Tělesná teplota 36,8

Záleží na čase, kdy bylo měření provedeno.

Zpravidla se ráno sníží teplota a večer se zvedne. Tyto výkyvy se vyskytují v rozmezí 36,1-36,9.

A pokud byla teplota měřena večer, pak je tento výsledek normální. Ale pokud ráno, pak byste měli být opatrnější, může to být začátek nemoci.

Další aspekt - jak byl měřen teploměr. Pokud je elektronická, pak se tato teplota považuje za normální.

Za zvýšenou (hypertermii) se považuje pouze tělesná teplota 37,0 a vyšší. Ani teplota 36,9 není nárůst. Hodnoty teploty, jako je 36,8 - 36,9, lze pozorovat při měření teploty ve večerních hodinách (u většiny lidí je večerní tělesná teplota 0,3-0,5 nad ranní teplotou).

Takže, odpovím na vaši otázku, řeknu, že ne, pro osobu 36,8 není horečka.

Teplota 36,8 je normální

Teplota 36 - co to znamená? Jakou teplotu považujeme za normální?

Pokud má člověk teplotu 36, co to znamená? Chcete-li odpovědět na tuto otázku, měli byste zjistit, o čem je tento ukazatel vše, protože vše, co je pro člověka normou, by mělo být známo co nejvíce. Komplexní proces interakce mezi různými orgány a tkáněmi, intracelulární energetické reakce vytvářejí striktně definované termální pozadí organismu teplokrevných živočichů - ptáků a savců, včetně lidí.

Pojem "tělesná teplota"

Zvířata, která jsou schopna udržet své tělesné teplo v úzkých mezích, bez ohledu na podmínky prostředí, se nazývají teplokrevní (homoiothermnymi). Patří mezi ně savci, zvířata a ptáci. Zvířata zbavená této schopnosti se nazývají chladnokrevná (poikilotermická). Proces udržování teploty se nazývá termoregulace.

Chladnokrevná zvířata mají nekonstantní tělesnou teplotu, která je často blízká parametru vnějšího prostředí. Teplokrevní živočichové, k nimž osoba patří, mají prakticky neměnný ukazatel. Nejvyšší hodnota zaznamenaná u ptáků. Liší se v rozsahu 40-41 ° C. Savci "zahřátí" na 32-39 ° C, v závislosti na druhu. U lidí jsou hodnoty v rozmezí 36-37 ° C považovány za normální.

Tělesná teplota

Co znamená teplota 36,2 ° C? Nedávné vědecké studie ukázaly, že rychlost kolísá v rozmezí 36,2-37,5 ° C. Pokud je teplota 36,0 ° C - je to považováno za normální? Měli byste vědět, že tento ukazatel je často odlišný pro různé etnické skupiny lidí. Například japonská sazba je pouze 36 ° C. Obyvatelé Austrálie a Ameriky, průměr dosahuje 37 ° C.

Je také důležité vědět, že v různých částech lidského těla existují různé teploty. Například v podpaží je vyšší než v krku a obličeji. Teplota na kůži nohou a rukou je ještě nižší a nejnižší na prstech. Existují 2 typy teplot: vnitřní orgány a kůže. Orgány mají jinou teplotu, která závisí na aktivitě procesů. Teplota vnitřních orgánů zpravidla převyšuje teplotu kůže v průměru o 0,3-0,4 ° C. Nejžhavější játra jsou asi 39 ° C.

Měřením teploty na prstech můžete určit rychlost metabolických procesů v těle. Pokud má člověk teplé dolní končetiny, znamená to, že má vysokou míru metabolických reakcí, je-li studená - nízká.

Jak měřit teplotu?

Často se člověk cítí dobře a zároveň má teplotu 36. Co to znamená? Obvykle je hodnota normou a neměla by vyvolávat podezření. Teplota u lidí může kolísat v rozmezí 36-37 ° C. Jeho mírný pokles a únava však zpravidla svědčí o přítomnosti určitých onemocnění.

Je velmi důležité správně měřit teplotu. To lze provést několika způsoby: v ústech, v podpaží, v konečníku.

Výsledky se mohou mírně lišit. V ústech je teplota obvykle o 0,5 stupně nižší než v konečníku a je mnohem vyšší než teplota naměřená v podpaží.

Co znamená teplota 36,9? V Rusku je měření často používáno pro přesné měření axily. Je pozoruhodné, že tato metoda není příliš spolehlivá, protože s ní člověk získá nepřesné výsledky. Při měření teploty tímto způsobem je normální hodnota 36,3-36,9 ° C.

V evropských zemích je běžné měření v ústní dutině. Tato metoda je považována za poměrně spolehlivou. Pokud je při měření touto metodou teplota 36,8, co znamená tento ukazatel? Tato hodnota je normální, protože při měření teploty v ústech se může pohybovat mezi 36,8 - 37,3 ° C. Měli byste si však být vědomi, že tato metoda je kontraindikována u malých dětí do 5 let, u osob se zvýšenou dráždivostí a duševním onemocněním.

Rektální měření tělesné teploty dává nejpřesnější výsledek, protože v rekta je teplota blíže teplotě orgánů. Norma je v tomto případě 37,3-37,7 ° C.

Před operací má pacient teplotu 36 - co to znamená? Umělé snížení teploty v medicíně není neobvyklé: v tomto případě je speciálně snížena.

Při teplotách nad 42 ° C je poškozena lidská mozková tkáň. Pokud klesne pod 17-18 ° C - přijde smrt.

Důležité vědět

Pokud je teplota 36, ​​co to znamená? Norm nebo odchylka? U každého člověka se tento ukazatel během dne mění v rozmezí 35,5-37,0 ° С, což je považováno za normální jev. Je nejnižší ráno, dosahuje maximální hodnoty večer.

Nízká tělesná teplota (36 ° C) spadá do přijatelného rozsahu. Pokud však poklesla pod 35 ° C, znamená to přítomnost nějaké vážné nemoci. Když teplota klesne na 32,2 ° C, člověk spadne do strnulosti. Při teplotě 29,5 ° C osoba bude slabnout a zemřít, pokud klesne pod 26,5 ° C.

Teplota může ovlivnit věk a pohlaví osoby. Například u dívek se stabilizuje ve věku 13-14 let au chlapců o 18 let. Průměrná teplota u mužů je o 0,5-0,7 ° C nižší než u žen.

Zvýšená teplota

Co znamená teplota 36,9 ° C? Je tento indikátor známkou nemoci? Zvýšení nad 37 ° C obvykle indikuje onemocnění. Tento příznak je poměrně běžný a může nastat s různými onemocněními a chorobami. Nebezpečná vysoká teplota je dlouhodobě považována za nebezpečnou pro člověka. Při zvýšených teplotách se ujistěte, že jste se obrátili na svého lékaře, abyste zjistili možnou příčinu. Pokud dosáhne hodnoty 41 ° C a vyšší, okamžitě zavolejte sanitku.

