Léky proti bolesti v prvním trimestru těhotenství

Cituji odkaz Vidal:
"Použití MIG® 400 během těhotenství a kojení."

Adekvátní a přísně kontrolované studie bezpečnosti ibuprofenu v těhotenství nejsou k dispozici. Léčivo je kontraindikováno pro použití během těhotenství a kojení (kojení).
Užívání ibuprofenu může nepříznivě ovlivnit ženskou fertilitu a nedoporučuje se pro ženy, které plánují těhotenství.

Můžu pít chvíli během těhotenství

Moment během těhotenství 2 trimestry

Pomáhá také pár šálků čisté vody, procházka, masáž oblasti krku, cvičení pro krční svaly. Já sám jsem trpěl těžkými migrénami, nyní mě navštěvují velmi vzácně.

Hlavním opatřením, které je třeba dodržet a jak se říká „korelovat riziko a přínos“

Snažte se použít led - zmrazit v ledových pytlích a přímo přes tento balíček přes ručník - bez otevření na hlavu. Sama byla v takovém ekologickém protokolu, že seděla v noci, tak unavená - i když nebylo možné spát - bolest se zesílila, když ležela vlevo. takový obklad jen zachránil.

ještě se poraďte se svým lékařem o sumatriptan / elitreptan - je tam dost jedna pilulka. manuál říká: - Klinické zkušenosti s léčivem Relpaks ® během těhotenství chybí. Užívání léku je možné pouze v případech, kdy zamýšlený přínos léčby pro matku převažuje nad potenciálním rizikem pro plod.

Pokud je bolest nesnesitelná - je možné použít jednu pilulku není nebezpečné pro dítě.

Můj názor je rozhodně lepší než citramon, než abych se ohnul s dítětem z migrény. S vtipem s intrakraniálním žertem to netolerují.

Mig 400 návod k použití, kontraindikace, nežádoucí účinky, recenze

NSAID, derivát kyseliny fenylpropionové.

Lék: MIG® 400

Účinná látka léčiva: ibuprofen

ATC kódování: M01AE01

Registrační číslo: BOS

Datum registrace: 03.11.06

Vlastník reg. ID: BERLIN-CHEMIE AG / MENARINI GROUP

Uvolňovací forma Mig 400, balení a složení výrobku

Tablety, potažené bílou nebo téměř bílou, oválné, s oboustrannou dělicí linií a na obou stranách s vyraženými písmeny "E" a "E".

Pomocné látky: kukuřičný škrob, sodná sůl karboxymethyl škrobu typu A, vysoce dispergovaný oxid křemičitý, stearát hořečnatý.

Shell kompozice: hypromelóza, oxid titaničitý (E171), Povidon K30, makrogol 4000.

10 ks. - puchýře (1) - kartony.

10 ks. - blistry (2) - kartony.

POPIS AKTIVNÍ LÁTKY.

Všechny výše uvedené informace jsou uvedeny pouze pro seznámení s léčivem, možnost použití konzultujte s lékařem.

Farmakologický účinek MiG 400

NSAID, derivát kyseliny fenylpropionové. Má protizánětlivé, analgetické a antipyretické účinky.

Mechanismus účinku je spojen s inhibicí aktivity COX - hlavního enzymu v metabolismu kyseliny arachidonové, která je prekurzorem prostaglandinů, které hrají hlavní roli v patogenezi zánětu, bolesti a horečky.

Analgetický účinek je způsoben jak periferním (nepřímo, prostřednictvím potlačení syntézy prostaglandinů), tak centrálním mechanismem (v důsledku inhibice syntézy prostaglandinů v centrálním a periferním nervovém systému).

Potlačí agregaci destiček.

Při aplikaci zvenčí má protizánětlivé a analgetické účinky. Snižuje ranní ztuhlost, zvyšuje rozsah pohybu v kloubech.

Farmakokinetika léčiva

Při požití se ibuprofen téměř úplně vstřebává z gastrointestinálního traktu. Současný příjem potravy zpomaluje absorpci. Metabolizované v játrech (90%). T1 / 2 je 2-3 hodiny.

80% dávky se vylučuje močí převážně ve formě metabolitů (70%), 10% - nezměněno; 20% se vylučuje střevy jako metabolity.

Indikace pro použití:

Zánětlivá a degenerativní onemocnění kloubů a páteře (včetně

revmatoidní a revmatoidní artritida, ankylozující spondylitida, osteoartritida), kloubní syndrom s exacerbací dny, psoriatickou artritidou, ankylozující spondylitidou, tendinitidou, bursitidou, radiculitidou, traumatickým zánětem měkkých tkání a pohybového aparátu.

Neuralgie, myalgie, bolest při infekčních a zánětlivých onemocněních horních dýchacích cest, adnexitida, algomenorrhea, bolesti hlavy a bolesti zubů. Horečka s infekčními a zánětlivými onemocněními.

Dávkování a způsob použití léčiva

Nastavte individuálně v závislosti na nozologické formě onemocnění, závažnosti klinických projevů. Je-li užito perorálně nebo rektálně pro dospělé, je jednotlivá dávka mg, frekvence příjmu je 3-4krát denně; pro děti - mg / kg / den v několika dávkách.

Externě používán během 2-3 týdnů.

Maximální dávka: pro dospělé při perorálním nebo rektálním podání - 2,4 g.

Vedlejší účinek Mig 400:

Na straně zažívacího ústrojí: často - nevolnost, anorexie, zvracení, epigastrický diskomfort, průjem; je možný vývoj erozivních a ulcerózních lézí gastrointestinálního traktu; vzácně - krvácení z gastrointestinálního traktu; s dlouhodobým užíváním, možnou dysfunkcí jater.

Na straně centrální nervové soustavy a periferního nervového systému: často - bolesti hlavy, závratě, poruchy spánku, agitace, poruchy zraku.

Z hemopoetického systému: při dlouhodobém užívání jsou možné anémie, trombocytopenie, agranulocytóza.

Na části močového systému: při dlouhodobém užívání může dojít k poškození funkce ledvin.

Alergické reakce: často - kožní vyrážka, angioedém; vzácně - aseptická meningitida (častěji u pacientů s autoimunitními onemocněními), bronchospastický syndrom.

Lokální reakce: pokud se aplikuje zvenčí, je možná hyperémie kůže, pocit pálení nebo brnění.

Kontraindikace léku:

Erozivní a ulcerózní léze gastrointestinálního traktu v akutní fázi, onemocnění zrakového nervu, "aspirinová triáda", hematopoetické poruchy, výrazné poruchy ledvin a / nebo jater; přecitlivělost na ibuprofen.

Použití v průběhu březosti a laktace

Nepoužívejte ibuprofen ve třetím trimestru těhotenství. Použití v I. a II. Trimestru těhotenství je oprávněné pouze v případech, kdy očekávaný přínos pro matku převyšuje možné poškození plodu.

Ibuprofen se vylučuje v malých množstvích mateřským mlékem. Použití během laktace s bolestí a horečkou je možné. Pokud je to nutné, o ukončení kojení by mělo rozhodnout dlouhodobé užívání nebo použití ve vysokých dávkách (více než 800 mg / den).

