to, abychom se otrávili, protože není známo, jak bude tělo reagovat, se slabým srdcem a omdlením může být.

3 způsoby: Kupujete "Rondo" nebo "Hols", a dýchat ústy v okně v zimě. 10 minut nepřetržitého dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z výhod po dobu 2 týdnů však orz.

Je tedy možné získat problémy nejen za 1-2 dny, ale i za dlouhé roky života. Je snadné onemocnět za 5 minut, ale pak je poměrně těžké se zotavit.

"Brutální hry" s tlakem. Doba trvání - několik hodin - 1 den

Pokud chcete přeskočit práci a jít do moře, pak pro to musíte použít několik dalších metod. V tomto případě bude váš věrný asistent rostlinný pelargónie. To je květina, která existuje v téměř každém bytě. Budete potřebovat jen dva listy, abyste zůstali doma druhý den. Musí být umístěny na 10 minut do obou nosních dírek a poté vám budou poskytnuty alergie a neustálé kýchání.

Recepty, jejichž pomocí můžete onemocnět

Jak mohu dostat nemocné video s tímto názvem je na internetu. Existují další promyšlené způsoby. Můžete použít cukr a jód. Tyto dvě složky vám pomohou zvýšit tělesnou teplotu. Je to dost na pokles jódu na cukr a jíst to. Dávejte pozor, abyste tuto dávku nepřeháněli. Jak se můžete dostat nemocně účinně vidět na videu, že lidé střílet na vlastní pěst. Toto je skutečná vědecká příručka.

-upřímně přiznávám rodičům, že jste velmi unavený a že do zítřka nechcete chodit do školy, pak je to malý trik, řekněte rodičům, že jste se rozhodli upřímně přiznat toto, abyste nečestovali učitele, aby nebyli předvoláni do školy, a to není byl to pro ně šok. Ujišťuji vás, že mnoho rodičů bude lichotit poctivostí svých dětí a ochotně jim umožní celý den chodit a odpočívat. Budou také psát malou poznámku do školy s tím, že jste byli v ordinaci zubního lékaře nebo jste šli navštívit starou tetu.

-možnost dvě. Opět upřímně, nebo téměř upřímně. Všiml jsem si, že poctivost je vždy lepší než lež. Za její ocenění a respekt. Řekněte svým rodičům, že jste velmi unaveni a nechcete chodit do školy, že máte pocit, že onemocníte a že potřebujete odpočinek a že jste ve škole přepracovaní. Zdá se, že je to nepravdivé a zároveň pravdivé. Ve škole dostanete velkou zátěž, imunita ještě není prokázána, vždy je zde riziko nemoci, dobře, stačí si ji pospíšit a trochu ji ozdobit. Řekněme, že se necítíte dobře a nechcete být nemocní, opět tak mazaný. Řekněte jim, že sedět doma dva dny je lepší, než být nemocný a padající pár týdnů. Pak nebudete mít čas na program a budete muset být nemocný. Rodiče si vyberou první možnost.

Jak onemocnět a nechodit do školy

Není sny o tom, že by někdo rychle onemocněl? Neexistuje nic lepšího, než trávit čas doma, u počítače, namísto hloupého nezajímavého a částečně zbytečného žuly vědy. Rozumím těmto lidem, protože jsem sám jednou chodil do školy. Vskutku, úmysl ochromit, neměl jsem štěstí a v nezbytných chvílích jsem přeskočil. v tuto chvíli, v době, kdy má každý internet, odpověď na otázku, jak se dostat doma? může mít kromě prvního srovnávače. A s tím vám pomůžu!

Než začnete, řeknu vám hrozné tajemství: je neskutečné, že za jeden den onemocníte. Faktem je, že virové onemocnění nepokrývá tělo v jednom mizerném dni, protože je fyzicky nereálné. Ale pokud jste se pokusili dostat nakazit dopředu a jste připraveni čekat několik dní, pak je možnost chytit dlouhodobou nemoc obrovská. Netřeba dodávat, že je-li vedle vás nemocný člověk. V jiném případě budete muset udělat v krátkodobém horizontu, který vám poskytne jeden den volna.