Co dělat s vysokou teplotou?

Nejdůležitější věcí je poradit se s lékařem. Měli bychom začít vyšetřením terapeuta. Bude provádět inspekci a jmenovat řadu studií. Během návštěvy je nutné vyšetřit lymfatické uzliny.

Pak musíte projít analýzou moči a krve, vytvořit EKG, ultrazvuk ledvin a orgánů břicha, ledvin, projít analýzou dysbakteriózy.

Zajímavosti

Navzdory tomu, že lidské tělo nemůže normálně fungovat při příliš nízké nebo příliš vysoké teplotě, existují případy, kdy se člověku podařilo přežít. Podle informací získaných z Guinnessovy knihy rekordů byla maximální teplota v historii zaznamenána u 52letého Willieho Jonesa, který byl 10. července 1980 odvezen do nemocnice Grady Memorial Hospital. Dostal úpal, zatímco jeho tělesná teplota byla 46,5. ° s Pacient strávil 24 dní v nemocnici, poté byl bezpečně propuštěn.

Osobou s nejnižší dokumentovanou teplotou byl dvouletý Karl Kozolofsky, který 23. února 1994 náhodou strávil 6 hodin v zimě. Po dlouhém pobytu v chladu (-22 ° C) se její tělo ochladilo na 14,2 ° C.

Těch 10 maličkostí, které si člověk všimne v ženě, si myslíš, že tvůj muž o ženské psychologii nic neví? To není. Ani jedna maličkost se nebude schovávat před pohledem milujícího partnera. A tady je 10 věcí.

10 okouzlujících hvězdných dětí, které dnes vypadají velmi jinak Čas letí, a jednoho dne se malé celebrity stávají dospělými osobnostmi, které už nejsou rozpoznatelné. Roztomilý chlapci a dívky proměnit v.

Ukazuje se, že někdy i nejhlasitější sláva končí neúspěchem, jako je tomu u těchto osobností.

7 částí těla, které by se neměly dotýkat Přemýšlejte o svém těle jako o chrámu: můžete ho použít, ale existují i ​​některá posvátná místa, která se nedají dotknout. Studie ukazují.

Na rozdíl od všech stereotypů: dívka se vzácnou genetickou poruchou dobývá svět módy Toto dívčí jméno se jmenuje Melanie Gaidos, a ona se rychle dostala do světa módy, šokující, inspirující a ničící hloupé stereotypy.

Naši předci nespali jako my. Co děláme špatně? To je těžké uvěřit, ale vědci a mnoho historiků mají sklon věřit, že moderní člověk vůbec nespí jako jeho starověcí předci. Zpočátku.

Jsme léčeni doma

Co znamená zvýšení tělesné teploty o 36,8

Měření tělesné teploty je jednou z diagnostických metod, která umožňuje získat informace o aktuálním stavu lidského těla. Pravidelné změny teplotního indexu umožňují stanovit správný čas k otěhotnění dítěte nebo zabránit neplánovanému těhotenství.

Menstruační cyklus je rozdělen do dvou fází, které se mění postupně. V závislosti na tom, která fáze se děje, může množství hormonů zvýšit rychlost nebo naopak ji snížit. Změny bazální teploty s touto hodnotou.

Rychlost bazální teploty

Každý jednotlivý organismus má své vlastní charakteristiky, proto se u některých žen mohou normální hodnoty lišit. Hlavní však není samotná teplota, ale rozdíl jejích hodnot mezi oběma fázemi celého cyklu.

Pokud ženské tělo funguje normálně, pak by minimální rozdíl neměl být větší než 0,4 stupně.

V období folikulární fáze se hladina estrogenu zvyšuje, a proto bazální teplota bude 36,8 stupně. Ve vzácných případech je tento ukazatel podceněn, například během folikulární fáze se teplota 36,4 nepovažuje za porušení. Ale pokud v této situaci bazální teplota je pouze 36,2 stupně, pak je to odchylka, která vyžaduje konzultaci s lékařem.

Před zahájením ovulace je normální teplota 36,6 stupně. Pokud teploměr dosáhl hodnoty 36,8, co to způsobilo? V tomto období cyklu tento jev není neobvyklý a je považován za normu. V době zrání vejce index stoupá a dosahuje 36,9-37,1 stupňů.

To znamená, že hormonální hladina vzrostla a tělo se připravilo na oplodnění a fixaci vajíčka v děloze. Během ovulace může dojít ke zvýšení tělesné teploty na 37,2. A po ovulaci by mělo být 36,9.

Pak se teplotní index snižuje, ale v této situaci vše závisí na vlastnostech ženského těla. U jedné ženy může bazální teplota dosáhnout 36,8, zatímco ve druhé, se stejnou druhou fází může dosáhnout 36,9 stupně. Pokud se před začátkem měsíce teplota udržuje na 36,9, je tento ukazatel považován za normální.

Ale v některých případech může teplota 36,9 před menstruací indikovat patologický proces a vhodné by bylo konzultace s gynekologem.

Nízká hodnota

Jak již bylo zmíněno dříve, bazální teplotní index - čistě individuální hodnota a přísně určený standard prostě neexistuje. Například teplota 36 stupňů a indikátor 36,5 jsou považovány za normální, za předpokladu, že minimální rozdíl mezi fázemi není menší než 0,4 stupně. Teplotní rozdíl je však menší než 0,4, což může znamenat, že v těle mohou být určité poruchy nebo záněty.

Nízká teplota je pozorována u následujících onemocnění:

 1. Nedostatek estrogenů. S touto patologií během druhé fáze nedochází k prudkému zvýšení bazální teploty, může se zvýšit o ne více než 0,3 stupně. Tento jev se projevuje v existujícím porušování hormonálního pozadí, v mnoha případech je hlavní příčinou ženské neplodnosti.
 2. Selhání corpus luteum. Během druhé fáze dochází k uvolňování hormonu corpus luteum, pod jehož vlivem se teplota zvyšuje. V některých případech je maximální bazální teplota 36,5, zatímco existuje pravděpodobnost selhání nástupu těhotenství.
 3. Anovulační cyklus. Stává se, že ve druhé fázi se teplota nezvyšuje a maximální rychlost je 36,7 stupně. Podobný jev lze pozorovat v anovulačním cyklu, kdy vejce ještě nevyzrálo, to znamená, že je nevhodné pro hnojení, a proto k němu nedojde.

V normálním stavu těla se anovulační cyklus objevuje několikrát za rok, pokud je tento jev pozorován příliš často, je nutné se poradit s gynekologem.

Bazální teplota u těhotných žen

V období těhotenství je hlavním faktorem bazální teplota, na jejímž základě lze v počátečních stádiích detekovat některé patologické stavy. Zvláštní pozornost je třeba věnovat teplotnímu indikátoru, pokud dojde ke zpoždění menstruace.