Zvláštní návod k použití MiG 400

Používá se s opatrností při současných onemocněních jater a ledvin, chronického srdečního selhání, dyspeptických symptomů před léčbou, bezprostředně po chirurgických zákrocích, s indikací krvácení z gastrointestinálního traktu a onemocnění gastrointestinálního traktu, alergických reakcí spojených s užíváním NSAID.

V průběhu léčby je třeba systematicky sledovat funkce jater a ledvin, obrazy periferní krve.

Nepoužívejte externě na poškozené kůži.

Interakce Mig 400 s jinými léky

Při současném užívání ibuprofenu snižuje účinek antihypertenziv (ACE inhibitory, beta-blokátory), diuretika (furosemid, hypothiazid).

Při současném užívání s antikoagulancii může dojít ke zvýšení jejich účinku.

Při současném použití se SCS zvyšuje riziko nežádoucích účinků z gastrointestinálního traktu.

Se současným užíváním ibuprofenu může vytěsnit ze sloučenin s bílkovinami krevní plazmy nepřímé antikoagulancia (acenokumarol), deriváty hydantoinu (fenytoin), perorální hypoglykemické deriváty sulfonylmočovinové deriváty.

Při současném podávání s amlodipinem je možný mírný pokles antihypertenzního účinku amlodipinu; s kyselinou acetylsalicylovou - snižuje koncentraci ibuprofenu v krevní plazmě; s baklofenem - popsal případ zvýšeného toxického účinku baklofenu.

Při současném podávání s warfarinem je možné zvýšení doby krvácení, mikrohematurie, hematomy; s hydrochlorothiazidem - je možný mírný pokles antihypertenzního účinku hydrochlorothiazidu; s kaptoprilem - snížení antihypertenzního účinku captoprilu; s kolestiraminem - mírně výrazným snížením absorpce ibuprofenu.

Při současném použití uhličitanu lithného se zvyšuje koncentrace lithia v krevní plazmě.

Při současném použití hydroxidu hořečnatého zvyšuje počáteční absorpci ibuprofenu; s metotrexátem - zvyšuje toxicitu metotrexátu.

Registrační číslo:

Obchodní název léčiva: MIG® 400

Mezinárodní nechráněný název:

Chemický název: (2RS) -2- [4- (2-methylpropyl) fenyl] propanová kyselina

Složení:

Jedna tableta potažená filmem obsahuje:

Účinná látka: ibuprofen - 400,0 mg.

Pomocné látky: kukuřičný škrob - 215,00 mg, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A) - 26,00 mg, koloidní oxid křemičitý - 13,00 mg, stearát hořečnatý - 5,60 mg.

Shell: hypromelóza (viskozita 6 mPa.s) - 2,940 mg, povidon (hodnota K = 30) - 0,518 mg, makrogol, 560 mg, oxid titaničitý (E 171) - 1,918 mg.

oválné tablety, potažené filmem, bílé nebo téměř bílé barvy, s oboustranným rizikem dělení a ražení na jedné straně „E“ a „E“ na obou stranách rizika.

Farmakoterapeutická skupina: t

Má analgetický, antipyretický a protizánětlivý účinek. Ibuprofen je derivát kyseliny propionové. Mechanismus účinku je spojen s inhibicí enzymu cyklooxygenázy (COX) typu 1 a 2, což vede k inhibici syntézy prostaglandinů.

Analgetický účinek je nejvýraznější u zánětlivé bolesti. Potlačí agregaci destiček.

Absorpce: ibuprofen se dobře vstřebává z gastrointestinálního traktu. Maximální koncentrace (Cmax) ibuprofenu v krevní plazmě po perorálním podání léku v dávce 400 mg je dosaženo za 1-2 hodiny a je přibližně 30 μg / ml.

Distribuce: vazba na plazmatické proteiny je asi 99%. Je distribuován v synoviální tekutině (Cmax 2-3 h), kde vytváří vyšší koncentrace než v plazmě.

Metabolismus: metabolizovaný v játrech hlavně hydroxylací a karboxylací isobutylové skupiny. Metabolity jsou farmakologicky neaktivní.

Odběr: má dvojfázovou eliminační kinetiku. Poločas (T1 / 2) je 1,8-3,5 hodin. Vylučuje se ledvinami (nezměněno, ne více než 1%) a v menší míře žlučí.

Kontraindikace:

Pokročilý věk, těžké somatické poruchy, selhání srdce, arteriální hypertenze, selhání jater, cirhóza s portální hypertenzí, hyperbilirubinemie, renální insuficience (Kretinina clearance menší než 60 ml / min), nefrotického syndromu, gastritidy, enteritida, kolitida, žaludeční a duodenální střeva (včetně historie), přítomnost infekce Helicobacter Pylori, stavy po rozsáhlých chirurgických zákrocích, autoimunitní onemocnění (systémový lupus erythematosus), dyslipidemie / hyperlipidemie, diabetes mellitus, onemocnění periferních tepen, kouření, časté užívání alkoholu, nemoci neznámé etiologie (leukopenie a anémie), dlouhodobé užívání NSAID, současné podávání perorálního GCS (včetně prednisolonu), antikoagulancií (včetně warfarinu), antiagregační látky (včetně kyseliny acetylsalicylové, klopidogrelu), selektivní inhibitory absorpce neuronálního serotoninu (včetně cyrolopramu, fluoxetinu, paroxetinu, sertralinu). Užívání během těhotenství a kojení

Použití léčiva MIG® 400 v prvních šesti měsících těhotenství je povoleno pouze po konzultaci s lékařem. V posledních třech měsících těhotenství je užívání léčiva MIG® 400 kontraindikováno vzhledem ke zvýšenému riziku komplikací pro matku a plod.

Ibuprofen se vylučuje do mateřského mléka v malých množstvích. Pokud potřebujete dlouhodobě užívat lék MIG® 400 během kojení, je třeba přerušit kojení po dobu užívání léku. Dávkování a podávání

Uvnitř Vezměte MIG® 400 bez žvýkání, pití velkého množství vody, během jídla nebo po jídle.

Dávkovací režim je uveden v tabulce:

Doporučuje se používat MIG® 400 ne déle než čtyři dny.

Starší pacienti s mírnou a středně těžkou dysfunkcí jater a mírně těžkou dysfunkcí ledvin pacienti nemusí dávku upravovat.

Minimální účinná dávka by měla být použita s co nejkratším možným krátkým průběhem. Vedlejší účinky

Frekvence je rozdělena podle kategorie v závislosti na výskytu případu: velmi často (> 1/10), často (

Mig 400 - oficiální návod k použití, analogy

Analogy, články LS-002211

Obchodní název léčiva: MIG® 400

Mezinárodní nechráněný název:

Chemický název: (2RS) -2- [4- (2-methylpropyl) fenyl] propanová kyselina

Forma dávkování:

potahované tablety

Složení:

Jedna tableta potažená filmem obsahuje:

Jádro:
Účinná látka: ibuprofen - 400,0 mg.