První metodou je jod. Vezmeme si kus chleba nebo kostku rafinovaného cukru, na něj položíme kapku jódu. Výsledkem je teplota okolo 37,5. Přirozeně, bez dalších faktorů, to nemá prakticky žádný vliv na váš stav, ale hraje se jen do našich rukou. Lidé říkají, že s touto metodou musíte být opatrnější a ti, kteří chtějí doma onemocnět, jsou často otrávení a slabí (to platí pro lidi se slabým srdečním svalem).

Druhou metodou je grafit. Možná, že o tom každý ví: v případě, že budete jíst tužku, teplota rychle vzroste a zároveň rychle klesne. Průměrná doba uchování je 4 hodiny. To je ještě více, než je nezbytné, aby se zachránil před trestem po celou lekci. Ate, čekal na lekci, šel k doktorovi a vzal si den volna. Kromě toho existuje možnost otravy, takže to nepřehánějte! Stylusové tužky jsou zakázány!

Třetí metodou je použití teploměru a žárovky. S prodlouženou retencí v blízkosti žárovky teplota na teploměru neustále roste. To je prakticky klasika žánru, ale také musíte vypadat nemocně. Je nutné zahřát čelo. Mnozí doporučují používat vysoušeč vlasů pro to, ale jak to lze udělat, pokud rodiče jsou doma? Ne, tohle je nepříjemnost. Recepce s fénem může být zlikvidována.

Osobně je moje recepce, pracující s chátrajícími teploměry, jednoduchým chvěním. Tato myšlenka mě napadla při třepání pásu. Pak jsem si pomyslel: proč nejezdit po pruhu naproti? A fungovalo to! Jak se dostat nemocný doma? Třeste teploměrem a je to! Jen se ujistěte, že máte dostatečnou sílu, aby se teplota dostala na požadovanou úroveň a zároveň neporušila teploměr. Na hlavě to nebudeš pat.

Čtvrtou metodou je otírání podpaží solí. Překvapivě, na konci tohoto postupu, teplota stoupne až na 39 stupňů. Neuvěřitelné! Místo soli lze použít česnek, což nemá vliv na účinnost metody. Kdybych byl tebou, vybral bych si to.

Pátou metodou je silné ochlazení těla zevnitř, v důsledku čehož vzrůstá generalizovaná tělesná teplota. Potřebujeme sklenici 50 ml, do které se nalije čtvrtina ledové vody a tři čtvrtiny dobře rozpadlého, ale neroztaveného ledu. Tato pekelně studená směs se spolkne s jedním blbec. Výsledkem je hypotermie. No, finále je známo všem.

Chcete být nemocný dlouho? Nemůžu vám dát možnosti, aby bylo 100% úspěšné, ale znám dobrou metodu. K tomu potřebujeme osvěžující bonbóny (jako Rondo nebo Halls) a chladné počasí. Jíme jednu nebo dvě bonbóny, jdeme na balkon a začneme aktivně dýchat ústy. v nejlepším případě dojde ke zvýšení teploty a akutních respiračních virových infekcí, ve špatném případě pouze podchlazení a přetížení hrdla.

02.02.2016 v 15:26

Ahoj! Rozumíte jak?
1. Třít podpaží se solí a teplotou zápustky! (Bude to někde 37.7)
2. Běh kolem, dělat cvičení a umřít teplotu! (Bude to někde 38.8)
3. Pokud nemáte teploměr, posaďte se vedle baterie někam po dobu 20-30 minut, a pak jděte k mámě (táta, teta, strýc, sestra, bratr, manžel, atd.) A budete mít teplé čelo!
4. Nosní kapky a nos nos! Bude to mít pocit, že máte nachlazení a můžete být doma!
5. Vezměte jednoduchý teploměr a vsyahnayte to, teplota se zvýší!
6. Je také možné připojit teploměr na horkou, teplou baterii, žárovku na 20-30 minut!