Pokud je teplota 36,7, pak to znamená selhání koncepce. Důvodem, proč není menstruace, je zánětlivý proces končetin. Bazální tělesná teplota 36,8 je příznakem jakékoli poruchy během zpoždění.

Ale příčinou zpoždění není vždy patologie. Selhání menstruačního cyklu může nastat například při změně klimatické zóny. Při kreslení grafu teplotních hodnot je tedy třeba vzít v úvahu všechny aspekty.

S úspěšnou koncepcí bude teplota 37 stupňů (někdy vyšší). Během těhotenství v normálním stavu matky a dítěte by bazální teplota neměla být 36,7. Když se dítě sklízí, zvyšuje se progesteron, což znamená, že se zvýší teplotní index. Ve vzácných případech se však snižuje.

Je-li během těhotenství stanovena značka 36,8 jednou - není to vůbec považováno za příznak patologie. Tento jev u ženy spíše ukazuje její celkový stav. Udělat myšlení a upozornit na nízkou teplotu, která trvá několik týdnů. Bazální ukazatel odpovídající 36,6 bodu u těhotné ženy v mnoha případech upozorňuje na hrozbu ztráty plodu. V tomto případě je nutné urychleně vyhledat pomoc v nejbližší nemocnici, zejména pokud se jedná o bolest při tažení, krvácení, znatelný tón dělohy, bolest v zádech. Základní teplota 36,9 někdy znamená nedostatek pohlavních hormonů, prudký pokles, který může vyvolat potrat.

tělesná teplota 36,8 stupňů. To není 36,6, a ne 37. Jak porozumět? Začněte s léčbou nebo ne?

Po dobu jednoho týdne je tělesná teplota v dopoledních hodinách 36,0 ° C a pomalu stoupá během dne na 37,3 ° C, což je 36,9 ° C =)) je normální. Jsou terapeuti přítomni pro Q & A? Jdi do nemocnice, není čas, práce. ) Díky předem!
> Andrei Shelomentsev, termální rtuť a elektron, ve svědectví každé další podpory)
> MummyMama Když se teplota zvedne, cítí se mírná malátnost, někdy se hlava začne trochu zranit.

Teplota těla více než rok 35,6 ° C je nebezpečná? Doktor říkal, že pokud se nic neobtěžuje, pak se není čeho bát.
Teploměr je správný, slyšel jsem, že při některých onemocněních ledvin může být teplota těla nižší. Doufám, že tam jsou lékaři nebo někdo osobně setkal s podobným problémem.

Co znamená zvýšení tělesné teploty o 36,8

Měření tělesné teploty je jednou z diagnostických metod, která umožňuje získat informace o aktuálním stavu lidského těla. Pravidelné změny teplotního indexu umožňují stanovit správný čas k otěhotnění dítěte nebo zabránit neplánovanému těhotenství.

Menstruační cyklus je rozdělen do dvou fází, které se mění postupně. V závislosti na tom, která fáze se děje, může množství hormonů zvýšit rychlost nebo naopak ji snížit. Změny bazální teploty s touto hodnotou.

Rychlost bazální teploty

Každý jednotlivý organismus má své vlastní charakteristiky, proto se u některých žen mohou normální hodnoty lišit. Hlavní však není samotná teplota, ale rozdíl jejích hodnot mezi oběma fázemi celého cyklu.

Pokud ženské tělo funguje normálně, pak by minimální rozdíl neměl být větší než 0,4 stupně.

V období folikulární fáze se hladina estrogenu zvyšuje, a proto bazální teplota bude 36,8 stupně. Ve vzácných případech je tento ukazatel podceněn, například během folikulární fáze se teplota 36,4 nepovažuje za porušení. Ale pokud v této situaci bazální teplota je pouze 36,2 stupně, pak je to odchylka, která vyžaduje konzultaci s lékařem.

Před zahájením ovulace je normální teplota 36,6 stupně. Pokud teploměr dosáhl hodnoty 36,8, co to způsobilo? V tomto období cyklu tento jev není neobvyklý a je považován za normu. V době zrání vejce index stoupá a dosahuje 36,9-37,1 stupňů.

To znamená, že hormonální hladina vzrostla a tělo se připravilo na oplodnění a fixaci vajíčka v děloze. Během ovulace může dojít ke zvýšení tělesné teploty na 37,2. A po ovulaci by mělo být 36,9.

Pak se teplotní index snižuje, ale v této situaci vše závisí na vlastnostech ženského těla. U jedné ženy může bazální teplota dosáhnout 36,8, zatímco ve druhé, se stejnou druhou fází může dosáhnout 36,9 stupně. Pokud se před začátkem měsíce teplota udržuje na 36,9, je tento ukazatel považován za normální.

Ale v některých případech může teplota 36,9 před menstruací indikovat patologický proces a vhodné by bylo konzultace s gynekologem.

Nízká hodnota

Jak již bylo zmíněno dříve, bazální teplotní index - čistě individuální hodnota a přísně určený standard prostě neexistuje. Například teplota 36 stupňů a indikátor 36,5 jsou považovány za normální, za předpokladu, že minimální rozdíl mezi fázemi není menší než 0,4 stupně. Teplotní rozdíl je však menší než 0,4, což může znamenat, že v těle mohou být určité poruchy nebo záněty.

Nízká teplota je pozorována u následujících onemocnění:

 1. Nedostatek estrogenů. S touto patologií během druhé fáze nedochází k prudkému zvýšení bazální teploty, může se zvýšit o ne více než 0,3 stupně. Tento jev se projevuje v existujícím porušování hormonálního pozadí, v mnoha případech je hlavní příčinou ženské neplodnosti.
 2. Selhání corpus luteum. Během druhé fáze dochází k uvolňování hormonu corpus luteum, pod jehož vlivem se teplota zvyšuje. V některých případech je maximální bazální teplota 36,5, zatímco existuje pravděpodobnost selhání nástupu těhotenství.
 3. Anovulační cyklus. Stává se, že ve druhé fázi se teplota nezvyšuje a maximální rychlost je 36,7 stupně. Podobný jev lze pozorovat v anovulačním cyklu, kdy vejce ještě nevyzrálo, to znamená, že je nevhodné pro hnojení, a proto k němu nedojde.

V normálním stavu těla se anovulační cyklus objevuje několikrát za rok, pokud je tento jev pozorován příliš často, je nutné se poradit s gynekologem.

Bazální teplota u těhotných žen

V období těhotenství je hlavním faktorem bazální teplota, na jejímž základě lze v počátečních stádiích detekovat některé patologické stavy. Zvláštní pozornost je třeba věnovat teplotnímu indikátoru, pokud dojde ke zpoždění menstruace.