Pomocné látky: kukuřičný škrob - 215,00 mg, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A) - 26,00 mg, koloidní oxid křemičitý - 13,00 mg, stearát hořečnatý - 5,60 mg.
Shell: hypromelóza (viskozita 6 mPa.s) - 2,940 mg, povidon (hodnota K = 30) - 0,518 mg, makrogol 4000 - 0,560 mg, oxid titaničitý (E 171) - 1,918 mg.

Popis:
oválné tablety, potažené filmem, bílé nebo téměř bílé barvy, s oboustranným rizikem dělení a ražení na jedné straně „E“ a „E“ na obou stranách rizika.

Farmakoterapeutická skupina: t

Nesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID).

ATH kód: M01AE01.

Farmakologické vlastnosti
Farmakodynamika Má analgetické, antipyretické a protizánětlivé účinky. Ibuprofen je derivát kyseliny propionové. Mechanismus účinku je spojen s inhibicí enzymu cyklooxygenázy (COX) typu 1 a 2, což vede k inhibici syntézy prostaglandinů.

Analgetický účinek je nejvýraznější u zánětlivé bolesti. Potlačí agregaci destiček.

Farmakokinetika
Absorpce: ibuprofen se dobře vstřebává z gastrointestinálního traktu. Maximální koncentrace (Cmax) ibuprofenu v krevní plazmě po perorálním podání léku v dávce 400 mg je dosaženo za 1-2 hodiny a je přibližně 30 μg / ml.
Distribuce: vazba na plazmatické proteiny je asi 99%.

Je distribuován v synoviální tekutině (Cmax 2-3 h), kde vytváří vyšší koncentrace než v plazmě.
Metabolismus: metabolizovaný v játrech hlavně hydroxylací a karboxylací isobutylové skupiny. Metabolity jsou farmakologicky neaktivní.
Odběr: má dvojfázovou eliminační kinetiku. Poločas (T1 / 2) je 1,8-3,5 hodin.

Vylučuje se ledvinami (nezměněno, ne více než 1%) a v menší míře žlučí.

děti do 6 let a děti do 20 kg. S péčí
Pokročilý věk, těžké somatické poruchy, selhání srdce, arteriální hypertenze, selhání jater, cirhóza s portální hypertenzí, hyperbilirubinemie, renální insuficience (Kretinina clearance menší než 60 ml / min), nefrotického syndromu, gastritidy, enteritida, kolitida, žaludeční a duodenální střeva (včetně historie), přítomnost infekce Helicobacter Pylori, stavy po rozsáhlých chirurgických zákrocích, autoimunitní onemocnění (systémový lupus erythematosus), dyslipidemie / hyperlipidemie, diabetes mellitus, onemocnění periferních tepen, kouření, časté užívání alkoholu, nemoci neznámé etiologie (leukopenie a anémie), dlouhodobé užívání NSAID, současné podávání perorálního GCS (včetně prednisolonu), antikoagulancií (včetně warfarinu), antiagregační látky (včetně kyseliny acetylsalicylové, klopidogrelu), selektivní inhibitory absorpce neuronálního serotoninu (včetně cyrolopramu, fluoxetinu, paroxetinu, sertralinu). Užívání během těhotenství a kojení
Použití přípravku MIG® 400 v prvních šesti měsících těhotenství je povoleno pouze po konzultaci s lékařem. V posledních třech měsících těhotenství je užívání přípravku MIG® 400 kontraindikováno vzhledem ke zvýšenému riziku komplikací pro matku a plod.
Ibuprofen se vylučuje do mateřského mléka v malých množstvích. Pokud je to nutné, dlouhodobé užívání léčiva MIG® 400 během kojení by mělo být přerušeno kojením po dobu užívání léku. Dávkování a podávání
Uvnitř K přijetí léku MIG® 400 bez žvýkání, mytí dostatečným množstvím vody, během nebo po jídle. Dávka pro děti a mladistvé závisí na tělesné hmotnosti a věku a průměrně 7-10 mg / kg tělesné hmotnosti.

Dávkovací režim je uveden v tabulce:

Opakované podávání léku se nedoporučuje dříve než po 6 hodinách.
Doporučuje se užívat lék MIG® 400 ne déle než čtyři dny. Starší pacienti s mírnou a středně těžkou dysfunkcí jater a mírně těžkou dysfunkcí ledvin pacienti nemusí dávku upravovat.

Minimální účinná dávka by měla být použita s co nejkratším možným krátkým průběhem. Vedlejší účinky

Frekvence je rozdělena podle kategorie v závislosti na výskytu případu: velmi často (> 1/10), často (

Moment během těhotenství

V tomto článku si můžete přečíst návod k použití léku MIG 400.

Prezentované recenze návštěvníků stránek - spotřebitelů tohoto léku, stejně jako názory lékařských odborníků na používání MIG 400 v jejich praxi.

Velký požadavek na aktivnější zpětnou vazbu k léku: lék pomohl nebo nepomohl zbavit se nemoci, jaké komplikace a vedlejší účinky byly pozorovány, možná neuvádí výrobce v anotaci. Analogy MIG 400 v přítomnosti dostupných strukturních analogů.

Používá se k léčbě bolesti hlavy a zubů a snižuje teplotu u dospělých, dětí, stejně jako během těhotenství a kojení. Složení léčiva.

Mignesteroidní protizánětlivé léčivo (NSAID). Ibuprofen (účinná složka přípravku MIG 400) je derivát kyseliny propionové a má analgetické, antipyretické a protizánětlivé účinky v důsledku neselektivní blokády COX-1 a COX-2, jakož i inhibiční účinek na syntézu prostaglandinů.

Analgetický účinek je nejvýraznější u zánětlivé bolesti. Analgetická aktivita léku není narkotický.

Podobně jako ostatní NSAID, i ibuprofen má protidoštičkovou aktivitu.

Ibuprofen + pomocné látky.

Po požití se lék dobře vstřebává z gastrointestinálního traktu. Vazba na plazmatické proteiny je asi 99%. Pomalu se distribuuje v synoviální tekutině a z ní se odebírá pomaleji než z plazmy.

Ibuprofen je metabolizován v játrech hlavně hydroxylací a karboxylací isobutylové skupiny. Metabolity jsou farmakologicky neaktivní. Až 90% dávky může být detekováno v moči jako metabolity a jejich konjugáty.

Méně než 1% se vylučuje v nezměněné formě v moči a v menší míře v žluči.

 • bolest hlavy;
 • migrénu;
 • bolest zubů;
 • neuralgie;
 • bolest svalů a kloubů;
 • menstruační bolest, horečka s nachlazením a chřipkou.

400 mg potahované tablety.

Návod k použití a dávkovací režim

Droga se užívá orálně. Dávkovací režim se nastavuje individuálně v závislosti na důkazech.