01/29/2016 v 4:31

Kluci, četl jsem spoustu způsobů, vyzkoušel jsem mnoho z nich a nemůžu onemocnět... Několikrát metoda s mátovou bonbónou pomohla a vydechla venku, ale po skončení pneumonie to neudělám, a NEJSME NEZASÍTÁ DLOUHÁ SPOTŘEBA TÉTO METODY! Protože je NEBEZPEČÍ!
Tam je způsob, který používám poměrně často, pro to musíte být schopni dobře simulovat (předstírat)
Je možné ozdobit chlad, aby se do plamene přidal olej.
Takže: Zvýšili jste teplotu a měli studené hrdlo, ale to asi nestačí na to, abyste si přestali odpočinout od školy. Obecně, k naší nemoci přidáváme zkroucené bolesti hlavy. Úsměvy, smích, skákání a nadměrná aktivita by měly být vyřazeny na dva dny. Díky této metodě nebude ambulance zavolána! Takže se nebojte) hlavní věc je chodit pomalu po celou dobu a ohnout trochu, stejně jako málo je podvyživené pro snídaně, obědy a večeře, s odkazem na nedostatek chuti k jídlu a bolesti hlavy. A častěji se stěžovat MAME na špatný zdravotní stav! Pokud je vše provedeno správně a
pro skutečný odpočinek po dobu 7 dní nebo dokonce půl pár je zaručena!
VUT Nezapomeňte: Dlouhodobě není nutné EXKLUZOVAT Z ŠKOL, protože je možné zanechat spoustu věcí! A STAJTE SE NEJČASTĚJŠÍ V TŘÍDĚ!

01/29/2016 v 4:29 hod

Nebudu psát, kolik tipů jak onemocnět.

01/29/2016 v 4:28 hod

Hai! Nesnažte se stylus Toto je noční můra jak být nemocný (((

01.27.2016 v 11:35

Před dnem nepomohlo jíst jód s chlebem a cukrem. Ráno jsem vyzkoušel své solné bitevní lodě (protože mám pravděpodobně digitální teploměr), nepomohlo to. Teď maminka šla do obchodu, umyla jsem hlavu studenou vodou a namočila si nohy, vyšla na balkon a vydechla hluboko ústy (hlava se točila více), v tu chvíli jsem nalila vodu do malého skla a ztuhla. V obrovském hrnku také nalil vodu, ale jen v chladničce, aby se ochladila. Poté odstranila led z malého skla a vložila ho do již ochlazené vody ve velkém skle (led, spolu s ním bez poškození). Vypil jsem to a absorboval tento kus ledu. V tuto chvíli je teplota 38,7 ° C a hrdlo bolestně bolí. Nešla jsem do školy. Bylo nutné onemocnět, protože výsledky kontroly na algebře by měly být řečeny, ale nemohl jsem nic napsat (protože systém rovnic, a navíc nechápu rovnici), už jsem věděl, že mě algebra počítá Sláva Nejvyššímu.

01/25/2016 v 18:15

Zítra ušetříte plat

01/25/2016 v 18:07

Nechci jít do školy, jak se dostat nemocný, je tu 12 hodinová pomoc

01.18.2016 v 17:26

Co mám dělat, když si máma všimne, že jsem nemocná, a posílá mě drogami a chce mě napařit, ale nejsem v pořádku a nechci chodit do školy. Nejúčinnější metody. Poradit

16/16/2016 v 15:16 hod

Díky pravopisným chybám mnoha (většiny) komentátorů je možné dospět k závěru, že jste školu zmeškali)))

15/15/2015 v 8:49 hod

Zkusím sůl. Zítra ovládnete fyziku, ale nejsem vůbec připraven. Nebyl jsem na to. Příliš pozdě na čtení ústních předmětů jako historie a biologie. Body jsou obrovské. Později, ironicky, místo pravopisu (další položka, která vede třídu rukou.) Made Kazakh, protože jsem sledoval plán z telefonu. (A tam, to visí jako na stánku, jinými slovy, některé lekce od některých učitelů nejsou v těchto místech) Už mám bolesti hlavy, protože nejsem zdřímnout, tam je zima v nose, a kašel je snadné. Tak ušetřit naději uložit. Vím, že se nebudu zachránit z cr, stejně budu darovat, ale připravuji se.

Shirker číslo 1.