Pokud je teplota 36,7, pak to znamená selhání koncepce. Důvodem, proč není menstruace, je zánětlivý proces končetin. Bazální tělesná teplota 36,8 je příznakem jakékoli poruchy během zpoždění.

Ale příčinou zpoždění není vždy patologie. Selhání menstruačního cyklu může nastat například při změně klimatické zóny. Při kreslení grafu teplotních hodnot je tedy třeba vzít v úvahu všechny aspekty.

S úspěšnou koncepcí bude teplota 37 stupňů (někdy vyšší). Během těhotenství v normálním stavu matky a dítěte by bazální teplota neměla být 36,7. Když se dítě sklízí, zvyšuje se progesteron, což znamená, že se zvýší teplotní index. Ve vzácných případech se však snižuje.

Je-li během těhotenství stanovena značka 36,8 jednou - není to vůbec považováno za příznak patologie. Tento jev u ženy spíše ukazuje její celkový stav. Udělat myšlení a upozornit na nízkou teplotu, která trvá několik týdnů. Bazální ukazatel odpovídající 36,6 bodu u těhotné ženy v mnoha případech upozorňuje na hrozbu ztráty plodu. V tomto případě je nutné urychleně vyhledat pomoc v nejbližší nemocnici, zejména pokud se jedná o bolest při tažení, krvácení, znatelný tón dělohy, bolest v zádech. Základní teplota 36,9 někdy znamená nedostatek pohlavních hormonů, prudký pokles, který může vyvolat potrat.

36.8 - je zvýšená tělesná teplota pro osobu?

Záleží na čase, kdy bylo měření provedeno. Zpravidla se ráno sníží teplota a večer se zvedne. Tyto výkyvy se vyskytují v rozmezí 36,1-36,9. A pokud byla teplota měřena večer, pak je tento výsledek normální. Ale pokud ráno, pak byste měli být opatrnější, může to být začátek nemoci. Další aspekt - jak byl měřen teploměr. Pokud je elektronická, pak se tato teplota považuje za normální.

Zpravidla, na základě osobní životní zkušenosti, tělesná teplota nepřesahující 37 stupňů je považována za normální stav. I když zdravotní stav je již "nemocný". Pocit slabosti a nevolnosti. Ale lékaři radí, aby nedošlo ke snížení teploty, pokud to nepřekročí 38 stupňů, říkají, že organismus bojoval trochu.

Teplota 2 týdny 36,8-37,1

Dívky Dobrý den! Možná, že někdo něco takového měl! Již 2 týdny teplota 36,6-37,1. všechny testy jsou vynikající, nejprve byl předpoklad zánětu močoviny, byli léčeni antibiotiky, pak byla bolest v dolní části zad, léčili ledviny, ale pak traumatolog řekl, že nerv byl poškozen. Ošetřeno. Zde všichni začali k.dni. A to po celou dobu. skákání v uličkách 36,6-37,2. Terapeut říká, že tato oslabená imunita je známa - dobrá výživa, odpočinek a vitamíny. Možná, že někdo něco poradí?

Publikováno dne 13.dubna 2017, 18:23

26 komentářů

Margo3mama 13. dubna 2017, 18:28

a testy ne. Byl jsem takto léčen, dokud se neobjevily 2 proužky - okamžitě bylo jasné, odkud pochází teplota)))

nyusya 13. dubna 2017, 18:29

tak přišly dny podle harmonogramu, takže se na ty týdny podíval i gynekolog.

Margo3mama 13. dubna 2017, 18:34 1

pak norma), náš lékař říká, že je to normální teplota. A může se vynořit i po jídle) zkuste pít vitamíny - možná jarní avitaminózu)

Nikolll 13. dubna 2017, 19:48 1

Měla jsem také takovou teplotu měsíčně - ukázalo se, že je těhotná))

Pon4ik 13. dubna 2017, 18:29 1

Obecně platí, že je to normální teplota) Není jasné, že léčeni ab, unesen

nyusya 13. dubna 2017, 18:31

ab ošetřená močovina

Pon4ik 13. dubna 2017, 18:33

a potřeboval léčbu. Napsali jste o předpokladu. Diagnostikováno?

nyusya 13. dubna 2017, 18:36

aha, i když analýzy neprokázaly zánět (((((a já jsem pokračoval ((((

Pchelka 13. dubna 2017, 18:36 2

Často mám takové teplotní výkyvy, někdy týden je udržován v normálním stavu 37,1-37,2. Lékař říkal, že by mohlo být cokoliv, dokonce i nervový systém může dát takové selhání stresu.

nyusya 13. dubna 2017, 18:40

To je můj sklon k tomu

Violet 13. dubna 2017, 22:37

Také upozornil, druhý měsíc měří, periodicky skáče na 37-37,2. A není těhotná a testy jsou také normální

Violet 13. dubna 2017, 22:38

Četl jsem spoustu informací za tyto 2 měsíce. skutečnost, že s největší pravděpodobností 36,6 - zbytky normy SSSR

mamu_lechka 13. dubna 2017, 18:48

Mám taky tento problém. Zpočátku byla vysoká 39, velmi bolestivá v krku, ENT řekla, že je to tonzilitida. Byla léčena antibiotiky, její krk už neublíží. Ale teplota ráno je 37, večer 37,5-38. Nic jiného nebolí. Analýzy jsou normální, podle mého názoru vzrostl pouze fibrinogen. Na gynekologii je vše normální. Pokračujeme v léčbě homeopatie v krku, protože jsem ošetřovatelka. Teplota je již čtvrtý týden a nevím, co dělat dál (

Zeffirka 13. dubna 2017, 19:50

37.2 tse normální zahřívání

juliya_m_c 13. dubna 2017, 20:10 1

To není normální! Co máte s krkem a nosem? Jděte do ORL a staňte se analýzou hermetických infekcí! Nečetl jsem všechny komentáře! Ale už jsme s tímto odpadkem trpěli !! A tempo tak moc! A byla tu zima!

nyusya 13. dubna 2017, 21:25

krku a nosu se neobtěžují, gynekolog měl

juliya_m_c 13. dubna 2017, 21:42

Teď ne všichni lékaři věnují pozornost tomuto Kaku! Od něj téměř všechny rány! Vzdejte se

Vik_toria 13. dubna 2017, 21:17

Mám podobnou situaci. Věnujte pozornost pankreatu. A také se ukažte gynekologovi! Nenechte se nemocit!

Vik_toria 14. dubna 2017 09:53

Analýzy ukazují, že vše je normální, ale na levé straně je bolest. Méně mouky a lepší. Terapeutka říká, že teplotní výkyvy, zejména v druhé polovině dne, jsou docela možné o difuzní změně pankreatu.

Vik_toria 14. dubna 2017 09:56

Pokud se vyskytnou zánětlivé procesy v gynekologii, vzroste i teplota. Tak pochopte, co je špatně?