Dospělí a děti starší 12 let, lék je předepsán, obvykle v počáteční dávce - 200 mg 3-4krát denně. Pro dosažení rychlého terapeutického účinku může být dávka zvýšena na 400 mg 3x denně. Po dosažení terapeutického účinku denní dávky je snížena domg.

Lék by neměl být užíván déle než 7 dní nebo ve vyšších dávkách. Pokud je to nutné, použijte delší nebo vyšší dávky, měli byste se poradit s lékařem.

 • bolest břicha;
 • nevolnost, zvracení;
 • pálení žáhy;
 • ztráta chuti k jídlu;
 • průjem;
 • nadýmání;
 • zácpa;
 • ulcerace sliznice gastrointestinálního traktu, která je v některých případech komplikována perforací a krvácením;
 • podráždění nebo suchost ústní sliznice;
 • bolest v ústech;
 • ulcerace sliznice dásní;
 • aphohous stomatitis;
 • dušnost;
 • bronchospasmus;
 • ztráta sluchu;
 • zvonění nebo tinnitus;
 • toxické poškození optického nervu;
 • rozmazané vidění nebo duchy;
 • edém spojivky a víčka (alergický původ);
 • bolest hlavy;
 • závratě;
 • nespavost;
 • úzkost;
 • nervozita a podrážděnost;
 • psychomotorická agitace;
 • ospalost;
 • deprese;
 • zmatek;
 • halucinace;
 • aseptická meningitida (častěji u pacientů s autoimunitními onemocněními);
 • srdeční selhání;
 • tachykardie;
 • zvýšený krevní tlak;
 • akutní selhání ledvin;
 • nefrotický syndrom (edém);
 • kožní vyrážka (obvykle erytematózní nebo urtikarnaya);
 • pruritus;
 • angioedém;
 • anafylaktoidní reakce;
 • anafylaktický šok;
 • bronchospasmus;
 • horečka;
 • erythema multiforme exsudativní (včetně Stevens-Johnsonova syndromu);
 • toxická epidermální nekrolýza (Lyellův syndrom);
 • eosinofilie;
 • alergická rýma;
 • anémie (včetně hemolytické, aplastické), trombocytopenie a trombocytopenické purpury, agranulocytózy, leukopenie;
 • snížení koncentrace glukózy v séru.
 • erozivní a ulcerózní onemocnění orgánů: trávicího traktu (včetně žaludečního vředu a vředů dvanáctníku v akutní fázi, Crohnova choroba, UC);
 • "Aspirinová triáda";
 • hemofilie a další poruchy krvácení (včetně hypokoagulace), hemoragická diatéza;
 • krvácení různých etiologií;
 • nedostatek glukóza-6-fosfátdehydrogenázy;
 • onemocnění zrakového nervu;
 • těhotenství;
 • období laktace;
 • děti do 12 let;
 • přecitlivělost na léčivo;
 • přecitlivělost na kyselinu acetylsalicylovou nebo jiné NSAID v anamnéze.

Použití v průběhu březosti a laktace

Adekvátní a přísně kontrolované studie bezpečnosti podávání přípravku MIG 400 během těhotenství nejsou k dispozici. Léčivo je kontraindikováno pro použití během těhotenství a kojení (kojení).

Užívání ibuprofenu může negativně ovlivnit fertilitu žen a nedoporučuje se u žen, které plánují těhotenství.

Pokud se objeví známky krvácení z gastrointestinálního traktu, MIG 400 by měl být zrušen.

Ibuprofen může maskovat objektivní a subjektivní symptomy, takže léčivo by mělo být podáváno opatrně pacientům s infekčními chorobami.

Výskyt bronchospasmu je možný u pacientů s astmatem nebo alergickými reakcemi v anamnéze nebo v současnosti.

Vedlejší účinky mohou být sníženy použitím léčiva v minimální účinné dávce. Při dlouhodobém užívání analgetik je možné riziko analgetické nefropatie.

Pacienti, u kterých je pozorována porucha zraku s léčbou ibuprofenem, by měli léčbu ukončit a podstoupit oční vyšetření.

Ibuprofen může zvýšit aktivitu jaterních enzymů.

Během léčby je nutná kontrola struktury periferní krve a funkčního stavu jater a ledvin.

Při nástupu symptomů gastropatie je pozorováno pečlivé sledování, včetně esophagogastroduodenoscopy, analýzy krve hemoglobinem, hematokritu, fekální okultní analýzy krve.

Aby se zabránilo rozvoji NSAID-gastropatie, doporučuje se MIG 400 kombinovat s prostaglandinem E (misoprostol).

Pokud je to nutné, stanovte 17-ketosteroidové léčivo, které má být zrušeno 48 hodin před studií.

Během léčby se nedoporučuje ethanol (alkohol).

Vliv na schopnost řídit motorové dopravní a kontrolní mechanismy

Pacienti by se měli zdržet všech činností, které vyžadují zvýšenou pozornost a rychlost psychomotorických reakcí.

Je možné snížit účinnost furosemidu a thiazidových diuretik v důsledku retence sodíku v souvislosti s inhibicí syntézy prostaglandinů v ledvinách.

Ibuprofen může zesilovat účinky perorálních antikoagulancií (současné použití se nedoporučuje).

Při současném jmenování s kyselinou acetylsalicylovou snižuje MIG 400 svůj antiagreganční účinek (je možné zvýšit výskyt akutní koronární insuficience u pacientů, kteří dostávají malé dávky kyseliny acetylsalicylové jako antiagregační činidlo).

Ibuprofen může snižovat účinnost antihypertenziv.

V literatuře byly popsány izolované případy zvyšování plazmatických koncentrací digoxinu, fenytoinu a lithia při užívání ibuprofenu.

Ibuprofen, stejně jako jiné NSAID, by měl být používán s opatrností v kombinaci s kyselinou acetylsalicylovou nebo jinými NSAID a GCS, protože To zvyšuje riziko nežádoucích účinků léčiva na gastrointestinální trakt.

MIG 400 může zvýšit plazmatickou koncentraci methotrexátu.

V kombinační terapii se zidovudinem a ibuprofenem se může zvýšit riziko hemartrózy a hematomu u HIV infikovaných pacientů s hemofilií.

Kombinované užívání ibuprofenu a takrolimu může zvýšit riziko nefrotoxických účinků v důsledku zhoršené syntézy prostaglandinů v ledvinách.

Ibuprofen zvyšuje hypoglykemický účinek perorálních hypoglykemických činidel a inzulínu; může být nutná úprava dávkování.

Analogy léčiva MIG 400

Strukturní analogy účinné látky:

Registrační číslo:

Obchodní název léčiva: MIG® 400

Mezinárodní nechráněný název:

Chemický název: (2RS) -2- [4- (2-methylpropyl) fenyl] propanová kyselina

Složení:

Jedna tableta potažená filmem obsahuje:

Účinná látka: ibuprofen - 400,0 mg.

Pomocné látky: kukuřičný škrob - 215,00 mg, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A) - 26,00 mg, koloidní oxid křemičitý - 13,00 mg, stearát hořečnatý - 5,60 mg.