11.11.2015 v 21:05

V době, kdy příště budu kupovat umělecká díla, koupím Roldo Anginu. kde jsi Mám velmi silné tělo. Smutek

17/17/2015 v 18:06

Jak rychle zchladnout? (Škodlivá doporučení)

1. Navlhčete si hlavu, vlasy nesušte a okamžitě jděte na procházku. Pokud je venku venku, máte zaručenou chlad. Nezapomeňte navíc, že ​​v chladném období může taková procházka vyústit ve vznik zánětu sliznice mozku, který představuje pro vás důležité nebezpečí. Chtěli byste si udělat silný kašel? Za těchto podmínek zapálte plamenný objekt uvnitř a později vdechněte produkty spalování. V důsledku otravy plynnými látkami (produkty spalování polymerních materiálů) je pravděpodobné zvýšení tělesné teploty a vznik silného kašle. Cvičte, řádně se potte. Pak v lehkém oblečení, jít na procházku na čerstvém vzduchu 4. Vezměte si teplou koupel, pak se podívejte do koupací župan na balkóně. 5. Pro silnou bolest v krku, je možné jíst zmrzlinu, pak žvýkat žvýkačku s mentolem a jíst zmrzlinu část znovu 6. Pro prudký nárůst teploty, teploměr na baterii je možné, prostě nepřehánějte, protože hospitalizace je možná v případě 40 stupňů teploty. Pokud měříte teplotu v ordinaci lékaře, je možné tiše otírat hrot teploměru proti oděvu na minutu a chodit z dobrého důvodu, budete k dispozici! Udělejte to opatrně, aby nedošlo k rozbití teploměru. Jednoduchý návrh může být příčinou studené nemoci. Kromě toho, v těchto podmínkách, v době, kdy potřebujete zůstat doma na chvíli, je lepší hledat jiné metody, než vystavit své tělo důležitému riziku, pokusit se jakýmkoliv způsobem způsobit rozvoj nachlazení, protože je nebezpečné vtipkovat se svým zdravím.

Jak se zima v létě?

Zdálo by se, že v létě je možné se ochladit, protože je venku venku! Jistě, právě v létě přichází zima nevhodně. Teplé slunce, měkký vánek se nazývá na pláži, a vy jste nuceni ležet v posteli, protože máte opravdový kašel, chlad, lékaři jsou si naprosto jisti, že nachlazení v letním období je mnohem složitější, déle než zimní období. období, pocit první ukazatele vývoje nachlazení, člověk se snaží zbavit se jich spíše, provádí preventivní opatření, chrání tělo před nachlazení, ale v létě naše ostražitost vůči nachlazení je výrazně snížena. V důsledku toho se ztrácí drahocenný čas a léčení nachlazení je zpožděno. Jaký je důvod tohoto fenoménu? V létě lidé zapomínají na pokles teploty, například po spálení slunce na teplém slunci, jíst zmrzlinu, okamžitě jdou plavat a teplota vody se zjevně liší od teploty přímého slunečního světla. V důsledku toho se v těle objeví hypotermie, pravděpodobně původ studených indikátorů. Kromě toho existuje vysoké riziko prochlazení v situacích, kdy se na konci koupání vracíte do místnosti s pracovní klimatizací, když jste v autě s otevřenými okny. Nedělejte v noci s otevřenými okny a funkčními vzduchovými ventilátory, protože se jedná o okolnost vzniku návrhu v místnosti - věrného posla a spojence nachlazení.

Tipy pro prevenci nachlazení v létě

V místnosti se nedoporučuje nastavovat teplotu vzduchu pod 21 stupňů Celsia, okolní teplota v místnosti by se neměla lišit o více než 5-6 stupňů od venkovní teploty, pro prevenci byste měli jíst hodně zeleniny a ovoce, neměli byste zneužívat studené nápoje, zmrzlinu; Kontrolu množství opalování, jejich trvání (předávkování vede k popáleninám), Používejte ochranné prostředky proti přímému slunečnímu záření na kůži, pít při pokojové teplotě; odyas na dovolené v zemích s horkým podnebím, nezapomeňte být opatrný. Tělo, které se k němu dostává do neobvyklého prostředí, může být oslabeno působením patogenních bakterií, je zakázáno nechat zaschnout sliznice, snažit se pít velké množství tekutin, aplikovat zvlhčující nosní kapky, umýt si rukou ubrousky na ruce; hodně kyseliny askorbové, obohatit dietu čerstvými zelení, sezónní zeleninou a ovocem, pokusit se dostat dostatek spánku, odpočinek, přijmout preventivní práci tělu vlastní imunitní systém.