Vik_toria 14. dubna 2017, 09:57

Tatty 13. dubna 2017, 22:28

Po viru, který jsem měl, to bylo tak, že za dva týdny bylo tempo udržováno 37,2. Šel jsem ke svému lékaři, řekla opojnost po nemoci

Violet 11. května 2017, 14:32

Ahoj, no a jak to děláte s teplotou?

nyusya 12.5.2017, 13:14

Dobrý den! Teď je vše v pořádku, 36,6, co byl problém nevím, teď trápí bolest hlavy s těmito změnami počasí: wink :: cold_sweat:

36,8-36,9 normální teplota?


Seznam témat zprávy "36.8-36.9 normální teplota?" Fórum Rodičovské setkání> Zdraví dětí

O projektu

Všechna práva k materiálům zveřejněným na těchto stránkách jsou chráněna autorským právem a právy s nimi souvisejícími a nemohou být reprodukována ani používána žádným způsobem bez písemného souhlasu držitele autorských práv a aktivního odkazu na hlavní stránku portálu Eva.Ru (www.eva.ru) vedle s použitými materiály.
Za obsah propagačních materiálů neodpovídá vydání. Certifikát pro registraci médií č. FS77-36354 ze dne 22. května 2009 v.3.4.168

Jsme v sociálních sítích
Kontaktujte nás

Naše webové stránky používají ke zlepšení výkonu a zlepšení výkonu stránek soubory cookie. Zakázání souborů cookie může způsobit problémy s webem. Pokračováním v používání stránek souhlasíte s používáním cookies.

Bazální teplota 36,8 je normou po dobu 11 týdnů?

Expertní odpověď

Ahoj, Julie. Při normální pohodě, nezměněné laboratorní diagnostické ukazatele v nepřítomnosti otoku, tělesná hmotnost nezáleží! Nyní, s normální stravou, můžete ztratit několik kilogramů, protože je období adaptace do nového stavu (což také způsobuje pokles teploty, který není ukazatelem těhotenství, individuální norma), pak aktivně přibírat na váze a bude to normální.

Podobné poradenství

Dobrý den, měl jsem sex týden po menstruaci. Můj cyklus je vždy nepravidelný, takže se ukazuje, že dny ovulace jsou vždy jiné. Jak víte, který den je lepší mít sex k otěhotnění a jak vypočítat ovulaci s takovým skákáním?

Mám takovou otázku. Mám 28 let, mám dvě děti. Teď stále plánuji. Opravdu chci dívku)) První dva časy jsem nic neplánoval, stalo se to tak. Teď jsem četl a slyšel dost, že můžete spočítat ovulaci, aby si představila dívku nebo chlapce. Co musíte udělat? Mám pravidelný cyklus, všechno je v pořádku s mým zdravím. Děkuji!

Dobrý den Moje gestace je 9 týdnů. Alokace začala, a pak - všechny příznaky drozd, jako obvykle, svědění, pálení, výtok, žlutá, pohlavní orgány s otoky. Nejdřív jsem zalil heřmánkem, bojím se vložit svíčky. Ale pak jsem šel k gynekologovi, předepsala si svíčky Pimafutsin. Zatím se bojí vzít je a náhle zranit? A pokud má holka drozd, má ho taky ten chlap? Koneckonců, můj partner nemá žádné příznaky. Obecně, co přesně svíčky z drozdu kontraindikovány v těhotenství? A jak se léčit.

Teplota 36,8, slabost, dušnost 3 týdny po pneumonii

Otázka od Igora:

Dobrý den Byl jsem diagnostikován s počáteční pneumonií. Propylová antibiotika a teplo ustupovaly. Od doby nemoci ale uplynuly 3 týdny a teplota se neustále udržuje kolem 36,8, je zde slabá slabost, všiml jsem si dechu. Je to normální? Nebo taková teplota a zbývající slabost hovoří o neúplné léčbě? Děkuji předem za vaši odpověď.

DŮLEŽITÉ! Věštkyně Nina: "Peníze budou vždy v hojnosti, pokud budou pod polštářem."

Igor, dobré odpoledne. Tyto příznaky však mohou přetrvávat až měsíc po onemocnění. Slabost, mírný pokles chuti k jídlu, únava, mírné zvýšení úzkosti - to je tzv. Asteno-vegetativní syndrom. Teplota okolo 36,8 je normální, ale pokud se zvýší dynamika slabosti a dušnosti, bude nutné znovu vyhledat lékařskou pomoc.

Dosud nevidíme žádné údaje o „léčbě“ nemoci. Nedoporučujeme kouření, měli byste omezit cvičení (klidná procházka na čerstvém vzduchu je vítána), používat více tekutiny ve formě kompotů, odvarů ze sušených meruněk a rozinek.

Bazální teplota 36 8

Bazální teplota klesla na 36,8

Nízká BT během těhotenství

Dívky, prosím, řekni mi to! Mám diagnózu - obvyklý potrat. Nyní 6 týdnů těhotná, před týdnem lékař zasadil na duphaston a řekl mi, abych změřil bazální teplotu (poprvé to udělám). BT by měla být nad 37 stupňů, že? Mám ale 36,8-36,9 na dva týdny (v 7 hodin ráno), v noci jsem strašně a neklidně spát, často vstávám a po klidném spánku (teď jsem jako boa))) někde kolem 10 hodin je 37, 0.
Mám všechny opotřebované. Omezil někdo BT během těhotenství?

ale měsíční nechodili, tam byly doslova tři hodiny malého propuštění a všechno, 4 dny už uplynuly.

Myslím, že je to M, taková reakce na duphaston, na konci textu. cyklus bude plné měsíční nebo plné těhotenství. M, může jít o 3 dny, to vše není fatální. Hlavní věc dva dny před koncem recepce Duphasonu je návštěva G a musí zkontrolovat, zda je B nebo ne. To je nebezpečné dělat s testy.

Zavolal jsem doktorovi, řekla, že teplota není vždy 37 příznaků těhotenství, existují výjimky. o zmatcích navrhl, že by mohla být implantace, zatímco vždy se zdá, že jde o výtok a teplota může klesnout na pozadí léků, v sobotu provedu test.

Ahoj všichni Dívky, prosím, řekni mi to. Mám situaci takového plánu - 12,12 bylo O., a den před P.A. Bylo to už 12 dní, M měl přijít na myšlenku 27,12. Můj hrudník začal bolet na 5. den po O (dokonce i několik kapek mleziva bylo propuštěno), v okamžiku, kdy je popíjení měřeno BT - 10 dní po zvednutí O 37,4-37,2, nyní BT 36,9. Jaký typ BT by měl být až do M?
P.S. Můj manžel a já chceme hodně lyalechka.