Shell: hypromelóza (viskozita 6 mPa.s) - 2,940 mg, povidon (hodnota K = 30) - 0,518 mg, makrogol, 560 mg, oxid titaničitý (E 171) - 1,918 mg.

oválné tablety, potažené filmem, bílé nebo téměř bílé barvy, s oboustranným rizikem dělení a ražení na jedné straně „E“ a „E“ na obou stranách rizika.

Farmakoterapeutická skupina: t

Má analgetický, antipyretický a protizánětlivý účinek. Ibuprofen je derivát kyseliny propionové. Mechanismus účinku je spojen s inhibicí enzymu cyklooxygenázy (COX) typu 1 a 2, což vede k inhibici syntézy prostaglandinů.

Analgetický účinek je nejvýraznější u zánětlivé bolesti. Potlačí agregaci destiček.

Absorpce: ibuprofen se dobře vstřebává z gastrointestinálního traktu. Maximální koncentrace (Cmax) ibuprofenu v krevní plazmě po perorálním podání léku v dávce 400 mg je dosaženo za 1-2 hodiny a je přibližně 30 μg / ml.

Distribuce: vazba na plazmatické proteiny je asi 99%. Je distribuován v synoviální tekutině (Cmax 2-3 h), kde vytváří vyšší koncentrace než v plazmě.

Metabolismus: metabolizovaný v játrech hlavně hydroxylací a karboxylací isobutylové skupiny. Metabolity jsou farmakologicky neaktivní.

Odběr: má dvojfázovou eliminační kinetiku. Poločas (T1 / 2) je 1,8-3,5 hodin. Vylučuje se ledvinami (nezměněno, ne více než 1%) a v menší míře žlučí.

Kontraindikace:

Pokročilý věk, těžké somatické poruchy, selhání srdce, arteriální hypertenze, selhání jater, cirhóza s portální hypertenzí, hyperbilirubinemie, renální insuficience (Kretinina clearance menší než 60 ml / min), nefrotického syndromu, gastritidy, enteritida, kolitida, žaludeční a duodenální střeva (včetně historie), přítomnost infekce Helicobacter Pylori, stavy po rozsáhlých chirurgických zákrocích, autoimunitní onemocnění (systémový lupus erythematosus), dyslipidemie / hyperlipidemie, diabetes mellitus, onemocnění periferních tepen, kouření, časté užívání alkoholu, nemoci neznámé etiologie (leukopenie a anémie), dlouhodobé užívání NSAID, současné podávání perorálního GCS (včetně prednisolonu), antikoagulancií (včetně warfarinu), antiagregační látky (včetně kyseliny acetylsalicylové, klopidogrelu), selektivní inhibitory absorpce neuronálního serotoninu (včetně cyrolopramu, fluoxetinu, paroxetinu, sertralinu). Užívání během těhotenství a kojení

Použití léčiva MIG® 400 v prvních šesti měsících těhotenství je povoleno pouze po konzultaci s lékařem. V posledních třech měsících těhotenství je užívání léčiva MIG® 400 kontraindikováno vzhledem ke zvýšenému riziku komplikací pro matku a plod.

Ibuprofen se vylučuje do mateřského mléka v malých množstvích. Pokud potřebujete dlouhodobě užívat lék MIG® 400 během kojení, je třeba přerušit kojení po dobu užívání léku. Dávkování a podávání

Uvnitř Vezměte MIG® 400 bez žvýkání, pití velkého množství vody, během jídla nebo po jídle.

Dávka pro děti a mladistvé závisí na tělesné hmotnosti a věku a průměrně 7-10 mg / kg tělesné hmotnosti.

Dávkovací režim je uveden v tabulce:

Doporučuje se používat MIG® 400 ne déle než čtyři dny.

Starší pacienti s mírnou a středně těžkou dysfunkcí jater a mírně těžkou dysfunkcí ledvin pacienti nemusí dávku upravovat.

Minimální účinná dávka by měla být použita s co nejkratším možným krátkým průběhem. Vedlejší účinky

Frekvence je rozdělena podle kategorie v závislosti na výskytu případu: velmi často (> 1/10), často (

Prášky

Tablety „Mig“ pro bolesti hlavy jsou léky, které se objevily v lékárenských řetězcích poměrně nedávno, ale velmi rychle se staly populárními u všech kategorií populace.

Tento přípravek je vyráběn v Německu a je charakterizován jako nástroj, který má velmi rychlý účinek proti bolesti v hlavě.

V tomto článku se podíváme na složení, návod k použití, analogy a recenze takového zázračného léku.

Forma uvolnění a složení

Lék "Mig" pro bolesti hlavy má formu oválných tablet s pomlčkou uprostřed a reliéfní "E". Hlavní účinnou složkou léčiva je ibuprofen v dávce 400 mg. Dále jsou zahrnuty stearát hořečnatý, oxid křemičitý, kukuřičný škrob a sodná sůl karboxymethylškrobu.

Obvykle se tablety umístí do blistrů a zabalí do kartonů po deseti nebo dvaceti kusech.

Indikace pro použití

Tablety "Mig" pro bolesti hlavy skutečně mají poměrně širokou škálu aplikací. Lék je velmi populární u lidí trpících bolestí. Podle návodu k použití se lék velmi rychle vyrovná s těmito typy patologií:

- silná bolest hlavy (včetně migrény);

- Dokonce i silné zuby budou schopny léčit lék, který daleko od všech léků proti bolesti zvládne;

- bolest v kloubech a svalech;

- tento lék je velkým pomocníkem pro ženy během menstruace;

- při chřipce nebo nachlazení je možné ho použít v horečnatém stavu.

Tablety „Mig“ pro bolest hlavy se velmi rychle vyrovnávají s jejich účelem, ale neodstraňují samotnou příčinu nemoci, která vás trápí. Proto, s pravidelnou bolestí, nezapomeňte se poradit s lékařem. Dlouhodobé užívání léků proti bolesti nemůže vést k ničemu dobrému.

Bez ohledu na to, jak smutné to může znít, ale ne každý může použít "Mig" nápravu bolesti hlavy, jejíž cena bude uvedena v tomto článku. Uvažujme podrobněji, v jakých případech je přísně zakázáno užívat tento lék.

- Nepoužívejte tento přípravek, pokud trpíte peptickými vředy zažívacího traktu v akutní formě. Patří mezi ně pacienti s Crohnovou chorobou.

- Nemůžete užívat lék u pacientů s hemofilií, stejně jako u jiných patologií srážení krve.

- Přístroj nelze použít pro osoby, které mají krvácení jiného původu.

- Kontraindikace zahrnují také patologii zrakového nervu.

- Nepoužívejte tablety pro těhotné a kojící ženy a děti mladší 12 let.

- Zákaz je také zvýšená citlivost na existující složky kompozice.

V některých případech mohou být Mig tablety pro bolesti hlavy, jejichž složení je popsáno v tomto článku, použity s extrémní opatrností a pod přísným lékařským dohledem. To by mohlo zahrnovat takové případy: kardiovaskulární onemocnění, pokročilý věk, závažné patologické stavy ledvin a jater, rané stádium onemocnění střev a žaludku, některá krevní onemocnění, nefrotický syndrom.