Bezpečnostní opatření nebo jak předcházet nachlazení v létě?

Je to tedy teplý letní den venku, proto je nutné nejen radovat se z nástupu tepla, ale také nezapomínat na opatrnost. Je zakázáno používat studené nápoje v horkém dni, protože mohou vést k rozvoji zánětlivých procesů v krku. Na konci podchlazení nebude sliznice schopna odolávat pronikání bakterií a virů do těla, na jejichž základě sliznice reaguje na všechny vnější podněty: Studená strava, Silný zápach, Prostor suchého vzduchu.

Jak často se v létě během zimy zchladí?

Je dost konzumace zmrzliny (hodně) nebo studených nápojů v teple, takže tam bude bolest v krku a bolest hlavy. Díky studené tekutině se dotýká horního patra, v důsledku mozkových cév, bude testován ostrý proud krve, dojde k jejich expanzi, což vede k nejsilnějšímu mozku. Chcete-li snížit bolest hlavy, stačí pít teplý čaj.Pamatujte, že za účelem ochrany těla před virovými infekcemi, navíc v létě, osoba by měla být imunní. Existuje přímá souvislost mezi imunitou a výživou. Při konzumaci značného množství vitamínů a minerálních látek, které se nacházejí v zelenině a ovoci (je mnohem snazší je najít v létě než v zimě), se významně zvyšuje obranyschopnost těla proti virovým útokům, a proto je možné odpovědět na otázku, jak je možné rychle zachytit chlad. mnohem častěji v důsledku nachlazení je stres. Kvůli neustálému přetížení těla způsobenému nutností, jeden den tělo neodolá náporu patogenních bakterií a vyvstávají virová katarální onemocnění. Mnozí, kteří nevěnují pozornost vysoké teplotě, těžkému výtoku z nosu, bolestivému hrdlu, zase jdou na své pracoviště, čímž se jejich zdraví vystavuje vysokému riziku. Lékaři jsou přesvědčeni, že jednoduchá varianta vývoje virových infekcí je spojena s hypotermií. Tělo zdravého člověka obsahuje značné množství různých patogenních bakterií, v případě podchlazení, jinak řečeno stresující situaci, je pravděpodobné, že se probudí aktivita takových bakterií, které si můžete přivézt z jednoduchého minibusu, navíc v létě. Jak léčit nachlazení u kojenců Symptomy a léčba etmoiditidy Jak léčit rýmu během těhotenství Nosní mytí domaDrops v uších během zimy

JAK SE OTITIS TREATIS?

Otitis je zánětlivý proces, který je lokalizován v uchu. Je obvyklé rozlišovat

Ucpání nosu u dítěte

Potíže s dusným nosem jsou známému prakticky každému. Netřeba dodávat, že nemoc není hrozné,

Rhinoskopie je klasickým způsobem studia nosní dutiny. Studie se provádí na adrese

CO JE MOŽNÉ PRO PREGNANT?

Zpravidla se na podzim a na jaře zhoršují různé nachlazení

DOLPHIN PRO ČIŠTĚNÍ NOSŮ

Mnoho otolaryngologů doporučuje používat Dolphin - vysoce účinný lék na sinusitidu,

Otitis je zánět ucha. Toto onemocnění je v mnoha příznacích.

GINGER TEA Z PROSTUDIE

Účinnost zázvoru v léčbě různých onemocnění je známa již nějakou dobu. Zázvor

02/09/2015 v 6:41 hod

Pro obzvláště tvrdé je doporučena nejjednodušší metoda: * opa. Teplota je o 0,5 1 stupně odlišná od axilární. To nebolí. Klystýr je mnohem horší. Nezapomeňte si to umýt. Udělal jsem to: v noci jsem šel do vany, udělal jsem klystýr, pak změřil teplotu v řiti, umyl teploměr alkoholem a voila. Ráno rodiče říkají, aby změřili teplotu, a tam je již 37,5. Pro velmi chytré opakuji: to nebolí. V mnoha státech v 20. století, teploměry byly používány měřit teplotu tam. Prakticky pouze v SSSR jsme používali obvyklé axilární.