Ahoj všichni Řekni mi, prosím, mám SPKYA Měsíčně nepravidelný, vypil jsem 2,5 měsíční cyklodynone, po kterém měsíc nebyl měsíční, ale přesně o měsíc později šli sami, poslední měsíce 11. května a dne 27. června. Ne každý den, liší se od 36,7-36,8,5, testoval jsem testy Negativní, po několika dnech zpoždění se objevila nevolnost, ale mohlo by to být něco se žaludkem, řekněte mi, jestli existuje šance, že těhotenství přišlo nebo je to běžný výskyt PCJ?

Zpočátku byste umřeli alespoň 1 kompletní cyklus, protože není známo, který BT je pro vás normou. V mém případě, například, v první fázi - 36,2-36,4, pak, po ovulaci, 36,8 v průměru, as B to bylo toto, 37 nikdy. Skutečnost, že tempo by mělo být 37,0 a vyšší, je zobecněný ukazatel, není vůbec nutné, aby ho všichni měli, hlavní věc je, že po skoku máte skok a pak to platí.

Holky, ahoj všichni. Konečně našel fórum, kde se zvažuje můj problém. Dívky pomáhají někomu, V ME, v první fázi, teplota nebyla vyšší než 36,4, pak závodění na 37,1, a pak pád, a to je to, co je tento graf jako http://www.babyplan.ru/profile/111871 komentář

Ahoj všichni, děvčata mi pomohla, měla jsem před 12 lety těžkou ženskou operaci, zůstala jen polovina pravého vaječníku, levá byla zcela odstraněna, nyní byl můj cyklus 24 dní m-e poslední 3 dny poslední byly 6. září 21 let nechráněné pa.sesic Všechny známky těhotenství a br 36,6 a kromě testu je negativní, co může být?

Mám hypofyzární mikroadenom. Šest měsíců seděl na dostynek na 1/4 dvakrát týdně. A tak Bůh dal otěhotnět. Od června jsem měřil bazál a nikdy jsem nevyrostl na 37, tzn. rozdíl mezi fázemi byl, zřídka, když to dosáhlo 37 pro jeden den. Teplota je nyní 36,8; 36,9. Můj profesor říká, že se to děje u některých žen. Dnes jsem prošel HGH. že patřím k této výjimce z pravidla.

Dosáhněte konce a vraťte se

Bazální teplota před menstruací

Pokud bazální teplota v první fázi prudce vzroste o jeden den, pak to nic neznamená. V tomto případě se průměrná teplota první fáze zvýší na 36,5 - 36,8 stupňů a udržuje se na této úrovni. Graf bazální teploty je rozdělen do první a druhé fáze. Oddělení probíhá tam, kde je připevněna ovulační linka (vertikální). Dobrý den! Mám také 5 dní před odhadovanými měsíci. 3-4 dny BT udržuje od 36.7 do 36.8 To může být těhotenství?

Přišli se zpožděním 1-3 dny. Testy byly vždy -. Ale příští Mesic nepřišel. Během menstruace se bazální teplota zpravidla nezvýší nad 37 stupňů, tj. Nižší než ve druhé fázi. V tomto případě můžeme hovořit o normální rychlosti rektální teploty. Během těhotenství, bazální teplota neklesne pod 37. To znamená, že pokud nemáte období, ale teplota stále roste, s největší pravděpodobností těhotenství začalo.

Bazální teplota před menstruací

Nejlepší pro mě je těhotenství a nejhorší potrat, který v této době samozřejmě není spasen a možná vůbec žádné těhotenství neexistuje. Otázkou je, kdo měl tento obvyklý menstruační cyklus s běžnými bolestmi a po řádném vyřešení těhotenství?

Bylo to jen na začátku těhotenství nebo bylo opakováno? Yalo, měl jsem druhé těhotenství. Došlo k mírnému zpoždění 1-2 dny, také jsem si myslel, že PMS je velmi podobný toxikóze, už jsem chtěl udělat test, ale mé období začalo. Barva trvala ještě déle než obvykle a naopak byla jasnější. O dva týdny později začal opět výběr.

Byl jsem tak, ve 4. těhotenství a pátém. Právě v době, kdy začalo krvácet, se změnilo na hnědé. Měl jsem také monstra v prvním cyklu mého těhotenství. Myslel jsem, že jen 2 dny byly způsobeny vysokou teplotou (39). Ale ne. Můj gynekolog měl menstruační periody všech 9 měsíců, dozvěděl jsem se o B, když se dítě začalo pohybovat. Ještě jednou jsem prošel celý měsíc. V uplynulých měsících (od 19. srpna do 25. srpna), BT bylo 37 dokonce, ale nakonec to kleslo 36,9. Myslel jsem, že létám.

Velmi často menstruace během těhotenství v prvních měsících. A v průběhu těhotenství nebylo plánováno žádné vykrvení krve, krevní testy budou připraveny až v úterý, ve středu se můžu dostat k lékaři. Myšlenka je ještě jeden den. A vezmu si duphaston. PA byla 12. den a ve stejný den ovulační test ukázal 2 mastné pásy. Může to být těhotenství, nebo taková reakce na duphaston?

Jaký by měl být teplotní rozdíl mezi první a druhou fází?

A hormonální selhání se může stát kvůli tomu, že jsme v září odjeli do klidu a došlo ke změně klimatu? PS: burgundská krev a sraženiny (úseky), jako obvykle měsíčně, jen více. Gynekologové již dlouho používají metodu bazální teploty. Důležité je také měření teploty před menstruací. Její výkon může říci o možném těhotenství, začátku menstruace nebo o různých gynekologických onemocněních.

Na standardním grafu měření rektální teploty v luteální fázi trvá 14-20 dní, zatímco teplota je v rozmezí 36,8-37,5 stupně. Pokud je teplota normálně nízká před menstruací, co může znamenat její zvýšení? Proto, pozorování teploty, můžete zjistit přítomnost zamýšleného těhotenství.

Měření bazální teploty

Pokud rektální teplota po ovulaci vzrostla a menstruace klesla, těhotenství se nevyskytlo. V případě, že vzroste o 37,5 stupně a dojde-li k prodlení, předpokládá se, že došlo k početí. Zánět dělohy (endometritida) je charakterizován mírným poklesem teploty před prvním dnem menstruace, zatímco během nich je více než 37 stupňů.

Druhá fáze je navíc zkrácena na 10 dnů. V tomto případě nastane menstruace před termínem splatnosti. Kromě toho může růst teploty zůstat méně než týden. Nepřímé znamení může znamenat možné těhotenství - bazální teplota je více než 37 stupňů po dobu 14 dnů, zatímco není žádná kapka. V závislosti na tom, co bylo udržováno před rektální teplotou před menstruací, je možné určit nejen přítomnost těhotenství, ale i některé patologické stavy pohlavních orgánů.