Se svým zdravím zacházejte s plnou zodpovědností a před zahájením užívání jakéhokoli léku se seznamte s kontraindikacemi.

Návod k použití a výběr dávkování

"Mig" - pilulky, které účinně zvládají nejen bolest hlavy, ale také bolestivé pocity jakékoli etiologie. Přípravek se užívá ústy. V tomto případě je dávkování nastaveno individuálně v závislosti na stavu pacienta a jeho nemoci.

Upozorňujeme, že léky mohou používat dospělí a děti starší dvanácti let. Užívejte lék s minimální dávkou 200 mg třikrát nebo čtyřikrát denně.

V některých případech může být dávka zvýšena na 400 mg najednou. Po dosažení terapeutického účinku může být denní dávka mírně snížena. Více podrobností se poraďte se svým lékařem.

Zvažte, "Mig" - pilulky, které jsou přijímány na krátkou dobu. Lékaři nejčastěji doporučují užívat tento lék po dobu jednoho týdne, po které by mělo být jeho užívání přerušeno. Také není nutné zvyšovat dávku sami. Pokud je to nutné, lékař Vám o tom poradí.

Pokud trpíte onemocněním jater a ledvin, nezapomeňte o tom informovat svého lékaře. V tomto případě bude dávkování sníženo.

Možné nežádoucí účinky

"Mig" - pilulky (recenze, které si můžete přečíst v tomto článku), které mohou mít vedlejší účinky. Největší riziko jejich projevu bude v případě nesprávně zvoleného dávkování. Co tedy můžete očekávat?

Nevolnost, bolest břicha, zvracení, průjem a zácpa mohou začít narušovat zažívací systém pacientů. Vředy, hepatitida a pankreatitida mohou být přičítány složitějším abnormalitám.

Velmi vzácně dochází k rychlému dýchání a dušnosti. Někteří pacienti si stěžují na sníženou citlivost, tinnitus, částečnou ztrátu sluchu a edém očních víček.

Na straně kardiovaskulárního systému může být pozorován zvýšený krevní tlak, tachykardie a srdeční selhání.

Někteří pacienti měli alergické reakce, které se projevily ve formě kožních vyrážek, svědění a kopřivky.

Co očekávat v případě předávkování

"Mig" - tablety, jejichž hodnocení je pozitivnější. Při samovolných dávkách se může objevit předávkování, které má obvykle následující příznaky: silná bolest žaludku, deprese, závratě, ztráta koordinace, silné snížení krevního tlaku, onemocnění kardiovaskulárního systému a respirační selhání.

Pokud stále překračujete dávku předepsanou lékařem, neprodleně proveďte taková opatření: proveďte výplach žaludku (je velmi důležité provést tento postup během první půl hodiny) a užijte aktivní uhlí. Poté musíte provést systematickou terapii v závislosti na vedlejších účincích, které máte.

„MiG“ tablety bolesti hlavy, jejichž cena je uvedena níže, mají analgetický účinek, který snižuje intenzitu zánětu a také vykonává antipyretickou funkci. To znamená, že léčivo aktivně snižuje excitabilitu center regulujících teplo diencefalonu.

Farmakokinetické vlastnosti

"Mig" je lék proti bolesti hlavy, který se velmi dobře vstřebává z trávicího systému. Maximální množství ibuprofenu v krvi je pozorováno dvě hodiny po aplikaci léku. Lék je velmi dobře asociován s krevními proteiny, zatímco je pomalu distribuován v synoviální tekutině.

Účinná látka léčiva - ibuprofen - se začíná metabolizovat v játrech. Většinou jde o moč.

Důležité nuance použití

Při prvním příznaku krvácení z gastrointestinálního traktu by mělo být použití tablet okamžitě ukončeno.

Pokud pacienti trpí infekčními chorobami, tento lék by měl být předepsán velmi pečlivě, protože může skrývat skutečné příznaky onemocnění.

Pacienti s astmatem mohou mít bronchospasmus. Proto by užívání drogy v této kategorii lidí mělo být s maximální opatrností.

Ve skutečnosti, výskyt nežádoucích účinků během užívání tohoto léku není neobvyklé. Pro jejich odstranění je tedy nutné dávku minimalizovat (pokud možno).

Pokud si během léčby všimnete zhoršení na části zrakových orgánů, okamžitě kontaktujte očního lékaře a podstupujte léčbu předepsanou jím.

V průběhu léčby tímto lékem neustále sledujte hladinu renálních enzymů, stav jater a ledvin.

Během léčby se snažte vyhnout alkoholu.

Odborníci doporučují, aby se při práci s těmito tabletami nepřepracovali a nezapojili se do práce spojené se zvýšenou koncentrací pozornosti.

Medicína "Mig" během těhotenství a kojení

Podle návodu k použití se přípravek nedoporučuje pro těhotné a kojící ženy.

Ibuprofen může mít negativní vliv na fertilitu žen, proto byste neměli tento přípravek používat, pokud plánujete otěhotnět.

"Mig" tablety: analogové

Hlavní účinnou složkou tohoto léčiva je ibuprofen. Tento prvek je schopen poskytovat analgetické, protizánětlivé a antipyretické účinky. Kromě "Mig" tablet, v lékárnách můžete najít velké množství dalších léků, které mají podobné složení a mají stejný anestetický účinek.

Věnujte pozornost těmto analogům, nejčastěji doporučovaným lékaři:

Všechny jsou velmi účinné a relativně bezpečné. Tato účinná látka je široce používána na celém světě k úlevě od bolesti.

Po použití této látky však může dojít k alergiím a jiným nežádoucím účinkům, proto před jejím použitím se poraďte se svým lékařem. Totéž platí pro lék "Mig".

Trvání pilulky obsahující ibuprofen je přibližně pět hodin. V tomto případě lék začne působit do deseti minut po aplikaci.

V některých případech pacienti potřebují účinnější a účinnější prostředky. V tomto případě byste měli věnovat pozornost přípravkům, které obsahují nejen ibuprofen, ale také paracetamol.

Patří mezi ně:

Tyto prostředky mají také analgetický, antipyretický a protizánětlivý účinek. Působí však účinněji než léky, které obsahují jiné účinné látky.

Recenze lékařů a pacientů

Prášky proti bolesti hlavy „Mig“ je velmi účinný a osvědčený prostředek s anestetickým účinkem.

Mnoho pacientů zažilo, že pilulky skutečně fungují.

První věc, kterou musíte věnovat pozornost je, že lék začne působit během několika minut po použití. To je hlavní výhoda tohoto léku.

Pacienti užívající prášky "Mig", zanechávají mnoho pozitivních ohlasů o něm. Nástroj nakonec funguje. Často se používá proti zubům. Pokud nejste schopni jít okamžitě k zubnímu lékaři, může použití tabletů Mig výrazně zmírnit vaši situaci s ní.