02.16.2016 v 7:55

Jsi malý milenec análních hraček.))) 00))))

10/13/2015 v 11:28 hod

Musíte být blbec, abyste měli v klobouku teploměr.

14.4.2016 v 23:45

V případě, že potřebujete metodu, která nemá chodit do školy, simulace kašle a prasknutí teploměru v zadku vám poskytne téměř jakýkoli požadovaný čas, nemusíte být nemocní, jen kašlat čtyřikrát za hodinu a v době, kdy budete požádáni o měření teploty!

01/29/2016 v 4:26 dp

26.11.2015 v 21:38

Nepoužívejte břidlicové tužky z corondas. možná to bylo ještě s SSSR, ale olovo je obsaženo v tyčce, a to je hrozná věc.
Zde je několik způsobů, jak onemocnět.
1. Koupit v teplé lázni. umyjte si hlavu a v ručníku uvidíte na bolcon. není balkon, není to bida, stačí se před koupáním zcela otevřít okno a v Polocentru (cholat) se nezatočit, ale spíše nahý a voola.
2. Vložte led do šálku a umístěte ho do šálku a rychle popíjejte, aby led nerostl.
3. Nastavili jsme umyvadlo z ledové vody a seděli na balkóně (před oknem). žijící bulaguola. pojďme ledově studený ledový čaj a ten efekt by měl být.
4. Na konci školy (roboti, atd.) Si koupíme 2 zmrzliny a hlodáme na někoho, odpusť mi tu nemoc, jen bez bundy a čepice a šálu.
P.S všechny roboty pouze později na podzim, v zimě nebo v noci na jaře

03/06/2014 v 7:29 dp

To vše je absurdní. Jen na aratsa na fizře, co říct, není to, jak to bylo tři dny čekat a jste na nemocenské. A nejezte rafinovaný cukr s jódem a břidlicovou tužkou, kterou jsem použil k podpoře týmu aral u všech hrdel a byl jsem nemocný. ))))))))))

Ruský park

Téma

Začátečníci (4) t

Pískoviště (2818)

10 způsobů, jak jít do školy / vysoké školy

1 způsob: Rafinovaný cukr (nebo chléb) na 1 kus jedné kapky jódu. Teplota 37,7 se cítíte skvěle (teplotu si vůbec nevšimnete). Udržuje maximálně 1 den.

Pozor: můžete otrávit, každý má jiné organismy a můžete slabnout, pokud je srdce slabé!

2 způsoby: sedět v zimě na otevřeném okně nahý a křičet hlavou nahoru)

Pozor: sousedé si mohou stěžovat :)

3 způsoby: Koupíte Rondo nebo Hols, a dýchat ústy v okně v zimě. 10 minut nepřetržitého dýchání může zvýšit teplotu na 38,2, zkontrolovat. Z minusů - bolí hrdlo. Z výhod po dobu 2 týdnů, ale ORZ :)

4 způsoby: Břidlice z tužky (ne barvy) zvyšuje teplotu na 37,5-38, ale pouze po dobu 3-4 hodin.

Pozor: můžete udusit nebo otrávit!

5 způsob: Jen studené mléko opít a chodit

6 způsob: potřebujeme: vysoušeč vlasů 1 ks. Teploměr 2ks. Žárovka 1 ks.
Způsob použití:
Vezměte teploměr, zahřátý kolem žárovky na potřebnou teplotu).
Zahřejte si hlavu vysoušečem vlasů)
Pojď k rodiči s krční stížností, dejte teploměr.
Rodič může říct, že váš teploměr selhává a že potřebujete měřit ostatní. Vezměte si další. Rozumíš)

7 způsob: Potřebujeme: Vana 1 ks, Lopata 1ks.
Způsob použití:
Přijďte k rodiči a stěžujte si na bolest v břiše (otrávené) a teď jste nemocní. Pre-psaní vody v kbelíku, můžete spustit do vany a postupně (jako by škubání), se zvuky tashnilovki, nalijte vodu z kbelíku do lázně.
Vyjděte s tváří, jako byste byli nuceni jíst, co nám ve škole dali.
Mise splněna. a tak můžete sedět 2-7 dní)

8 způsobem: Nechte se zdát banální, ale otřete si podpaží solí (nebo česnekem). jednoduché, že jíte. a změřte teplotu, až 39 skok)

9 způsobem: Olej si vezmete na pánev, kterou zahřejete a pak ho vypijete. No, ne hodně bolesti, ale chemické popáleniny z bolavého hrdla nelze rozlišit a teplota je a hrdlo je červené.