Délka druhé fáze v grafu bazální teploty

Tam byl jen takový případ, že těhotenství nebylo součástí mých plánů. Obecně platí, že měsíc po porodu jsem měl pohlavní styk s manželem a velmi jsem se obával, že by těhotenství opět přišlo. Ale protože cyklus ještě nebyl obnoven po narození a není možné určit zpoždění, já, abych se netrápila čekajícím, začala každé ráno brát teplotu. A teď, když jsem viděl teploměr 35,4, trochu jsem se uklidnil, protože teplota je nižší než menstruace. A opravdu!

Nedostatek estrogen-progesteronu podle harmonogramu bazální teploty

Dobrý den, řekněte mi prosím, mám zpoždění 3 dny a BT 37.5 Mohu doufat v těhotenství, ještě neprovedli test, návštěvu lékaře za týden. Bazální teplota může indikovat těhotenství od prvních dnů zpoždění. Tato metoda je však účinná zejména u žen, které pravidelně udržují harmonogram bazální teploty a před těhotenstvím - tedy u těch, kteří plánují těhotenství.

Pokud plán ovulace není viditelný, znamená to, že neexistoval nebo mám problémy s hormony?

Bazální teplota se měří v rekta pomocí konvenčního (rtuťového nebo elektronického) teploměru. Teoreticky, příjem duphaston a urozhestan nemají vliv na ukazatele BT.Znamená to, že BT bude klesat, a měsíční nezačne (obvykle začíná 2-3 dny po zrušení urostanu)? A kolik dní před M měla teplota klesnout a na jaké úrovni? Ve skutečnosti je to divné, zdá se mi, že pokud by utrozhestan silně ovlivnil, bt by se dobře zvýšil v první den recepce.

Ve skutečnosti, BT ve druhé fázi vzrůstá v důsledku zvýšení progesteronu, a utrogestan a duphaston jsou progesteron. No, já vím všechno)) Zajímalo by mě, jestli BT padne, když se vezme na urozhestan. To znamená, že BT bude nízká, ale dokud neukončíte urozhestan, nezačne menstruace. Piju bromokriptin, prolaktint off měřítko, a to může být nutné nejprve dát znovu až poté, co pít tyto termonukleární tablety.

Kromě toho může bazální teplota před menstruací vzrůst kvůli skutečnosti, že došlo k těhotenství. A měl jsem všechny tři těhotenství a prošel jsem! Ale Mesič přišel zcela normální, nemůžete ani najít chybu.

Navigace záznamu

Pomoz mi.

Píšu vše v pořádku.

Můj cyklus je asi 28 dní.
23. den cyklu klesla bazální teplota z 37 na 36,5 myšlenek, no, všechno, příšery přijdou. Test ukázal jeden proužek.
Další strašně nízké břicho.
Večer jsem na talíři našel pár kapek nahnědlého výboje.
Druhý den ráno jsme měli sex s manželem, po kterém jsem našel narůžovělé propuštění. Pak prošli.
A ve večerních hodinách začal nahnědlý nádech znovu. Dnes ráno. Test to udělal dnes ráno a ukázal mi dva proužky! Dokud nestanou ještě tři dny. Dnešní BT je 36.9. Je to potrat nebo co?

Píšu vše v pořádku.

Můj cyklus je asi 28 dní.
23. den cyklu klesla bazální teplota z 37 na 36,5 myšlenek, no, všechno, příšery přijdou. Test ukázal jeden proužek.
Další strašně nízké břicho.
Večer jsem na talíři našel pár kapek nahnědlého výboje.
Druhý den ráno jsme měli sex s manželem, po kterém jsem našel narůžovělé propuštění. Pak prošli.
A ve večerních hodinách začal nahnědlý nádech znovu. Dnes ráno. Test to udělal dnes ráno a ukázal mi dva proužky! Dokud nestanou ještě tři dny. Dnešní BT je 36.9. Je to potrat nebo co?

No, nejprve se uklidněte. za druhé, narůžovělý výtok, může to být implantace a teplota 36,9 ° C je dobrá teplota, takže si lehněte a lehněte si a BUDETE BÝT KALMOVAT. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
A tak jděte k lékaři a tam vám všechno řeknou, možná hrozbu, pokud budete mazat nebo krvácet ambulanci a lhát lež. Všechno bude s vámi v pořádku. Nad výtokem.

podobné implantační recesi teploty a implantace, vyčkejte na zpoždění

Opravdu vás chci podpořit.
Současně jsem měl výběr. Myslela jsem si, že tito monstra přišli na pár dní dříve, dokonce i v tampaxu. Ale to bylo ono. Tam bylo úspěšné těhotenství. Pak jsem si přečetl, že to může rozmazat při implantaci.
Co můžete poradit? Počkejte na zpoždění. Samozřejmě můžete darovat krev progesteronu. Někdy šmouhy s nízkým progesteronem, to je hrozba. Ale samo předepisující hormonální léky nemohou.

Děkuji moc za podporu.

Budu ležet, uvidíme, co bude dál.

Zdroje: http://www.mamium.ru/node/6383, http://ferdericon.ru/bazalnaya-temperatura-pered-mesyachny/, http://eva.ru/beauty/messages-2143891.htm

Zatím žádné komentáře!

Základní teplota 36,8 během těhotenství - norma nebo ne?

Mnoho dívek se zajímá o otázku, zda je normální, když je během těhotenství pozorována bazální teplota 36,8 ° C. Abychom na tuto otázku odpověděli, podívejme se blíže na tento koncept.

Stanovení bazální teploty

Bazální teplota - teplota měřená ženou v pochvě, ústech nebo konečníku, v klidu. Její svědectví je v přímé souvislosti s obdobím cyklu. Obvykle se u zdravé ženy pohybuje od 36,2 ° C do 37,2 ° C.

Měření bazální teploty

 • přispívá k závěru o práci vaječníků,
 • určuje příznivé dny pro početí,
 • identifikuje počátek těhotenství co nejdříve,
 • hodnotí stav reprodukčního systému ženy jako celku.

Jak vidíte, definice bazální teploty je poměrně důležitá pro každou dívku, která se stará o své zdraví.

Graf bazální teploty během těhotenství

Okamžitě řekneme, že pokud přijdete k gynekologovi s vašimi stoly, které byly provedeny několik měsíců, bude pro něj mnohem snazší provést vyšetření.

Zachycení, sledování a analýza této teploty zvyšuje vaše šance na otěhotnění nebo vyhnutí se nechtěnému těhotenství. Plán bude dávat datum příštího měsíce, umožní posoudit stav, funkčnost endokrinního systému.

Můžete také na ukazatele harmonogramu rozpoznat nástup těhotenství. Samozřejmě, že je třeba zaznamenávat data bazální teploty každý den po dobu několika měsíců.

Jak měřit bazální teplotu

Vzhledem k tomu, že se během dne mění tělesná teplota (hypothermie, jídla, přeplnění, pohybová aktivita a další okamžiky), nejpravděpodobnější pravděpodobností získání přesných dat je pouze bezprostředně po spaní v dopoledních hodinách, kdy je tělo v klidu. vliv. Teplota se proto nazývá bazální, tj. základní, základní.