Pro maximální účinek stačí užít tři tablety denně. V nouzi můžete pít další před spaním, pak se bolest nebude obtěžovat v noci.

Lékaři často tento přípravek předepisují svým pacientům s migrénou. Tablety dělají vynikající práci s jejich účelem, takže jsou k dispozici téměř v každé domácnosti.

Před použitím se ujistěte, že jste se seznámili s kontraindikacemi, abyste nepoškodili vaše tělo ještě více. Lékař je povinen se vás zeptat na přítomnost některých onemocnění a také se zeptat, zda užíváte nějaké léky.

Vezměte prosím na vědomí, že tablety "Mig" nejsou hlavní léčbou bolesti hlavy a zubů. Je nutné odstranit nejen symptomy nemoci, ale i její příčiny. Pouze v tomto případě může být léčba považována za úspěšnou a správnou.

Postarejte se o své zdraví, neběhněte sami, nejezte správně, odpočinek, a pak nebudete potřebovat vůbec žádné prášky na bolest. A pokud jste nuceni je přijmout, striktně dodržujte doporučení lékaře.

Náklady na lék v lékárnách nepřekročí 150 rublů na balení tablet (10 kusů). Přispívá také k tomu, že „Mig“ je oblíbený u lidí s průměrnými příjmy. Je to levný a účinný lék proti bolesti.

Mig 400

Mig 400 v 9 měsících těhotenství

Mig 400 může být

Ty jen paracetamol může více takové malé období, Mig 400 silný.

Jděte si vařit velmi silný černý čaj s cukrem mi pomohl

Ne, tak brzy, více. Noshpa jako vy

Malý rozhovor: "Mig-400"

To obecně označuje skupinu nesteroidních protizánětlivých léčiv. Reklama gov.no.i na místě vlády zakázala reklamu na drogy v televizi

Prodávat dražší a inzerovat

Ještě jsem o tom neslyšel))

Mig 400

Také trpím častými bolestmi, obvykle piju paracetamol nebo panadol šumivý, někdo řekl, že okamžik v strážích může

Piju také chvilku a jsme v GW. Zeptal jsem se lékaře, řekli ne více než 2 tablety denně.

Obecně silné pilulky Přesně bez kontraindikací?

Je možné pít chvilku

piju Kontraindikace nejsou psány ve 3m třísemestru.

Ne! Paracetamol je možný, není moment

okamžitý 400

86 400 (ze sítě)

Bolesti hlavy

Teplota 38.1 !! Kašel a rýma !! Doba těhotenství je 13 týdnů!

Okamžik je ibuprofen. může to. Ale je lepší koupit jen ibuprofen, pilulky s tímto názvem. Opláchněte nos - 0,5 lžičky soli ve sklenici vody, nebo si koupit delfín, aquorus, šneky, akvamaríny. Krk - kloktadlo s heřmánkem, kameton přesně možné během těhotenství. Ona s tímhle všeho se právě zacházela. =) Zavolej brzy, pokud je to naprosto špatné. Takže pouze pijete alespoň vývar, nepotřebujete ibuprofen k polknutí na lačný žaludek. A pijte víc. Kyselé ovocné nápoje jsou nejlepší. Můžete dělat zábaly, ale jen s čistou vodou při pokojové teplotě, protože vodka a ocet jednoduše urychlí dobu sušení o 4 sekundy, a neexistuje žádný další zázračný efekt z nich!

Paracetomol může být sestřelen. A je lepší zavolat lékaře nebo sanitku. Je to velmi nebezpečné

otrávené pilulky

pokles počasí

spirály

Kapets (Cítím se jako stará žena (((

bylo nutné, aby na jeho čele byl chladný hadr

moje hlava.

Nic nepiju. Ani teď nemám dostatek spánku, vstávám brzy, dělám nějakou práci, tiše piju kávu, zatímco můj syn spí… A když se můj manžel vrátí z práce, sedí se svým synem a já půjdu k odpočinku na 1-1.5. Mějte trpělivost až 2 roky.

Pomoz mi vyléčit mě!

Ano, bohužel, z toho, co bylo popsáno pro antritidu, to vypadá velmi dobře (je nutné navštívit lékaře v pondělí, nyní je úspěšně léčena na zánět vedlejších nosních dutin bez punkcí, i když s antibiotiky, ale pro mě je lepší pít tablety než udělat punkci (zatím, co lze udělat, je těžké říct, můžete si pravděpodobně opláchnout, pouze opláchnout, a ne opláchnout fyziologickým roztokem, ale vzít například roztok furatsilina, to je ve vaší situaci as prodlouženou rýmou, co potřebujete, furatsilin jako antiseptikum je moc nic, také jsem rozmazal nos nosu s tygří balzám je na základech E éterické oleje, pomáhá snížit rýmu a bolesti hlavy, obecně existuje mnoho věcí uvedených, manžel pomohl zmírnit příznaky.Also, pravděpodobně, a vazokonstrikční léky by také měly být použity, které by nedaly komplikace do uší.A také, že chválí těžké kapky pro léčbu protrahovaná rýma a sinusitida, ale měli byste se o nich poradit se svým lékařem.

Podle popisu je velmi podobná sinusitida.

Často to mám, když běžím.

a mimochodem, v případě antritidy je CONTRAINDICATED zahřívat nosní a čelní dutiny. protože to je maximus hnis, a hnis nemůže být zahříván, to bude ještě horší.

jdi do Laury, vyléčí tě)))

Jsem v 6. týdnu B. bolestivé sinusitidy. byla to hrůza, ta samá bolest jako vy, ale stále jsem měl všechny zuby, šel jsem k zubnímu lékaři, abych je vyléčil a on se na mě podíval a poslal mě do Loru. a zuby a hlava a tváře všechny přestaly bolet))))))))))))

Bolest v břiše

Křeče jsou jako střeva. Může reagovat na tekutinu uvnitř pobřišnice. Je-li více než 2 hodiny bolest nejde pryč, podle všech kanonů, které potřebujete zavolat sanitku. Náhle se zdvořile, ttt, Bůh nedovol, co.

U MĚSTA S DĚTMI NEBO JAK NEJSOU MISS YOURSELF.

uhhhhhhhhhhhhhhhhhhh…

Zaplatili vám za reklamu?

Na radu dívek! Zjistil jsem, četl o migrénách!

Wow, jak se to děje! Díky za info! Olya, dobře, že chápete svůj problém!

Jaké silné léky na bolest vám pomohou? Pro dospělé.

Ale bez předpisu není vždy prodáván.

Těžká bolest hlavy

No, obecně, pokud vím, s B nemůžete pít kočičí prášky na bolest hlavy. Často jsem měl bolesti hlavy u B. Já jsem šel do lékáren hledat léky, všude tam, kde to bylo napsáno v návodu, že je kontraindikován u B. Musel vydržet. Zachránila ji velmi sladká káva nebo čaj, trochu to pomohlo.

Samozřejmě, přijmout, bolest nelze tolerovat, je to jen horší, ale pro budoucnost koupit ibuprofen nebo dítě nurofen sirup!