Pozor: můžete spálit všechny vnitřnosti!

10 způsobem: Vezmeme led, sklenici. Led se rozpadá, ale my ho neroztavíme, jako například kousky ledu, ale abychom ho mohli spolknout najednou, nalijte studenou vodu do 1/6 skla a nalijte led. S houpačkou a přes a polknout! bolí malé zuby. Faktem je, že led nemá čas se zahřát a roztaví uvnitř vás. Oddělení studené tam, nebo spíše chytit vás zevnitř!
A nebuďte nemocní! :)

Jak otrávit nechodit do školy

Je úžasné, kolik školáků sní o tom, že onemocní, aby nechodili do školy. Stává se to samozřejmě. Pro takové níže, existuje několik způsobů, jak získat studené příznaky, nebo horší, a poměrně rychle. Je však lepší si pečlivě promyslet, než se rozhodnete pro akce, které jsou pro zdraví nebezpečné.

Nejjednodušší věc, která přijde na mysl, je udržet teploměr v horké vodě nebo jej připojit k baterii. Hlavní věcí není přehánět to a vytvořit teplotu, aby zůstali doma, a ne dostat se do pohotovosti ambulancí. Pro žíravé rodiče, můžete zahřát hlavu teplovzdušným proudem z fénu, a teprve pak můžete hlasové zdravotní stížnosti.

Velmi jednoduchý způsob, jak poskytnout skutečný katarální efekt, je umýt si vlasy a sedět u otevřeného okna nebo si osprchovat (vana je ještě lepší) a dělat to samé, zatímco tělo je stále teplé. Samozřejmě si můžete udělat krátkou procházku na čerstvém vzduchu, ale pokud jsou rodiče doma, je nepravděpodobné, že budou propuštěni. Metoda samozřejmě není rychlá reakce a měla by být prováděna předem, ale v závislosti na stavu imunitního systému může být účinek dlouhý.

Ale více operačních metod

Na kusu rafinovaného cukru nebo chleba kapku jódu a jíst. Teplota se zvýší na 37,7 ° C, ale ne na dlouhou, maximální dobu na jeden den. Nejde o to, abychom se otrávili, protože není známo, jak bude tělo reagovat, se slabým srdcem a omdlením může být.

Můžete si zakoupit několik porcí zmrzliny a koncentrované mátové žvýkačky. Jíst střídavě, pak zmrzlinu, pak žvýkačku. Přinejmenším je zajištěno zarudlé hrdlo.

Další extrémní metodou je rozmělnění ledu na kousky a nalití do sklenice naplněné 1/6 studenou vodou. Udělej si doušek najednou. Důsledkem je, že led se zevnitř zchladí, začíná se tát a vydávat zima. Někteří budou mít dostatek mléka z chladničky.

Kdo by si pomyslel, ale teplota těla se zvedne, téměř na 39 ° C, pokud si protřepete podpaží solí nebo česnekem.
Před rodiči můžete vylíčit akutní otravu, mluvit o bolesti v břiše a těžké nevolnosti. A pak v koupelně s pomocí vody vylévané trhnutím z naběračky a odpovídající zvukové konstrukce, aby prokázala svou bolest. Osoba také provést vhodné, dobře, 2-3 dny domácí léčby.

Můžete zvýšit krevní tlak pití 2-3 šálky velmi silné kávy. Metoda je vhodná při návštěvě kliniky nebo při volání lékaře doma a pak 5 dnů na změnu zdraví.

Není třeba brát tyto tipy vážně a vtipkovat se svým zdravím, protože můžete opravdu vytáhnout nemoc. Ano, a milovaní budou mít strach a starosti o skutečné.