Pro získání přesných výsledků je třeba dodržovat následující pravidla:

 • neprovádějte měření pod hodinou užívání hormonů, sedativ, perorálních kontraceptiv, alkoholu,
 • měřit teplotu efektivněji v konečníku,
 • Je lepší začít měření v první den cyklu.

Procedura se provádí klidně, bez náhlých pohybů, tiše, aniž by se oči otevřely (aby nedošlo k narušení slunečními paprsky). Výsledek může ovlivnit jakákoli akce. Ve večerních hodinách ležel vedle postele teploměr. Vyberte si jednou. Výsledek bude přesnější, pokud byl sen alespoň tři hodiny. Měření by mělo být prováděno 7-10 minut, pokud je teploměr rtuťový, a 60 sekund - pokud je elektronický. Ale pokaždé, když by měla být stejná doba trvání a jeden teploměr.

Přečtěte si: Stanovení data narození: datum dodání ultrazvukem

Vložte data do deníku a uveďte všechny důvody, které mohou snížit nebo zvýšit teplotu (nemoc, přepětí...).

Bazální teplota během těhotenství

Nyní se vraťme k bazální teplotě během těhotenství. Protože je přímo ovlivněn produkovaným progesteronovým hormonem, teplota by se měla pohybovat v rozmezí od 37,2 do 37,4 stupně. Jeho zvýšení má přirozenou potřebu a příčinu. Změna hladiny hormonů je nutná pro přípravu dělohy pro přijetí vajíčka. Pokud dojde k oplodnění, hormony jsou nadále produkovány, v důsledku čehož zůstává vysoká teplota po dlouhou dobu. Když těhotenství prochází normálně, bazální teplota je 37,1 ° C - 37,4 ° C po dobu 4 měsíců a teprve potom začne klesat.

Zvýšení nebo snížení bazální teploty u těhotných žen

Někdy teplota mírně převyšuje normu, stoupá na 38 stupňů. Není to děsivé, pokud je tělesná teplota alespoň o něco více. Je to pravděpodobně zima, infekce. Navštivte svého lékaře, neberte si nekontrolovaná opatření, nebuďte nervózní. I bezvýznamný stres, pohlavní styk, špatný spánek mohou vyvolat nárůst teploty.

Někdy opak je pravdou - pokles teploty. Lékaři říkají, že důvodem nedostatku pohlavních hormonů je nedostatek. Máte-li během těhotenství nízkou bazální teplotu, hrozí riziko potratu. Koneckonců, progesteron je zodpovědný za přenášení dítěte, zabraňuje kontrakcím dělohy, což vede k oddělení vajíčka. Když je proces doprovázen nepříjemnou bolestí, krvavým výbojem - kontaktujte svého lékaře. Ale neměli byste panikařit. Pokud je bazální teplota nižší než 37, ale vyšší než teplota první fáze cyklu o 0,4 stupně, není důvod se obávat. Zejména pokud jsou testy a pohoda v normálních mezích. To je místo, kde se plán hodí.

Po čtyřech měsících těhotenství hladina bazální teploty klesá a její ukazatele již nejsou pro diagnózu informativní. Ale v raných fázích by mělo být, jak je uvedeno výše. Pokud máte bazální teplotu 36,8 stupně, je důvod okamžitě se poradit s lékařem. S největší pravděpodobností vám předepíše přípravky Duphaston nebo Utrogestin obsahující progesteron.

Bez ohledu na to, jak se mění vaše bazální teplota, zůstaňte klidní. Tam jsou ošetřující lékař, příbuzní, příbuzní, kteří přijmou nezbytná opatření, pomohou, poradí, morálně podpoří.

Přečtěte si: Tři týdny těhotenství - začátek nového života

Proč jste těch 20 dní nenavštívil lékaře? Kdo na fóru odpoví? Hgh dokonce prošel.

Dobrý den pomoci pochopit. Mám zpoždění 20 dní. testy ukazují 1 proužek. spodní břicho táhne. hrozně zranil bedra nemůže ani stát na dlouhou dobu. oteklý hrudník. Dnes jsem měřil BT ráno 36.8. Může těhotenství tímto způsobem?

Byl jsem 36,8 a ne vyšší, všechno bylo v pořádku s těhotenstvím, už jsem porodila :)

Děkuji moc těm, kteří mi poradili! Ano, doktor byl zvláštní, pak nebylo těhotenství! Ale teď už téměř tři měsíce, test ukázal okamžitě, takže BT odpadky je kompletní!

No, já taky, už jsem prošel hodně času! Měsíční a ne! Doufáme v to dítě))) O BT mi doktor řekl, že jsem o tom ani neslyšel! A jak jinak můžete kontrolovat těhotenství (kromě testu a BT)?

V mém případě, BT vzrostl jen asi 3 týdny po početí.

BT je takový kecy, protože tuto metodu stále používají.

Možná jsem pokHGCH? dešifrovat prosím))) Opět měření 37 a 4,
?

Cizinec X. 25/03/14 11:11 (odpověď na: ehox731010743)

ehohr731010743 napsal (a): Milé děvčata, prosím konzultujte! Mé zpoždění je více než dva týdny, můj manžel a já jsme spolu dlouho, rozhodli jsme se mít dítě, na tento okamžik se opravdu těšíme! Včera byl lékař řekl, že děloha je zvětšena, test je negativní, ale může být příliš brzy na test! Bylo nutné měřit BT ráno, měřeno 37 a 2 v den, ráno 36 a 8, opět o desáté odpoledne 37, co to je? Může to být v raných fázích?

Napsal jsem o teplotě pod ní. to je nesmysl. Nejsem ani její těhotenství. Ale lékař, který máte, je podivný, tak brzy na zkoušku se zpožděním 2 týdny. test od 1. dne zpoždění ukazuje, a pro přítele i na týden ukázal slabý proužek. Měla jsem velmi znatelný druhý pruh v den 3 zpoždění. můžete projít hgch? a udělej to.

mnoho mých přátel nemělo během těhotenství teplotu, mám na mysli 37-37,3. teplota není hlavním indikátorem. Já sám mám 37 nebo 36. Lékař mi řekl, že těhotné ženy CAN mají horečku, ale to není nutné a ne odchylka.

Milé děvčata, prosím, konzultujte! Mé zpoždění je více než dva týdny, můj manžel a já jsme spolu dlouho, rozhodli jsme se mít dítě, na tento okamžik se opravdu těšíme! Včera byl lékař řekl, že děloha je zvětšena, test je negativní, ale může být příliš brzy na test! Bylo nutné měřit BT ráno, měřeno 37 a 2 v den, ráno 36 a 8, opět o desáté odpoledne 37, co to je? Může to být v raných fázích?