11. dubna - mezinárodní den pro osvobození vězňů nacistických koncentračních táborů.

Ne mnoho let uplynulo, ne všichni účastníci a svědci té strašné války zemřeli, a pak jste opět na světě neklidní, opět subhumánní, pro něž jsou životy lidí prachem, snaží se rozpoutat válku. Překvapuje mě, že Pánova dlouhotrvající utrpení - v dějinách lidstva, byla horší než zvířata. Vztyčit zabíjení a utrpení lidí do kultu, zničit samotný koncept lidstva, přijmout myšlenku "vyšších" a "nižších" ras, vymyslet nástroje pro mučení a vraždu... Byl bych na tento svět už dávno poslal další povodeň! Kdo porodil tato zvířata. Jaká matka krmila stvoření, které uřezalo lebku dětí.

Pane, žhavá touha každé matky - zachraň nás a naše děti z války! NIKDY, NIKDY neopakujte to, co jsem právě četl.

Úžasný příběh. Ani jsem nevěděl, že takový velký muž žije v mém městě. K hrůzám koncentračního tábora, pokud to můžu říct, jsem si na to už zvykl - četl jsem na toto téma spoustu literatury. Nejvíc ze všeho je mi líto těch, kteří byli vybráni a museli pracovat pro fašisty, vidět nové vězně, pochopit, kam jdou. Skutečná hrůza z toho, co se tam děje, prostě nemůže zapadnout do moderních hlav. Je nešťastné, že ti, kteří jsou schopni takový příběh opakovat, nečtou knihy o koncentračních táborech. Raději zavírají oči a uši, berouce v úvahu veškerou sovětskou propagandu. Jediné, o co vždy žádám Boha, Nejvyššího, je Kosmos a Univerzální Mysl - takže se to nikdy nestane znovu. Díky za práci!

Příběh o mistrovi, který chtěl oklamat mladou matku s dítětem.

Je to, jako bych si zlomil obrazovku na mém lenovo, v jedné kanceláři řekli, že 1500 v jiném za 700 bylo nahrazeno.
Závěr, potřebujeme prověřeného průvodce.

Wow?
On také specificky zlomil to, co opravil, než se vrátil.
Kapets...

Proč by měl mít dítě vůbec telefon?!

Fotky lekce №1. Expozice.

Děkuji, budu si koupit DSLR brzy, musím osvěžit své znalosti, najdete něco cenného post.

Pokud vám to nevadí, přidám své přátele, budu sledovat novinky.

Skutečný život milostné příběhy

Například láska.

Jestli chceš lásku, jdu k bližnímu...
Ay-I-yay, co jsi ty! Nebylo to IT;)

Soused má staré fotoalbum,
V tom je příběh o životě, lásce a loajalitě,
Řekne, jak byl zamilovaný...
Ve válce, krvavý, ztratil dvě končetiny,
Ale přežil, vrátil se... Vyléčila ho slzami
Dlouho žili, děti a vnoučata dokonce vzrostly,
Ano, stalo se, její srdce nemohlo stát...

A žije v hrobě každou sobotu
Dvě květiny jsou... Pro její lásku a péči...
Ve vozíku... Tři kilometry...
Ne všechno je jako pohádka... Například láska.

zařval nad každým příběhem! co jsem sentimentální klín, jsem. zejména tady ❁ Dnes, po dlouhé nemoci, moje matka zemřela na rakovinu. Můj nejlepší přítel, který žije ode mě 2000 mil, zavolal, aby mě nějak potěšil. „Co bys udělal, kdybych teď přišel do tvého domu a pevně tě objal?“ Zeptal se mě. "No, určitě jsem se usmál," odpověděl jsem. A pak zazvonil na mé dveře.

i syn přišel a začal uklidňovat vzlykající matku...

Výkřik duše nebo co dělat, když není co jíst.

Nevzdávej se. Stačí, když si vezmete situaci pod přísnou kontrolou. Pro začátek šel do nové práce? ať si přinese podepsanou smlouvu! Zavolej dílo a dovol, abys potvrdil, že to opravdu funguje a podepsal smlouvu! Pokud existuje smlouva - je to závazek. Nezáleží na tom, jaký je člověk, je nepravděpodobné, že by chtěl mít záznam dvoutýdenní práce v práci, protože vám to řeknu, jako personální důstojník, to si nikde jinde neberou. Za druhé, centra potřebují čističe po celou dobu (jít se podívat na tuto otázku z administrativy, jen zřídka dávají reklamy, velmi zřídka, protože většinou lidé přicházejí sami), nebo máte továrnu ve městě? My, například, v továrně, dáváme volná místa čistíren POUZE do pracovního centra. Protože se ocitnou v okamžiku. Nebo lépe zavolat centrum zaměstnanosti. Za třetí, uklidněte se, se svými neurózami, budete muset ztratit mléko a dát dítěti nervový stav. A konečně, promluvte si se svými rodiči o zahájení podnikání, pronajměte si pokoj v nákupním centru. A obchod s dětmi. Teď je to nejziskovější obchod. Za prvé, vaše děti budou oblečené a oblékané. A za druhé, vydělávejte na tom.

Samozřejmě můžete jít do vzdálené práce. Ale řeknu ze zkušenosti, investice jsou potřeba všude. V síti, v databázích, všude. Nevěřte, když vám řeknou, že jste investovali 2000 rublů a žijete dál. JAKÝKOLIV podnik vyžaduje investice. Teď přemýšlím v síti, že si vydělám nějaké peníze a otevřu svůj obchod s dětmi. Mám sen)))

Abych byl upřímný, nechápu tyhle dámy... Žiju, trpím, trpím, nemám kam jít, nemám kam jít, a já žiji... v nekonečné nespokojenosti... Takže budeš žít... a nic ti nepomůže... Byl jsem v té situaci... Když můj manžel -Kmo, a vy, žena tolerovaná... Měla jsem dost na 7 měsíců... pak jsem se rozvedla... No, ano, žila jsem na krku mé matky, zatímco dítě bylo malé... ale já jsem jí nebral peníze (věci, zábava)... Pak jsem dala dítě do zahrady a začal pracovat... všechno fungovalo... Mimochodem, Alimenty nikdy nečekal... No, nepotřebuju to... Žiju v jiném manželství Už mnoho let... a šťastný pro uši... a co chcete.

Tohle je jen hukot. Mám stejnýho otce: Nebudu pracovat pro svého strýce, zmizel jsem na svých závodech (je to mechanik), když jsem byl malý, nic jsem neudělal: banány, televize, oblečení. A všechno pro něj špatně dopadlo. Nechtěl jsem pracovat pro svého strýce ve službě, i když mu bylo nabídnuto odchod do důchodu a ukončení práce. Dům sedí. Nechce nic dělat, jen ode mne a mámy, protože tam budou žádosti... tam bude touha, ale vždy bude možnost. Nutí vás a trpělivost přežít toto všechno. Nechte budovu sledovat. A ty mínus ústa a mísa, která přinese nějaké